Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Asinus

3-MMC, mofedron, metafedron, 3-metylometkatynon - wątek ogólny

Recommended Posts

Substancja: 3-MMC, mofedron, metafedron, 3-metylometkatynon (sort gienek)

Dawka: 2x150(oralnie) i 100+(snif)

Nie posiadam tolerki na większośc ketonali po 10czerwca, weźcie to pod uwage.

Opis:

Pierwsze 150mg zaaplikowałem około 11.40 i nie zrobiło na mnie wrażenia, zamuliło mnie nic więcej. Drugie 150mg już pozwoliło na zadowolenie, czysta euforia, spokój w głowie, brak stymulacji i kurewsko przyjemny peak, dawno nie czułem się tak dobrze na obecnie dostępnych ketonalach, na prawde niesamowite działanie. Z racji opini ayahuasca o snifie postanowiłem jeszcze zaaplikować z ciekawości 100+, i faktycznie sniff jest znacznie lepszy. Oralnie na działanie musiałem czekać około pół godziny, zaś snifem nie całe 5minut.

Jeżeli taki peak bez stymulacji z ogarem będzie się utrzymywał jeszcze przez około dwie godziny, to będzie to mój faworyt.

Zalety:

* czysta euforia

* brak stymulacji

* pełen spokój

* nie gryzie w nos przy snifie

Wady:

* ilości jakie trzeba aplikować.

To jak za działało na mnie, nie musi oznaczać że tak samo zadziała na Ciebie.

Moim zdaniem jest to substancja warta uwagi, zwłaszcza że w mixie będzie się prezentować z całą pewnością bardzo dobrze. Ogólna ocena 7/10

20120616009.jpg

3-MMC - Łącznie 350-400 mg (gienek)

Tolerka spora.

Po kilku kielonkach icówki (wódka lodowa) i kilku korkach dobrego sqna na ładnej bańce aplikacja 300mg+ w kapsułce. Wejście po ok. 30 min , na początku polepszony nastój, lekka empatia , pewnie to było placebo , nagle (po ok. 30 min) wszystkie zmysły stały się wyostrzone ,zrobiłem się całkowicie trzeźwy , spory nieogar i maxymalna euforia , empatia , wewnętrzny spokój piekno otaczającego świata , najmocniej jest zdecydowanie na poczatku , takie mocne wejście trwało 30min-1h , potem sniff resztki z paksa jakieś30 mg, nieogar bardzo duży, lekkość , świetna euforia , płyneliśmy po prostu ... :galy: Potem wszystko się uspokoiło, miła lekka euforia , empatia , stymulacja prawie zerowa , jednak wszystko robi się tak przyjemnie , że nie ma zmulenia serotoninowego , chyba ze jebniesz sie na kanapie ;) , my np. chodziliśmy po górach ;p. Działanie powoli spada , całkowity czas to ok. 3-4h gdzie dwie pierwsze są najlepsze, w międzyczasie troche mj i wódki , potem sie zajebałem machami i browarami , bez zjazdu , spanie i jedzenie bez problemu (oczywiście nie na peaku tylko po kilku godzinach).

Plusy:

-Euforia

-Empatia

-Leciuteńka , miła nakręcająca faze stymulacja .

-Lekkość

-Brak wjazdu na serce

-Brak jakiegokolwiek bodyloadu

-Brak zjazdu

Minusy:

-Cena

-Ilość jaką trzeba spożyć

-Krótki peak

-Oczy lekko rozdupcone :blink:

Ogółem o wiele lepsza substancja niż te wszystkie ketony , czysta przyjemna , "piękna" bania , jednak cena i ilość trochę odstrasza , aczkolwiek można sobie pozwolić na weekendową jazde ze znajomymi , na fajną bańkę myślę, że starczy 1g na 3 osoby. Jednak więcej niż 50-60 zł dawać za ten specyfik się nie opłaca, nadaje się na faze chyba wszędzie i z każdym , dobry an imprezy , spacer , czy nawet na posiedzenie ze znajomymi , jednak to jest serotoninowa substancja , tolerka szybko skacze i żeby poczuć moc metafedronu potrzeba minimum tydzień-dwa przerwy.

Znajomi po sniffie odczuli większe pobudzenie , mniejszą euforie i krótszą faze, jednak sniff działa , oral działa miło i przyjemnie ,, spokojnie i euforycznie , najlepszą opcją jest oral (200-300) + sniff (100-200) , ktoś ze średnio-dużą tolerką powinien zaspokoić się 0,5g , mniej doświadczeni nie przekraczać 300.

Pozdrawiam

Sort od buteleczek (duży kryształ ) znacząco różni się od sortu Gienka?

Obydwa sorty od nich pochodzą z tego samego źródła , wyglądają identycznie i obydwa shopy miały je w tym samym dniu, na innym forum o tym pisali.

-------

nie wiem wciąż jak jakosc sortu za 40 zł od podwojnych rozni sie od Gienkowego za 55zl, ale...

testowalem ten od podwojnych. niestety na dosc duzej tolerce (3 testy pentedronu w poprzedzajacym tygodniu, ostatni dzien wczesniej)

sniff, rozpoczete od 100mg pozniej, ze wzgledu na nikłość efektów, dokladane co 15 min. po 50mg.

razem w ciagu 1h 250mg. faza bardzo podobna do brefa, ale ze znacznie mniejsza sennoscia. typowo serotoninowa przyjemnosc, trwajaca 2-max3h, pozniej przez ok. 2h powolne zejscie do baseline-u. przez brak efektów negatywnych chec na dorzutke dosyć spora.

jak dla mnie to taki lepszy brefedron.

do tego lekka bezsennosci (do ok. 6-max8h od aplikacji), ale i tak nikła w porownaniu do pente, ethkata czy a-pvp.

niemniej jesli ktos musi sie polozyc spac o polnocy to nie polecam eksperymentować o 20-tej.

potwierdzam to co ktos pisal bodaj na HR, ze nastepnego dnia wystepuje bardzo przyjemny after-glow (w przeciwienstwie do brefa, gdzie ja zwykle mialem obnizenie nastroju na nast. dzien).

w kazdym razie moim zdaniem warto subst. przebadac. najlepiej bez tolerki - mysle, ze wtedy pokaze w pełni co potrafi.

aha, i choc tego nie testowalem i nie mam porownania, to intuicja mi podpowiada, ze te 250mg znacznie lepiej by sie sprawilo oralnie.

Wczoraj dawka około 650mg rozpuszczona w wodzie zadziałała tak mocno że modliłem się żeby przeszło wzrok skakał jak pojebany , mięśnie sztywne , nie dałem rady wydusić słowa i kompletny chaos w głowie ... no i pot zalał mnie całego

Ponad tydzień temu około 450 mg dało zajebistą fazę bez efektów ubocznych a tu myślałem że zejdę no ale zjazd i tak malutki a dzis czuje się całkiem miło , a po takim ethcacie bałbym się na ulice wyjść , nie mówiąc o styraniu fizcznym

Sort od butelek ... nie zawsze więcej znaczy lepiej i to już moja niepierwsza nauczka ;/

ja drugi dzień z rzędu test 150mg oral.

wejscie po ok. 30-40 min.

po godzinie +100mg sniff. efekty pozytywne niewielkie. chillout, itp. znacznie mniej niz dzien wczesniej.

niestety do ciągów to sie to to kompletnie nie nadaje (w przeciwienstwie do np. fenylkowej x-APB, gdzie ze stosunkowo niewielkim spadkiem mocy mogłem latac ze 3-4 dni pod rząd).

sen niestety stosunkowo plytki w porownaniu do normalnego.

szkoda, ze nie spi sie po tym jak po MDAI, po ktorym sen to była "czarna dziura", a rano sie budzilem mega zregenerowany.

Dały by rade tego 300-500 + 15-20 Aco-Dmt, doda psychodeli i pobije euforie , czy wgl takie cos ma sens , czy euforia pójdzie jeszcze wyżej, czy działanie się nie zniweluje ? :okulary: Tolerka średnia

na hypciu masz to porownanie objebane do zera:)

Moja wrazenia ponad 1g w 2h tolerka ohoohho kiedy ja ja mialem;0

400 w wodzie + 200 sniff

200 w dziąsła

300sniff

wrazenia? najlepsze po snifie takie light 4 MMC zjeby brak przynajmniej ja nie mialem

czy na nastepny dzien po sesji z 3MMC też was bolą nerki??

Po jakich ilościach bolą? Są jakieś dawki skuteczne i jednocześnie bezpieczne jeśli chodzi o wspomniane skutki uboczne?

wczesniej mnie bolaly juz po ok. 200mg.

wczoraj poszlo tez 200mg (120mg + 80mg po 30 min.) sniffem i dzis rano znow bola.

bol jest lekki (nie skreca mnie), ale jednak zauwazalny i ewidentnie po uzyciu 3mmc. trzyma mnie od rana i jeszcze czasem teraz (wieczor) czuje.

pare dni temu po ok. dobie przechodzil. licze, ze teraz tez tak bedzie.

na drugie pytanie nie znam odpowiedzi.

Próba II

Tolerka to u mnie temat ohohohhoh

nie próbujcie tego sami bez sporego doswiaczenia z RC.

500mg sniff

po 1h 500mg sniff

po 3h 1000mg sniff (na 3 poejscia:))

Skoro to piszę to dawki w MOIM PRZYNAJMNIEJ PRZYPAKU nie są. Nie zauważyłem przy tej dawce żanych objawów niebezpiecznych dla zdrowia.

Bezsenność i to spora. Z dobraj strony przy tych dawkach i mojej tolerce jak po 4MMC jedyna różnica brak takiej nieogarniętej chęci dociągnięcia.