Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

bogdan123

Eko Groszek od kolekcjoner.nl

8 postów w tym temacie

No wlasnie twoj 1 raz..... czyli jak pamietam ja juz moge se darowac ten shit

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema ponownie ludzie, jeszcze dorzuce opinie o tym specyfiku, bo tez o nim mało. Dawka 0,2 na głowe i też raczej rozczarowanie(może ta ilość?)Gdy skończyło sie działanie "Królowej" postanowilismy umilic sobie czas właśnie Eko Groszkiem - jak wcześniej wspominałem 0,2 na glowe i... oczekiwanie "kiedy wkoncu to wejdzie" ładowało sie długo, bo jakies pół godziny, po tym czasie zawiesiliśmy sie na balkonie i gadalismy, gadalismy i gadalismy, palić sie chce strasznie - szlug za szlugiem. Po jakiejs godzinie wszystko opadło, więc szału nie ma, speeda też nie uświadczyłem - stałem w jednym miejscu i ciężko mi sie było oderwać. Podsumowując proszek działa na gadke, sentymentalnie sie rozmawia, ale to jednak nic ciekawego - może za mała dawka, bo nastawienie i otoczenie jak najbardziej wporządku. Aha dodam, że troszke wystrzyły się bodźce zewnętrzne - słoneczko śweciło jakoś tak ladniej, samochody poruszały sie zgrabniej, a nutka w tle wydawała sie być jakaś taka milsza dla ucha.

Ogólna ocena to 4/10, bo toche lepsze od F&F któremu dałem 3/10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"- Skleja się i ciężko usypać z niego krechy"

"mephedrone" z kolekcjonera również się skleja jak opisujesz i bomba praktycznie ta sama - przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pozwolę sobie lekko odświeżyć temat...wie ktoś na czym jest aktualny sorcik tego cacka? jak jest po tym? testował ktoś ostatnio? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Brainless, i co? ;) jak się sprawił eko groszek? Warty dodania do kolekcji? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach