Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adimlody

No bad trip

Polecane posty

Szkoda klawiatury na tak jałową dyskusję...

Kosiora wyjarałem z wiadra, praktycznie w 5-10min cały worek (1g) i nie uświadczyłem nic, poza zamułką i lekkim bólem głowy, który trwał około 15-20min. Więc jak można zachwalać to kadzidło?

Dla mnie temat zakończony. Ktoś tu na pewno ściemnia... :) a kto? To już niech sobie ocenią inni użytkownicy forum :)

edit 21.09.2012. : Nie paliłem nic przez dwa dni. Dosłownie NIC. Po tej krótkiej przerwie, spaliłem lufę NBT i o dziwo zajebałem się okrutnie na kilkanaście minut :) tak więc jak ktoś mówi, że to kadzidło nie działa, zwyczajnie musi kłamać :)

Edytowano przez pablomoore

dzisiaj zamówiłem tę oto mieszaneczkę, ze względu na opinie i tzw chillout zamówiłem 5g, ja lubię się lekko ubakać, tzn. lekkie zachwiania, miłe tripy i dobry ciekawy chill jak MJ, czekam już z niecierpliwością. opiszę sen, jak przyjdzie :D

Jak już ktoś zauważył wcześniej, jak się robi maratony z The Kingiem lub Old Schoolem to NBT nie klepnie, ale kilka dni przerwy i klepie dość fajnie. Mi np. odpowiada i nie zdarza mi się przepalić (patrz drgawki) jak w przypadku The King. Ostatnio po 3 dniach z Fake # i AK47 to mnie dobra MJ nie klepnęła.

po dłuższym prześledzeniu tego forum dowiedzialem sie ze wszystkie maczanki od hh sa robione na tym gownianym AM, dlatego wydają mi sie za mocne. To moje pierwsze zamowienie z tego sklepu i ostatnie. Wczesniejsze maczanki z innych sklepów powodowaly fajna lagodna fazke z mozliwoscia dopalania. Raczej to co mi zostalo wyladuje w kiblu no chyba ze uda mi sie tak pomieszac to kanna aby bylo slabsze.

Jednak nie tak dokładnie przeglądasz forum kolego :) . Otóż w tym sklepie jest mieszanka która nie jest na "am", mianowicie - Green ,który powoduje delikatną fazę, bardziej gandziową bez typowego "aemkowego" mocnego i nagłego wejścia.

Jeśli szukasz słabej mieszanki przy której można dopalać, to Kosior będzie dla Ciebie idealny. Choć tak jak powiedziałem wcześniej, przetestuj Greena od Mr.Greena , zupełnie inna faza niż pozostałe mieszanki :)

pale już trochę czasu (tydzień) NBT od HH i wg. mnie daje świetną fazę, lekko podobną do MJ, ale to przy jednym buchu. Sam spalam jedną lufę i mam tripy jak cholera. Wczoraj zamówiłem 12gram tego ekstraktu bo tak mi się podoba. Jak dla mnie to lepsza faza od MJ, i to jest mój zamiennik, bardzo tani i przyjemny dla człowieka haha! Tyle. siema

Po wyrobionej tolerce - 5-10 minut euforii i 30 minut takiej dziwnej (pustej) psycho fazy która nie prowadzi do niczego...dziwne myśli, schizy, pustka fazy i ten smak blee ;D przy paleniu mnie krzywi na max jak po tantum :) ale nie wiem, może ja tak mam tylko ;p Nie pisze że nie kopie bo ma nawet powera. c:

ogólnie z paleniem łatwo jest przesadzać,bardzo łatwo.Nie jaramy gdy mamy coś do roboty,lepiej nie liczyć że jakoś to będzie.Ja w swojej historii straciłem z 2 czy 3 roboty przez palenie.Epickie to było jak do roboty łaziłem z torbą 10g BTS,i co 20 min buch.Ludzie patrzą?a hu mnie to obchodzi :wsciekly: .Kurde z czym jak z czym ale ,,ćpać,, trzeba umieć(chyba wiadomo).A jest to swego rodzaju sztuka.Ja się już jej trochę nauczyłem.I taka myśl,refleksja moja,zresztą nie jakaś kosmiczna-kiedy jest ci dobrze to rób wszystko by nie brać,stracisz swój stan umysłu.A kiedy jest ci źle to możesz ryzykować.

NBT działa-jakoś jutro po 2 tyg przerwy całkowitej schowam do szuflady,napiszę opinię nr. xxx

Dokładnie tak jak pisze słonecznik , delikatny offtop ale sprawa warta uwagi. Ja straciłem robotę nie raz własnie przez palenie i to prace dobrze płatne ktore miałem za granicą i również jestem zdania ze ćpac trzeba umiec bo to jest sztuka. Nalezy robić to z glową , niektóre "cwaniaki" tak jak robiłes to wczesniej słonecznik ze ludzie patrza ale huj pale jest bardzo błędne bo gdzie nie jestes jeszcze jak to jest praca i jest wiele ludzi "kabli" utworzą sobie historie że cpasz nie pracujesz itp i pozniej masz problemy. Potknałem sie przez to nie raz i na prawde nie warto. Nie róbmy z siebie degeneratów którzy muszą zapalić , wciągnac czy dac sobie w zyłe bo równie dobrze mozemy to zrobic po wykonaniu obowiązków w pracy szkole czy tam w domu i o wiele lepszy jest wtedy S&S nastawienie i w ogole jest lepiej. Jesli chodzi o BT i prace to mozna zapalić o 6 rano jesli mamy na 7 aby wpadlo gastro zjesc sniadanie i w drodze do roboty akurat bedzie puszczac i dosyc normalnym sie idzie do pracy :E ale nie polecam ;)

Na NBT do pracy?! :D to grubo macie...ja bym chyba się skręcił w robocie ;p jak się tego dopala co 20 minut tak w kółko i kółko to łatwo się przepalić, a efekty przepalenia są nieprzyjemne. :o

Nie ma opcji żeby po zjaraniu robić coś intensywnego .Co najwyżej w domu ewentualnie nastawić pranie i zrobic sobie przerwę żeby powiesić :)

Najlepiej popalać po pracy wieczorkami dla relaksu ja tak robię .I oczywiście przerwa wskazana dla fazy .Kiedyś w trakcie urlopu przez 6 dni paliłem rano wieczór we dnie w nocy :)Otępienie osłupienie bełkot i coraz mniejszy smak do jedzenia .

Tak więc polecam przerwa i oczywiście trzeba się zaciągnąć buchem na pewno kopnie panie MIESZACZ:)

ja sie ostatnio tym przepalilem, to czulem ze umieram, zamkniete oczy mialem, glowe do tylu odwrocona, i widzialem takie cos jakby pieklo z góry (coś ala taka grota z lawą od góry) , miałem tak z 10 minut? pózniej zeszlo mi to, i nie czulem jak oddycham i serce mi nie bilo, ale widzialem tylko jeden obraz (wydaje mi sie ze tak mozna widziec po smierci) ostatnia sekunda zycia i na tym twoja wizja oczu przestaje widziec, ja widzialem ale nie moglem nic mowic, ruszac sie ani nic, po jakichs 30 minutach po zapaleniu (wczesniej pare razy dopalalem, rozniej a to the king, old school, back to school) TAK WIĘC PRZESTRZEGAM !!! NIE MIESZAJCIE MIESZANEK Z HH. na mnie to tak podzialalo, nie zamierzam rzucic palenia, jestem na detoxie 3 dzien nie pale maczanek :)

koledzy takie pytanko:

biore 25g NBT i zawsze wsypuje wszystko to powiedzmy "szklanki" no i sobie pale i pale i pale i jak juz jest koncowka to na samym dole zbiera sie z tego calego worka taki jakby piasek czy co kolwiek to jest? zauwazyliscie to ?

hmm sam niewiem, na taka wielka pake tego czegos jest z 2-3gramy... miałem wczesniej fote tego ale gdzies ja zgubiłem :/ ziomek z tego wiadro zamknal to az mu sie slabo zrobilo ale faza byla %-) ja boje sie tego tykać jakos %-)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA