Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Asinus

3-MMC, mofedron, metafedron, 3-metylometkatynon - wątek ogólny

Recommended Posts

Dawka 300mg na start okazała się ledwo smyrać, dopiero przy 500 oral poczułem, że coś działa.

No to chyba ładnie Twoja tolerancja poszalała... 300mg to już spora dawka, nawet dla ludzi co wiedzą o co chodzi, ale jak 500mg poklepało no to dobrze że nie wyrwało butów.

Ja powyżej 200mg na raz mam niezły oczopląs i ładnie mnie nosi...

Dodam, że to pierwszy sort, który mnie klepnął. Szczurzy, kolekcjonerski, magiczny i jakiś noname nie zadziałały, stąd wysokie próby. Zwłaszcza, że 500 wrzucałem jako 2 dawkę tego samego dnia - wcześniej 300 + 100 penta, ale okazało się to tylko marnotrawstwem pencika. IMHO pure 3mmc jest lepsze niż w miksach.

Co do mefa: fakt, czyściocha nie miałem w nozdrzach, jedynie dawne Koko/Kokolino/Lord Koks, ale wtedy był wystrzał na orbitę i powrót na piechotę. Pamiętam, jak wsunąłem na oba otwory nosowe Kokolino, a później miałem coś, co można by nazwać oczopląsem - źrenice samoczynnie rozszerzały się i zwężały - przez dobrą godzinę nic nie widziałem na oczy :E

Guest

QuidProQuo ------> Opisz troszke bardziej twoj sen po 500mg oralnie ponieważ wlasnie mi przyszlo 10g od pojedynczego i chce poczuc ta moc ;) Troszke juz doswiadczenia mam a chcialbym zby byl konkretny sen.

Guest zolwik na spidzie

Witam.Potwierdzam ze sort 3mmc u pjedynczych nadal trzyma bardzo dobry poziom i bez ceregieli moge dodac ze jest  to najlepszy sort  sposrod wendorow u ktorych go bralem

Ja jestem świeżo po testach, korzystając z promocyjnych cen od G.

Sort oceniłbym na dobry, ale butów nie wyrywa... Śnieżnobiałe iglaste kryształy, które ostatnio były oznaczone jako "takie jak z 2012" były zdecydowanie lepsze!

Aktualny sort moim mniemaniem objawił się cięższym działaniem na zejściu, problem z zaśnięciem i taki lekki dołek wchodził w głowę. Samo dzialanie było całkiem przyjemne i w dawkach rzędu 200+ za pierwszym rzutem, dorzutki już zdecydowanie mniej klepały, widocznie trzeba było znaczniej podnieś margines dorzutu...

Mówię jako osoba, która miała parotygodniową przerwę od 3mmc.

Guest zolwik na spidzie

Zamowilem z tydzien temu 3-ke od Kolka liczac ze i tak robiac zamowienie na maczanki dorzuce cos do nosa.Liczylem sie z tym ze dostane ten ich standardowy zolty proch z pojedynczymi grudkami.Nie drogo i dzialanie srednio zadowalajace po nim bylo,ale i tak wzialem.I tu zonk bo to co dostalem to nawet swiety Antoni by nie dal rady dac wiary ze to aby napewno metafedron.Po pierwsze puder,po drugie ochydny zapach jakis komponentow,prawdopodobnie rozpuszczalnika i cholerne pieczenie przy sniffie.Dzialanie bylo mocne i spidujace,przy czym calkowity czas od zapodania do zejscia najgorszej fazy zwaly to czas ok 24-28 godzin,gdzie normalnie po sztuce po 12 godz nie czuje nic oprocz potrzeby snu.Dodam ze ciezko zniosły ten wynalazek moje wnetrznosci i cera ktora zzolciala i wygladalem dosc dziwnie w pracy,a wynkiem kulminacyjnym byla godzina w kiblu z ciaglym parciem na wymioty.Kolekcjoner to dla mnie zaufany dostawca od lat i zdania nie zmienie.Wiem jak dziala 3mmc i dzialanie tego niby 3mmc od kolka z nazwa ma tylko cos wspolnego.O gustach sie nie dyskutuje i napewno znajda sie chetni na to cus.Kota maja za to fajniutkiego i niedrogiego.Duzo lepiej go wziasc i troche mniej sie pozniej nameczyc na zwale

Witam

Testowałem ostatnio powyższe od szczurków ale niestety się ciut zawiodłem, otóż jakość tego sortu pozostawiała dużo do życzenia.

Moje zarzuty:

- smak trochę odmienny od zwyczajowego (niby kwestia subiektywna ale zawsze)

- prawie całkowity brak "oczopląsu"

- tylko jeden peak :(

- zombie mode

Może to kwestia rozpuszczenia mnie przez poprzedniego vendora (panieświećnadjegoduszą) ale zwykłem otrzymywać więcej i lepsze.

A oto upragnione działanie:

-wspomniany oczopląs - wersja hardcore ~20min

-fale zimno-gorąco

-specyficzna potrzeba przeciągnięcia się po kreseczce :)

-przy odpowiedniej ilości kilka peaków ( na starym sorcie było to osiągalne)

-hmm coś w stylu "THERE CAN BE ONLY ONE"  w momencie wejścia

-przyjemne, nie nachalne, pobudzenie seksualne

Dodam że wyżej opisany kontakt ze szczurami był moim pierwszym podejściem do tematu przy pomocy internetu.

Pytanie moje jest następujące, skąd jest najlepsze 3mmc?

Pozdrawiam, Wesołych Świąt i zajebistego nowego roku :)

Wiecie co Wam powiem. Zrobiłem najgłupsza rzecz ("skąd ja to znam") i dałem ostatnią szansę 3-MMC. Najświeższy sort od G. To jest rozp***l. Zdecydowanie jest to partia najbliższa pierwszym "trójkom" dostępnym na rynku. _______ w dawce 120-160 smyra ciało i ducha ładne 90 minut+. Warto w tym miejscu wspomnieć o chęci na przedłużenie stanu. U mnie nie wystąpiła. Pierwsze badanie skończyłem na drugim uzupełnieniu substancji. Drugie na trzecim. I tyle* było tych lotów.

*albo aż tyle

Wiecie co Wam powiem. Zrobiłem najgłupsza rzecz ("skąd ja to znam") i dałem ostatnią szansę 3-MMC. Najświeższy sort od G. To jest rozp***l. Zdecydowanie jest to partia najbliższa pierwszym "trójkom" dostępnym na rynku. _______ w dawce 120-160 smyra ciało i ducha ładne 90 minut+. Warto w tym miejscu wspomnieć o chęci na przedłużenie stanu. U mnie nie wystąpiła. Pierwsze badanie skończyłem na drugim uzupełnieniu substancji. Drugie na trzecim. I tyle* było tych lotów. *albo aż tyle

Biały, czy szary? Bo jutro będe zamawiać :P

Guest zolwik na spidzie

Bardzo miło mnie zaskoczył sort 3mmc-big cristal od Kolka.Chyba najlepszy metafedron ktory probowalem od Niego i za tą cenę naprawde polecam

Pojedyńczy ma 3MMC całkiem dobre, niestety dorzutki dają słabe rezultaty. Za to pierwsze okrążenie jest naprawdę warte grzechu. Oczy znacznie powiększa. Działanie kreski to tak z 80 min optymalnie. Później warto dorzucić konkretną dawkę, bo małe to tylko waste of materiał :E

Wazokonstrykcja. Albo to ja mam tak zimno w domu, możliwe. 

Bełt po 1 kresce. Ale to ze mną jest coś nie tak ostatnio. 

Zapach dokładnie taki jak wspominał Wojt, który miał ten sam sort co ja. mefisko i to takie jebliwe. Kryształy łatwo się kruszą, sniff pobudza łezkę ale nie powoduje jakiegoś nieznośnego dyskomfortu.

200 oral dorzucone któryś raz z rzędu nie czepło prawie nic.

w dzień poszło mi 800 mg

W miksie z AB PINACA (dużym stężeniu 1:12 maczanki) psychodela mega, fajne pobudzenie które jest taką naszą gwarancją , że nie przegniemy zbyt negatywnie.

8/10 . Uczciwa ocena

124.jpg

Potwierdzam słowa moto strasznie śmierdziało starym mefem uffff... :D Co do działania szybko peak (szybko okolo 50-60 minut) mija aczkolwiek sort godny polecenia faza jak najbardziej pozytywna. 

Pozdro motor do następnego :E 

Nazwa: 3mmc
Od: Słowaka

Wygląd: Przeźroczysty kryształ, średnia wielkość. Niestety nie mam foto bo materiał poszedł %-)  
Ilość: 0,5 g

Dawkowanie zalecane: 
nosek 150 mg, buzia 200 mg

Czas działania: nosek 90 min, buzia 120 min  
Efekt działania: Nie chce mi się rozpisywać więc porównam do innych ventorów Dx

Pojedyńczy 10/10 według mnie jakościowo to samo profil działania identyczny 
Gienek 8/10 Słowaka lepiej działa :D

Amsterdam 7/10 kto brał ten wie.

kolekcjoner 5/10 stary sort od kolka był słaby, nowy jest ponoć lepszy ale nie próbowałem więc ocena taka a nie inna

Zjazd: 
Nie doświadczyłem.

Podsumowanie: 
Ogólnie towar prima sort, opis jest darmowej próbki która wpadła mi w ręce dzięki życzliwości sklepu. Na pewno zamówię tam nie raz  :tulimy: 

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. 
Dla ciebie może okazać się za mocne! 
Pamiętaj o tym!

Guest Ko-Ko

Baroq mówi Baroq ma!

Mix 3mmc + 5mAPB

ZRODŁO: Gienek

ILOŚĆ: 250MG 3MMC , 150MG 5MAPB

Trip:

Załadowałem 250mg 3mmc w bombce.. Popiłem tymbark i czekam.. Po 20 min robi sie ciepło nogi latają ciary na plecach.. Myśle fajnie jest.. Ale mam pomysł zostało mi troche 5mapb po mixie z neb i a co spróbuje wiec usypałem ze 150mg na oko i ładuje w dziure po 30 sekundach pierdolniecie jak by młotem w łep o kurwa obraz lata góra dół na boki czuje banie serce zaczyna napierdalać szczeka lata ale pizda ale czuje też spokuj i czuje że jest zajebiście. Ogarniam sytuacje. Ale dla świeżaka moze to być przegiencie! Polecam każdemu kto lubie ostro. Minus rano sie wygląda jak zombi oczy jak 5 zł :gały: i pozostaje takie lekkie otempienie ale warto! Ko-Ko znowu odkrył że może być mocniej niż ostatnio myślał że było już mega odlot

Sort od Kolka został dostarczony w bardzo dużym krysztale o bielusieńkim kolorze, po zgnieceniu dużej grudy kryształu przemieniał się on w drobny równomierny kryształ, olbrzymie podobieństwo do tego co miał G.

Przeprowadzane test były rzędu 200-250mg, z dużą chęcią na przeprowadzenie kolejnego badania.

Czas działania standardowy, wyjątkowo delikatne zejście - stąd przypuszczenie o czystości i klarowności.

Moc może troszkę niższa niż niektóre inne sorty przy których dawki zaczynałem od 180mg (np. brązowy gruby kryształ), ale działanie wyjątkowo dobre i bez zjazdowe.

Samo działanie określiłbym następująco: Pobudzenie bardzo wyraźne i olbrzymi napływ przyjemnej euforii, speed umiarkowany, lekki oczopląs, duże skupienie i chęć do działania.