Skocz do zawartości
cmc69

Polecane kannabinoidy

Polecane posty

Witam, ostatnio mi się sniło, że chciałem zamówić od pojedyńczych kanna.

Sniło mi się też, o stworzeniu maczanki 1:50, ale mam pytanie, ktory z obecnych kanna bedzie najbardziej wydajny?

Chodzi o power, myślałem nad AM 2201, słyszałem wiele negatywów na jego temat, ale myślę, że będzie odpowiedni. Tolerka na SYNTETYCZNE kanna zerowa. ;) AM 2201 będzie odpowiedni? :)

Zastanawiam sie jeszcze nad mam 2201, AKB48,

Proszę o szybką odpowiedź.

:)

Ja bym na twoim miejscu szedł jednak bardziej w znane już kanna niż ryzykował narazie nowe jakieś.

Chyba ,że MUSI być niska cena za 1g gotowej maczany to bierz AM ale jeśli nie paliłeś syntetyków nigdy tylko naturala to będziesz zawiedziony - no chyba ,że lubisz szybką, nagłą i wielką banie z nieogarem we łbie przez 40min i równie szybkie zejście.

Ponoć 307 jest dobre i ludziom przypomina naturala troche. AM ma to do siebie ,że obecnie jest ładowane do prawie wszystkich maczanek na rynku ponieważ ilość jaka jest potrzebna aby zapewnić mocną banie jest niewielka przez co zyski dla sklepów są duże i można praktycznie w nieskończoność zwiększać moc i chwalić się bóg wie jak mocnym towarem co dla osoby bez zadnej tolerki raczej nie bedzie specjalnie przyjemne.

Ja pomimo tego ile w zyciu wypalilem to pozniej po roku przerwy jak zapalilem mieszanke na AM to dla mnie było po pierwsze za mocno a po drugie nie takich efektów się spodziewałem. Oczywiście przy niższym dawkowaniu efekty są lepsze ale i tak faza nie ma nic wspolnego z naturalem.

Celuj bardziej w UR-144 ,jwh-307, jwh-182 - czyli w już poznane kanna niż w mocne w chuj AM-2201 i niezbadane jeszcze dokladniej MAM i AKB.

PS> Nie wiem czemu ale temat mi wyglada jak pisany przez potencjalnego 'dilera' co chce na osiedlu gonić maczanke. Nie napisałeś co TY lubisz tylko pytasz o powera i aby bylo jak najtaniej tak jakbyś chciał zrobić mieszanke ,ktorej koszt produkcji to 3-4zł za 1g i gonić to na osiedlu. Tak jakoś mi to wygląda.

Witam, dzięki za wyczerpującą odpowiedź, o to wlasnie mi chodziło.

Hhehehehehe przykro mi, że tak to wygląda, ale ja nie z tych ;p

Najwidoczniej źle odebrałeś słowo POWER. ;)

Proszę o zamknięcie tematu, dostałem 100% odpowiedź.

Decyduje sie na jotwu 307 ;) 1:45

Temat może mieć zastosowanie, jednak nie z tej postaci. Zmieniam jego nazwę i usuwam ankietę. Przyda się otwarta rozmowa o godnych uwagi kanna tym bardziej, że w różnym czasie lubiane jest co innego.

Chyba jeszcze ur-144 było by dla Ciebie ok

nawet przez chwile nie myśl o am 2201 ,syntetyczne kanna to nie Mj ,że są zawsze przyjemne itd trzeba do nich ostrożnie podchodzić jak nie chcesz mieć krzywej fazy

ur-144 jest miłe ale i też nie za słabe

a pojęcie o powerze mija się z celem bo kanna budową cząsteczek itd zawsze jest mniej lub bardziej zamulające

dobrze tez Ci kolega powiedizał o 307 więc wybierz coś z tego (ur 144 lub jwh 307 ) warto przeczytać temat o 307 abymiec porówanie

Jeśli już gustował byś w am to tylko model 2233 zupełnie inny niż 2201 osobiście jak dla początkującego oczywiście , polecam!

Koledzy wyżej równiez dobrze prawią.

Gość Motorniczy
ale jeśli nie paliłeś syntetyków
jak zapalilem mieszanke na AM

Cinek oczywiście miał na myśli sny ;)

polecane to z rodziny jwh oraz ur-144, nie polecane a wrecz wystrzegac się należy am-2201, nie warto ;)

Wiem co opowiadam bo tolerka bez granic mi się śni.

Dla kochających tehaco-podobne to według mnie raczej te JWHowate ;D tylko, że większość z tych, które własnie tak działały to już pod nielegal podchodzą ;/ ale dla chcącego nic trudnego ^^

Gość zawiodlemsie

e498f777979e.png

Teraz już można pisać  x D Brakuje mi spisu kanna z kilkoma podstawowymi informacjami, czytałem większość wątków na forum i nie wiem gdzie zapytać, więc kopię.

Możecie polecić któreś z kanna dostępne od wilków + to polecane na ile g F#? Chcę kupić 1g i zrobić coś sam pierwszy raz a wybór jak dla mnie duży.

Jakie macie typy w kategoriach upierdalacz/psychodela/dysocjacja/żeby się pokarać/chillout/na sen? Wiem, że będzie palone codziennie a i tolerkę już jakąś mam. 

Albo gdzie pytać? Na H spis kanna wygląda tak: Moc:??? Czas:??? itd, więc też słabo.

Na sen/chillout: MAM-2201
Na co dzień by się odurzyć, ogłupić i upierdolić: 5F-PB-22, AB-PINACA
Na niską tolerkę za wyjątkowe, marihuanowe działanie: THJ-018

To tak w moim odczuciu przynajmniej.

Gość

Ja jako CASUAL w używaniu Kanna powiem tak:

Wszystkie kana wytwarzam w lżejszej proporcji niż podana na forach np. THJ robię 1;25 - 1,27 a nie 1;15. Jestem w stanie zaryzykować, że THJ jest lepsze od MJ mam po prostu lepszą lżejszą banie po nim, super mi się śpi i mogę wstać rano i nie mieć ociężałej głowy jak po THC. Przy czym nie mam gastro na noc również.

Apropo MAM to się nie zgodzę z Synchroniuszem gdyż obuch w głowę czyli MAM działa jedynie przez 10-15min potem schodzi i już się nie chce spać :P

"Jestem w stanie zaryzykować, że THJ jest lepsze od MJ "

Zaden dop nie dorowna thc :) ale szanuje Twoje zdanie. Ze snem po sztucznych kanna jest ciezko bo faza szybko schodzi i odczuwa sie lekkie rozdraznienie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA