Witamy w nowej odsłonie DOPALAMY.COM!

Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii oraz błędów w tym temacie: KLIKNIJ

adimlody

No bad trip

96 postów w tym temacie

ja sie przesiadam z NBT na OLD SCHOOL-a mocniej kopie, i ogolem lepsza bania. a do nbt juz troche tolerka sie zrobila.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ogólnie z paleniem łatwo jest przesadzać,bardzo łatwo.Nie jaramy gdy mamy coś do roboty,lepiej nie liczyć że jakoś to będzie.Ja w swojej historii straciłem z 2 czy 3 roboty przez palenie.Epickie to było jak do roboty łaziłem z torbą 10g BTS,i co 20 min buch.Ludzie patrzą?a hu mnie to obchodzi :wsciekly: .Kurde z czym jak z czym ale ,,ćpać,, trzeba umieć(chyba wiadomo).A jest to swego rodzaju sztuka.Ja się już jej trochę nauczyłem.I taka myśl,refleksja moja,zresztą nie jakaś kosmiczna-kiedy jest ci dobrze to rób wszystko by nie brać,stracisz swój stan umysłu.A kiedy jest ci źle to możesz ryzykować.

NBT działa-jakoś jutro po 2 tyg przerwy całkowitej schowam do szuflady,napiszę opinię nr. xxx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie tak jak pisze słonecznik , delikatny offtop ale sprawa warta uwagi. Ja straciłem robotę nie raz własnie przez palenie i to prace dobrze płatne ktore miałem za granicą i również jestem zdania ze ćpac trzeba umiec bo to jest sztuka. Nalezy robić to z glową , niektóre "cwaniaki" tak jak robiłes to wczesniej słonecznik ze ludzie patrza ale huj pale jest bardzo błędne bo gdzie nie jestes jeszcze jak to jest praca i jest wiele ludzi "kabli" utworzą sobie historie że cpasz nie pracujesz itp i pozniej masz problemy. Potknałem sie przez to nie raz i na prawde nie warto. Nie róbmy z siebie degeneratów którzy muszą zapalić , wciągnac czy dac sobie w zyłe bo równie dobrze mozemy to zrobic po wykonaniu obowiązków w pracy szkole czy tam w domu i o wiele lepszy jest wtedy S&S nastawienie i w ogole jest lepiej. Jesli chodzi o BT i prace to mozna zapalić o 6 rano jesli mamy na 7 aby wpadlo gastro zjesc sniadanie i w drodze do roboty akurat bedzie puszczac i dosyc normalnym sie idzie do pracy :E ale nie polecam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na NBT do pracy?! :D to grubo macie...ja bym chyba się skręcił w robocie ;p jak się tego dopala co 20 minut tak w kółko i kółko to łatwo się przepalić, a efekty przepalenia są nieprzyjemne. :o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma opcji żeby po zjaraniu robić coś intensywnego .Co najwyżej w domu ewentualnie nastawić pranie i zrobic sobie przerwę żeby powiesić :)

Najlepiej popalać po pracy wieczorkami dla relaksu ja tak robię .I oczywiście przerwa wskazana dla fazy .Kiedyś w trakcie urlopu przez 6 dni paliłem rano wieczór we dnie w nocy :)Otępienie osłupienie bełkot i coraz mniejszy smak do jedzenia .

Tak więc polecam przerwa i oczywiście trzeba się zaciągnąć buchem na pewno kopnie panie MIESZACZ:)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja sie ostatnio tym przepalilem, to czulem ze umieram, zamkniete oczy mialem, glowe do tylu odwrocona, i widzialem takie cos jakby pieklo z góry (coś ala taka grota z lawą od góry) , miałem tak z 10 minut? pózniej zeszlo mi to, i nie czulem jak oddycham i serce mi nie bilo, ale widzialem tylko jeden obraz (wydaje mi sie ze tak mozna widziec po smierci) ostatnia sekunda zycia i na tym twoja wizja oczu przestaje widziec, ja widzialem ale nie moglem nic mowic, ruszac sie ani nic, po jakichs 30 minutach po zapaleniu (wczesniej pare razy dopalalem, rozniej a to the king, old school, back to school) TAK WIĘC PRZESTRZEGAM !!! NIE MIESZAJCIE MIESZANEK Z HH. na mnie to tak podzialalo, nie zamierzam rzucic palenia, jestem na detoxie 3 dzien nie pale maczanek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy jaka praca po NBT ;) ... Na budowę jako "fizol" to bym się na pewno nie wybrał, w kopalni też by pewnie za miło nie było :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

koledzy takie pytanko:

biore 25g NBT i zawsze wsypuje wszystko to powiedzmy "szklanki" no i sobie pale i pale i pale i jak juz jest koncowka to na samym dole zbiera sie z tego calego worka taki jakby piasek czy co kolwiek to jest? zauwazyliscie to ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm sam niewiem, na taka wielka pake tego czegos jest z 2-3gramy... miałem wczesniej fote tego ale gdzies ja zgubiłem :/ ziomek z tego wiadro zamknal to az mu sie slabo zrobilo ale faza byla %-) ja boje sie tego tykać jakos %-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest najpredzej,, pyłek,, z podkładu ...zawsze takie coś się tworzy na spodzie worka nawet przy naturalu .:-)

Jak to jest taki" pylek" ze naprawde pył :E spróbuj się tym pobawić ,posciskaj do kupy i jak stwierdzisz że się robi plastyczne to masz szansę zrobić ala'haszyk z NBT .

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pradawni Bogowie rzekli że jakość jak zawsze wzorowa :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może kanna nie do końca rozpuszczona?

Nie miałam nigdy okazji testowania NBT, jednak przychylałabym sie ku temu stwierdzeniu. Podobnie było w przypadku nie-świętej-pamięci Bonanzy od snoopa (moje szczury laboratoryjne źle ją wspominają) - był to podkład zasypywany syntetycznym kanna, nie zaś moczony w rozpuszczonym syntetyku.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Początkujących UWAŻAJCIE NA TO! Dupka wystarczy ja 2 buchy i dosłownie filmy nie z tej ziemi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tej mieszance jest coś dziwnego, jakoś dziwnie schodzi, dziwniej niż inne mnieszanki. Jakby to nazwać dziwnie poryty psycho-zwaluch :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam,

zamowilem niedawno paczke z HH, No Bad Trip, Oldschool i Fuck The King.

na pierwszy rzut poszedł No Bad Trip

jedna nabitka ze zwykłej lufki.

dodam, że nie paliłem nic od jakiś 6 miesięcy.

jedna nabitka i tylko lekki czilałcik, nic pozatym. właściwie uznałem, że mi mało ale spać mi się zachciało więc darowałem sobie.

podsumowując: bardzo lajtowe, dobre dla poprawy nastroju i wyluzowania.

moje przygody z Oldschoolem we wlasciwym temacie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma ktoś już porównanie między NBT a Nbt new formuła ???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pradawni bogowie jutro ześlą mi paczke więc napisze w temacie o ew różnicach w nbt ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko fajnie by bylo :-)

Tylko ja wlasnie chce zlożyc zam teraz i h ...wie co tu wybrac ktorego Nbt ,jestem cholernie ciekaw tego nowego .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej zamówić po połowie starego NBT i połowie nowego :) cena ta sama, a jakość bardzo zbliżona, lecz dokładniejszą opinię dodam w odpowiednich tematach, po dokładniejszych testach, bo nie lubię wyrażać opinii o jakimś produkcie po pierwszym i jedynym jak narazie kontakcie z nim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nie wiadomo dokładnie kiedy jest. Projekt ustawy, chyba jest teraz konsultowany.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz