Witamy w nowej odsłonie DOPALAMY.COM!

Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii oraz błędów w tym temacie: KLIKNIJ

Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

MushSoon

Eth-cat / funky & fresh

3 posty w tym temacie

Witam! Od dłuższego czasu planuje na stronie kolekcjonera.nl zaopatrzyć się w artykuły w postaci proszku. Głównie chodzi mi o Eth-cat (tzw. kotek), lub też funky & fresh. Czy któś z Was zamawiał już to u nich? Jakie były wrażenia i oczywiście czy warto zamówić ;) Czekam na Wasze opinie, sugestie :) Pozdrawiam!

PS. Jeśli założyłem temat tu gdzie nie trzeba, lub jeśli taki temat już istnieje to najmocniej przepraszam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Prosze :) szukamy szukamy kolego :) Pozdrawiam.... temat do kosza ...
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

• REKLAMA

• Kto jest na CZACIE

• Aktywni użytkownicy

• Ostatnie aktualizacje statusu

• rcwolf - czemu dział partnerski jest ukryty?
      maja dalej dzialm tylko nazwe zmienili : http://whatmyip.co/info/whois/198.46.81.210/k/1588838220/website/demoon.co Do tej pory byly to tylko domysly. kOGO WILK WYROLOWAL PISAC DO DEMONA.   W menu na dole sa strony ktore dzialaja pod tym ip
    • r****************.n**.**
      I dalej echo..;. echh jedna z najlepszych firm. Troche sie posypali po delegalu, ale i tak mieli zabawki doskonaej jakosci. Zawsze wszystko na czas, wszystkie przerwy i problemy niezalezne od nich...  
    • HULK INTENSE
      co tou duzo pisac halk ciagle trzyma poziom choc po kilku dniach palenia jako jednyna maczanka dziala na mnie , Na  poczatku palilem z lufy maczane zmieszana z tytoniem robila mnie bardzo moco potem zas skonczylem z czysciochami z dzidy ale ciagle jest moc , otrzymalem dodatkowo nowego hulka power jest moim zdaniem troche slabszy od orgnalnego hulka i ogolnie dzialanie sporo slabsze nawet od pacmana moimk zdaniem co do hulka orginaala wystawiam ocene 9/10 bo bardzo wydajny i ekonomiczny i  nie mam ponim zproblemów zadnbych zadnych leków moze lekkie cisnienie na dopalenie hulk power ceniam na 7/10 bo jest duzo slabszy id zwyklego hulka ale ma tazke inny profil dzialania hulk zamulal i chilowal a to bardziej speeduje i chce sie po tym roic jak dla mnie hulk to jenda z lepszych maczan na rynku a hulka power musza jeszcze troche dopracowac predatorzy
    • Wrocław - gdzie kupić 3CMC
      Hej, tak jak w temacie ,zna ktoś jakiegoś zaufanego sprzedawce z Wrocka? Bo wiem ,że na "ogłaszamy " to sami oszuści....
    • Takie tam z wczorajszej wieczornej podróży :)
      A więc jako, że raz do roku czasem dwa lubię sobie zarzucić grzybki lub przygotować wywar, stwierdziłem iż wczoraj jest odpowiedni co do tego moment, wręcz idealny czas z bardzo wielu do tego powodów.   Na dzień dobry poleciało 60 sztuk razem z moim dobrym przyjacielem, do tego zabezpieczały nas nasze trzeźwe partnerki, które nie są nowicjuszkami w tym zakresie a wręcz dysponują adekwatną wiedzą i zdają sobie sprawę jak nas to może pierdolnąć.   W czasach gdy wszyscy radują się sztucznymi kwasami czy tam RC lub innymi pierdołami, grzybki są dla mnie najmniej inwazyjną formą odlotu w rzeczywistość, no to zaczynamy   Jak wspomniałem na start zjedzone 60 sztuk (i ten okres gdy czekasz, czekasz i czekasz aż jebnie) po około 40 minutach stwierdziliśmy, no hujnia zbiory nic nam nie jest (dorzucimy po 40 no i to był a nasza udana decyzja po chwili czuję rozjeżdżanie się powolne obrazu, ja jak po 40 piwach zaczynam mieć banana na ryju, widzę iż mój przyjaciel również no i oboje stwierdzamy     Pierwsze pierdolnięcie, to zgięcie w ładnym krzesełku i prowadzenie bezpośredniej konwersacji z elementami wyposażenia wnętrz, które uznaliśmy za bardziej inteligentne niż nasze kobiety (nie obraziły się wcale ot stare wygi z nich ;). Nigdy nie sądziłem, że doniczka może przekazać mi historię kwiatków jakie w niej żyły a dywan opowiedzieć o ludziach jacy po nim chodzili, jednym słowem magia!!!!   Jeszcze nie skończyliśmy czarować otoczenia, gdy widocznie weszło wspomniane 40 grzybków, no i tutaj już ostra miazga, czyli walczymy kurwa z zoombie, ratujemy nasze kobiety a przy tym w samych bokserkach w bezpiecznym do tego miejscu, zdobywamy kolejne levele naszej podświadomości. (oczywiście zoombie rozjebane). http://www.cda.pl/video/111230ad Niestety umarlaków było za mało, więc zaczęliśmy fruwać, to obowiązkowa pozycja przy tego typu przeżyciach, najpierw założyliśmy spadochrony a potem lot, i tak lecimy, lecimy lecimy aż nagle awaria silnika (na całe szczęście kolega zdążył dobiec do WC surowe grzyby zrobiły swoje) jednak z podtarciem tyłka miał nie lada problem ( chyba całą rolkę papieru zużył, bywa i tak   Końcowe zejście z tego niesamowitego przeżycia, to oczywiście głupi śmiech i dalej traktowanie naszych kobiet jak nizin intelektualnych (nie poniżanie tylko po prostu, jak one mogą zrozumieć kogoś, kto odkrył wszechświat na zupełnie inne dotychczas nieznane dla nikogo sposoby) Tak oto, okazało się iż od 20-1 przeżyliśmy kolejną przygodę, potem z lekką czapą w głowie kładąc się spać, rano oczywiście toaleta i żadnych efektów ubocznych, ot szybki prysznic i kilka opowieści kobiet z tego co się działo   Nikomu nic się nie stało, wszystko przebiegło w dobrej atmosferze, osoby jakie niechcący pomyliły grzyby z pieczarkami żyją i mają się dobrze, jednak jeżeli ty uważasz, że nie jesteś tego w stanie ogarnąć to nie tykaj takich rzeczy   Kilka słów o Emie no to, wiek ze 3 z przodu, wiele przerobił ale prawie zerowe doświadczenie w RC, żyje i pracuje ma się dobrze, waga coś koło 105 przy 190 cm (może przytyłem nie wiem   Bawcie się z głową i w ogóle to wszystko u góry to nie prawda a fikcja literacka na bloga którego chciałbym w końcu stworzyć   Nara, sajonara, pierwszy raz się chyba tyle tutaj napisałem a teraz spierdalam    
  • Tematy