Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Asinus

3-MMC, mofedron, metafedron, 3-metylometkatynon - wątek ogólny

Recommended Posts

Guest zolwik na spidzie

Sort od Pojedyńczego również 3ma poziom. Cena - jakość :ok: . Nic dodać nic ująć.

Motor a jakbys porownał ten sort do wczesniejszego sortu ktory miał pojedynczy przed zmianą witryny?

Guest zolwik na spidzie

Sort od kolekcjonera. Duża  śnieżnobiała gruda, ciezko sie kruszy, brak zapachu.chemii jak przy innych ketonach.Sort dobry tak jak juz wczesniej pisalem i to potwierdzam teraz.Sort z porzadnej syntezy,nie stwarza zbytniego wejscia na organizm,jest euforyczne i dosc mocno pobudza.Po twarzy i oczach jednak widac ze cos bylo.Wyjatkowy brak łaknienia i niewielkie halucynacje po 2 czy 3 gramach w ciagu doby.To troszke mnie zdziwilo ...

Guest Miloszek

Witam, jutro lub pojutrze dodam real foto kryształu z sklepu amsterdam i tego z kolka, bo faktycznie jakaś osoba sie udzielała że oni mają 3-momc które jest połowe tańsze.

Pozdrawiam

Ten ostatni Sort od pojedynczego to jakaś porażka jest. Zawsze tak fason trzymali a teraz to chyba jakiś żart. Po 200mg per sniff ledwo smyrneło. Szkoda pieniędzy już kolek lepszy albo ten nowy sort od legalchema 3-mmc BIG ++ też daje w sumie radę.

Guest zolwik na spidzie

Ze wszystkich które próbowałem Kolok ma najlepszy według mnie

Tak,dobry sort ma Kolek.Choc najlepszy jaki mialem okazje skosztowac metafedron trafil mi sie z rok temu od pojedynczych,dosłownie petarda.Wracajac do Kolka zauwazyłem ze wygład grudy przypomina teraz bardziej krysztal taki troche przezroczysty i jakby twardszy od sortu ktory bralem z miesiac temu

Witam robiłem mały research na temat 3mmc w sieci 

Po Pierwsze dlaczego np u gienka jest wzór 3mmc C11H15NO i jest napisane że masa molowa to 213,7/gmol

Jak Fizyka wskazuje na to C11H15NO =12*11+1*15+14+16=177

C11H16ClNO=12*11+1*16+35.45+14+16=213.45

C-3MMCQRCODE.png
Formula: C11H15NOMolecular weight: 252.292Compound purity: > 99.7%Related substance: Total Impurities(%) ≤ 0.3%Appearance: CrystalsIUPAC:2-​(methylamino)-​1-​(3-​methylphenyl)-​1-​propanone,​ monohydrochlorideSynonyms: 3MMC, 3MeMC

POPROSZE JAKIEGOS CHEMIKA O POMOC W ZROZUMIENIU TEGO TEMATU !!Dx BARDZO TO CIEKAWE. ZAPRASZAM DO DYSKUSJI PROSZE TYLKO O KOKRETNE ODPOWIEDZI ZEBYSMY JAKOS TO LOGICZNIE WYTLUMACZYLI !! POZDRAWIAM 

CZY PO PROSTU NAJWAZNIEJSZY JEST OBRAZEK A NIE TO CO JEST NAPISANE .

Jeśli chodzi o różnice rzędu 1g/mol to są one z reguły pomijane. Przy ''większych'' cząsteczkach sumowanie wprost mas poszczególnych atomów nie da dokładnego wyniku bo mogą zachodzić oddziaływania pomiędzy poszczególnymi atomami/grupami funkcjonalnymi wewnątrz cząsteczki co w niewielkim stopniu może właśnie wpływać na masę całości.

Tylko zastanawiająca jest ta masa podana przez deboralabs. Różnica między ich produktem a chlorowodorkiem 3MMC to ok 38,5 g/mol - nie wiem za bardzo skąd to się bierze. Może po prostu pomyłka?

OK a wytlumaczysz mi ten wzor chemiczny trojki C11H16INO ? gdzie idealna kalkulacja daje mase molowa 213,7 ? 

MOzliwe ze pomylili sie na deboralabs

Czy po prostu ta wersja to czystsza wersja trójki w postacji kryształow ala 4mmc ? wzgobacona o sól ? 

Czekam na odpowiedz niecierpliwie 

C11H16ClNO czyli standardowa trójka C11H15NO + cząsteczka HCl chociaż ten sposób zapisu na 99% nie jest prawidłowy. Sole typu chlorowodorek powinno się raczej zapisywać C11H15NO x HCl czy coś w tym stylu

Wiele substancji/leków wytwarza się i sprzedaje w postaci soli chlorowodorkowych bo zapewniają większą stabilność samej substancji aktywnej i dobrą przyswajalność przez organizm. Spotykane są też inne sole ale HCl jest najtańsze w produkcji

OK CZYLI C11H16CINO  to jest zapis 3mmc tak ? na wszystkich polskich stronach zapis 3mmc to C11H15NO ?? to staram sie zrozumiec 

CZy po prostu patrzec sie tylko na wzor czyli 1 nożka do góry nóżka w dół prosta i jedna do tyłu ? 

We wczesniejszym poście wspomniałeś że C11H16CINO to typowa trójka ? chce zrozumiec to czy te dwie rzeczy to trójki ? i niczym sie nie różnią ? \

Czyli dobrze mówie że np gienek ma błedna mase molową przy takim wzorze bo to za nic w swiecie nie daje nam 213,7g/mol !!

PS;. jedyni prawdziwi chemicy , badacze na tym forum :P 

Zabrakło interpunkcji  %-)

C11H16ClNO, czyli standardowa trójka C11H15NO + cząsteczka HCl chociaż ten sposób zapisu na 99% nie jest prawidłowy. Sole typu chlorowodorek powinno się raczej zapisywać C11H15NO x HCl czy coś w tym stylu

Generalnie 3MMC zawsze jest związane z cząsteczką HCl ale tylko niektórzy o tym wspominają.

A ta mała różnica w twoich wyliczeniach i cząsteczce Gienka 213,7 - 213,45 wynika właśnie z tych oddziaływań, o których pisałem. Dla pewności powtórzę - różnice do 1 g/mol przy tak dużych cząsteczkach są pomijalne. 

Zabrakło interpunkcji  %-)

Generalnie 3MMC zawsze jest związane z cząsteczką HCl ale tylko niektórzy o tym wspominają.

A ta mała różnica w twoich wyliczeniach i cząsteczce Gienka 213,7 - 213,45 wynika właśnie z tych oddziaływań, o których pisałem. Dla pewności powtórzę - różnice do 1 g/mol przy tak dużych cząsteczkach są pomijalne. 

Lecz z wzoru C11H15NO =12*11+1*15+14+16=177  czyli ta róznica jest związana z tą czasteczką soli 

Moze prosciej : Ziomek mowi mi mam 3mmc i podaje mi wzor C11H16CINO drugi mowi ze tez ma 3mmc i podaje wzor C11H15NO czy oba to sa te same produkty ? 

Guest Lukas1985

mtrójka w krysztalach (nie big crystal)

lipa raczej. na weekend wrzuce test nr 2 ale raczej lipa :)

Nie umiem edytowac. (pomogłem - Synchro)

Kupujcie tylko big crystal.

Jeśli w opisie produktu znajdziecie "crystal" lub "puder" omijajcie szerokim łukiem.

Lipa poszło 4 x po ok150-200 mg i jedyne co odczuwam to suchość w gębie.

Po sorcie big cristal, geba dretwieje niemilosiernie, pierwszy szot to człowiek siada z wrażenia a tu taki dramat...

Guest zolwik na spidzie

Zaopatrzyłem sie ostatnio w trojke u kumpla na osiedlu do ktorego mam pelne zaufanie i zawsze szepnie na ucho czego mam sie spodziewac.Czy towar dobry,czy z Chin,czy ze Słowacji?Płace gora 50 pln za sztuke,od trzech po 45pln z dostawa pod drzwi.I powiem Wam szczeze ze nie wiem co juz sadzic na temat zachwalania 3mmc w duzym krysztale przez wiekszosc sklepow ze to ten jest mega wypas a inne gowno warte.Dostalem od kumpla tytke z z materialem w postaci malutkich miekkich grudek ziarnistego bialego prochu i nie ma mozliwosci zeby on wczesniej dostal go w innym stanie.A jakosc naprawde przednia,bo dzialanie jest jak najbardziej prawidlowe dla trojki czyli euforia/empatia wygrywa ze spidem ktorego naprawde duzo po tym sorcie nie uswiadczylem.No i na wejsciu ten charakterystyczny bardzo przyjemny nieogar ktory cechuje te najlepsze strony metafedronu.Nie wiem ale wydaje mi sie ze do konca tez nie ma co sie sugerowac ze 3mmc big crystal to najlepszy sort na rynku