Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Asinus

3-MMC, mofedron, metafedron, 3-metylometkatynon - wątek ogólny

Recommended Posts

Możesz kurwa wytłumaczyć czego w obecnie dostępnych raportach brakuje?

No jak to? Zdjęć z CYCKAMI %-)

@NieOgarNiam,

takie kontrolne pytanko, moja tolerka ( albo już przepalenie neuronów %-) ) na ketony ogólnie jest spora. Takich ilości jak powyżej ( 2g w 3h ) to nie robiłem ( i raczej nie będę dążył do tego, to już bezsens wg mnie :tulimy: ) ale w sumie to niewiele mi brakuje :P

Dlatego ogólnie będę próbował ( po raz kolejny :P ) odstawiać ketony więc nie mam zamiaru ich zamawiać w "większych" ilościach.

Ale nie powiem 3-MMC bym spróbował i chcę zamówić 1g.

W takim razie pytanie, czy przy Twojej bezsensownej :tulimy: tolerce oceniasz że 1g da szansę poczuć czym jest ta substancja czy to tylko nerwy? ;)

Z tego co piszesz gdybym był na Twoim miejscu to zamówiłbym to 1g i rozłożył to tak 400-300-300, bo z tego co zbanadłem i co potwierdzają osoby na H po trzecim strzale to już później można sobie pykać nawet proszek do pieczenia, bo nic nie rusza i jest to marnowanie tematu, czasu, zdrowia etc.

Podziękował! i:

A ile Ciebie takie rozłożenie sztuki by trzyma? ( 400-300-300 ) Impreza raczej odpada, nie?

Sorki za dogłębne badanie :) ale wydaje mi się że na Twojej podstawie najlepiej będę mógł ocenić moje potrzeby, więc dlaczego Ciebie do tego nie wykorzystać? ;)

Ponieważ, gdyż :) ogólnie szukam czegoś do klubu w weekend i tak mnie tknęło właśnie między innymi na 3-mmc.

A tak przy okazji, jakie życie stało się skomplikowane z RC, kiedyś szedłem do klubu praktycznie zawsze z Włodkiem u boku, a dziś przy takim wyborze, conajmniej przez tydzień rozkminiam co by tu zabrać, hehe. Przebijam pod tym względem moją żonę stojącą przed szafą i kombinującą w co by tu się ubrać :)

No cóż, "nikt nie obiecał nam łatwego życia. I słowa dotrzymał" ;)

Hmmm nie wiem ja Ci powiem jak ja robiłem. Generalnie rzeczy typu 4MMC/4MEC/3,4DMMC,3MEC testuje w warunkach posiadówkowcyh gdzie każdy wie o co chodzi i używki leża zwykle na stole i raczej nikt się z tym nie kryje. Jak chodziłem do klubów robiłem tak, że kupowałem w aptece najtańsze kapsułki z czymkolwiek lekiem przeciwbólowym nie ważne wysypywałem zawartość i wrzucałem tam mój ketonik:))) Zabierając to razem z opakowaniem leku służyło też nieźle jako kamuflaż. Na impreze myśle, że zmniejszyłbym dawki do jakiś 300/200/200 albo 200/200/200 szczególnie jeżeli zależy Ci na tym żeby Cie pół imprezy nie pokazywało palcem:) Jeżeli chodzi o rozmowy z ludzmi to 3MMC jest ok, dla mnie najważniejsze że jak "wjeżdza" żebym nie musiał prowadzić poważnych rozmów, a później już jest wszystko fajnie. Trzymać ile trzyma hmmm no po pierwszym razie dokładam gdzieś po godzinie, a następny jeszcze krócej 30-45min.

Na mnie też donosowo o wiele słabiej się śniło niż jedzone. To znaczy po wciągnięciu coś tam owszem działa, ale jednak mniej efektywnie i mniej euforycznie niż połknięte.

Dobre to jest, bo przynajmniej zjazdu po tym nie ma jak po metylonie czy etylonie. Tylko szczękościsk jest bardzo mocny i długo się utrzymuje. Warto się zaopatrzyć w gumę do żucia.

Co do miksów to ja bym dodał pentedron, bo samo 3-MMC jest bardzo takie serotoninowo-rozleniwione.

Lepiej IMO neb, albo mpa. Bo pente to tylko stymulant, a tamte dwa dają tego dopaminowego kopa, wręcz euforię. Jak się zmiesza z 3-mmc, to wtedy porównywalne do mefedronu jest.

Bo samo 3-mmc, to tak jak mefedron działa, z tym że proporcja oddziałaywania na sert i na dop jest odwrócona. Przynajmniej tak mi się wydaje.

I apeluję. Nie jeść! Ssać nosem! Wieczorem piłem w soczku i porobiło średnio. Zrobiłem łącznie ponad gram. Rano mając już tolerkę, wciągnięte nosem zrobiło mnie ZDECYDOWANIE mocniej niż pierwsza porcja wypia wieczorem (ta bez tolerki).

pente jak dla mnie, to ewidentny stymulant. Euforii nie uświadczyłem, dlatego mix z 4fma chociażby, bardzo sobie chwalę. Choć wiadomo; porównując z bufem to pente ma znaczną przewagę :)

Tak, jak zostało tu napisane przez chłopaków, połączenie z NEB-em jest w porządku. I zdecydowanie poczęstować szczura przy użyciu nosa. 50mg/50mg jeśli szczurek ma małą masę lub nie przepada za czymś mocnym, lub 100/100 dla bardziej zmutowanych szczurów. O większych dawkach nie mogę napisać, bo nie zostały przetestowane.

Dobre to {3mmc} jest, bo przynajmniej zjazdu po tym nie ma jak po metylonie czy etylonie. (...)

Co do miksów to ja bym dodał pentedron, bo samo 3-MMC jest bardzo takie serotoninowo-rozleniwione.

Zachwalasz bezzjazdowosc 3MMC, a chcesz miksowac z mocno zjazdowym pentedronem. Gdzie tu sens??

Co prawda nie miksowalem za bardzo 3MMC, ale jesli juz to jak inni polecalbym bezzjazdowe (w moim przypadku) NEB lub MPA (choc to ostatnie na mnie nie dziala).

Ja testowałem zarówno samodzielnie jak i z mpa. Samodzielnie to dawki do 400mg w nos (ale to na wysokiej tolerce), a w miksie to najlepiej wypadło 100mg 3mmc : 150mg mpa. Na zerowej tolerancji.

Zachwalasz bezzjazdowosc 3MMC, a chcesz miksowac z mocno zjazdowym pentedronem. Gdzie tu sens??

Owszem, pentedron powoduje pewien wyraźny psychiczny zjazd, aczkolwiek nie jest on też jakoś tragiczny. Takie po prostu zmęczenie, zniechęcenie, wypranie z emocji. Nawet mam wrażenie, że dzięki temu zmęczeniu łatwiej zasnąć.

Natomiast zjazd po metylonie - uczucie beznadziejności i smutku, że aż chce się płakać. :blink: Plus obniżone samopoczucie przez co najmniej tydzień. Metylon rzecz jasna swoją drogą w trakcie fazy działał cudownie, ale przez ten jego przykry zjazd psychiczny nie byłem jego tak wielkim fanem kiedy był legalny.

A sens miksu - generalnie żeby połączyć aspekt czysto serotoninowy (metafedron) z czysto dopaminowym (pentedron).

Oczywiście ja się nie upieram przy tym pente, że to najlepsze połączenie. :P Zwłaszcza jak komuś źle po nim.

@69plateau,

Mefedron i amfetamina działają zarówno na dopaminę jak i serotoninę, a pentedron tylko na dopaminę.

Owszem, pentedron powoduje pewien wyraźny psychiczny zjazd, aczkolwiek nie jest on też jakoś tragiczny. Takie po prostu zmęczenie, zniechęcenie, wypranie z emocji. Nawet mam wrażenie, że dzięki temu zmęczeniu łatwiej zasnąć.

Natomiast zjazd po metylonie - uczucie beznadziejności i smutku, że aż chce się płakać. :blink: Plus obniżone samopoczucie przez co najmniej tydzień. Metylon rzecz jasna swoją drogą w trakcie fazy działał cudownie, ale przez ten jego przykry zjazd psychiczny nie byłem jego tak wielkim fanem kiedy był legalny.

A sens miksu - generalnie żeby połączyć aspekt czysto serotoninowy (metafedron) z czysto dopaminowym (pentedron).

Oczywiście ja się nie upieram przy tym pente, że to najlepsze połączenie. :P Zwłaszcza jak komuś źle po nim.

@69plateau,

Mefedron i amfetamina działają zarówno na dopaminę jak i serotoninę, a pentedron tylko na dopaminę.

Mix z pentedronem jest w porządku , działanie to jakieś 7-8h na poczatku 3-mmc , jak zaczeło schodzić pente w niedużych dawkach a uczucie było jakby robił bardzo mocno i długo , potem zjazd 3-4h, mocne zmęczenie i obniżenie nastroju ale da sie przeżyć :brawo: , potem wszystko wraca do normy :brawo:

Moim zdaniem 3MMC swoje najlepsze zastosowanie ma przy mixach, chociaż przy stosowaniu pojedyńczo substancji też bardzo przyjemna i może się podobać.

Badałem w mixie z pentem i efekty 3MMC w odstępie godziny po podaniu penta były wyraźnie widoczne, a przy samym zejsciu niezbyt odczuwalne. Dawka 200penta i 1503MMC.

Ogólnie działanie pozytywne i satysfakconujące zwłaszcza na cene i brak tolerki, jedynym minusami jest dawka, którą trzeba przyjąć. W moim przypadku na dobrego peaka przynajmniej 0.3, argumentem zachęcającym powinno być to, że substancja wydzielała spore ilości bodzców zwenetrznych czego nie użyczyłem ani razu przy ethcat, mimo w miare równych dawek.