Witamy w nowej odsłonie DOPALAMY.COM!

Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii oraz błędów w tym temacie: KLIKNIJ

asot

Królowa (Kolekcjoner.nl)

9 postów w tym temacie

Nazwa: Królowa

Od: Kolekcjoner

Wygląd: Biały sypki proszek,kilka delikatnie kruszących się gródek

Ilość: 0,3g

Dawkowanie zalecane: Jako że miałem tego tylko 0,3 to zarzuciłem "sniff" na dwa razy :) w odstępie 20 minutowym

Czas działania: 1,5-2 godziny

Efekt działania: Speed 5/10 Empatia 8/10 Euforia 7/10

Zjazd: Gdy "Królowa" schodziła zarzuciłem "rock'n'roll" a potem "eth-cat" więc tutaj nie mogę się wypowiedziec:)

Opis: Lokalizacje - Dom z kumplami po ketonach, później plener,słoneczna pogoda ,pozytywne nastawienie :) 2 tygodniowy odpoczynek od ketonów:)

Uwagi:

Brak

Wady i zalety:

Wada to chyba tylko jedna - 2 godziny działania to trochę przy krótko ale to może tylko moja ocena,a po za tym to same plusy:)

Podsumowanie:

Bardzo spodobało mi się działanie "Królowej" szczególnie dlatego że euforyzowała fajnie,wkrótce zamówię jeszcze raz :) myślę że mogę polecic :)

Inne:

ZAJE8ISTY SMAK I SŁODKAWY SPŁYW

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na Ciebie.

Dla Ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miałem w piątek dwa opakowania po 0,3: królowa i rock`n`roll od kolekcjonera. Nie wiedziałem za bardzo jak się z tym obchodzić, jakoś koło 19 wieczorem w ciągu 15 minut zjadłem i wciągnąłem całą królową (na przemian nos i ryj) i po 20 minutach wydawało mi się, że "coś tam wchodzi". Nawet mi się wydawało, że robi się przyjemnie. Ale wiecie, jaka jest filozofia ćpuna: jak się nie ma pewności, czy weszło, to znaczy, że na pewno nie weszło, hehe. Może jakbym jebnął na raz dwie takie królowe to by coś było, a tak minęła godzina i zniecierpliwiony zjadłem i wciągnąłem prawie na raz całego rock`n`rolla. Generalnie to nie wyszedłem poza uczucie oczekiwania na główne pierdolnięcie, zero popierduchy, bardzo mi się miło muzy słuchało a po paru godzinach poszedłem spać. Jakbym wyjebał w to kasę to bym się wkurwił, na szczęście to były gratisy. Obie sole zadziałały trochę euforycznie, skoro zasnąłem to jak widać zero speedu. Rano miałem jakiś taki wkurw niedookreślony ale na szczęście jazz mnie uspokoił. I tak, zaliczyłem zaplanowany ćpuński piątek efektem totalnego niedoćpania. :zle:

Jak to możliwe, że niegdysiejszy potentant prawdziwych rozpierdalatorów (pierwszy funky, gumijagoda), zaczął wystawiać na rynek NIE DZIAŁAJĄCE lub słabo działające produkty? Testowałem z nowych Piko, Królową, Rock`n`Roll i wszystko przyniosło mega rozczarowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdeycdowanie odradzam .

DOstałem w gratisie.I Zawsze dostaje jak prosze o Funyego .

To że dają w gratisie gdzie kosztuje(30zl) a funky (25zł) Mowi samo za siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no funky 25 a to niby 30 i daja to za 30 ? ewidentnie narobili gowna i nie maja co z tym zrobic ... ale no coz ciesz sie ze dostales wgl ;D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Kolekcjonerów, mało tutaj o Królowej napisane, więc dodamy z ziomusiem coś od siebie, bo właśnie odwiedzila nas... Z niecierpliwością czekaliśmy na paczuszke i bylo warto... Zamówiony został Queen Pack, oczwiście z gratisem, ale o tym bedzie potem (gdyż gratis zjedzony, ale nie wiadomo do końca co to było - nie podpisana niespodziewajka :) Zacznijmy od początku... Godzina 12:30 zarzucony specyfik... Spływ lekko żrący, ogólnie niezbyt przyjemny, ale ujdzie. Dawka 0,3 na dwóch, więc lajtowo - Jesteśmy okazjonalnymi kolekcjonerami. Spływ oceniam na 4/10 gdyż żrący i nie przyjemny, ale w porównaniu do gratisa dużo lepszy :) Wchodzi całkiem całkiem, luźne rozmowy, tematy się kleją, rączki troche trzęsą, na zmiane troche ciepła i zimna, pobudzenie jakieś tam czuć - ale to nie jest "to" na początku ziomuś poczuł sie troche cięzko w głowie, ale po chwili wczuł sie w klimat i jest gitara! Polecamy na posiedzenie w zaufanym dobrym gronie, czekamy co będzie dalej :) Pozdrowniena dla kolekjonerów, czekajcie na dalsze recenzje innych produktów.

Speed - 4/10

Empatia - 7/10

Euforia - 5,5/10

Wady i zalety:

Wadą napewno był spływ, który wcale nie był słodki i przyjemny, ale raczej drażniąco rozgrzewający :)

Zaletą jest dobra nawijka, rozmowy sie kleją i ogólnie jest przyjemnie

Nie da rady edytować, więc wale posta pod postem - Po przyjęciu sniffa ziomuś poczul sie cięzko na głowie i troche słabo, mial mgłe przed oczami i już myślałem, że bedzie miał złą masę, bo mówił, że lipa i że juz nic nie zarzuca... chwile sie pomęczył - ja odwróciłem głowe po pilota, szukalem go z 10 sekund... Po 10 sekundach spojrzałem na koleszke i... jakbym widział inną osobe niż przed chwilą :D zaciesz na twarzy i szura stópkami po dywanie mówiąc, że jakie to zajebiste uczucie i żebym zdejmowął skarpetki i sobie po dywanie pojeździł :D Wczensiej zapomniałem dodać o zaburzeniu czasu... coś tam kliknąłem w kompie, spojrzałem na TV, uplyneło jak 10 minut, a mineła ponad godzina...

Ogólnie Królowa w miare pozytywnie, ale wypada blado przy Kokolino Eksliusiv, za to dużo lepiej od EkoGroszka i Fresh&funky. Może sie kiedyś jeszcze skusze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie lipa , żre w nos jak cholera , ohydny spływ , nieogar przez 30 min i nic wiecej , dawka - mały szczurek a potem całe opakowanie an raz , nie wiem czy to kwestia tolerki ale funky działa i jest zajebisty a to chyba najsłabsza sól z kolekcjonera , dostałem ją w gratisie i na mnie słąbo działa więc jej nie bede zamawiał , zresztą 30 zl za 0,3 to bede miał 2g kota od kolekcjonera którym moim skromnym zdaniem jest bardzo dobry <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobrze przeczyszcza zatoki to jedyny plus przy naprawde sporej dawce pojawia sie delikatny banan na twarzy ogólnie 2/10

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od poniedziałku utrzymuję Królową na orbicie działania, a ona utrzymuje mnie :3

Spływ masakryczny. Cała zawartość się klei. Porządnie skreślić się nie da!

Za tą cenę nie jest najlepszym wyborem, ale przy następnym zamówieniu znajdzie się na liście ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA

• Kto jest na CZACIE

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Aktywni użytkownicy

• Ostatnie aktualizacje statusu

• FakeShop
      działanie tego piixa to głownie MDAI i jakim dodatkiem 3cmc.4cmc dość silna empatia, Tyle Możę się klei ale to raczej nie do tego za taka cene nie warto   no chyba ze ktos lajk i,, nie ma wagi, to moze sie bawić     działanie 2 godziny j schodzi  moze mix  z tSymulantem, psycho i nutke 5mbpb powino dawać radę  
    • 3 CMC
      No trzeba przyznać że 3 ICE jest git. Nie mam za bardzo do czego porównać, ale ta od FW , jakieś 4 miechy temu też była fajna, chociaż z sortu na sort coraz gorzej - ostatnio zamawiane w marcu. Jeśli chodzi o vendora - wszystko pasi - szkoda tylko że sprawdzanie przelewów o 18 i wysyłka na drugi dzień, ale cóż - taka polityka firmy. A więc było tak: w poniedziałek zamówione, zapłacone koło 23.30. Jako że przelew sprawdzony dopiero następnego dnia o 18 - wysyłka w środę za pomocą IPost. Więc czekam cierpliwie bo w piątek wyjazd. I jak nadana w środę pzed 12, tak do czwartku do 14 nie wyruszyła z paczkomatu (ewidentnie chujowy punkt paczkomatowy, ale zakładam że się zmienia co jakiś czas). Musiałem przedzwonić żeby w trybie 'pilnym' ktoś ją ruszył. Status zmienił się koło 19 na - w trasie (zwała, bo zazwyczaj było punkt po punkcie gdzie się znajduje). Anyway dotarła w piątek koło 15. A przelew puszczony w poniedziałek przed północą  Także był stres ale skończyło się szczęśliwie  Co do trójeczki - no bardzo przyzwoita, szczególnie za tą cenę. Jakoś ciężko mi ocenić 3cmc jako 'zajebiste', bo zajebiste to było dobre 3mmc... Jako legalny substytut - kopie i stimuje - można pod to się bawić i pić. A eufo? Jest z tego że klepie i wszystko zależy od ludzi i miejsca. Troche offtop, więc podsumka taka że na dzisiejsze czasy mogę śmiało polecić... (puszczenie przelewu w poniedziałek przed 18stą  )
    • alergie wywolane przez obecne sorty 3cmc
      Grzechotka wygrywa. Swoją drogą w końcu konkretne wypowiedzi o badaniach zamiast tych głupców pod tytułem "dobrze kopie", "w krysztale"
    • alergie wywolane przez obecne sorty 3cmc
      A, ja, wybacz, ale zaczynam wątpić w coś zwanego "inteligencją" - kiedy Cię czytam... No Kur..a mać, jak mam nie mówić o chlorze. kiedy substancja zawiera w sobie chlor???? Nazwa: 3-CMC; 3-ChloroMetkatynon; 1-(3-chlorophenyl)-2-(methylamino)propan-1-one Widać? - to zaznaczone na czerwono!   Tematem tej dyskusji są ALERGIE wywołane przez 3cmc i 4 cmc. Objawy, o jakich mówią użytkownicy (wielu użytkowników) są zbieżne z objawami, jakie powoduje chlor.   A Ty pierdolisz o jakichś komparatystycznych badaniach przeprowadzanych na rezusach, których wyniki nic nie wnoszą do dyskusji dotyczącej notabene alergii... No kurfa skecz
    • Kanna z lasu
      @Seds Jak jarasz chminaki to nm cię nie kopnie. Chyba, że te z lasu chminaki takie słabe.

Nie boicie się tego, że nm jest prawdopodobnie rakotwórcze?  
  • Tematy