Skocz do zawartości
Niewinny

Ostatnio oglądałem

Polecane posty

Ocena: IMDB - 8.5/10 (31), Filmweb - 9.4/10 (5)  
Co jest najlepszego w byciu martwym? Nie to, że nie musisz się już liczyć ze swoją byłą ani szefem, ani martwić o swoje wcześniejsze zatargi z prawem.

Najlepsze w byciu martwym jest to, że jesteś... wolny. Możesz walczyć ze złem i niesprawiedliwością i nic ani nikt cię nie spowolni i nie powstrzyma. W filmie "6 Underground" poznajemy zupełnie nowy typ bohatera kina akcji. Sześciu specjalistów z różnych stron świata, niezrównanych w swoim fachu, zostało wybranych nie tylko z racji swoich wybitnych umiejętności, ale także dlatego, że każdy i każda z nich chce pogrzebać swoją przeszłość, by zmienić przyszłość. Na czele grupy staje enigmatyczny lider (Ryan Reynolds), który zrobi absolutnie wszystko, by jego drużyna pozostała anonimowa, ale jej dokonania - wręcz przeciwnie.

Ojciec i jego 7-letnia córka Chloe żyją w zamknięciu i izolacji od świata zewnętrznego. Mężczyzna robi wszystko, by ochronić swoje dziecko przed złem czającym się na świecie. Dziewczynka jednak jest coraz bardziej zafascynowana tym, co jest po drugiej stronie i szybko przekona się, że zagrożenie jest realne.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się