Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cmc69

MAM-2201, 5F-JWH-122

Polecane posty

Jeśli pisać jakieś relacje, to na pewno nie sortu od barona - pewno wprowadził kolejny syf, który wcale mam2201 nie będzie, lub będą to jakieś mieszanki innych kanna (jak to w jego stylu, podobnie jest z jwh182, który wydaje się mieć spory potencjał).

I jak już to nie kilkukrotnie mocniejszy, lecz trochę (może 20-30%) - na tyle mocniejszy ile silniejszy jest jwh-122 od jwh-018 . Działanie jest nieco dłuższe (do 1h 20minut cała faza, am2201 do 1h) - relacja pewnej osoby. Podejrzewam, że wydłużenie łańcucha alkilowego w pozycji 4- w pierścieniu naftylenowym wpłynie na wzrost mocy i długości działania (tak zapewne jest nie tylko w tym przypadku, lecz w całej grupie naftylenowych kanna).

Polecam pociagnąc ten sort z jakiegoś innego laba - ja stestuję z USA niebawem.

PS:

kilkukrotnie mocniejszy (trochę przesada, co najwyżej 2x) to może być:

- [1-(5-fluoropentyl)-1H-indol-3-yl](4-ethyl-1-naphthalenyl)-methanone, który nie ma jeszcze swojej skrótowej nazwy (proponuję EAM-2201), który chyba nawet jeszcze nie powstał - ale taka molekuła ma sens tak samo jak:

- [1-(5-fluoropentyl)-1H-indol-3-yl](4-propyl-1-naphthalenyl)-methanone (mógłby się nazywać PAM-2201) - ten może mocą byłby 2-razy silniejszy od am-2201, ale nie kilkukrotnie - wątpię w to.

bulshit :) bla bla bla

rozumiem że jesteś wróżką?

prosta zasada ktos sprawdzi to opisze a nie pewnie srewnie

czytałeś opisny mama na zagranicznych forach ? tam jest opisane jakie jest nie musisz wróżyć ani podejrzewać

Cały czas czekam na relację mam od Ciebie, ale jwh-182 ktoś ocenił słabo, a ten kanna (czysty) powienien skopać dupę jwh: 018,122,210 jeśli chodzi o moc i czas działania (patrząc nawet po samej budowie cząsteczki i opierając się na doświadczeniach z nielegalnymi już jwh).

Kolega co próbował mam2201 (nie wiem jaki vendor, może Ty?) tak stwierdził: czas działania do 80minut, moc do 20-30% większa niż am-2201. Źródło było pewne...

Cały czas czekam na relację mam od Ciebie

Chyba nie musze mówić jak głupio to zabrzmiało?

Prosisz sklep aby ci dał relacje o swoim produkcie.... Żaden poważny sklep ci nie da własnej relacji z prostej przyczyny - bo zaden powazny klient nie potraktuje tego na serio i zawsze będzie gdzieś w tle myśl "swój produkt opisuje to wiadomo ,że zachwala".

Oj chłopie, zabrzmiało to dwuznacznie (szło się domyślić). Oczywiście chodziło mi o relację substancji pochodzącej od niego - chyba oczywiste jest, że relacjonować ma nie sam baron (każdy swoje chwali, więc to nieobiektywne by było), lecz ktoś niezależny...

PS: szkoda spamować :tulimy:

Przede wszystkim te nowe kanna oraz mieszanki oparte na nich przypominają twarde narkotyki. Jeśli zaczniesz palić to nie możesz przestać. Cokolwiek miałbyś w woreczku (jakąkolwiek ilość) przepalisz w ciągu 2 - 4 dni. I palisz, co chwila dopalasz. Toksyczne jest, czuje się to w głowie i w płucach. Świństwo, śmierdzi chemią bardziej niż dawne rc. I na dodatek tolerancja podskakuje błyskawicznie, ani się nie spojrzysz jak kolejne przypalenie działa już może tylko na zasadzie placebo... Winszuje i życzę powodzenia w autodestrukcji...

Ciekawe rzeczy opowiadasz.

Ja reagge2 0.5g męcze od 4 dni i ciągle mam a rebela 2g męczyłem miesiąc. Kwestia użytkownika chyba.

Uwaga! (dodane przez: Greenboy)

No żeby stary weteran cytował ostatni post odpisując na niego... wstyd! :tulimy:

Kwestia podejścia, tolerancji czyli samodyscypliny. Ale jak się przekonałem na własnej i cudzej skórze z AM2201 było coś nie tak. Chodzi o nietypowe BT. Sam przeżyłem coś takiego, a co ciekawsze inni niezależnie relacjonowali podobne złe stany. Patrzę na symbol chemiczny nowego 2201 i widzę niesławny atom fluoru i mam skojarzenia. Nie mówiąc już o nazwie. AM2201 miał pozornie dużo zalet, ale jego wady okazały się przebijać zalety wielokrotnie. Opisałem też przypadek zwyrodnień kości u badacza amatora o którym słyszałem (fluor ma tendencje do degeneracji kości).

"reagge2 0.5g męcze od 4 dni i ciągle mam a rebela 2g męczyłem miesiąc"

Dobre, dobre.

No cóż stary koniu. ONI powiedzą Ci, że tak na prawdę AM2201 było ok, ale coś nie tak z Tobą i Twoimi znajomymi, a tak w ogóle, to samo zdrowie jest i używa się tego do czyszczenia zardzewiałych rur;)

Trzeba wziąć poprawkę, że nasz Koń jest fanatycznym zwolennikiem teori o świadomym i celowym zatruwaniu żywności przez nasze rządy, a właśnie fluor jest najbardziej używany do tajnego trucia narodu. Przeczytajcie sobie temat naszego Konia, jak to rządy trują swoje narody, np dodając fluor do past do zębów... Teraz fluor znalazł się w kanie- napewno jest to akcja rządu tusk przeciwko narodowi polskiemu!

Swego czasu dostałem próbkę MAM na fakehush'u od Nielota. Niestety uniemożliwiło mi to określenie dawek, natomiast na temat działania daje już niezłe rozeznanie. Kannabinoid ten ma wejście i profil działania podobne do AM-2201 - mocne pierdolnięcie a następnie dość mocny, acz tu bardziej kannabinoidowy niż sztuczny jak po AM, haj. Delikatne pobudzenie miesza się z mocnym umysłowym działaniem, które jest stosunkowo przyjemne. Czas działania sięgał 40min-1h, potem należało dopalić.

Czyli dość podobnie do AM-2201.. Jednak różnic też trochę ma, ze względu na dodaną grupę metylową:

- brak poczucia "strucia się" podczas palenia

- przy większych dawkach nie odnotowałem ekstremalnych przeżyć obecnych przy AM (wiadomo, chodzi o omdlenia, wymioty i zmiany kolorów twarzy)

- delikatne acz nie denerwujące działanie "po" fazie

- wydaje się o wiele mniej toksyczne

Jak dla mnie warte spróbowania. Jeśli będę miał okazję przetestować jeszcze kiedyś ten kannabinoid to napewno dam znać.

Noi jak dalej nikt nie próbowal u pojedyńczych jest dostepna. a na sort od nich niema co narzekac.

Patrze na sklaad i prawie to samo co Am (niewiem studii chiemicznych niekonczylem) czyli tolerancja to samo co Am pewnie?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA