Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Asinus

3-MMC, mofedron, metafedron, 3-metylometkatynon - wątek ogólny

Recommended Posts

Guest Ko-Ko

Zółwik dobrze prawi. Teraz 3mmc w postaci kamieni takich przeźroczystych poprostu nie ma tez zobacz se 1z2gim kryształ soli w google i zapamietaj ten wygląd tak pownien wyglądać kryształ 3mmc a te big cristall to zwykłe duże pudrowe grudy które wy nazywacie kryształem sklepy wam klepią głupoty a wy powtarzacie

Np. Kryształy Petendronu są przeźroczyste duże tak samo jak etylophenidate wiec ludzie myślcie troche i nie dajcie sie robić w h.. Na zakupach bo to wasze pieniądze! :ok:

3mmc cristal foto

4.bp.blogspot.com/-t0pUVOR-i_w/UxSQv545GOI/AAAAAAAAABA/fmzoxUDShmI/s1600/mephedrone.jpg

Ale to co wrzuciłeś to malutkie kryształki, a rozumiem że najlepsze to duże kamymki ale takie ładne prawie przezroczyste, błyszczące , nie takie mleczne jak to sort który się kręci. Ja nie mogę się doczekać bo dostałem info od bazka że ma u nich być prawidzwa krycha:D taka błyskotka, poczekamy zobaczymy ;)

Guest zolwik na spidzie

Przeciez to jest poniekad chwyt reklamowy i marketing sklepow na rynku.Z kazdego odczynnika research chemicals kazdy kto sie zna na chemii jest w stanie zmienic charakterystyke wygladu np z sypkiego  pudru czy mokrego puchu na cos co bedzie nam przypominalo kryształ.A przeciez sami widzicie rozdrabniajac towar ze i tak wychodzi to samo jakbyscie kupowali luzny proch

no tak ale lepiej sprzeda się kryształ . ja wole kupić w krysztale a nie w pudrze . Wcale nie jest tak łatwo z pudru zrobić przezroczystą kość kryształu albo i nawet nie możliwe ...  Zobaczymy jak to co mówią przełoży się na rzeczywistość i wtedy będziemy się dzielić opiniami na temat produktu. 

no tak ale lepiej sprzeda się kryształ . ja wole kupić w krysztale a nie w pudrze . Wcale nie jest tak łatwo z pudru zrobić przezroczystą kość kryształu albo i nawet nie możliwe ...  Zobaczymy jak to co mówią przełoży się na rzeczywistość i wtedy będziemy się dzielić opiniami na temat produktu. 

Da się, nawet domowym sposobem, ale o tym cichosza. Dla kogoś zapoznanego z chemią okresu liceum to wie o chodzi. Sam reakcji nie przeprowadzałem. 

Apropo rozmowy o Trójeczke w ofercie jednego z vendorów podobno pojawił się najczystszy kryształ :D Jutro mam odebrać pake i zdam relacje w temacie , dla wtajemniczonych :) Śledzcie co i jak bo cos czuje że będzie grubo :) 

Trójeczka od fakeweed bardzo przyjemna. Drobny kryształ. Nie miałem dużo ale działało bardzo przyjemnie. Tym razem zamówiłem więcej. Polecam.

Guest zolwik na spidzie

To co łatwilem pare dni temu od kumpla mogę nazwac prawdziwa trojka,ktora rozjebala mnie najbardziej ze wszystkich sortow które probowalem.Pamietacie trojke od pojedynczego i te wejście z nieogarem,orgazmem i serotonina.To wyobrazcie sobie ze to samo tylko w cholerę dluzej byłem na bani,ze nawet po paru godzinach od porządnej krechy nie moglem wstać na nogi i wspomnę ze caly zdretwialem jak kłoda.Wiec można dostać jeszcze dobry towar i nie wszystko jeszcze stracone i wykupione na rynku.I co ważne konsystencja białego prochu z licznymi grudami.Nie żaden big crystal

Guest zolwik na spidzie

Takiego czegos to nie miałem jeszcze w doświadczeniu z trojka.Gdy bania się rozkrecila byłem jakby nieobecny w terazniejszosci,bo bomba serotoninowa rzucila mnie na fotel na grube 2-3 godziny,nic mnie nie interesowalo oprócz stanu niesamowitego szczęścia i wyjebki na problemy co w zyciu stanowi dla mnie problem.Szkoda ze nie możecie porownac tego co ja miałem z tym co jest obecnie na rynku.Nawet nowości typu 4cmc,3cmc czy 2mmc nie maja takiej sily razenia

Guest zolwik na spidzie
                                                     .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  .Raczej gruby,ciezki proch.Z wyglądu grudki cos ala rozgniecione mleko w proszku

szkoda ze pojedynczy nie ma juz trojki %-)

OST walilem od h-h i syf jakich malo

TERAZ większość to oszuści, sprzedają trójke z domieszkami albo z innymi substancjami szkodliwymi dla zdrowia.

Trzeba uwaazac

słyszałem że niektórzy vendorzy z Polski mają nawet swoje linie produkcyjne tego produktu , to co to się porobiło ? %-)

już nie bede wskazywał palcem, ale Ci co od 5g lecą w górę.

A moim zdaniem to i tak maja najlepszy sort.

Bo kupuje sie 3mmc to i sie to dostaje

Za dobrą trzeba zapłacić 50 zł- po wielu podejściach i  wielu różnych trójek od innych vendorów dopiero sie zgadzam z tym że w obecnych czasach 50 ziko to norma

3mmc (beżowy) sort od wilka (ładniejszy niż na jego zdj.)

Wczorajszy mikro test zakończony sukcesem.

Dawka 70mg sniff

Po miesięcznej przerwie z bk postanowiłem zarzucić na pierwszy ogień 3mmc (wybrałem beżowy bo on leżał bliżej mnie)

Po 5min szczur poczuł ze przyspiesza mu serduszko. Chwile później zaczynał sie ten trojkowy whats up, ale niestety dawka byla za mała i lekko zamieszalo w głowie ;p

Ogólnie rzadko mi się zdarzało ze 3 wchodziła tak na serce (przyspieszyło i biło mocniej)

Jutro zrobię test przezroczystej 150 oral. Ps. Przezroczysta od wilka całkiem ładnie wygląda i przy kruszeniu się rozpierdziela się we wszystkie strony świata

PzDr ST

Guest DexterB
Substancja: 3mmc k.2 (kryształ, lekko brązowy, twardy, a nie zbity puder , który niekórzy zwą "kryształem" Dx)
vend. : Gienioooo
Ilość: 1g

Opis:  Więc substancja poczekała jakiś czas zanim znalazłem czas wolny by zacząć badania. Więc włączyłem ulubioną muzykę i do próbuwek wrzuciłem 200mg /oral. 00:00+ Nie lubię siedzieć i bezczynnie czekać, więc włączyłem jakąś grę i zacząłem w ten sposób zabijać czas. 00:25+  Zaczyna być bardziej jaskrawo. Trudno tego nie zauważyć. Kilka minut szybciej zauważyłem to zjawisko, ale nie przestawało  ono narastać. 00:35+ Tak, euforia powoli daje się we znaki. Zaraz. Coś nie tak. Coś dziwnego przykuło moją uwagę... To ewidentna  halucynacja  przejawiająca się poruszaniem się obrazu, lekkie falowanie,( ostatni raz spotkało mnie to zanim trójka się pogorszyła ) które było bardzo przyjemnym dodatkiem do euforii  jaka miała zaraz być tym czego oczekuje badacz. Było to dla mnie nie lada zaskoczeniem gdyż od kiedy popularna 3 straciła swoją prawdziwą moc już jakiś czas temu, nie mogłem uwierzyć że Gienioooo ma w swoim dzienniku snów do zaoferowania starą poczciwą 3. 00:50+ Euforia robi swoje. Wszystko jest piękne , muzyka jest nie z tego świata, skupienie się na jednej rzeczy odłącza od otaczającego nas świata, a mimo to sprawia iż czujemy się pewni siebie , to co robimy jest tego warte i podsumowując nic nam więcej nie trzeba. 01:10+ Słowa są zbędne. Każdy wie o co chodzi. Chce się tańczyć, ale równie dobrze można by po prostu siedzieć i tonąć w dźwiękach muzyki. Jeżeli takie coś  nie odpowiada badaczom, samo pisanie,mówienie czy robienie jakichkolwiek zwyczajnych rzeczy jest po prostu piękne. Piękne - to tylko słowo. Eh. 
01:55+ Nasz przyjaciel Eufo powoli odchodzi. Nie robi tego w sposób nachalny i spokojnie można się jeszcze dobrze bawić, czy to samemu czy z ludźmi . Kto co woli. 02:40  Nasz przyjeciel nas opuszcza. Zostaje tylko pustka po tym co przed chwilą nam dał . Nie jest to bardzo uciążliwe. Szczerze wystarczy, że włączy się jakiś film na YT bądź będzie się kontynuować granie w grę, lub też czytanie książki. 03:05 Ze snem nie było problemu.

+Wstawka co do dorzucania : Gdy po 200mg rozgrzejemy próbówki jeszcze raz po czasie 3h w ilości 250mg efekt jest ten sam. Badacz zadowolony z wyników po czym wszystkie otrzymane informacje zostały zapisane. Wszystko utrzymywało się przez 02:10 i postanowo dorzucić 350mg i wszystko było w bardzo ... powtórze bardzo dobrym porządku. Lepiej niż na starcie. Czas po tym to 2h, po czym co mnie bardzo uradowało miałem już dość dorzucania i spokojnie pozostawiłem resztę na potem.  Z ochładzaniem probówek po takich badaniach było już gorzej. Brak serotoniny dawał się znacząco we znaki, ale eti robi swoje.  

Ocena : 10/10 ( Stara poczciwa trójko wracaj :3)

badanie powyżej opisanej substacji odbyło się w sposób bezpieczny , nie była testowana przez człowieka i nie łamała praw, które są wymagane przez sprzedawcy. Wszystko co napisałem jest wymyśłone .

I kilka słów ode mnie. Co jakiś czas miałem okazje badać i obserwować tą substancję z różnych sklepów w poszukiwaniu starej dobrej trójki (kamienia, nie zbitego pudru i eufori która wyrzuca z butów z miłymi efektami wizualnymi ) . W końcu Gieniooo znowu pokazał swoją wyższość nad innymi. 
Dodam jeszcze że raport był pisany kilka dni po skończeniu badań, także starałem się niczego nie 
podkoloryzować

Dziś śniło mi się badanie odczynnika.

Sort : Wybuchowi

Bombka z ok. 200 mg, gdy zaczęło na dobre się instalowac sniff 100mg.

Sort żółto-brązowy małe kryształki i krystaliczny puder. Zarówno euforia, empatia jak i speed na dobrym poziomie.

Muzyka wchodzi rewelacyjnie.

Po ok. 2 h dorzutka 100mg poł na pół oral/sniff zadziałała wyjątkowo dobrze :D.

Euforia: 8/10

Empatia:7/10

Speed: 5/10

Ogólnie sort oceniam dobrze aczkolwiek zdarzało się badac lepsze ^^

Trójka jest nawet spoko. Tzn. wejście z serotoninowym zalaniem jest "gooood mode". Jedynie co nie jest dobre to półtorej godziny i jest po zabawie. Zostaje przeokrutna chęć na dorzutkę albo dziwny odreal. Wolę dłużej trzymające i mniej zwałogenne 5-MAPB :)

Ja nie mam zwały po 5-mapb. Jest wybitnie dobre w porównaniu z 3-mmc: dłużej działa, euforia na innym poziomie, mniej chorych akcji typu seksualnego, brak negatywnego działania na układ krążenia. Same zalety benzofuranu.

PS.

Nie bierze się 0,5 grama "5". Dodatkowo można snifnąć na fazie, ale nie za dużo. Negatywny jest późniejsze wypranie z serotoniny, które niwelujemy przez odpowiednią dietę, sen oraz tabletkę etizolamu.