Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Niewinny

Ostatnio oglądałem

Polecane posty

Produkcja na podstawie książki Roberto Saviano przedstawia historię kilku walczących o władzę grup, które rywalizują między sobą o kontrolę nad przemytem i handlem kokainą. Serial obnaża mroczne tajemnice światowego handlu narkotykami &; od produkcji aż po dostawę do miejsca konsumpcji. Historia zabiera widza w podróż po złożonym systemie wzajemnych zależności, który skażony jest przemocą. Od dżungli po drapacze chmur, od Meksyku po Paryż, od przestępców i biznesmenów po desperatów i miliarderów. Całość połączona jest niewidzialną nicią kokainy. W tej bezlitosnej wojnie o wpływy każdy walczy z każdym i naraża życie na niebezpieczeństwo od lokalnego drobnego dilera po ojca chrzestnego najpotężniejszej organizacji przestępczej.łędy; ci, którzy upierają się przy błędach, są głupcami.

Dnia 27.01.2020 o 15:12, SeweryN napisał:

Oglądał w Kinie 26 .01.2020 :E 

Ja byłem od razu 16.01.

Fajny film, nie będzie to klasyk jak przy 1 i 2 ale warto wyłożyć te parę złotych.

Byłem jeszcze i mogę polecić jak zostałem gangsterem i boys 4. 

Ostatni samotnik

Strefa zamknięta wypełniona jest promieniowaniem, niewytłumaczalnymi anomaliami, groźnymi mutantami, ale i ludźmi, którzy trafiają tam z różnych powodów. Do najbardziej niebezpiecznego miejsca na ziemi trafia młody Michał Szewczenko. Będzie musiał zmierzyć się z okropieństwami zony, by odnaleźć to, czego szuka.

Smaczek dla fanów gry S.T.A.L.K.E.R oraz interesujących się katastrofą w Czarnobylu.

@YasiuKiszczak Dobre to serio? 
Uwielbiam klimat ZONY :E 

Byl już kiedyś taki Film „Czarnobyl-Reaktor Strachu” średni był aczkolwiek ze słabości do Prypeci musiałem obejrzeć. 

Edit. Kurwa teraz dopiero obejrzałem trailer. To są jaja jakieś... :E Halama, Giza kurwa kto jeszcze do chuja? :E 

Edytowano przez asot

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej
posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy
detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się
huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa
wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się
przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw
ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało
nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani
nieszablonowym metodom śledczym Blanca, "bliscy" Trombleya zmuszeni są do podjęcia
morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

Historia Yardie osadzona jest w latach 70 w Kingston i 80 w Hackey. Film skupi się na życiu młodego Jamajczyka D (Aml Ameen), który nigdy nie otrząsnął się po morderstwie dokonanym na jego starszym bracie Jerrym, gdy D był dzieckiem. D dorasta pod skrzyłam producenta muzycznego King Foxa(Sheldon Shepherd). King wysyła D do Londynu gdzie odbudowuje kontakt z ukochaną z dzieciństwa i swoją córką, której nie widział od niemowlęcia i nawiązuje kontakt z grupą muzyczną High Noon. Zanim D porzuci życie na granicy prawa i zacznie podążać przykładnym życiem, spotka człowieka, który zastrzelił 10 lat temu jego brata i naznaczy krwawą drogę do odkupienia, która skrzyżuje losy D z niebezpiecznym gangsterem Riciem.

Nowa Anglia, rok 1630: William i Katherine prowadzą bogobojne życie wraz z piątką swych dzieci, osiedlając się na skraju nieprzebytej dziczy. Kiedy ich nowo narodzony syn znika w tajemniczych okolicznościach, a plony niszczeją, członkowie rodziny zaczynają zwracać się przeciwko sobie. "Czarownica" to mrożący krew w żyłach portret rodziny w okowach własnych lęków i obaw, zdanej na łaskę nieuchronnego Zła.

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje
przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed
światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek
Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy
oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich
dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie
podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy
otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i
tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna
inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na
prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera
zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez
wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się