Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Asinus

3-MMC, mofedron, metafedron, 3-metylometkatynon - wątek ogólny

Recommended Posts

3mmc  big crystal  od jak dla mnie 7/10

-pojedynczy "sort b2"

--odczynxxx.net.px sort "big crystal "

---rx wilki sort "biały "

to jeden shit polać rozpuszczalnikiem i poczekać aż odparuje  8/10 było by 9/10 ale ból nosa przez tą minute czy dwie jest jak strzał z wiatrówki prosto w nos ale potem rodzi się gadatliwy szybki konkretny potwór z albanii  :E 

mały off:

Wszystkie mixy niżej bez treningu i doświadczenia skończą się w szpitalu!

mix 4cmc i 3mmc niedługo sparawdze

mix 4cmc i 5mapb był smaczny i długi 3-4 godz konkretu   10/10 

mix 3mmc i 5mapb .... to ja jestem empatyczną euforią  (12/10) 

mix 5apdb i 5eapb i 5mapb wyszedł kilka razy poza 20 na 10 :E  

może ktoś coś słyszał o dobrej mocnej 5apdb od wilka miała 1/10 mocy (starego sortu safelab)  za to 5mapb mają teraz na poziomie ale snif odpada dusi 

Trójka sort lokalny bardzo dobry. Podobny jak ten wilgotny beż od wilka ale jaśniejszy, lekko wilgotny. Działa mocno empatycznie i euforycznie, szczury były zadowolone po 9h badań.

Hej, pokusze się o bardziej tresciwe recki w pozniejszym momencie, teraz tak na szybko:

Czeski research, wybitna 10 g skala o barwie lekko zoltawej, matowa biel przechodzaca w przezroczysty deseń.

Odór strasznie intensywny wydobywający się przez 2 samarki szczelnie zamkniete- masakra.

Konsystencja krysztalu... Hmm, być może to mniejszy okaz z otaczajacymi go malymi krysztalkami, wyglada jak zbita bardzo mocno garść drobnych elementów- z wierzchu. W środku jednolita.

Dzialanie : 230 i wiecej puszczone w rulon. Oczoplas i lekki wzrost cieploty ciała, potliwe dlonie. Oczy jak 5 zl i sama empatia i frajda z byle niuansów. Speed oceniam na 1.5 / 10 . Wchodzi dość długo bo do kwadransu się rozkręca balecik. Potem cczuć wyraznie apogeum przyjemnosci. Trzyma ten stan calkiem dlugo jak na obecne rc. Dobre 100 minut naprawdę niezlego stanu.

Minusem jest długo doskwierajacy ból w trąbie, łzy same opuszczAją swą siedzibę. Nie da się usiedziec spokojnie i nie rzucic spontanicznego : " kurwa, ale drażni kinol " . Slabiej nieco niż brefedron lecz dlugo. Kilka minut bólu.

Trójka od bazarra: czy brown czy ice, sniffem trochę slabsza od w.w. czeskiej. Choć nie mogę slowa złego powiedzieć nt aromatu, to im się udalo. I moc... O ile snort odstaje nieco, o tyle bombki browna w ilosciach porownywalnych do powyższych niszczą. Rozjebalo mnie jak strusia przestraszonego na asfalcie. Łbem musiałem wladac dość starannie, oczoplas i lekkie zaburzenia kordynacji, delirka dloni. Potliwośc jak u poprzedniej czeskiej.

I zjazd... Ta czeska jeszcze mnie nie dopuscila doń, dorzucam co rusz trochę. Po bazarowej czuć zmęczenie. Pustka w myslach, ale ogólnie to jest znosnie.

Obie oceniam jako dobre, warte uwagi. Tym niemniej warto dorzucic do nich stima. U mnie bufik sprawdzil się doskonale.

Foto czeskiego trójczyna: http://funkyimg.com/view/WTDR

Edited by Platwus

Analog to analog , dobra maczana plus beti i jazz i chillout :D

Istnieje opcja jaśniej ? Nie Bardzo Rozumiem to co napisałaś... ? Analog 3-MMC to co to według Ciebie ?

Czlowieku nie znasz wzoru analogu i na podstawie samego wyrazu "analog" opisujesz go jako stymulant ?
Na podstawie czego, czym podpierasz swoja opinie... ?

Edited by zawiodlemsie
Nie cytujemy gdy odpowiadamy bezpośrednio na post wyżej.

Nie chodziło mi o to, że słowo analog oznacza stymulant tylko, że "3mmc analog" wykazuje takie działanie. Na tzw. konkurencyjnym forum, które nie wiem czy jest ci znane sporo osób opisuje ten odczynnik i mówi, że zwiększa motywację i speeduje, a nie daje jakoś specjalnie euforii. Słowo analog nie ma tu nic do rzeczy.

Edited by zawiodlemsie
Nie cytujemy gdy odpowiadamy bezpośrednio na post wyżej.

Tak czytam to chyba sorty się zmieniły.  Dzisiaj wleciał na testy sorcik od predka i niecałe 100mg donosowo robi pięknie na 4h.

Dorzutki tak samo pięknie robią. Zobaczymy jak z tolerką będzie.

Ogólnie to jestem miłośnikiem fety, ale że źródełko wyschnęło to szukałem czegoś na zamianę. 

Jeśli tolerka nie będzie ostro leciała w górę przy kożystaniu czysto użytkowym 2-4 razy na 2 tygodnie to zostaję fanem tej substancji 😄