Jump to content

3-MMC, mofedron, metafedron, 3-metylometkatynon - wątek ogólny

Asinus
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Ja już długo nie wrócę do 3-mmc. Jak większość normalnych ludzi nie lubię być robiony w buca.

Baroq a skąd taka nagła zmiana zdania? Z tego co wiem to robiłeś zakupy u G, sam tam planowałem sięgnąć po 3MMC ale teraz to już nic nie wiem :) wcześniej tutaj polecano kryształki od Pojedynczych. Ktoś jeszcze ma jakieś typy odnośnie najlepszej jakości 3MMC na rynku OBECNIE?

• 2 weeks later...

Panowie a ja mam pytanie z innej beczki. Planuje mały odwyk od 3mmc w celu zmniejszenia tolerki. Nie kosiłem dzień w dzień, średnio giecik raz w tygodniu. Ile czasu potrzebuje by tolerancja spadła znacznie oraz czy moge w tym czasie aplikowac Amf?

Ile czasu potrzebuje by tolerancja spadła znacznie

Kilka miesięcy kolego a i tak ciężko będzie Ci osiągnąć to, co na początku. Tyczy się to większości dragów. Jak czytam, że ktoś piszę, że zbił albo nie ma tolerancji, bo nie ćpie tydzień czy dwa to pękam ze śmiechu.

Tak btw. słynne "nie mam tolerki" to chyba najbardziej wyświechtane określenie na ćpuńskich forach.

Maniakrc, nie bierz tego co powyżej jako absolutną i ostateczną wiedzę.

Wszystko zależy ABSOLUTNIE ( powtórzę: ABSOLUTNIE ) od każdego egzemplarza takzwanej jednostki ludzkiej, u jednych to trwa krócej u innych dłużej. Niemniej po każdej zabawie odpowiednia suplementacja i trochę ( nie brać dosłownie, że trochę, czyli że 5 minut wystarczy ) intensywnego ruchu i nawet w kilka dni można sprawić, że tolerancja spadnie znacznie.

A już szczególnie, że piszesz, że szedł gram 3mmc na tydzień, to nie jest jakaś przerażająca ilość choć to zależy też jak długo to trwało i jak mocno czujesz, ze wzrosła Twoja tolerancja ( a na pewno nie da się wszystkiego sprowadzić do napisania tak jednym zdaniem jak powyżej, wszystko zależy!

/edit Niewinny - post edytowany na prośbę jego autora gdyż wcześniejsza treść zawierała zbędne wycieczki osobiste w kierunku użytkownika Kasztanowy Śledź

Nie wyjeżdżaj mi tu z wiedzą neurologiczną, bo sam takiej nie posiadasz. Zamiast pisać ściany tekstu o maśle maślanym napisz z czym się nie zgadzasz. Rozumiem, że według Ciebie pomijając te wywody o diecie i dbaniu o swoją kondycję co powinno być oczywiste dla każdego to po regularnym stosowaniu 3-mmc można znacznie(!) zbić tolerancję w tydzień czy tam dwa, by osiągnąć początkowe efekty tak?

ps. daruj sobie personalne podjazdy w moją stronę i zwracaj się do mnie normalnie. "przekazać swoje mądrości typu powyżej" - nie kolego to się nazywa dyskusja.

O moją wiedzę podstaw biologicznego funkcjonowania człowieka to nie musisz się martwić, a już szczególnie o tą związaną z głową :P Posiadam jej chociażby podstawy podstaw, nie mam wyboru ze względu na uczelnię, a do tego jest to temat który mnie interesuje ( choć fakt, ostani przedmiot z tego tematu miałem 5 lat temu i jako, że wiedza ulotna jest to obecnie sporo "wyleciało" :) )

Co do zbicia tolerancji ( znacznie, bo o to było pytanie ) przez tydzień czy dwa po stosowaniu 3mmc w ilości takiej jak podał maniakrc, to tak, absolutnie uważam, że jest to możliwe, a jak, to napisałem piętro wyżej. Leżąc brzuchem do góry i czekając na zbicie tolerancji, to oczywistym jest, że będzie to trwało dłużej.

Natomiast masz rację, że przegiąłem z formą wyrażenia się, za co oczywiście przepraszam chyląc czoła. Cholernie mi się spieszyło i pisałem prawie że na stojąco, komletnie nie myśląc tylko chcąc jak najszybciej skończyć, no i wyszło co wyszło. Już raportuję sam na siebie, trochę moją formę "wyciszając".

Co do zbicia tolerancji ( znacznie, bo o to było pytanie ) przez tydzień czy dwa po stosowaniu 3mmc w ilości takiej jak podał maniakrc, to tak, absolutnie uważam, że jest to możliwe, a jak, to napisałem piętro wyżej. Leżąc brzuchem do góry i czekając na zbicie tolerancji, to oczywistym jest, że będzie to trwało dłużej.

Dobrze szanuję Twoje zdanie ale ja się z tym nie zgadzam ponieważ:

a)z własnej praktyki wynika, że tak nie jest

b)z praktyki osób mi znanych wynika, że tak nie jest

c)wnioskuje to również z licznych postów tego forum oraz innych o wiadomej tematyce.

Mówimy tu o regularnym stosowaniu z częstotliwością jak np. kolega maniakrc kilka postów niżej, czyli raz na tydzień.

Uważam, że w pewnym momencie to, co dobre w substancji ulatuje i żadne zwiększanie dawek, super diety czy tygodniowa przerwa tego nie przywrócą. Dziwi mnie, że osoba tak doświadczona, jak Ty (wnioskuje po postach) całkowicie to neguje ba! nawet twierdzisz, że to bzdura. Cóż w takim razie nie zgadzamy się w tej kwestii i nigdy nie dojdziemy na porozumienia. Każdy czytający wyciągnie własne wnioski a my na tym poprzestańmy.

przepraszam

Dziękuję.

Mój kolega laborant zaopatrzył się w 3-MMC u swojego sprawdzonego i pewnego vendora - Pana Gienia. Skorzystał z promocji 10g. Warto podkreślić, że Kolega regularnie sprawdza rynek. Takoż zauważył, że 3-MMC od pewnego czasu cieszy się złą sławą, ze względu na bardzo słabe działanie i męczące zjazdy. Pojawił się problem - zamawiać? W podjęciu docyzji nie pomagał fakt, że wiele osób uważa, że epoka tego specyfiku się skończyła. No cóż, przyznał, że od października do dzisiaj jakość 3-MMC bardzo spadła. Mimo to - zaryzykował i kupił materiał do badań. Poniżej prezentuję jego opis tego sortu.

Wygląd: (zdjęcie poniżej)

Kryształkowe grudki, głównie białe, zauważalne odcienie beżu, szarości

Zapach: brak

Badanie rozpoczęte od podania 100mg (18:01) sniffem szczurowi laboratoryjnemu nr 1. Szczurek pisknął raz w trakcie wciągania, co oznacza słabe pieczenie, można powiedzieć, że ledwie wyczuwalne. (szczurek już po 3-4 minutach nic nie czuł). Po kilkunastu sekundach zaczął zauważalnie popiskiwać w rytm muzyki, następnie poszło z górki: szczurek popiskiwał z innymi szczurkami, cieszył się chwilą i nastroił bardzo pozytywnie do życia. Na pewno najbliższych paru godzin. Czas działania zamknął się w niecałych 50 minutach. Poprawa samopoczucia utrzymywała się jeszcze przez następne 50 minut. O godzinie 20:08 szczur przyjął drugą dawkę, tym razem 90mg, która podziała podobnie, choć znacznie słabiej od pierwszej. Warto dodać, że szczurek czuł potrzebę przyjęcia następnej kreski. (...) Streszczając i podsumowując, do teraz szczurek przyjął łącznie 370-400mg. Obserwując zachowanie szczura stwierdzam:

# poprawę samopoczucia

# motywację do działania, szczurek potrafił się skupić na jednej rzeczy, jednak wymagało to od niego koncentracji

# bardzo delikatne pobudzenie

# przyjemne dreszcze

# lepszy odbiór muzyki

# chęć do rozmowy, otwartość

# powiększone źrenice # suchość w ustach

# po większych dawkach - nieogar

# brak apetytu

# pocenie się całego ciała

# bardzo słaby wpływ na serce, ledwie wyczuwalny

# drętwienie kończyn

# szczękościsk

# z każdą następną kreską nieogar jest coraz bardziej odczuwalny

Ocena:

Smak/spływ: 9

Euforia: 7

Stymulacja: 6

Empatia: 10

Wpływ fizyczny: 9

Średnia: 8,2

Porównanie do poprzedniego opisu: http://forum.dopalam...dpost__p__79956

post-631-0-66995600-1365635347_thumb.jpg

Guest zolwik na spidzie

Nie wiem czy to moze miec jakis zwiazek z jakoscia dostepnych stymulantow na ryynku,ale zauawzyliscie rowniez 3mmc juz nie jest to samo co kiedys.Najgorsze zmiany wzgledem pierwszych sortow,mozemy doswiadczyc na zejsciu materialu.Wielu uzytkownikow skarzy sie na nie ciekawa zwale,ktora wyciska z czlowieka sily witalne(psychika jest bardzo kiepskiej formie,nie mowiac juz o fizycznym braku jakichkolwiek sil).Czlowiek na zwale przez ladnych pare godzin zachowuje sie jak katatonik z ciezka depresja ktory marzy o koncu tego letargu.Nie wiem ale moze to jakies reakcje chemiczne,czy uzyte komponenty powoduja ten stan.Bardzo ciekawi mnie fakt,ze nie tylko ten keton tak sie stoczyl na leb i szyje ale rowniez co nie ktore sorty ethcata gdy schodza powoduja identyczny lub bardzo podobny stan zejscia jak po 3mmc.Czy ktos rowniez to zauwazyl :biggreen: ?

Nie wiem czy to moze miec jakis zwiazek z jakoscia dostepnych stymulantow na ryynku,ale zauawzyliscie rowniez 3mmc juz nie jest to samo co kiedys.Najgorsze zmiany wzgledem pierwszych sortow,mozemy doswiadczyc na zejsciu materialu.Wielu uzytkownikow skarzy sie na nie ciekawa zwale,ktora wyciska z czlowieka sily witalne(psychika jest bardzo kiepskiej formie,nie mowiac juz o fizycznym braku jakichkolwiek sil).Czlowiek na zwale przez ladnych pare godzin zachowuje sie jak katatonik z ciezka depresja ktory marzy o koncu tego letargu.Nie wiem ale moze to jakies reakcje chemiczne,czy uzyte komponenty powoduja ten stan.Bardzo ciekawi mnie fakt,ze nie tylko ten keton tak sie stoczyl na leb i szyje ale rowniez co nie ktore sorty ethcata gdy schodza powoduja identyczny lub bardzo podobny stan zejscia jak po 3mmc.Czy ktos rowniez to zauwazyl :biggreen: ?

Dziwne. Szczur zasnął o 4 nad ranem, mniej więcej. Wstał o 6:40, zjadł śniadanki, ogarnął się i wybył do biura ze swoim panem. Czuje się dobrze, nie jest zmęczony ani nawet rozdrażniony. Przeciwnie, wydaje się być zadowolony :) Nie wiem co jest z Wami ludzie. Poważnie.

A to porównanie zwały do tej po kocie to mnie rozwaliło. Po dwóch kreskach kota, szczur miał wysokie ciśnienie, tętno, dziw ne samopoczucie. Wręcz wkurwiające działanie. Zawsze. Po 3-MMC ani razu. Serducho zawsze pracuje jak należy, nie ma żadnych negatywnych efektów.

Uwaga! (dodane przez: A.K.)

A może uzasadnienie minusów?