Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

gomez

Serce

Recommended Posts

15 godzin temu, Synchro napisał:

faktycznie efekty można podciągnąć pod opioidowe a sam skręt po metadonie (ta, jasne, że zszedłem z dawek... :E ) i furanyl-fencie zdawał się mijać.

Użytkownicy czyści od opio od dłuższego czasu donosili o skręcie po używaniu tego związku. Info z innego forum

Jedna wystarczy na podróż do Dyso-Valhalli :E ale dla nieprzekonanych można pół trzymać w odwodzie

Podejrzewam że jest tam cos między 20-30mg akuratnie na pograniczu średnio / mocno. Chociaż w potwierdzeniu zamówienia mialem dopisek serce 030 (czyżby 30 mg? )

Wrzucone w bardzo nierozważnym miksie (nie ważne jakim, powiem tylko, że wcześniej poszły 2 inne dyso) wywołało ciężkiego bad tripa i przypał w domu.

Głupota nie popłaca. Następnym razem wrzucam pół.

No wczoraj chcialem poprawić i przez jakieś 8 h zjadłem 4 pile tego, no faza sroga hehe na temat samego huju muju może sie nie będe rozpisywał bo pisanie tego by mnie przytłoczyło (jak sama dyso rozkurwa), natomiast @Grower nie wyobrażam łączenia tego w jakimś rozbudowanym miksie, tym bardziej z innymi dyso bo samo w sobie jest całkiem ciężkawe :E także współczuje, ale możesz sobie pośpiewać pod nosem Hurrra ich lebe noch.

Guest Synchro
Dnia 17.03.2018 o 16:44, Synchro napisał:

2-oxo-pce, sprzedają to jako kolek. Przynajmniej sort sprzed kilku miesięcy to zawierał, po jednej silna dysocjacja.

Dnia 15.03.2018 o 17:36, Synchro napisał:

Dobre to, ale podkreślam, że za czasów dexa waliłem standardowo po 900 mg i udawałem się w hole'a. 

Pierwsza godzina po zarzucie całości to rozkręcanie, faktycznie efekty można podciągnąć pod opioidowe a sam skręt po metadonie (ta, jasne, że zszedłem z dawek... :E ) i furanyl-fencie zdawał się mijać. Po godzinie pierdolnąło na całego, dysocjacja rzeczywistości, widzenie fal radiowych i innych oraz ich odczuwanie, silne odczuwanie (w skrócie, to padło akurat na materiał o falach afla i beta nagrany z jakiegoś wykładu, a zaskutkowało po chwili odczuwaniem i widzeniem) fal przemierzających Wrzechświat, nieistniejąca muzyka, zaburzenia równowagi (a to dziwne), znieczulenie, robochód. Momentami był już ten typowy stan dysocjacji, w którym zaczynasz obawiać się, że będziesz odczuwać "to wszystko" już do końca, a koniec jest bliski :E Większość fazy przeleżana w wyniku rozpierdolenia na łopatki.

I ten uśmieszek  na serduszku... :E

Nie polecam ludziom, którzy nie lubią dysocjantów i nie mają z nimi doświadczenia brać całości. Może połowa czy 1/3, jak kolega wyżej polecał, będzie sensowna, ale całość na pierwszy raz może skończyć się w k-holu :D

To serce jest tak trudno rozjebać na pył, że z pokoju obok pytanie padło czy jakiegoś kotleta kurwa ubijam.

Ale jak już ubilem kotieta i go zjadłem, to po wszystkim naprawdę radzę uważać przy wciąganiu pyłu. ilosci moze 10-15 mg (wysypanego, wypełniacz i subst. czynna, nie mam zielonego pojęcia ile O-PCE w jednym Sercu jest) juz są dośc widoczne, jak chodziłem to w dupie miałem futryny, no to jeb, siadanie na łóżko to było takie bezwładne pierdolnięcie. etc. Czuć, że PCE jakoś tam dobija sie do receptorów opioidowych chyba, robi sie ciepełko i taka lekka euforia vel opiaty (nie kurwa opioidy u99700) typu kodeina ale w wersji takiej bardzo demo. Donosowo trzymało ze 3h, trochę bardziej szorstkie jak dla mnie w działaniu niż O-PCM, było bardziej gładkie, takie miłe ,samo się wszystko prowadziło. Ale PCE też jest wporzo, ładnie robii jeb w leb, tylko naprawde pilnować to dawkowanie - szczegolnie nowi w dyso, bo odrobine za dużo i przykurwisz głową w podłoge bo zapomnisz co to siedzenie i że masz łożko. Jak za dyche btc jedno serce to k-hole, to całkiem przystępna cena, sort w porządku, entuzjasta dyso się ucieszy. Za parę dni zobacze wieksze dawki p.o. i zobaczymy czy PCE potrafi generować w głowie takie pojebane filmy jak ᴅᴘᴅ, bo tego mi brakuje strasznie. 

Białe, małe serduszko z uśmiechniętą buzią. Dostane od znajomego " bo on nie lubi dropsów", po przeczytaniu wielu opini i z racji tego, że jest to pierwszy kontakt z tego typu substancją ( do tej pory MJ, cherry, cmceki, hexen, lsd, homipt) postanowiłem podejść do tego ostrożnie. Rozkruszyłem i około 8:30 przyjąłem donosowo około 1/3 porcji, jakąś godzinke wcześniej zarzucony również donosowo trójkąt od tego samego vendora. Wrzuta okazała się dość przyjemna na początku, bardzo szybko się załadowało, dało lekkie rozleniwienie, nieogar, problemy ze skupieniem i chwiejne nogi (trochę jak po alko). Stan utrzymywał się jakieś 2h później lekko schodziło. Postanowiłem przyjąć jeszcze troszkę, zdrowy rozsądek nie pozwolił mi wziąć pozostałej reszty z dropsa, więc przyjąłem ponownie około 1/3 . Również wczytało się dość szybko, znowu lekkie uczucie ciepła i rozleniwienie i kiedy myślałem, że stan będzie tym samym co poprzednio nagle JEB. Świat zaczął wirować, trochę mnie to zmartwiło, nie wiedziałem co ze sobą zrobić, filmu się nie dało obejrzeć, ani w nic zagrać na kompie, muzyka wydawała się być bez sensu. Położyłem się na łóżku, zwinąłem w kulke i przykryłem kocem. Cały świat wirował a ja razem z nim, uczucie mocnego upojenia alkoholowego i nagle nadeszły jakieś dziwne obrazy, przy otwartych oczach dziwne widzenie, natomiast przy zamknietych dziwny film, trochę jak po 4-homipt jednak bardziej poryte. Ciężki stan utrzymywał się około 2.5h, następnie kilka godzin strasznego zmęczenia i ciężkiej głowy.

Radzę ostrożnie podchodzić do tej substancji, jest niezwykle potężna. Był to mój pierwszy i napewno ostatni kontakt z tego typu substancją. Sam należę do ludzi którzy uwielbiają jak ich wytarga tak potężnie, jednak profil działania tej substancji i jej moc do mnie nie przemawia. Z głową! Pozdrawiam :niewinny:

Zjedzona 1/4 tabletki o dziwo weszła mocno. Nieogar, odrealnienie, trochę nie wiadomo co ze sobą zrobić. Brak wizuali itp. Po 1,5h dorzucona kolejna 1/4 nosem ale to tylko przedłużyło ten dziwny stan. Z jednej strony oprócz kilkunastu minut od wejścia myśli się normalnie, z drugiej cały czas jest jakoś... nierealnie, ciężko to opisać. Wirowanie i problemy z widzeniem również występują. Zarzucone koło 22, dorzucone przed północą a zeszło jakoś po 1szej. Jak z zasypianiem nie wiem bo dorzuciłem 0,5 clonazolamu i mnie ścięło momentalnie.
Dupy nie urywa, ale jednej całej bałbym się zarzucić. Dyso chyba nie jest dla mnie.

Ogólnie po dłuższych badaniach (a zjadłem tego 15 pillsów przez jakieś 2- 1,5 tygodnia), raczej nie warte uwagi. Łudziłem sie że coś z tego "wyciągne" ale widze że bez sensu także zarzucam dalsze dociekania.

To taki zakład psychiatryczny w pigułce, naprawde dość nieprzyjemny i "zimny" dysocjant. Chociaż od czasu do czasu można sobie pozwolić na podróż do otchłani obłąkania :E 

Mi osobiście nawet się podoba. Co prawda nie ma podjazdu do mxe ale dwie pigułki dały fajny prawie K hole z dziwna euforią. Co raczej przy tej substancji nie powinno mieć miejsca bynajmniej nie w takiej skali... Byłbym wdzięczny gdyby była podana ilość substancji czynnej. 

PS. Polecam dorzucić nie dużo dobrej mdma i robi się o wiele lepiej ;)

Guest Lew Tołstoj
Dnia 2.04.2018 o 21:46, quasimodo napisał:

przyjąłem donosowo około 1/3 porcji, jakąś godzinke wcześniej zarzucony również donosowo trójkąt od tego samego vendora

Dnia 26.05.2018 o 13:38, Nihilista napisał:

Polecam dorzucić nie dużo dobrej mdma i robi się o wiele lepiej

Jeden i drugi miks może zabić więc odradzam powtarzać po kolegach mimo poprawy działania.

Lew dobrze prawi, oxo pce samo w sobie ma lekko opiatowe działanie więc jest fajnie kodeinkowo, zamówiłem jedno i drugie półtora miecha temu ale najpierw przerobiłem trójkąty i po jednym dniu przerwy się odważyłem dopiero na serduszko. Mieszanie fufa z czymkolwiek poza kawą to głupota i niepotrzebne igranie z ponurą śmieciarką, a serca są na tyle mocne że naprawdę nie ma powodów żeby je podbijać, a jak już to słyszałem że meliska fajnie zmienia profil fazy (nietestowane jednak niestety)

Ja ostatnio robiłem podejście do tego i wypadło słabo.
Ciężko w ogóle znaleźć informacje, jak się do tego poprawnie zabrać.
Tutaj też zaglądałem ale mam wrażenie, jakby każdy pisał o czymś innym :niewinny:

Podzieliłem to Serce na pół. Dokładnie to mi się tak podzieliło na dwie cżęści jedna 80mg, druga 90mg.

Nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi - oral lepszy czy sniff - więc zrobiłem tak, że te 80mg pokruszyłem, podzieliłem na trzy części i jedna poszła sniffem a dwie oralem w roztworku.

I to działało.
Ale tak z grubsza to działanie sprowadziło się do znieczulenia mnie na bodźce płynące z otoczenia i z mojego ciała ale na tym się skończyło.
Znieczulenie i nic poza tym. To tak ma działać? Czy coś zjebałem? :D

Nie, serio pytam. Niepotrzebnie podzieliłem?
Ale pisali ludzie, że mocne cholerstwo i lepiej podzielić.

Źle, że ten oral zrobiłem? Albo, że dwie różne drogi aplikacji?
Przy wielu testach taką właśnie proporcję używam (1/3 sniff, 2/3 oral) i w większości jest idealna (jeśli coś działa obiema tymi drogami rzecz jasna)

Chciałbym zrobić jeszcze podejście do tej pozostałej części (90mg) ale nic tym razem nie zjebawszy :niewinny:
Albo to tak po prostu na mnie słabo działa i tyle.

5 godzin temu, CzlowiekMajuana napisał:

Raz 10/10 raz 2/10

No to ja w 10/10 raczej zdecydowanie nie trafiłem :niewinny:

A jak myślisz, jak byś doradził - to co mi zostało, czyli ta ciut większa połówka, jak to najlepiej zapodać, by coś z tego poczuć?
Intuicja mi podpowiada, że jeśli coś w ogóle działa sniffem, to tak chyba lepiej. Będzie krócej ale intensywniej, co biorąc pod uwagę, że mam raczej słabszy sort, powinno być lepszą opcją.

Ale nie znam się kompletnie na tych substancjach (dysocjantach, bo tym jest w sumie to Serce). Więc mogę się totalnie mylić.