Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cmc69

MAM-2201, 5F-JWH-122

Polecane posty

Sen o sorcie baronowym:

1g MAM2201 w moim śnie wystarczył na 50g podkładu. Substancja dobrze się rozpuszcza w spyrolu, o wiele lepiej niz AM2201, po niedługiej chwili całość rozpuściła się w słoiku na lekko podgrzanej płycie kuchenki.

Działanie trochę różni się od AM2201 - dłuższe działanie, większa empatia, troszkę mniejsze odrealnienie i mniejsza psychodela. Po szczytowej empatyczno - psychodelicznej fazie pojawia się przyjemne błogie rozleniwienie i wręcz chce się spocząć w objęciach Morfeusza. Porównałabym to do mieszanki AM2201 i UR144. Sen (we śnie) po tym kanna jest bardzo głęboki, przyjemny, rano cięzko się dobudzić :biggreen: Jak masz możliwość to śpisz, potem dalej śpisz, a jak już musisz wstać to leżysz jeszcze pół godziny.

Chciałabym poruszyć kwestię usypiającego działania MAM2201.

Zauważyłam, ze ten kanna powoduje bardzo "usypiający sen". Kilka buchów powoduje niesamowitą senność, taką, któej nie mozna się oprzeć. Tak było za każdym razem podczas testów - nie tylko na moim szczurze, ale na kilku innych również. Dotyczy to sortu baronowego. Ciało robi się rozluźnione, powieki same opadają juz po kilku minutach - po prostu zostajesz wgniecioony w kanapę - fotel - krzesło i zasypiasz. Ciężko to opanować, bo leń jest ogromny. :biggreen:

Ostatnia sytuacja, która była w moim śnie: znajomy poczęstował się tym kanna, 2 - 3 buchy z lufki i zasnał na kanapie podczas filmu. Nie da sie go obudzić włączając światło, mówiąc głośno, wołając - dopiero otwiera oczy po kilkukrotnym wstrząśnięciu. Mówi, ze już wstaje, po czym znowu w kimono - i tak kilka razy.

Czy ktoś z was zauważył coś takiego?

ja tam nie odczuwałem różnicy jeśli chodzi o senność między am ur mam etc.

ps. jeśli wkręcisz się z film to chloroform Cie nie uśpi .:)

Z tym zasypianiem miałem tak po fake# od legalnych. Byłem trochę niewyspany i jak zapaliłem to po jakimś czasie padłem i spałem prawie 17 h z przerwą na rozłożenie łóżka.

MAM-2201 od G.

Działanie podobne do AM w wyższych dawkach. Działanie nasenne jakieś tam jest, ale pojawia się raczej po wypaleniu większej niż mniejszej awki. Mniej toksyczne od AM-2201 w odczuciu. Mieszanki 1/15 potrzebuję lufki na bucha/1,5 lufy by otrzymać mocny stan, czas działania nieznany jeszcze, ale raczej zamknie się w 30minutach peaku.

Więcej wkrótce, póki co - bez zachwytów.

JJestem ciekaw dalszej opinii Cichego B. na temat MAM.

Ja osobiście mogę stwierdzić ,że różnice pomiędzy am są tak nie wielkie że praktycznie nie zauważalne to po co przeplacac ...MAM testowalem co prawda już trochę czasu temu ale jakoś ten kannabinol mnie nie zachwycił żebym się w nim zakochał.

Napewno po delegalizacji Am ,MAM zrobi zamieszanie na rynku,ale puki co odstrasza swoją cenną,ale zapewne to tylko przejściowe bo chyba większość pamięta jak wchodziło Am na rynek jaką cenę mieli za g teraz to za grosze można nabyć...

AM I MAM 2201 profil działania? Duzo sie nie rózni jeden od drugiego na prawde. Czas działania mniej wiecej taki sam. Róznice jakie ja zauwazylem to na pewno mniejsza toksycznosc mamki w porównaniu do swojego młodszego brata chcoiaz przypuszczam ze mam to po prostu czystsza forma amki 2201 jak np sa serie jhh307 i 307 new sort. Po zrobieniu mieszanki na mamce zauwazyłem rózniez mniejsza nieprzyjemna won podczas palenia i wachnia dymu z mieszanki. Amka robiła no gotowo gorszy popłoch. Ogolnie dla mnie bez róznicy jak ktoś lubi wydawac wiecej kasy to polecam mamke bedzie miał mniej toksycznie , jesli lecimy po kosztach to bierzemy amke i mamy wyjebane :E Ogolnie proporcje robienia mieszanki na danym kanna nie zmienia sie i do am daje 1/15-20 i mam 1/15-20

Sort od G.

MAM-2201 jest dla mnie czymś pomiędzy UR-144 a AM-2201.

W małych dawkach działą raczej spokojnie, w dużych potrafi pokazać pazurek.

Ponoć usypia - nie odnotowałem zbyt dużego potencjału w tym celu.

Podobnie jak AM-2201 wchodzi z kilkuminutowym opóźnieniem. W odczuciu jest naturalniejsze, zdrowsze od AM-2201.

Moim zdaniem jakieś 20% słabsze od AM-2201 (prawdziwego, czystego).

Dla potomnych

Przyznam, że pomijając aspekty fizyczne, to taki miks dał mi jeden z ciekawszych (a napewno najlepszy z tych, które pamiętam) jeśli chodzi o CEV'y tripów po kannabinoidach.

Około godziny 00:30 odważyłem i zwaporyzowałem 10mg UR-144 w celu uśpienia swojej osoby. Wbrew moim oczekiwaniom, tolerka jaką wyrobiły sobie moje receptory kannabinoidowe tego dnia postanowiła się sobą pochwalić, więc dawka ta zadziałała na mnie.. Średnio. Minęło może 8 minut od zapalania, a ja nie czuję sie ani senny, ani specjalnie spalony..

Więc co robi Bob? Odważa 10-13mg MAM-2201, wrzuca do meth pipe'a i waporyzuje. :wsciekly:

Już wydychając dym, poczułem to uczucie, które mówi Ci, że przesadziłeś.

Z tego co pamiętam, po chwili ciężkim i chwiejnym krokiem dotarłem do łóżka w którym to się położyłem.

Serce waliło jak szalone, dźwięki z ulicy mieszały się z ciszą nocy, zacząłem czuć coraz mocniejsze i szybsze bicie serca, w umyśle panowała panika znajoma fanom AM-2201 - "umrę po kannabinoidzie, serce mi padnie". Byłem kompletnie zdezorientowany, odklejony od rzeczywistości niczym vlepka od papierka.

Wizualnie - nie zauważyłem większych zmian, może lekkie zmiany kolorów miały miejsce + ogromna dezorientacja, trudności z ustaleniem gdzie jestem ja, a gdzie ja.

A więc leżąc tak sobie i umierając tylko dlatego, że chiałem zasnąć chwilę pomyślałem i...

TAK! Przypomniałem sobie! Przecież właśnie to miałem sprawdzić! W myślach przeniosłem się do części umysłu, w której znajduje się wiedza o używkach (czyli do mózgu) - tak! Dobrze pamiętam! Jedyne czym może mi zagrozić przedawkowanie kanna to komplikacje z sercem. Na szczęście serce mam zdrowe, więc nie mam co się martwić - LD-50 dla kanna wynosi zazwyczaj coś w przedziale 1000-5000mg/kg mc przy podaniu oralnym, więc ile bym nie spalił - powinienem dać radę..

Serce wali jak młot.

No, to po co ja o tym myślałęm.. A, właśnie! Nic mi nie grozi i mimo, że teraz czuję się jakbym umierał, to jutro obudzę się trzeźwy i zdrowy! Taaak! Czas skupić się na tym, co ma mi do pokazania ta subtancja!

Po tym, gdy ustaliłem już, że nie umrę wpadłem na ideę: a może by tak po prostu potraktować ten trip jak trip na psajko?

Położyłem się wygodnie, w ciszy i całkowitej (93%) ciemności. Świat szalał, czułem się lekko podpity i struty.. Serce biło coraz mocniej..

Zamknąłem oczy.

Spokój, czerń, bezpieczeństwo.

Przestraszony nagłą odmianą otworzyłem oczy.

I znów je zamknąłem..

Nie były to tak pięknie wizje jak po HO-MET'cie - raczej zamiast kalejdoskopowo-fraktalnych postaci i przedmiotów była to po prostu cholernie estetyczna i wciągająca prostota linii, najprostszych figur geometrycznych oraz barw.

Wiecej info, jak więcej spalę.

polecam mam, dłuzsza akcja ,bardziej optymistyczna, nie chce się tak przypalać co 30 min jak po am, tzn, mam daje znac o sobie ale ,że co 2 godz sie chce dopalić ;)

Paliłem przez cztery dni 4g mieszanki robionej na MAM, no AM to to nie jest ale jak dla mnie mocniej upierdala, słabsze halunki jak po am ale też ciekawe no i da się ukimać. Kiedyś zajebany oglądałem film i w połowie usnołem, obudziłem się za 3 godziny :). Minus MAM to bardzo szybkie i wręcz kujące akcje serca, dodam też długie zamulenie (po spaleniu dwóch rurek o 12, zamułke czułem do 20 :0 ) i nie chęć do czego kolwiek na drugi dzień. Człowiek nie czuje się tak bardzo struty jak po AM-2201 czy -694. Mimo wszystko gdyby nie to szybkie uzależnienie, ataki agresji i szybka tolerka wolałbym jednak AM ale póki pokazuje tyle złych cech wole MAM.

*mieszacz Mocarz Wersja Polska był na AM-2201 na stówke, teraz to chuj wie, na MAM może być Waikiki ale mix z czymś (podobna bania).

Osobiscie wole Amke ale minusem jej jest straszny ciąg i szybko rosnąca tolerka. W MAM tych minusów dopaptrzył bym sie troche wiecej bo jak wspomniał Radius czlowiek jest strasznie zjebany po mam i zamuła i niechęc do zrobienia czego kolwiek utrzymuje sie mega długo. W Fack the kingu jest mamka i w porównaniu do kinga który jest robiony (chociaz nie wiem czy okreslenie byl nie bedzie lepszym okresleniem bo tej mieszanki juz mega długo nie ma) na am 2201 i jest dla mnie bardziej satysfakcjonuje nizeli mam. Dla mnie mam 2201 to taki niedorobiony brat Amki :tulimy:

Gość Fuka

Spalilem 3 raz w dniu dawke 60 mg , wczesniej 2x 25 mg . Rzygalem konkretnie, ziomek na nieswiadomce to zapalil i nie wiem co mu odjebalo... zbil mi bongo wstajac, dostal szalu, mial w oczach obłęd polaczony z panika, wyjebal po schodach na rynek , szwagier za nim. Ziomek do niego: wróć, co Ci jest?? A on cos w stylu ponoc : jesteście pojebani, zabijecie mnie, ide na policje :lol: oczywiście nie poszedl, to jeden z tych "ludzi z zasadami " . Ale pizde mial niesamowita. Tez rzygal. We lbie totalna psychodela, stapa sie po bardzo cienkim lodzie.

Nie dla amatorow. Sort od szczura

Cevy na najwyższym poziomie, Oevow brak. Stan ten mialem ladnie ponad godzinę :E

Czy to mozliwe ze maczanka w proporcjach 100g podkładu na 3g MAM-2201 nie działa? ? 
Maczanke robiłem jak zawsze najpierw rozpusciłem kana w acetonie powniej dodałem podbiał a na koniec odsuszyłem w temperaturze pokojowej z wentylatorem... 

Dodam ze miałem żółty proszek sypki nie przyklejał sie do torebki a kupowałem w LW

Słuchaj robisz mieszanke gdzie defakto wychodzi Ci na 1 gram MAM  33 gramy suszu i sie pytasz jeszcze czy mozliwe ze nie działa? :D Ale sie usmialem teraz.
Takie ilosci to nie wiem czy poklepały by swiezaka , kiedys kiedys jak AM/MAM wchodziło na rynek bylo tak dobrej jakosci ze mozna było probowac rozpuszczac w 30 gramach, ba czy nawet 40 i klepało.
Teraz to inna bajka , na przykładzie Ci podam ze ja jak robie mieszanke na AM/MAM dodaje 1 gram kanna na MAX 10 gram podkładu a gdy tolerka jest troche mniejsza i nie paliłem pare dni moge zrobić na 15 góra.
100 gram na 3 gramy kanna teraz zes dowalił maniak ;) zrób sobie na 20 , wyjdzie Ci 60 gramów chociaz i tak juz bym sie nie szczypał i zrobił na 50tke i moze bedzie SI.

ehhh to ja chyba nie w temacie jestem ostatnio :) 
wyleciałem z branzy na pare miesiecy a tu takie zmiany. pamiętam jak w maju maczanka 40/1 AM-2201 dawała ostrą banie. 
dzieki wielkie za info... 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA