Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

adimlody

No bad trip

96 postów w tym temacie

ja sie przesiadam z NBT na OLD SCHOOL-a mocniej kopie, i ogolem lepsza bania. a do nbt juz troche tolerka sie zrobila.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ogólnie z paleniem łatwo jest przesadzać,bardzo łatwo.Nie jaramy gdy mamy coś do roboty,lepiej nie liczyć że jakoś to będzie.Ja w swojej historii straciłem z 2 czy 3 roboty przez palenie.Epickie to było jak do roboty łaziłem z torbą 10g BTS,i co 20 min buch.Ludzie patrzą?a hu mnie to obchodzi :wsciekly: .Kurde z czym jak z czym ale ,,ćpać,, trzeba umieć(chyba wiadomo).A jest to swego rodzaju sztuka.Ja się już jej trochę nauczyłem.I taka myśl,refleksja moja,zresztą nie jakaś kosmiczna-kiedy jest ci dobrze to rób wszystko by nie brać,stracisz swój stan umysłu.A kiedy jest ci źle to możesz ryzykować.

NBT działa-jakoś jutro po 2 tyg przerwy całkowitej schowam do szuflady,napiszę opinię nr. xxx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie tak jak pisze słonecznik , delikatny offtop ale sprawa warta uwagi. Ja straciłem robotę nie raz własnie przez palenie i to prace dobrze płatne ktore miałem za granicą i również jestem zdania ze ćpac trzeba umiec bo to jest sztuka. Nalezy robić to z glową , niektóre "cwaniaki" tak jak robiłes to wczesniej słonecznik ze ludzie patrza ale huj pale jest bardzo błędne bo gdzie nie jestes jeszcze jak to jest praca i jest wiele ludzi "kabli" utworzą sobie historie że cpasz nie pracujesz itp i pozniej masz problemy. Potknałem sie przez to nie raz i na prawde nie warto. Nie róbmy z siebie degeneratów którzy muszą zapalić , wciągnac czy dac sobie w zyłe bo równie dobrze mozemy to zrobic po wykonaniu obowiązków w pracy szkole czy tam w domu i o wiele lepszy jest wtedy S&S nastawienie i w ogole jest lepiej. Jesli chodzi o BT i prace to mozna zapalić o 6 rano jesli mamy na 7 aby wpadlo gastro zjesc sniadanie i w drodze do roboty akurat bedzie puszczac i dosyc normalnym sie idzie do pracy :E ale nie polecam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na NBT do pracy?! :D to grubo macie...ja bym chyba się skręcił w robocie ;p jak się tego dopala co 20 minut tak w kółko i kółko to łatwo się przepalić, a efekty przepalenia są nieprzyjemne. :o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma opcji żeby po zjaraniu robić coś intensywnego .Co najwyżej w domu ewentualnie nastawić pranie i zrobic sobie przerwę żeby powiesić :)

Najlepiej popalać po pracy wieczorkami dla relaksu ja tak robię .I oczywiście przerwa wskazana dla fazy .Kiedyś w trakcie urlopu przez 6 dni paliłem rano wieczór we dnie w nocy :)Otępienie osłupienie bełkot i coraz mniejszy smak do jedzenia .

Tak więc polecam przerwa i oczywiście trzeba się zaciągnąć buchem na pewno kopnie panie MIESZACZ:)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja sie ostatnio tym przepalilem, to czulem ze umieram, zamkniete oczy mialem, glowe do tylu odwrocona, i widzialem takie cos jakby pieklo z góry (coś ala taka grota z lawą od góry) , miałem tak z 10 minut? pózniej zeszlo mi to, i nie czulem jak oddycham i serce mi nie bilo, ale widzialem tylko jeden obraz (wydaje mi sie ze tak mozna widziec po smierci) ostatnia sekunda zycia i na tym twoja wizja oczu przestaje widziec, ja widzialem ale nie moglem nic mowic, ruszac sie ani nic, po jakichs 30 minutach po zapaleniu (wczesniej pare razy dopalalem, rozniej a to the king, old school, back to school) TAK WIĘC PRZESTRZEGAM !!! NIE MIESZAJCIE MIESZANEK Z HH. na mnie to tak podzialalo, nie zamierzam rzucic palenia, jestem na detoxie 3 dzien nie pale maczanek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy jaka praca po NBT ;) ... Na budowę jako "fizol" to bym się na pewno nie wybrał, w kopalni też by pewnie za miło nie było :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

koledzy takie pytanko:

biore 25g NBT i zawsze wsypuje wszystko to powiedzmy "szklanki" no i sobie pale i pale i pale i jak juz jest koncowka to na samym dole zbiera sie z tego calego worka taki jakby piasek czy co kolwiek to jest? zauwazyliscie to ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm sam niewiem, na taka wielka pake tego czegos jest z 2-3gramy... miałem wczesniej fote tego ale gdzies ja zgubiłem :/ ziomek z tego wiadro zamknal to az mu sie slabo zrobilo ale faza byla %-) ja boje sie tego tykać jakos %-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest najpredzej,, pyłek,, z podkładu ...zawsze takie coś się tworzy na spodzie worka nawet przy naturalu .:-)

Jak to jest taki" pylek" ze naprawde pył :E spróbuj się tym pobawić ,posciskaj do kupy i jak stwierdzisz że się robi plastyczne to masz szansę zrobić ala'haszyk z NBT .

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pradawni Bogowie rzekli że jakość jak zawsze wzorowa :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może kanna nie do końca rozpuszczona?

Nie miałam nigdy okazji testowania NBT, jednak przychylałabym sie ku temu stwierdzeniu. Podobnie było w przypadku nie-świętej-pamięci Bonanzy od snoopa (moje szczury laboratoryjne źle ją wspominają) - był to podkład zasypywany syntetycznym kanna, nie zaś moczony w rozpuszczonym syntetyku.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do Początkujących UWAŻAJCIE NA TO! Dupka wystarczy ja 2 buchy i dosłownie filmy nie z tej ziemi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tej mieszance jest coś dziwnego, jakoś dziwnie schodzi, dziwniej niż inne mnieszanki. Jakby to nazwać dziwnie poryty psycho-zwaluch :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam,

zamowilem niedawno paczke z HH, No Bad Trip, Oldschool i Fuck The King.

na pierwszy rzut poszedł No Bad Trip

jedna nabitka ze zwykłej lufki.

dodam, że nie paliłem nic od jakiś 6 miesięcy.

jedna nabitka i tylko lekki czilałcik, nic pozatym. właściwie uznałem, że mi mało ale spać mi się zachciało więc darowałem sobie.

podsumowując: bardzo lajtowe, dobre dla poprawy nastroju i wyluzowania.

moje przygody z Oldschoolem we wlasciwym temacie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma ktoś już porównanie między NBT a Nbt new formuła ???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pradawni bogowie jutro ześlą mi paczke więc napisze w temacie o ew różnicach w nbt ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko fajnie by bylo :-)

Tylko ja wlasnie chce zlożyc zam teraz i h ...wie co tu wybrac ktorego Nbt ,jestem cholernie ciekaw tego nowego .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej zamówić po połowie starego NBT i połowie nowego :) cena ta sama, a jakość bardzo zbliżona, lecz dokładniejszą opinię dodam w odpowiednich tematach, po dokładniejszych testach, bo nie lubię wyrażać opinii o jakimś produkcie po pierwszym i jedynym jak narazie kontakcie z nim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nie wiadomo dokładnie kiedy jest. Projekt ustawy, chyba jest teraz konsultowany.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach