Skocz do zawartości
cmc69

Polecane kannabinoidy

Polecane posty

MDMB-CHMINACA -  ostatni mocny kanna

Coś więcej możesz o nim napisać?

Ja ze swojej strony polecam wszystkim AB-Chminacę, bardzo wydajne i relaksujące kanna, nawet przy proporcjach 1:50

Gość zawiodlemsie

Próbowałem i ODRADZAM 5F-AMB, 5f-SDB-006, ADB-FUBINACA, MDMB-CHMINACA. Mocne kosiory, nie dało rady pograć w np.: grę tylko siedziałem z otwartą gębą gapiąc się przed siebie :P

Gość zawiodlemsie

Ja bym szukał innych (słabszych) lub dał spokój, niedługo coś naskrobię na temat kana.

palilem rok temu NM-2201 . pozytywnie się zaskoczyłem ,myślałem że będzie coś w stylu AM-2201, ale ten kanna jest bardziej chillowy , trzyma okolo 35-50 min.

Ogólnie pozytywny kanna , ja na tolerce robilem 1:15 i bylo git, myślę ze 1;20 da rade 

Mam maczankę NM2201 18:1 od 7 miesięcy od fejków, zawsze działa zajebiście mocno. 

Podaje odnośnik do mojego raportu:

Sort od fejków na pewno mega zajebisty dostałem, bo 1/2 nabicia lufki to naprawdę mocna faza a wypalenie całej lufki upchanej to prawdziwe piekło i moc nieopisana, porównałbym nawet siłę kary do 5FAKB48.

Małe dawki są bardzo przyjemne i lightowe, jak ktoś chce się dowiedzieć więcej to zaprawszam do odnośnika wyżej.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA