Skocz do zawartości
Niewinny

Ostatnio oglądałem

Polecane posty

Po raz kolejny obejrzałem Klincz (z Tupaq'iem i Timem Roth'em) http://www.filmweb.pl/film/Klincz-1997-31311 I bardzo poszukuję filmu Dirk and Betty http://www.filmweb.pl/film/Dirk+and+Betty-2000-5080 Nie ma go nigdzie a widziałem kiedyś w tv. O tym jak dwójka znajomych bierze po pixie i czekają na pomoc drogową, jest świetny.

Gość zolwik na spidzie

51456GH35YL.jpg

CANDY(2006r)Historia jest narracją Dana, Australijczyka, który opowiada o swoich dwóch miłościach: dziewczynie o imieniu Candy oraz tak samo nazywanej heroinie.Polecam obejrzec ten fim,naprawde dobre kino

Zólwik dzieki za polecenie tego filmu , jest świetnny i ukazuje niestety szarą rzeczywistość zaawansowanych narkusów. Polecam Kazdemu.

A i wyprzedze pytanie tak ten film spokojnie by sie dało oglądac przy paleniu dobrze sie wkreca.

Gość zolwik na spidzie

7455114.6.jpg?l=1336705449000   Ill Manors(2012)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Na  Wyspach nie dzieje się dobrze i pewnie nigdy wszystkich patologii społecznych się nie wypleni, nie znaczy to jednak, że nie warto próbować. Swój głos niczym broń podnosi tym razem Plan B, niezwykły artysta znany z kapitalnej płyty "The Defamation of Strickland Banks" oraz kilku naprawdę udanych ról w takich świetnych brytyjskich filmach jak "Adulthood", "Harry Brown" czy "The Sweeney". Łączy on swoje filmowe jak i muzyczne zamiłowania i tworzy wielki twórczy projekt jakim właśnie jest "Ill Manors". To nie tylko film, ale i kapitalna rap-płyta, z której utwory stanowią narrację do omawianego obrazu   POLECAM,DOBRE KINO.  :ok:          

Igrzyska Śmierci: Pierścień Ognia

75475013.jpg

Według mnie jest to troszkę baja fantasty, ale fajnie się ogląda i dużo lepsza od pierwszej części jak dla mnie.

Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych "Igrzysk śmierci", które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. 
Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. 
Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. 
W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw... Bo Kapitol jest zły.
I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem. "W pierścieniu ognia" to druga część
bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.

Trailer: 

Kraina lodu

Walt Disney Animation Studios, producent Zaplątanych i Ralpha Demolki, przedstawia swoją najnowszą animację – Krainę lodu. Anna wyrusza w wielką podróż, by odnaleźć swoją zaginioną siostrę Elsę, której mroźne moce uwięziły królestwo Arendelle w świecie niekończącej się zimy. W tej wyprawie towarzyszy jej Kristoff i jego wierny renifer Sven. Aby uratować królestwo, Anna i Kristoff muszą się zmierzyć się z nieposkromionymi siłami natury. Na swojej drodze spotykają też pewnego przezabawnego bałwana o imieniu Olaf.

msf_frozen_lg_v14.jpg

Bałwan daje rade %-)

Gość zolwik na spidzie

7584924.6.jpg?l=1385947524000                                                                                                                                                            

Babcia Gandzia(2012)

Gdy w ręce zgorzkniałej i pokłóconej z całym światem staruszki trafia nieoczekiwanie paczka z haszyszem, kobieta postanawia skorzystać z możliwości zarobku.Sympatyczna francuska komedia idealna na zimowy wieczor z lufką

Gość Ko-Ko

Drogówka - polski film fabularny z 2012

w reżyserii

Wojciecha

Smarzowskiego.

Polecam! Jak dla mnie 100% Polskie realia.. Jest sie z czego pośmiać ale po obejżeniu jest chwila zadumy co sie tu w Polsku K... Dzieje.. :/

Ja często wracam polecam!

To ja również dodam propozycję od siebie, z cyklu : Jaka ta Polska jest skurwiała :E : "Układ Zamknięty" - film oparty na faktach, pokazujący jak w majestacie prawa można zgnoić uczciwych ludzi i zniszczyć ich życie.

Pozostałe propozycje jakie mi się przypomniały:

"Millerowie" - komedia z J.Aniston i A.Sandler`em, polecam :)

"Maczeta zabija"  - dobry film z Danny`m Trejo.

"Supermarket"  -  całkiem niezły dramat produkcji polskiej.

sinister dobre warte polecenia:)

A właśnie wiązałem z tym filmem duże nadzieje i wyszło jak zawsze - może "nieco" lepiej. Podchodziłem do niego 2 albo 3 razy ale zawsze w końcu usypiałem. Dopiero dziś pozwalam sobie na wydanie opinii, bo ostatnim razem usnąłem na samej końcówce więc film praktycznie widziałem ;)

Ostatnio oglądałem jakieś 3 filmy ale byłem udupcony i nie pamiętam nawet tytułów ani o czym były %-) jedynie, że jeden był ze Stathamem i, że jak zwykle rozpierdolił wszystkich, zabili go a na koniec uciekł.

Oglądam za to nóstwo seriali i mogę jakieś fajne polecić w zależności od preferencji :)

Gość zolwik na spidzie

849983.jpg
Oparta na faktach historia kierowcy Formuły 1, Nikiego Laudy. Po poważnym wypadku wraca na tor i staje do rywalizacji z największym rywalem – Jamesem Huntem.Bardzo dobre kino Rona Howarda,naprawde polecam

Gość zolwik na spidzie

Jackass: Bezwstydny dziadek-Johnny Knoxville powraca jako Irving Zisman. Razem ze swoim wnuczkiem Billym przemierzają Amerykę. Dziadka wyróżnia jednak bardzo niekonwencjonalne zachowanie...Bardzo dobra komedia tworcow serii Jackass                                                                                                                                                                                                                                                                                                 852828.jpg                                                                                                            

Gość zolwik na spidzie

7567275.6.jpg?l=1378709627000

Metallica: Through the Never-Podczas koncertu Metalliki członek ekipy koncertowej dostaje zlecenie odebrania ważnej przesyłki. Z pozoru łatwe zadanie zamienia się dla niego w surrealistyczną odyseję.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się