Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bogdan123

Eko Groszek od kolekcjoner.nl

Polecane posty

Nie znalazłem odpowiedniego tematu, więc zakładam. Jeśli jednak taki już istnieje, proszę o przeniesienie, usunięcie lub cokolwiek :P

Nazwa: Eko Groszek

Od: Kolekcjoner.nl

Wygląd: Biały proch, bez gródek

Ilość: w opakowaniu 0,25g objetościowo gdzieś tyle, co ponad dobra sztuka ryby

Dawkowanie zalecane:

Krecha co 3-4 godziny

Czas działania: Ciężko jest mi to określić

Efekt działania: Zastrzyk energii, euforia, lajtowa faza, dobry humor

Zjazd:

Nie, nie dotrwałem

Opis:

Śniło mi się, że dostałem od kolekcjonera paczkę z wyciągaczami wilgoci, w której ukryty był gratisowy proszek Eko Groszek. Tego samego dnia, sporo wcześniej, kolekcjonowałem Mocnego Miszę i był to (można tak powiedzieć) mój pierwszy konktakt z tego typu mieszankami. O 21:26 skolekcjonowałem pierwszego szczura. Przez kilka minut odczuwałem pieczenie w nosie, jednak nie było straszne, po chwili przeszło jak ręką odjął i poczułem się naprawdę fajnie :) O 21:34 już działało. Zastrzyk energii, dość lajtowy ale bardzo miło się czułem, dobry humor. Co mnie pozytywnie zaskoczyło - nie siada na pikawę. Efekty z grubsza, jak po rybie, w tym chęć rozmowy z kimkolwiek, jednak było przyjemniej niż na rybce. O 22:35 skolekcjonowałem drugiego szczura. Efekty, jak po poprzednim. Gdy główna faza przeszła, nie miałem zejścia, "zwały" ani nic. Poprostu nie chciało mi się spać - czułem się dobrze. Zrobiłem wszystko, co miałem do zrobienia i po trzeciej spaliłem pół oka Mocarza, żeby zasnąć. Tak szybko mi się to nie udało ale w końcu zasnąłem. Przespałem jakieś dwie godziny. Czuję się teraz zmęczony i niewyspany, ale będę miło wspominać ten sen.

Uwagi:

-

Wady i zalety:

+ Nie siada na pikawę

+ Faza lajtowa ale przyjemna

+ Wydajność

+ Zdecydowanie poprawia humor

+ Nie gryzie mocno w nos

+ Samopoczucie lepsze niż po rybie

- Skleja się i ciężko usypać z niego krechy

Podsumowanie:

Było fajnie, zrobiłem przez tą noc masę rzeczy, tylko dziś jestem trochę padnięty :P Ale skolekocjonuję jeszcze szczura i będę żył. Polecam zarówno początkującym jak i zaawansowanym. Naprawdę fajny proszek.

Inne:

To był mój pierwszy sen z produktami kolekcjonerskimi, jednak jestem miło zaskoczony.

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

Siema ponownie ludzie, jeszcze dorzuce opinie o tym specyfiku, bo tez o nim mało. Dawka 0,2 na głowe i też raczej rozczarowanie(może ta ilość?)Gdy skończyło sie działanie "Królowej" postanowilismy umilic sobie czas właśnie Eko Groszkiem - jak wcześniej wspominałem 0,2 na glowe i... oczekiwanie "kiedy wkoncu to wejdzie" ładowało sie długo, bo jakies pół godziny, po tym czasie zawiesiliśmy sie na balkonie i gadalismy, gadalismy i gadalismy, palić sie chce strasznie - szlug za szlugiem. Po jakiejs godzinie wszystko opadło, więc szału nie ma, speeda też nie uświadczyłem - stałem w jednym miejscu i ciężko mi sie było oderwać. Podsumowując proszek działa na gadke, sentymentalnie sie rozmawia, ale to jednak nic ciekawego - może za mała dawka, bo nastawienie i otoczenie jak najbardziej wporządku. Aha dodam, że troszke wystrzyły się bodźce zewnętrzne - słoneczko śweciło jakoś tak ladniej, samochody poruszały sie zgrabniej, a nutka w tle wydawała sie być jakaś taka milsza dla ucha.

Ogólna ocena to 4/10, bo toche lepsze od F&F któremu dałem 3/10

"- Skleja się i ciężko usypać z niego krechy"

"mephedrone" z kolekcjonera również się skleja jak opisujesz i bomba praktycznie ta sama - przynajmniej dla mnie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA