THCMaly

Badania

13 postów w tym temacie

Siema ;p , jest sprawa bo wszyscy gadają że dopy nie są wykrywalne w zwykłych badaniach , bo mam palić dopalacze 2 dni przed badaniem u neurologa i trochę się zamartwiam czy nie wykryję mi tego , proszę o szybką odpowiedz. aa zapomniałbym i głownie będę palił dopalacz "Mocarz"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli pytasz o standardowe badania neurologiczne, typu paluszkiem do noska lub pukanie młotkiem w kolanko itp. to odpowiedź brzmi - nie. Diagnostyka obrazowa, również nic nie wykaże ( w sensie substancji ) natomiast wątpię żeby nagle wyjął "magiczny super test" i kazał Ci nasikać na papierek. No ale skoro tak Cię to martwi, to może po prostu, nie wiem jak to ująć...NIE PAL?!

Ze specjalną dedykacją dla Ciebie ode mnie ;)

"Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią."

Monteskiusz

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Neurolog będzie Ci krew badał? :) Mniejsza... Posłuchaj, teoretycznie nawet gdybyś był nosicielem wirusa HIV i poddałbyś się badaniu krwi, (morfologia) to badanie Ci tego wirusa nie wykaże. Nie wiem co tam siedzi w tym "Mocarzu" i wiedzieć nie chce, bo mnie to zwyczajnie nie interesuje, ale moje zdanie jest takie, że jeśli już masz skierowanie do neurologa(to taki lekarz od OUN -Ośrodkowego Układu Nerwowego) i będziesz miał "jakieś" badania, to może warto byłoby zrobić je na czysto...nie sądzisz?

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwykła morfologia nic nie wykryje. Nie wiem natomiast, po co neurolog robiłby badania krwi - skoro masz skierowanie do neurologa i tylko do niego, krwi raczej nie będzie on badał.

P.S. Jak wyżej, sen przed badaniami to zuo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o badanie krwi

Musi zrobić pod kątem obecności THC żeby coś wyszło, a po h5j ma takie robić? :tulimy:

NIE BÓJ ŻABY :galy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aby wyszło co koliwiek "narkotycznego" mowiac brzydko we krwi badania muszą być robione pod kątem thc amfy i innych. Ale to jak mowie lekarz musi zelecic aby takie badanie na toksykologie krwi było zrbione .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak zle wam to wyjasniłem , bo jeszcze w tym samym miejscu będę miał badanie krwi no i to tak ująłem , mam nadzieje że nic nie wykaże ;p dzięki za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli zwykła morfologia to nie może nic wykazać.

Zreszta ktoś już pisał w innym temacie ,że robił sobie test na dragi po jakiś dopach i mu nic nie wykazało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A inni znowu pisali, ze po maczankach wykazalo. Mowa oczywiscie o tych pro testach na mocz. To jak to w koncu jest? :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całkiem niedawno odkryto, że AM-2201 wydziela jakiś nowy enzym, który jest wykrywalny we krwi, co oznacza, że przynajmniej w wypadku tego kanna są w powijakach, jeśli chodzi o wykrywalność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A inni znowu pisali, ze po maczankach wykazalo. Mowa oczywiscie o tych pro testach na mocz. To jak to w koncu jest? :E

exe ale co wykazało? Oczywiście że z krwi i moczu można wykryć niemalże wszystko, natomiast muszą to być badania przeprowadzone pod odpowiednim kątem. Morfologia jest badaniem podstawowym i dopiero gdy zauważalne są nieprawidłowości w wynikach ,to na jej podstawie zlecany jest rozmaz krwi, który służy wykrywaniu wszelkich infekcji wirusowych, bakteryjnych oraz nowotworów.

Tyle z mojej wiedzy teoretycznej, ale od praktyki ona zapewne niewiele się różni, ponieważ byłam w sytuacji, gdzie pod wpływem silnych środków ( cenzura ) robiłam badania i nie wykazały one nic. Wierzcie mi, że są ludzie naprawdę chorzy, którzy regularnie badają sobie krew, a mimo to nie mają postawionej diagnozy,ale to już dyskusja na zupełnie inny temat...

Natomiast nie ulega wątpliwości, co powtórzę po raz kolejny, że podczas badań powinno się zachować abstynencje minimum na 3 dni przed, nie z obawy że może coś wykryje,tylko dla samej świadomości że wynik nie wyszedł zafałszowany...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odsyłam do dwóch ciekawych tematów:

Poszukaj. Może coś znajdziesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.