Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Asinus

3-MMC, mofedron, metafedron, 3-metylometkatynon - wątek ogólny

Recommended Posts

Przy obecnych cenach nie ma chyba lepszego odczynnika (40zl/g w pewnym sklepie) , opisze skrótowo 3 tripy.

1. 350-400mg oralnie wypite , wejście bardzo fajne , stoisz sobie a tu nagle czujesz , że miękną ci kolana , wszystko staje sie miękkie i rozmazane , ważysz tyle co piórko , głowa staje sie lekka , po wejściu sniff (100) dodaje stymulacji , ogółem zauważyłem , ze po oralu euforia jest większa , jest mniejszy nieogar ale też nie ma stymulacji jako takiej co może skutkować zmuleniem - w sensie euforia jest ale sobie leżysz na kanapie i odpływasz , niby fajnie ale najlepiej dojebać sniffa , podbija euforie , dodaje empatię i nutkę stymulacji.

2. Nie wiem czemu większość ludzi na hyperealu piszę , że nie działa przez nos , , że placebo itp. , ja i wszyscy moi znajomi mogą potwierdzić , że sniff działa i to dobrze , jednak ze zwiększona stymulacją która i tak jest wyważona i nie przeszkadza , z mocnym wejściem i przede wszystkim nieogarem i empatią , jednak bania to 40min-1h , możecie pisać co chcecie ale nie uważam to za statę materiału bo kilku typów z forum stwierdziło , że tak nei działa to i na mnie też musi nie działać wiec podkreślę - SNIFF DZIAŁA I TO DOBRZE przynajmniej na mnie i znajomych a próbowało tego z 10-15 osób.

3. Mix z 25C-Nbome(1mg) po wejściu nboma nieduży sniff 3mmc podbił nieogar i euforię , była zajebista empatią , mniejsza psychodela niż po samym nbome , szczerość , gadka przez cała noc (dociąganie co jakiś czas malutkich kresek) + alko przez cała noc , świetny mix do imprez polecam .

To tyle , mam nadzieje , ze komus pomogłem , Elo! :galy:

mam pytanie w jakim stopniu 3MMC uwalnia dopamine w stosunku do serotoniny? po malych kreskach mefedronu mialem fajna stymulacje + euforie i empatie jak to wyglada w tym przypadku?

mam pytanie w jakim stopniu 3MMC uwalnia dopamine w stosunku do serotoniny? po malych kreskach mefedronu mialem fajna stymulacje + euforie i empatie jak to wyglada w tym przypadku?

Wydaje mi się , że to jest głównie w stronę serotoniny , oral nie posiada praktycznie stymulacji , sniff bardziej , dlatego najlepiej to łączyć oral+ sniff , według mnie proporcje bardzo trafione (70:30) lub (80:20) w strone serotoniny , można leżeć i odpływać , jednak wszystko co się robi jest przyjemne i nie ma zamuły , podsumowując mała idealna nutka stymulacji dodająca uroku całej fazy.

stymulacja- w większości wyzwalanie dopaminy , chyba to jasne ale wole napisać jakby ktoś nie wiedział. Pozdro

Testowałem ten wynalazek od Pojedyńczych.

Substancja o gorzkim smaku, bez charakterystycznego zapachu (choć na upartego da się wyczuć nutkę metyloaminy), w postaci puszystych kryształków. Testowana w miksach z pentedronem oraz NEB'em (100-200mg 3-mmc / 10-50mg drugiego składnika).

Muszę przyznać, że substancja ma coś w sobie, jednakże jej działanie jest bardziej podobne do dłużej działającego bk-MDMA, posiadając przy tym bardzo nieznaczny zjazd, niż 4-MMC.

Potwierdzam opinie poprzedników o "kulturalności" tego związku. Nie ma tego nachalnego ciśnienia na dorzucenie, praktycznie zejście polega jedynie na stopniowym wygasaniu efektów.

W działaniu substancja posiada tę piękną, spokojną euforię, sporo empatii. Nie odnotowałem w trakcie swych badań słowotoku. Seks, po wcześniejszym wspomożeniu się odpowiednimi substancjami w celu jego umożliwienia, cholernie zmysłowy, intensywny, czuły.

Bezsenność występuje. Peak zamyka się w granicach 1-3h, w zależności od dawki, S&S i innych.

Jak na moje, to mamy do czynienia z jednym z ciekawszych ketonów. Brany samodzielnie daje świetne, spokojne i pluszowe efekty, idealne dla ketonowych leniuchów, w miksach może być ciekawy również dla poszukiwaczy doznań "prawiejak" kokainowych.

Warto również zaznaczyć, że w miksie z innymi b-k można stosować odrobinę mniejsze dawki dla podobnych efektów. Miłe toto i fajne.

:tulimy:

mam pytanie w jakim stopniu 3MMC uwalnia dopamine w stosunku do serotoniny?

moim zdaniem w zdecydowanej wiekszosci sero, dopamina minimalnie, ewentualnie moze nosem wiecej jak pisze Nycomed, ale nie sadze, zeby przekroczylo stosunek 4:1 (o ile mozna w ogole o takim stosunku mowic, bo ilosci obu neuroprzekaznikow wcale nie musza byc proporcjonalne do wywolywanych efektów).

za to w etylonie juz zdecydowanie czuc dopamine - przynajmniej ja ją czuje, bo jestem na nia wyczulony. ;)

tam wydaje mi sie, ze proporcje sa odwrocone, na moje oko 2:1 dla dopaminy.

Test / opinia 1g 3-mmc crystal od YC, K i M bez alko, 10 sciezek, start snifem 18.00 i koniec 24.00

Bardzo lagodne wejscie na sluzowke, powiedzialbym subtelne (jednak pod koniec testu nos byl mocno zapchany juz mimo niewielkiej ilosci). Dzialanie poczatkowego brak, po ok 10-15min czuc wejscie, poprawa nastroju, lepsze odbieranie muzyki, lepsza gadka.

Ochota na sex przy 2 sciezzce dopiero, ciezko z postawieniem ale doznania fajne, jednak nie ma porownania do 4-mmc.

Fajne bylo to, ze nie bylo zadnego cisnienia na kolejna kreske.

Inna sprawa dosc ciekawa, przy jednej kresce dzialanie/odczucie jak koka - szybkie i euforia i spadek, kolejna dzialanie/wejscie jak fetka - dlugo i mocno. Bardzo to nas zdziwilo...

Cisnienie, serducho spokojnie.

Po 1h od ostatniej mocna melisa z rumiankiem i dobry mocny sen przyszedl szybko.

Ogolne wrazenia na plus.

Kolejny test bedzie oral + snif + alko browar.

Edit:

z jakimi ogolno dostepnymi rc mozna laczyc 3-mmc? 3-mmc w caps oral i cos wlasnie do snifu by sie zdalo...

A kolega to widzę nawet ostatniej strony nie przeczytał? Wymieniano conajmniej 3: pentedron, MPA i NEB. Do tego wszelkie "normalne" psajko (czyli AMT, AET odpadają). Wszystko, co Ci pasuje. W razie wątpliwości pytaj.

probowalem miksu z MPA (200mg 3MMC ok. godzine po 280mg MPA).

dzialanie 3MMC wydawalo sie znacznie mocniejsze - jakies 1,5 raza.

wystapila ogromna potliwosc (wieksza niz jakiekolwiek pojedyncze testy) + wrazenie goracej glowy.

do tego wyszly mi zyly na skroniach i utrzymywaly sie ponad 24h.

ogolnie zalecałbym ostroznosc jesli chodzi o 3MMC + MPA

czy 3mmc mozna podac z pentedronem oral w caps? ma to sens i przeniesie sie na dobre dzialanie

Nadaje sie 300mg 3MMC + 70-100mg Pente doda fajna stymulacje na hyp taki mix jest porownywany do dzialania 4MMC

Mam pytanie czy macie po 3MMC jakieś wkręty? Ja po ilości 1g+ mam za każdym razem: słyszę coś lub widzę jakieś cienie w nocy, popadam w paranoje, wymyślam sobie różne nieprzyjemne sytuacje etc. Głównie występuje to po kilku h od ostatniej kreski

potwierdzam, nie ja ale gosc co znam mial tak po 3mmc, ok 2h po jak kladl sie spac juz mial podobna sytuacje, widzial slyszal i gadal, zeby nie bylo ze ciagi itd... sporadzycznie rc wogole narko, 3mmc bral 1 raz jak tylko sie pojawila substancja i to w ilosci mniejszej niz 1g, niecaly jakos

Na pewno ilość i częstotliwość ma tu znaczenie. Mój szczur laboratoryjny nigdy nie miał żadnych podobnych sytuacji, ale on otrzymuje zawsze bardzo małe dawki - max do 100 - 150mg sniffem.

Też niestety znam takie poketonowe lęki, ale to tylko rzeczywiście jak się mocniej przesadzi. Akurat po 3-mmc ich nie miałem, ale pewnie dlatego, że nie przerabiałem tego jakoś dużo.

Tak myślałem. Moje dawki to 300-500 i po przekroczeniu 1g zaczyna się jazda właśnie jak przestanie działać i dociąganie niczego nie zmienia.

Po dawce 7g w 36h (ciąg) leżałem na podłodze przez kilka h bo bałem się wstawać! Obiecałem sobie nigdy więcej takich dawek, ale zauważyłem, że u mnie granica wynosi to 1g i bedę się musiał do niej stosować jeżeli chodzi o 3MMC.

7g w 36 godzin - cóż za poświęcenie dla dobra nauki :okulary: Mojego szczura by rozerwało. Możesz trochę bardziej opisać ten eksperyment? Jak często podawałeś szczurom substancję? no i jak z tymi negatywnymi efektami? Co się na nie skladało?

Hmmm tak w skrócie to pisałem już gdzieś tutaj:

(tolerka zapomniane słowo)

W moim przypadku jedyna różnicą jaką zauważam miedzy sniff/oral jest lekko większy nieogar przy sniffie i dłuższe działanie przy oralu.

Dawki pomiedzy 500-1000mg pierwsze 3 może 4 razy działanie było ok reszta to dociaganie "na siłe" praktycznie nic już nie pwoduje poza lekko lepszym samopoczuciem. Ciągi to nie jest domena 3MMC

Guest zolwik na spidzie

Zgodze sie z tym ze po wiekszosci ketonow,w dawkach przekreczajacych normalne dawkowanie wystepuja przykre schizy i wkręty.A ze w moim przypadku dosc mocnego dawkowania,czy to po kocie,3mmc czy pencie nastepny dzien mam tak za przeproszeniem zjebany lezac w łozku i nie mam dosłownie siły palca podniesc nie wspominajac juz o wystepujacych lękach.Ostatnio jakos przerobiłem 2 szt 3mmc w ciagu nocki i było nawet jeszcze gorzej niz po kocie z ogarnieciem sie i powrotem do normalnego funkcjonowania

Jeśli chodzi o mnie to ja akurat nie zauważyłem żadnych schiz i wkrętów ( a przynajmniej takich choćby trochę poważnych ) przy stosowaniu ketonów. Nadmienię że u mnie jeśli chodzi o dawkowanie ketonów to momentami dochodzi do bezsensownych ilości :P

Natomiast odnośnie tematu, to w zeszłym tygodniu skończyłem mały "ciąg" z 3-mmc. Przez 1,5 tygodnia ( z małą przerwą na 3 dniowy lot z Włodkiem ) przerobiłem kilka sztuk tej substancji i przyznaję że na chwilę obecną to mój ZDECYDOWANY :) numer jeden ( no, może oprócz 4-aco-dmt :) )

Dotychczas testowałem tylko sort od jednego dostawcy więc nie mam porównania do innych, niemniej jednak testowany sort sprawia wrażenie naprawdę porządnego :)

Testy wykonywałem metodą głównie sniff, choć oral też był, jednak ze względu na zbyt duże rozleniewienie po administracji oralnej, ta metoda nie była preferowaną :P W przypadku sniff'a spływ odczuwałem jako straszliwie masakryczny, przez kilka pierwszych minut czułem jakby mnie chciało wypalić i wyżreć od środka. Co ciekawe częstowałem tym sortem znajomka, który oprócz zioła nigdy wcześniej nic nie testował i on stwierdził, że nic strasznego nie odczuwa :) A sam sen baaaaaaardzo mu się podobał ( dziwne ;) )

Tak więc 3-mmc daje mi naprawdę porządną dawkę euforii, empatię na zbyt dużym jak dla mnie poziomie ( akurat nie lubię tej właściwości środków piorących %-) ) i stymulację na zauważalnym ale nie nachalnym poziomie.

Kwantowy rozpierdol ( TM Tryptaminek na neurogroove %-) ) jaki daje mi ta substancja, szczególnie w połączeniu z mj, sprawia wrażenie idealnie nadającego się do klubu, choć jeszcze sam nie testowałem ( ale trzeba to nadrobić ).

Normalnie aż chce się po 3-mmc biegać, ściskać i przytulać ludzi, krzyczeć z całej siły jak jest pięknie i jak wszystkich się kocha. Dla mnie malina :)

A najbardziej pamiętam sytuację, kiedy po tym jak w zeszłą środę późnym wieczorem rozpocząłem kolejny sen w którym w ciągu doby przerobiłem jakieś 2,8g 3-mmc, następnie przespałem noc z czwartku na piątek, i w piątek około południa ściągnąłem sobie nie więcej jak 80mg. Tak mnie to rozpłynęło że naprawdę czułem się jak po 4-mmc. Nie spodziewałem się że po takiej sesji te 80mg zadziała choćby minimalnie, a tu taka niespodzianka :) Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek pochylę się przed 4-bmc ( czyli moim dotychczasowym numer 1 wśród ketonów ) skoro jest 3-mmc :D

Naprawdę super środek piorący. Problem plam znika sam %-)

W przypadku sniff'a spływ odczuwałem jako straszliwie masakryczny, przez kilka pierwszych minut czułem jakby mnie chciało wypalić i wyżreć od środka.

(...)

nigdy wcześniej nic nie testował i on stwierdził, że nic strasznego nie odczuwa

on nic nigdy, a z tego co widze na forum to sniff jest Twoja ulubiona metoda i przewalasz ogromne ilosci.

hmmm, jaki stąd wniosek? :)

pomyślmy... moze... masz juz tak zryta sluzówke, ze niedlugo dostaniesz tam nowotworu?

nie zaszkodziloby wybrac sie do laryngologa na badanie. ;)

(no offence - just rada wujka DobraRada)

To że lekko zrytą śluzówkę mam to laryngolodzy mi mówią od ponad dekady, ale póki co to nigdy jeszcze nie ogłosili stanu alarmowego, zawsze twierdzą że jest lekko wysuszona.

A w związku z moim "hobby" to bywam u nich regularnie ;) ale serdeczne dzięki za dobrą radę :)

A co do 3-mmc to dodam jeszcze że powroty po nim są idealne, puff i człowiek jest wrócony ;)

Guest zolwik na spidzie

Nie wiem jak inne osoby reaguja na zejsciu po tym ketonie,ale ja zaobserwowałem u siebie nieprzyjemny stan na zwale utrzymujacy sie dosc długo nastepnego dnia,w przyblizeniu do 12 godzin.Zaznacze ze pare razy umiliłem sobie tym całym 3mmc nocke i byłem naprawde zadowolony z jego działania.Byłem happy,duzo rzeczy sprawiało mi przyjemnosc.Lecz po słabnieciu fazy,czułem sie coraz bardziej jakos dziwnie zmeczony ze nastepne pol doby nie mogłem z wyra wstac a co dopiero wziasc sie do jakiejkolwiek fizycznej roboty.Nazwe to wprost -totalny leń,gdzie nie ma sily nawet wstac i wziasc  pilota od tv.Totalny brak chęci do jakichkolwiek czynnosci i poczucie zajebistego wypalenia psychicznego jak i fizycznego.Pojawiaja sie cięzkie zawiechy