Skocz do zawartości
ecikpecik

Kannabinoidy zawierające fluor - dyskusja o potencjalnej szkodliwości

Polecane posty

Gość melomo

Tylko że tak sie składa ze od samego początku od kąd poznałem sie z 2201 robiłem 1g/20 pózniej jak do am juz sie przyzwyczaiłem można to tak ująć proporcje wygladały 1/10 a przy max tyg przerwie szlo 1/15 nie widze w tym nic dziwnego

dziwne jest dla mnie ze kogoś kopie 1/~50 bo mnie na zerowej tolerce to nie rusza 1/25-30 po paru dopalaniach nie działa

cinek napisałeś

Czas trwania AM przy ogromnej tolerce to ok 10min

:E czas działania przy ogromnej tolerce można powiedzieć jest równy zeru ale wtedy wystarczy zrobić 1h przerwy i klepnie ale tak kto przy am mając cały wór zrobi sobie h przerwy za każdym razem gdy "faza" ulatnia sie jest takie parcie ze nie przetrzymasz jak masz obok siuwax

ciśnienie moge porównać jak parcie na wiecej po MDPV jak i Alfa-PVP

Ludomir napisał

Cinuś widzę że jako nieliczny rozumie mnie doskonale

słuchaj Lu uważasz sie za wielkiego palacza a dla ciebie jest to niemożliwe dla mnie jest to aż dziwne że sie do mnie przyczepiłeś zwłaszcza ze te opowiastki ile ty nie spaliłeś (w takim razie wychodzi ze to ty jesteś bajkopisarz)

THCpoweful napisał

teraz do mnie trafilo ze melomo mogl mnie troszke ściemnic z tym 1g na dobe no bo przeciez jak juz bylem w maxymalnym stadium uzaleznienia to przyjmowalem 1g na 2 i pól doby mniej więcej i chyba juz wiecej bym nie dal rady przyjąc w takim czasie, a jeszcze trzeba dodac, ze zawsze częstowalem kazdego kto chcial zajarac wiec tego grama nie męczyłem nigdy sam

Najwyraźniej wariacie nie byłeś tak uzależniony tylko ze ja paliłem maczanki i owszem jak ktoś chciał bucha częstowałem ale góra z ~10-15 szło 2g nie więcej (wiekszość paliłem sam bo u mnie nie palą syntetyków [zlicze na palcach jednej reki kto pali])

Dodam ze jak bym am vapo to tolerka wtedy rośnie jeszcze szybciej i to by było mniej niz 24 h i do tego moge sie przybić

ale takiego oczerniania kogoś kto chce wnieść coś do tematu i oznajmić Koleżce (czyt userowi ThcPowerful) ze nie jest sam podnieść go na duchu zostaje zniesione przez moda który sam uważa sie za MACZNKOTERMINATORA bo kazdy chyba slyszal a to to a to tamto np w ile mu to nieszło

tyle i tyle g mocarza to jest tylko przykład

trawolta napisał :

Kiedyś też zaczołem pluć jakimiś czarnymi glutami (o co kiedyś cie pytałem) i czułem się ogólnie rozjebany odczuwając wiele "skutków ubocznych ciągłego palenia kanna" a jednak dalej to napierdalałem i dopiero po pewnym czasie na szczęście udało mi się ogarnąć co nie było wcale łatwe ani przyjemne ani nawet sam do końca nie wiedziałem czy chce to ograniczać ale zdrowy rozsądek zwyciężył.

nie paliłem kanna i miałem tak jest to od szlugów spowodowane

Melomo skoncz kurwa te szopke. Ja sie za nikogo nie uważam wielkiego, bo to nie jest powód do dumy że palisz jak ostatni skonczony na marginesie społecznym ćpun. Jeśli Ci to odpowiada to super , ja tam się TROCHE szanuje i nie uważam sie za skonczonego kretyna ktorym Ty nieswiadomie jesteśś. I podtrzymuję dalej to co napisał Cinek :okulary:

W stu procentach zgadzam się z Melomo 1g na 10 spokojnie wypalałem poniżej 24h a ty THC to już wogóle zajebisty jesteś sam się srasz że to takie gówno że taki chory jesteś ale koleżkom na osiedlu będziesz to bez skrupułów gonił pewnie wmawiając że to super holandia a będziesz moczył zwykłego polaka

Teraz to ja nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać.

Zapomniał wół jak cielęciem był? Pamiętam jak dziś jak Cinek przyznał się do takiego cugu z Tajfunem ,że też trudno było uwierzyć w tempo przerobu.

Przypominam, że tutaj piszemy o możliwym szkodliwym działaniu tej kanny. Czyli opisujemy różne znane nam przypadki, gdy ludzie to palili i to im nie zaszkodziło, lub właśnie zaszkodziło.

.

Cholera, szokujące są wasze relacje, jak agresywny jest nałóg do tej kanny..

jeśli ciągle masz am to ciągle go palisz potwierdzam że również budziłem się w nocy co 1,5-2h aby tylko zapalić ale łatwo go zastąpić inną maczanką lub nawet mj która działa bardzo słabo lub wcale i nie myśleć o nim ale odstawić go nie paląc nic innego jest bardzo ciężko ja po am ciągle spałem wstawałem o 8 palenie do 12 i kima pobudka o15 palenie 18 znów śpię dwie trzy godziny i tak dalej 24h na dobę a do tego prawie zero kontaktu ze mną było tylko jarać i spać no i czasem coś zjeść

Dodatkowo wiele maczanek obecnie jest na tym kanna w związku z tym (mając ich zapas) często pojawia się ochota na wypalenie wszystkiego. Oczywiście przy silnej woli da radę to kontrolować, ale najlepiej (dla osób o osłabionej kontroli) przestać to palić..

Zbanowałbym 95% tego forum bez kitu....

a pan może z policji? :) a może to pan vendor? :| tak czy siak na pewno jakiś skrajny przypadek :tulimy:

Miałem podobnie jak kolega, bóle płuc - raz lewe raz prawe, robiłem dzień przerwy od AM przerzucając się na inne canna (+ograniczenie fajków) i to załatwiało sprawę, aż po kilku miesiącach zacząłem zauważać przy zasypianiu objawy w postaci bezdechu i tracenia czucia w rękach. Paranoja niesamowita. Obecnie odstawiłem AM na rzecz innych kanna w tym natural (od czasu do czasu bo jest w cenie złota :zle: )

Również mam problemy typu stawy, kiepskie kości, ale to chyba nie tylko przez fluor, bo zaczęły się dużo wcześniej, patrząc bardziej globalnie stwierdziłbym, że to przez ogólnopojmowaną chemię w dużych ilościach.

Zauważyłem też, że mocne kanna palone dość często i długo mogą być przyczyną dolegliwości psychicznych, w szczególności różnego rodzaju paranoi z rozległą hipochondrią na czele ;) Tak że na pewno nie warto sobie wkręcać jakiejś śmiertelnie niebezpiecznej nieuleczalnej choroby, bo to zawsze może się okazać zwykły katar ^^ nie mówię, że trzeba to olać ale od wkręcania sobie nie wiadomo czego lepiej na pewno nie będzie. Może warto się wybrać do lekarza. Ja co prawda nie byłem od kilku lat, nie mam ubezpieczenia, więc muszą mi wystarczyć diagnoza objawową i metody znalezione w internecie :E

Nieprawdą jest że "ile masz tyle spalisz". Owszem na sucho skończyć z tym czy zrobić dłuższą przerwę nie jest łatwo, ale wystarczy inny mniej agresywny kanik, natural czy apteka i niemiłe wspomnienie ucisku w okolicy mostka, żeby pozwolić AM leżeć na półce do czasu np. długiego weekendu lub innej rzadkiej okazji.

A tak w ogóle za dużo tego pierdolenia typu kto co napisał i kto ma rację. Robi się syf, że w połowie już się nie chce tego czytać. Trzymajcie się tematu panowie.

W stu procentach zgadzam się z Melomo 1g na 10 spokojnie wypalałem poniżej 24h a ty THC to już wogóle zajebisty jesteś sam się srasz że to takie gówno że taki chory jesteś ale koleżkom na osiedlu będziesz to bez skrupułów gonił pewnie wmawiając że to super holandia a będziesz moczył zwykłego polaka

a widzisz gowno wiesz ,a pierdolisz glupoty. kazdy kto to bierze odemnie wie jak wyglądalem jak bylem w ciągu i ma ode mnie wszystkie info, o tym ,ktore ja znam wiec wie w co sie pakuje i robi to na wlasną odpowiedzialnosc. JA zatem mam czysciutkie sumienie ,a TY z tą holandią ładnie pojechałeś :D nie kazdy jest taki glupi jak ty , watpie zeby ktokolwiek dal sie nabrac na cos takiego. i hamuj sie z takimi oskarżeniami bo tak jak mowilem gowno wiesz,a pierdolisz 3 po 3 POLACZKU : )

jeśli ciągle masz am to ciągle go palisz potwierdzam że również budziłem się w nocy co 1,5-2h aby tylko zapalić ale łatwo go zastąpić inną maczanką lub nawet mj która działa bardzo słabo lub wcale i nie myśleć o nim ale odstawić go nie paląc nic innego jest bardzo ciężko ja po am ciągle spałem wstawałem o 8 palenie do 12 i kima pobudka o15 palenie 18 znów śpię dwie trzy godziny i tak dalej 24h na dobę a do tego prawie zero kontaktu ze mną było tylko jarać i spać no i czasem coś zjeść

o, w koncu coś mądrego powiedziałeś . ze mną bylo identycznie kolego. i dobrze tez mowisz z tym zastępowaniem kanna. da sie zastąpic bez problemu innym ,a przy odrobinie silnej woli nawet na MJ i jest spoko. tak czy siak nie chce juz nigdy do AMki wracac. aha btw z tym sprzedawaniem na osiedlu. zmienilem kanna na UR. ludzie bardziej zadowoleni i nie musze wszystkim z osobna tlumaczyc,ze moje palenie to troche lipa i nie polecam do konca i 'bierzesz to ziomek na wlasne ryzyko' . pozdrawiam i zastanow sie nastepnym razem zanim mi cos narzucisz bo z tą holandiĄ to pojechales , nie wiesz nawet na jakim podkladzie robie...nie wspominając juz o tym ,ze mnie nie znasz

Zauważyłem też, że mocne kanna palone dość często i długo mogą być przyczyną dolegliwości psychicznych, w szczególności różnego rodzaju paranoi z rozległą hipochondrią na czele ;) Tak że na pewno nie warto sobie wkręcać jakiejś śmiertelnie niebezpiecznej nieuleczalnej choroby, bo to zawsze może się okazać zwykły katar ^^

to sie tyczy chyba tylko AM. w kazdym badz razie lęki i depresje to chyba kazdy zauwazyl po AM. zaniki pamięci okrutne po prostu. ale jest ten plus,ze to po miesiacu zwyczajnie znika. odstawilem AM minelo troche czasu i czuje sie jak inny czlowiek : )

no dobra nie znam Cię i może troche pojechałem z tą Holandią ale takie przypadki też są no na pewno częściej rc mieszają z amfą ale mj też a to że Ty informujesz swoich klijentów co im gonisz i nie moczysz tym mj wciskając małolatom ( a uwierz mi że sporo jest takich co wezmą taką 'holandie' z pocałowaniem ręki ) to Ci się tylko chwali

a co z nim nie tak?

W sumie generalnie niepokoi mnie to, że jest to chemia. Ale to, że dana grupa związku źle się kojarzy np. ze środkiem owadobójczym nie znaczy, że jest gorsza od innych węglowodorów (rakotwórczych) wdychanych ze spalinami na ulicach miast każdego dnia. Nie jestem chemikiem, ale w googlach wyczytałem, że naftalen to akurat najprostsza więc pewnie i najłagodniejsza odmiana tej kategorii chemicznej.

Analogicznie myśląc doszedłem do podobnych wniosków co do fluoru w pastach do zębów i w wodzie i utwierdziłem się w przekonaniu, że co za dużo - to nie zdrowo :torba:

Ja proponuję, aby Mieszacz i THC wspólnie poprosili moderatora o usuniecie tych swoich komentarzy, w których jest wątek o... -sami chyba wiecie co mam na myśli. THC, nie odsłaniaj swojej osoby! Ja ten błąd też zrobiłem na hyper i teraz przychodzą mi groźby i szantaże od kogoś, bo ona wie o mnie już wszystko- adres, co robię, jak wyglądam...

.

Jestem zdumiony, że ta substancja aż tak uzależnia, że w czasie ciągów na tej substancji powstają całkowite przerwy w życiorysie.

.

Wszyscy w Polsce powinny wam dziękować, że ostrzegacie Polaków przed tą substancją. Jeszcze raz okazało się, jakie szkody przyniosła idiotyczna delegalizacja marihuany, bo ludzie są teraz zmuszani do szukania jakichkolwiek legalnych zamienników, które jednak często są groźne, choćby przez sam fakt, że są to substancje nieprzebadane i ryzykowne w użyciu

ja mam wyjebane na grozby nawet jak by ktos mial moj adres i wogole ;)

zdumiony czym? a jak bys byl caly czas w ciągu alkoholowym to nie mial bys calkowitej przerwy w zyciorysie?:D

btw 2 rodzaje maczanek w ktore mozna sie zaopatrzzyc w stacjonarkach sa jedna na am2201 a druga na mam2201 ;)

Uh... teraz to mnir osraaliscie ;D ale i tak zrobie maczanke 1g / 50 g pierwsza w xzyciu i bedzie dzielona na 3 osoby wiec CHYBA nic mi nie bedzie co ;D?

Wyrzuć to paskudne AM i zakop głęboko w ogródku sąsiada!!! Nie zapomnij skropić ziemi wodą święconą i wykonać znak krzyża! W innym wypadku zamienisz się w wielkiego, zielonego potwora Aemkowego, który wyżera mózgi wszystkich użytkowników forum dopalamy :E

Żeby nie robić offtopu, to powiem tylko tyle : Wszystko jest dla ludzi ! Liczy się umiar.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA