Witamy w nowej odsłonie DOPALAMY.COM!

Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii oraz błędów w tym temacie: KLIKNIJ

Radius5

Kosior [Kolekcjoner.nl]

43 postów w tym temacie

Nazwa: Kosior

Podkład: Prawoślaz

Wejście: z opóźnieniem

Działanie: sen lekko psychodeliczny, dużo śiechu i lekkiej bani

Zejście: małe zamulenie

Zalety:

+Psychodela

+Bania lajtowa

+Nie męczące zamulenie

Wady:

-mogła by być mocniejsza ta mieszanka

-widać po oczach

-smak

Ogólna ocena: Nie jest to Mocarz ale lepsze od Miszy ja daje 3,5/5

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe:p może jakiś opis snu ? nie bądź taki :D uchyl rąbka tajemnicy :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh już opisuje, troszke ciężko bo paliłem w dzień a halunki troche słabe za dnia.

Zapaliłem z kumplem po solówce. Wszedło z lekkim opóźnieniem później pojawiło się uczucie innego świata, wszystko było takie wesołe, śmieszne. Pojawiły się drobne halunki jak na przykład widziałem jak samochód który jedzie się rozdwoił :D. Po jakiejś godzince doszło do zamulenia ale nie takiego strasznego tylko którego dało się przeżyć. Ogólnie musze to przetestować w nocy przed snem wtedy na pewno będzie grubiej. Porównując do innych mieszanek z kolekcjonera słabszy od Mocarza ale mocniejszy od Miszki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla mnie w skali 1-10 daje 4

fazka niby jest ale bardzo krótka i mniejsza niz mocarz i misza

2 wiaderka na dziendobry nie zrobily duzego wrazenia...

polecam dla poczatkujacych ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może skoro wrócił Kosior może wruci Konkret i Baka :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz nazwać to nawet Tajfunem... Skład nigdy nie będzie taki sam.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno nie ma tam amki brak tego typowego upierdolenia dla osób z tolerką za słaba ja wale 4 wiadra i czuje lekką faze ale czegoś brakuje ale jak za tą cenę nie jest żle

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no, za tą cenę to już wolę kupić OLDSCHOOL`a albo No Bad Trip`a który jest o wiele tańszy, a na pewno także mocniejszy. Podobny profil działania ma mieszanka o nazwie Green, no ale również jest dużo mocniejsza od Kosiora mimo podobnej ceny.

Z kolekcjonera zainteresowało mnie kadzidło o nazwie HARDCORE by Waikiki Ben :) polecam każdemu doświadczonemu, sprawdzić osobiście. Gdyby jeszcze ta cena była niższa...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja o tej mieszance powiem tylko tyle : Chujnia. Dużo łodyg, w lufie pełno popiołu, kupiłem 10 g i myslę, że lepiej za tą cenę byłoby kupić ze 4 g czegoś lepszego.

Uznanie jednak za profesjonalizm w kwestii pakowania odwilżaczy, super pakowane, ładnie się prezentuje, bardzo poręczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Współczuję Ci Motorniczy... taką "inwestycję" nazwałbym (moje osobiste zdanie) delikatnie mówiąc nietrafioną. (wyrzucenie pieniędzy w błoto) :P

Dokładnie, lepiej trzeba było kupić mniej, a mieć większe korzyści z zakupu. No nic , mądry Polak po szkodzie :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kosior na mnie nie dziala wogole ;( jar4am jaram ta 10 i huja tam co mnie klepie;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kosior na mnie nie dziala wogole ;( jar4am jaram ta 10 i huja tam co mnie klepie;(

hehehe ... :E

Następny...? 10g musisz "męczyć" tego ? :D

Widzisz, trzeba było zamówić sobie najpierw na próbę mniejszą ilość kadzideł, co do których nie byłeś pewny jeśli chodzi o jakość ... recenzja na forum również była, mojego skromnego autorstwa zresztą :D i tam napisałem, że dla zaawansowanych użytkowników kadzideł to będzie za słabe i będzie się nadawać tylko do mixów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O no wiesz kiedys kosior byl zajebisty.... jarales 2 buchy i miales po wszystkim.... a tu nagle taka kicha... kurwa kiedy ja to spale ;//// teraz zaczynam krecic lolki z tym ale bez tytoniu sam kosior i teraz mozna powiedziec ze cos czuje ale tez lipa ;/

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zostaw sobie tego Kosiora do robienia mixów z innymi mieszankami :) palić aby palić to bez sens.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kosior od Kolka

sort z czerwca 2013

Cena: 16-20 zł za 1 g

Podkład: puszyste miękkie, jasno zielono-brązowawe, brak łodyg (patrz zdjęcie)

Smak: dość przyjemny, jak samosiejka, nie gryzie w gardło, dym niezbyt gęsty

Ładowanie: z opóźnieniem co najmniej kilku minutowym. Najpierw śni się zamulenie a potem faza śmiechawy.

Tolerancja testerów: na tego typu sny: zerowa (!)

S&S: kilku dobrych kumpli, domówka, piwo, muzyka z kompa, pełen luz i dobry humor.

Kosior przywędrował do mnie w gratisie z miesiąc temu i czekał sobie. Pomimo dużego doświadczenia i stażu na tym forum unikam jak ognia maczanek, wolę sporadycznie naturalny temat z tej kategorii. To był mój 3ci raz z maczanką począwszy od 2010 roku * .

Przebieg snu:

Z pewną taką nieśmiałością przyśniło mi się, że obserwuję sobie malutki buszek Kosiora z lufki i czekam. Pozostali testerzy również z respektem do Kosiora rozpoczęli śnić. Zamuliło na początku. No tak - tego się spodziewałem - pewnie tylko zamuła i tyle. Ale, czekaj…

Po około (?) minutach zamuła i zamknięcie w sobie się skończyło i zaczęła się faza totalnej śmiechawy: ja się śmieję, ty się śmiejesz i wszyscy się śmiejemy. :tulimy:

Poza słuchaniem muzyki oglądaliśmy wybrane śmieszne sceny z filmów komediowych.

W pewnym momencie tester nr 2 najpierw ze śmiechu kucnął na podłodze, za chwilę (cały czas śmiejąc się) – usiadł, następnie położył się i śmiał. W końcu ze śmiechu poleciały mu łzy. Śniliśmy o dopalaniu po małych buszkach co pół godzinki (mniej więcej). I jeszcze ostała się z 1/3 torby nad ranem.

W pewnym momencie postanowiłem pokazać kolegom program komputerowy zgadujący postać którą sobie wymyślisz na stronie http://mocnopomocni.pl/ . Zrobiło się niesamowicie no bo jaki to musi być sprytny algorytm eliminacji i baza danych, że komputer może zgadnąć osobę (obojętnie czy realną czy np. z gry komputerowej), którą sobie wymyślisz. :galy:

Później zauważyłem, że do ogromnych zalet snu o Kosiorze zaliczyłbym również BRAK nachalnej potrzeby nawadniania i jedzenia.

Na koniec snu zejście przypominało cięższą wersję następnego dnia po spotkaniu zMary Jane: czyli apatia i senność.

Podsumowanie snu z Kosiorem w roli głównej:

Byłem ogromnie zawiedziony snami w postaci pudru od Kolka (czemu dałem wyraz niezadowolenia na tym forum) tak w przypadku Kosiora jestem bardzo zadowolony. :ok:

Zaawansowani w snach o mieszankach ziołowych mogą być zawiedzeni snami o Kosiorze. Jak dla mnie w dobie maczanek „upierdalaczy” to bardzo dobra rzecz, jeśli ktoś szuka czegoś do chilloutu i śmiechawy (Hej, DexterB, sprawdź to !)

PLUSY:

+ brak Sahary w ustach i nieopanowanej gastrofazy

+ brak nieprzyjemnego smaku i brak drapania w gardle

+ brak nieogaru

+ bardzo śmiechowy charakter snu

+ idealna dla początkujących

WADY

- prawdopodobnie nie spodoba się tym, którzy lubią mocne maczanki

- być może sen w ogóle nie będzie udany w przypadku zaawansowanych

Ocena ilościowa Kosiora w skali 1-10, gdzie 10 to rewelacja

Śmiechawa 10/10 (!)

Chillout: 7\10

Nieogar: 2\10

Schizy 1\10

Wydajność dla początkujących 10\10

Smak 6\10

Przykrość „następnego dnia”: 2\10

Ogólna ocena: 9/10 – brawo Kolek!

Poproszę Forumowiczów o obecny, przybliżony (od czerwca 2013) skład Kosiora, nie wiem czy ten http://forum.dopalam...dpost__p__80496 ) jest aktualny (JWH-081, RCS-4).

UWAGA: To, że sen był w moim przydku taki, to nieoznacza, że podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!

* Pierwszy raz przyśnił mi się Greenway Speedway od Pyłków w 2010 roku - nie spodobał mi się MDPVowy klimat facepalm(2).gif, ktoś inny ucieszył się z niego. Za drugim razem któraś z mocnych maczanek od PINGWINA – 3 małe buszki, BT na początku i spłukany w kiblu :zle:·

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzy wiaderka i było cudownie Dx Moim zdaniem brak możliwości bad tripa :D Ale maczanka calkiem fajna, podkład puszysty,dużo łodyg :(  Trochę ciężko nabić w dzide smak bardzo delikatny( nie dusi) a w zapachu czuć chemie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej!

Chcę zamówić 10g Kosiora tak żeby mieć co palić na czarną godzinę ale nie wiem jak może zadziałać kompletnie bez tolerki.

Ostatnio paliłem Czeszący Grzebień ale był ciut za mocny , czy kosiora mógł bym palić bez obawy jak kolega wyżej pisał BAD TRIPA?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja to tez jaram czasem ...kup i sproboj z umiarem na poczatku potem zwiekszaj ..jak dla mnie lufka taka na dymka:) nie koras wbity ze rozpalic nie idzie :)ogolem zajebiste palonko jak dla mnie nr 1 :)bo reszta za mocne hehe a to zblizone tak troszke do trawu jest:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...)  nie koras wbity ze rozpalic nie idzie :) (...)

Raz, z Good Morninga, korasa nabiłem tak, że rozpalić nie szło :ok:

Jedyny problem był taki, że rozpalić nie szło :zle:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkiem spoko kosior, sporo można wypalić  %-)  ale po jakimś czasie robi się po prostu za słabe :finger:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przybyła do mnie paczka z 10g kosiora.

W końcu znalazłem palenie dla siebie!

Fajnie łagodnie wchodzi i jest jakieś podobieństwo do mj,nie duże ale zawsze jest ;D tylko ten zapach dla mnie okropny ale i tak daje w mojej skali początkującego 9/10 poptlrostu jest świetna:)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tamtym tygodniu wpadł mi w łapska Kosior.Moje domysły co do skladu to- Am2201 plus alfa pvp.Spodziewałem sie  dzialania typowego dla maczanek a tu taki zonk.Nie mialem stycznosci z Kosiorem od czasu stacjonarek wiec nie wypowiem sie czy ta maczanka obecnie ma taki profil dzialania.Co mnie zaskoczylo to cholerne parcie na kolejnego bucha az do pustej torby.W ciagu 3 godz z hakiem spalilem sztuke z butli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tamtym tygodniu wpadł mi w łapska Kosior.Moje domysły co do skladu to- Am2201 plus alfa pvp.Spodziewałem sie dzialania typowego dla maczanek a tu taki zonk.Nie mialem stycznosci z Kosiorem od czasu stacjonarek wiec nie wypowiem sie czy ta maczanka obecnie ma taki profil dzialania.Co mnie zaskoczylo to cholerne parcie na kolejnego bucha az do pustej torby.W ciagu 3 godz z hakiem spalilem sztuke z butli

Nie za bardzo się na tym znam ale wydaje mi się że nie ma tam amki która podobno siedzi w mocarzu nie ma tego jebniecia w łeb ani szybkiego wejścia co do alfy to wiem że jest na niej funky ale nie wiem jak działa palona. Bo kosior nie jest mocny ale też nie stymuluje. Ale to tylko moje odczucia i pewnie sie mylę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz