ayahuasca

Fresh&Funky (Kolekcjoner.nl)

52 postów w tym temacie

miałem teraz małą drzemkę i śniło mi sie Fresh&Funky 10g luzem, pierwsza ścieżka nic ;(

druga i tez nic.. pamiętam ze w śnie tez bardzo drażniło mnie gardło, a wymioty były tak realistyczne ze sie obudziłem..

NIE POLECAM! bardzo sie zawiodłem ;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to brałem i się wkurwiłem, strasznie lipne i do tego nie spałem całą noc a na domiar złego Mocarz mnie nie klepną (po Kamikadze i Gumie klepał niszcząc speeda i normalnie poszedłem spać). Ostatnio mam problemy z serduchem nie wiem czy nie od tego, wziołem 0,1g na dwa razy z braków efektów :\

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miałem Fresh&Funky podzielone we wtorek na 10 worków!

W czwartek się skończył!

W sobote wysypałem z worków resztki było tego moze 30mg dodam ze było wysuszone bardzo!

Weszło lepiej niz koło 200mg swierzego!

Poczułem SPEEDA! Nie pobudzenie jak przy całym 10g ale wszedł mi CIEKAWY speed na dobre 40 minut!

Moze warto przy zakupie 10g podzielić na hmm 30 worków i zostawić do wyschnięcia!

Co powiećie na to.?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy co kto lubi, to jest bardziej lajtowe wg mnie. Typowego spida po tym nie ma ale nie ma też zejścia co jest bardzo na plus. Można na upartego jeść i spać, chociaż się nie chce to jak się jest zmęczonym to się zaśnie. Do pracy i do nauki idealne. Koncentracja wyostrzona na maxa, łatwo zebrać myśli, czułem się 10 razy mądrzejszy, wszystko idzie łatwo i przyjemnie, całkiem długo trzyma. Wada jest taka, że małe ilości nie robią, ja to wciągałem i mieszałem z kolą i piłem dopiero mnie robiło. 10g zeszło w ten sposób dosyć szybko. Podobne do funky z tym, że znacznie łagodniejsze. Wie ktoś może co w tym siedzi? Wg mnie całkiem niezłe ale jak ktoś lubi typowego speeda to mu się nie spodoba, euforii ani żadnych wizji po tym nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiem tak: sam F&F w dawce około 0,5-08g IV-nieźle ale bez szału. lecz mix Eth-Cat+Fresh & Funky+a-PVP IV - gruuuuubo ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niestety nie mogłem edytować więc "walę" nową odpowiedź: odnośnie mojej powyższej oceny F&F nalezy tez zaznaczyć, iż był to własnie "świeży" F&F a nie "wysuszony". 3 dni temu skosztowałem suchego i wydawał się lepszy jednak byłem przy tym pod wpywem (dodam, że nie słabym) alkoholu więc moja ocena równiez może nie byc w 100-u % wiarygodna. mimo wszystko biorąc pod uwage wypowiedź kryształka007 oraz moją ocenę (a także wypowiedź mojego znajomego Piotra, której z braku czasu już nie przytoczę) wnioskuję, że wysuszona wersja F&F jest zdecydowanie lepsza.

dodam jeszcze własną (i wreszcie rzetelną) recenzję, gdy, przy najbliższej okazji będę mógł znów przebadać owy produkt (a raczej nową wersje owego produktu - ci, którzy pamiętają starą wersje Fresh & Funky, wiedza o czym gadam).

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W piątek otrzymałem 0,5g owego specyfiku w gratisie /dziękówa :tulimy: /

Co ciekawe kolor już nie biały!

Sniff ~125mg efekt niemalże zerowy. Na pewno zacząłem się jeszcze bardziej pocić /zwariuje przez te upały :wsciekly: /

Po prawie godzinie dołożyłem kolejne 125 no i cóż, niepotrzebnie gdyż nic się nie zmieniło coś jak gdyby chciało a nie mogło.

Ta ilość natomiast skutecznie zapchała mi(naprawdę nie małą :E ) kichawe. Spływ jest okropny myślałem że mi dziurę w gardle wypali.

Resztę spróbuję oralnie jak tolerke trochę zbije (czyli chuj wie kiedy)

Najważniejsze- ostatnie 2 dni ostro "kociłem" więc tolerancja krzyżowa miała na pewno nie mały wpływ na działanie a raczej jego brak.

Dodam zdjęcie niestety robione pilotem do jacuzzi :lol: więc sorry za jakość %-)

post-6515-0-19135200-1341755335_thumb.jp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FF jest dobry jak jest suchy uwierzcie mi ze zrobile tak jak mowil krysztalek podzielilem to na kilka workow i polozylem na grzejniku.... posypalem tego kumplowi(stary nosojebca) i mowil ze w huj jest dobre i ze lepsze od fety i tak on sam te 10 g ode mnie kupil po sztuce ale kupil :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie Jedna z słabszych soli.

ALe każdy lubi co innego.

Przy Funkym (pakowanym nie w polsce) wypada strasznie blado.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(dawno,dawno temu... :lol: )Po tygodniu przerwy od czegokolwiek postanowiłem spróbować to F&F oralnie.

Niestety nie suszyłem :angry: a mogłem!

Kolejny błąd to rozpuściłem pozostałe 0,25g w piwie :fp: więc mogła zajść jakaś interakcja z alko (strasznie się piwko spieniło).

W każdym bądź razie po wypiciu tegoż napoju pojawiła się minimalna poprawa nastroju taka ledwo ledwo.

A po około 2 godzinach zdecydowane pogorszenie samopoczucia i lekka zamotka, a że to była sobota trzeba było zapić %-)

Wniosek:

1 Sól zdecydowanie nie dla mnie (brak działania)

2 Możliwa interakcja bądź nawet rozpad w alkoholu (przy podaniu oral sugerował bym bombkę lub rozpuścić w wodzie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wysusz najlepiej na grzejniku albo gdzies lekko otworz worek i poloz na grzejniku... gawarantuje ci ze po wysuszeniu jak bedzie taki sypki i w grudach to sam zasmakujesz chcoc jak dla mnie to i tak nic bo juz troche mam za soba :P

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak zrobię jeśli znowu dostanę to w gratisie, bo zamawiać F&F nie mam zamiaru :pfe:

A twój sort tez miał taki bladobrązowy kolor

BTW ktoś z modów mógł by to zdjęcie z 8 postu zmniejszyć może było by wyraźniejsze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak identyczny kolor jaki opisujesz identyczny ze zdjecia tam ktore masz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema ludzie, dzisiaj zrobiłem sobie z koleszkami dzień ćpyka - zagościł także F&F, ale cóż - jak dla mnie rozczarowanie

dawka około 0,3 na głowe, spływ gorzki i piekący, ale jakos ujdzie. Po takiej dawce efekt prawie zerowy - wbilismy sie w kanape i poruszylismy kilka tematów, troche rozjaśniło umysl, ale zdecydowanie nie powala, tak ode mnie to raczej nie poelcam. Może większe dawki coś zdziałają, ale 0,3 to zdecydowanie za mało. Co prawda może tak zadziałało na mnie, bo koleszka mówił, że czuje euforie, która gdzieś tam sie w nim czai, oczy miał niczym sowa, ale na mnie i na innym koleszce (ktory testowal pierwszy raz w zyciu cokolwiek do nosowo) wrażenia nie zrobiło. Moja ocena 3/10 ze względu "że coś poczułem"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

F&F lekki nie ogar bol glowy lekka chec do pracy ale samotnej i brak gadany a general to 6.00 i ani mysli wstac na 12;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak dla mnie lipa wielka szkoda pisac

Od ayahuasca: napisz coś więcej, bo "szkoda pisać" to trochę za mało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam teraz F&F na testach (promo 10) skusiła mnie cena. Ale jakosc poleciała na minus i to dosyc duzo... Ale mozna było sie tego spodziewac za taka cene...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FF jest dobry jak jest suchy uwierzcie mi ze zrobile tak jak mowil krysztalek podzielilem to na kilka workow i polozylem na grzejniku.... posypalem tego kumplowi(stary nosojebca) i mowil ze w huj jest dobre i ze lepsze od fety i tak on sam te 10 g ode mnie kupil po sztuce ale kupil :P

Pisałeś to 15 sierpnia... Włączasz ogrzewanie w domu latem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja akurat to szuszyłem. I poza tym ze zrobiło sie bardziej sypkie i odrazu uderzało po gardle to zadnej róznicy nie było..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak dla mnie lipa wielka szkoda pisac

Od ayahuasca: napisz coś więcej, bo "szkoda pisać" to trochę za mało.

przepraszam za taki post ale szkoda sie nad tym rozpisywac

dawka około 0,2g na dwa razy w ciagu 40 min

spływ na minus, brak pobudzenia czy eufori

kłamstwem byłoby pisac o jakimkolwiek działaniu tego specyfiku

brak zjazdu sen możliwy natychmiast

nie polecam! reds

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwolę sobie na opisanie wrażeń po kąpieli z solą funky & fresh

Na tygodniu zgadałem się z kumplem na małe zamówienie z kolekcjonera. Naszym typem został hurtowy 10g. funky & fresh. Pierw wielki "+" dla sklepu za błyskawiczną przesyłkę. Paczka zamówiona w czwartek rano dotarła dzisiaj w południe. W środku gratis w postaci 0,3g. innej soli.

PIĄTEK 19:00-20:00

Zgadałem się z kumplem na pobliskim boisku. Po chwili gadki na pierwszy ogień była gratisowa sól. Pełne rozluźnienie :) Po 2 papierosach wyruszyli na stacje po jakieś piwka. Tu zaczął pojawiać się szybki oddech, mówienie. Chęć ciągłego "opowiadania" innej osobie.

PIĄTEK 20:00-21:00

Po wyprawie na stację oraz kilku łykach piwka, przyszedł czas na fresh'a. Dawki niewielkie (0,2g, góra 0,4g). Przyjęło się w sumie dobrze poza smakiem, który jest jak dla mnie bardzo intesywny. Po kilku minutach wczuwania się soli, wyjąłem telefon i miałem chęć porozmawiania o byle czym lub chęć spotkania się z kimkolwiek. Niestety ta rozkminka nie wypalila. Kolega obok po aplikacji uruchomił odtwarzacz w fonie. Wsłuchiwał się w muzykę z gatunku trance, drum and bass. Zapomniałem dodać, że kumpel idzie do pracy na godz. 22. Tuż przed godz. 21 i wypiciu piwka podjęliśmy się kolejnej próby z solą. Dawki mniej więcej takie same. Odczucie ciepła od środka, totalny jak dla mnie nie ogar w głowie (skupienie się, rozkminka na pewną rzecz na którą sam nie miałem pojęcia o jakiej) Kolega próbował załatwić sobie wolne niestety bez efektów. Chęć rozmawiania, czucia otwartości do innych ludzi była niesamowita. Kolega opowiadał szczegółowo poprzednie dni z pracy :D I to dosłownie szczegółowo :).

PIĄTEK 21:00-22:00

W pewnym momencie na boisko zawitała grupka znajomych. Mój uśmiech na twarzy jest nie do opisania, banan od ucha do ucha a w środku wielka radość że ktoś jest :D Nawijałem do każdego o wszystkim, kolega obok zbierał się powoli do pracy. Na drogę zarzuciłem mu około 0,5g funky na lepszą pracę :) Jego zapał do palenia fajek jednego za drugim był nie do zrozumienia dla mnie :D Tuż przed 22 wyruszył do zakładu pracy. Reszta znajomych dopiła ze mną piwka i powoli się zbierała. Sobie także na drogę zarzuciłem 0,5g soli.

PIĄTEK 22:00 - ...

W szybkim tempie znalazłem się w domu i siędzę właśnie teraz przed laptopem xDD Próbuje sobie przypomnieć kto to za znajomi byli. Pewny jestem tego że ich znam :D I tak siedzę sobie wpatrzony w lapka nie ogarniając totalnie niczego, a rano o 6 do pracy :/ Kumpel w robocie stwierdził że pracuje mu się "zajebi..." :D Stwierdził, że taśma produkcyjna z opakowaniami znacznie nabrała prędkości niż zwykle :) A mnie się tak fajnie lajtowo siedzi, pojawiła się chęć walnięcia nocki. Niestety rano czeka mnie 8 godzin roboty także decyzja nocki jest jeszcze nie roztrzygnięta :D Tymczasem wybiła 23:02, więc idę zażyć kąpieli w soli :D

O kolejnych przygodach z solą napiszę póżniej. Przed nami przecież weekend :) Wybaczcie za błędy ortograficzne oraz za styl pisania :) Niestety przed oczami klawisze robią się malutkie a na ekranie kompa wszystko mi się zlewa xDD Pozdrawiam! :D

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakupił,może ktoś ostatnio 10g tego specyfiku ??

Zastanawiam się nad zamówieniem 10g dla samego siebie :) (ot taki prezent na Mikołaja chciałem sobie zrobić) :P

Cena przystępna,która kusi :P patrząc na to jaka ilość,a 10g powinno Mi na trochę starczyć,gdyż nie zamierzam się z kimś dzielić :)

Mogę Prosić o więcej inf na temat tego "Produktu Kolekcjonerskiego" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakupił,może ktoś ostatnio 10g tego specyfiku ??

Zastanawiam się nad zamówieniem 10g dla samego siebie :) (ot taki prezent na Mikołaja chciałem sobie zrobić) :P

Cena przystępna,która kusi :P patrząc na to jaka ilość,a 10g powinno Mi na trochę starczyć,gdyż nie zamierzam się z kimś dzielić :)

Mogę Prosić o więcej inf na temat tego "Produktu Kolekcjonerskiego" ;)

U mnie jest "regularnie" zamawiane co 2-3 tygodnie f&f hurtem. Muszę przyznać że zaskakuje mnie pozytywnie :) Niektórzy mówią że jest słaby :D Wszystko zależy od dawki ;p Osobiście polecam ale zawsze to powtarzałem i powtarzać będę: "Każdy ma inny organizm, i na każdego inaczej działa!"

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamówiłem...a co tam ! :D

W następnym tygodniu (przewiduję max. do Czwartku),będzie już w Moich rękach.

10g dla Mnie to sporo i mam nadzieję,iż starczy na kilka dni :P (choć Ja jestem łapczywy...) :)

Jednak i TAK i TAK chciałbym wiedzieć coś bliżej czego mogę się spodziewać po "F&F" ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz