Skocz do zawartości
ecikpecik

Kannabinoidy zawierające fluor - dyskusja o potencjalnej szkodliwości

Polecane posty

Witam, nieobawiacie się że każdy zażywający am-2201 może mieć problemy z fluorozą? Jak wiadomo am zawiera fluor.

O dużej szkodliwości fluoru można np poczytać tutaj:

http://www.oswiecenie.com/fluor.htm nie jestem pewien czy można wlejać linki, ale na naszym forum w temacie "Trucizny którymi truje nas rząd" też jest zmianka o fluorze, tutaj:

Pozdrawiam

Niech fluor nie będzie z wami!

Gość flash

To AM to w ogóle jakaś trucizna

1-(5-fluoropentyl)-3-(naphthalen-1-oyl)indole (C24H22FNO). Jeśli tam jest jakiś związek naftalenu (między innymi używanego jako środek owadobójczy np. w pestycydach, w dodatku śmierdzi i nie rozpuszcza się w wodzie i słabo w alkoholu, co niejako zgadza się z opisami produkcji kadzidełek zapachowych) i fluorek nitrozylu (FNO) to by było grubo dla istot żywych. Ale nie znam się na chemii.

znajomy trafił po tym gównie do szpitala i oczekuje na operacje w której bedzie miał wstawiany rozrusznik serca . Palić teraz nie może już nawet MJ

Nie wiem jak wy możecie palić wszystkie te kanna . Sam palilem to za czasów stacjonarek i teraz tego żałuję . Dobry sposób na przed wczesną śmierć . Szkoda wam wydać parę złotych więcej na standardowe palenie ? powodzenia konsumenci syntetyków

Witam, nieobawiacie się że każdy zażywający am-2201 może mieć problemy z fluorozą? Jak wiadomo am zawiera fluor.

O dużej szkodliwości fluoru można np poczytać tutaj:

http://www.oswiecenie.com/fluor.htm nie jestem pewien czy można wlejać linki, ale na naszym forum w temacie "Trucizny którymi truje nas rząd" też jest zmianka o fluorze, tutaj:

Pozdrawiam

Niech fluor nie będzie z wami!

Niestety ryzyko jest. Tym niemniej nie tak łatwo zgadnąć co może być trujące a co nie. To że w tym konkretnym AM jest atom fluoru, nie przekłada się z marszu na toksyczność. Fluor oprócz tego że występuje w pastach do zębów (ponoć jest tam zupełnie zbędny, bo źle działa na wszystkie zęby, z wyjątkiem zębów 20 latków), w herbacie, a na zachodzie dodają go do wody w wodociągach.

To że jakaś substancja ma w składzie szkodliwy pierwiastek jeszcze nie znaczy że ten pierwiastek się uwalnia i truje. Np chlorek sodu to sól kuchenna, chlor jest trucizną o wielkiej szkodliwości, a sód w zetknięciu ze śliną skutkował by pożarem.

wyczytalem ze fluorek zawarty w am wplywa do dupy na kosci. potwierdzam to info. w ciagu ostatnich dwoch miesiecy bylem 3 razy u dentysty z powodu łamiących się zebow, dziewczyna ktora pali tego troche mniej poki co zlamala kawalek jednego zęba jak jadla cos twardego (dodam ,ze jej ząbki do momentu tamtego zlamania byly zupelnie perfekcyjne).

patrzajta kurwa:

Fluor jest jednym z głównych składników leków psychotropowych. Wzmacnia ich działanie. Gdy do popularnego leku uspokajającego Valium dodano fluor, powstał środek o silniejszym działaniu, Rohypnol. Inny, niezwykle silny środek uspokajający z fluorem, Stelazinum, jest używany w domach opieki społecznej i w szpitalach psychiatrycznych na całym świecie. Fluor jest też stosowany w takich lekach jak: Atorwastatyna, Deksametazol, Ezetymib, Nebiwolol, Riluzol, Sparfloksacyna, Triamcinolon.

Międzynarodowy Uniwersytet na Florydzie opublikował raport, w którym stwierdzono, że roztwór fluorku potasu o stężeniu 0,45 ppm wystarczy, by znacznie spowolnić nasze reakcje sensoryczne i umysłowe. Wszyscy wiemy, do czego używa się fluoru - od lat 50-tych XX wieku jest cudownym składnikiem past do zębów, dzięki któremu możemy rzadziej chodzić do dentysty. Fluor dodaje się też do wody w kranach, by chronił zęby. Taka jest wersja oficjalna. A jak jest naprawdę?

Każdy gimnazajlny erudyta wie że 0,45 ppm to 0,45 miligrama na litr czyli bardzo mało

Jak ktoś jest cfany to se może obliczyć mase cząsteczkową AM2201 a potem ile jest fluoru w 1 gramie tego gówna. Bedzieta wiedziec czy zeby sie krusza od Am czy od cpania stymulantów

@jointmen

jaką ilość spalił Twój znajomy? czy poprostu popalał raz na jakiś czas 'normalne' dawki?

@naznaczony

był byś tak dobry i to obliczył?

Pozdrawiam

Śniło mi się że Tata Marcina powiedział, że jego znajomy po badaniach na am2201 (w trakcie badań) stwierdził u siebie zmianę zwyrodnieniową kości.

Więc weźcie to pod rozwagę.

Starykoniu bardzo ciekawe jest to co piszesz , napisales ze w trakcie badań stwierdzono , rozumiem że zaptrzestałeś badań i jakie były wtedy rezultaty?

Więc prawdopodobnie znajomy Taty Marcina z mojego snu, nabawił się tzw kostniaka. Zmiana pojawiła się dość szybko.

Takie zmiany mogą się pojawiać u ludzi nie mających nic wspólnego z pracami w laboratorium, ale..

Wy to na poważnie piszecie? Możne trzeba ogłosić nową jednostkę chorobową- fluorofobia. Wszystkie idee oddziaływują na siebie wzajemnie, więc też ślady szalonej ideologi antyglobalistów muszą i na tym forum się znaleźć, ale aby to traktować poważnie? Już niedawno się tutaj dowiedziałem, że brzydki rząd truje naród fluorem przez dodawanie go do past i do wody pitnej:) A teraz się dowiaduje, że wszystko co zawiera fluor jest podejrzane, w tym nawet najbardziej bezcenne leki, jak wymieniony wyżej dexamethason, czy triamcinolone,.. Przecież te poglądy to szaleństwo! Jeżeli jakieś rc czy jakiś dopalacz jest niezdrowy, to raczej nie z powodu fluoru:)

.

Przecież wystarczy tylko wiedza z podstawówki, aby parsknąć śmiechem na te wywody

Fluor jest niebezpieczny dla organizmu człowieka, a stopień jego toksyczności zależy od dawki. Co do AM2201 to od samego początku zwracano uwagę na jego skład chemiczny (Cichy Bob). Ja kiedy się dowiedziałem o tym przypadku, to jeszcze jakiś czas się wahałem czy go podać do wiadomości czy nie. Ale trzymanie w tajemnicy tego przypadku, było by nie fair. Po to m.in jest to forum.

Nie wiemy jednak czy substancja metabolizuje czy nie, a więc czy fluor jest uwalniany czy nie. Przypadek który ujawniłem może coś takiego sugerować. Ja zaręczam, że historia choć wyśniona, jest prawdziwa.

Mnie się profil działania tego AM bardzo podobał, ale ze względu na wątpliwości jakich się nabawiłem już niestety nie śnie o nim.

Do myślenia dał mi dziwny BT, taki o którego nigdy nie podejrzewałbym w ogóle substancji z rodziny cannabinoli, a o którym wspomniałem w ,,AM 2201 pierwszy zły dotyk''.

Ja wam powiem tyle. Kupcie sobie wode gazowaną i sprawdzcie skład. Macie w nim fluorki. W paście do zębów też.

Nikt normalny nie połyka pasty do zębow i nie pije 3 butelek mineralki na dzien. Pomyslales o tym? ze podczas spalania AM moge wydzielac sie lotne zwiazki fluoru (np. HF), ktore sa o wiele bardziej toksyczne od fluorkow z wody mineralnej i procz tego zajebiscie wchlaniaja sie przez pluca i szybko wedruja do mozgu omijajac watrobe? Aaaa no tak, zapomnialem, nie istnieje literatura opisujaca dlugorterminowe oefekty stosowania AM2201 wiec mozemy se dywagowac.

No coz wtakiej sytuacji pozostaje poklepac sie po plecach i krzyknac CARPE DIEM qrwa!

Nie wiem skąd ta nagła fala niepokoju co do szkodliwości AM-u. Skład nigdy nie był tajny i jakoś to nikomu nie przeszkadzało, że zawiera fluor. Nikt nie wspominał, że syntetyki będą zdrowsze od marchewki więc na co to gadanie ? Nikt wam nie każe cpać tego po 12h dziennie. Więcej chemii aplikują wam w żarciu z biedronki nie mówiąc już o "świeżym" powietrzu w miastach ale przecież to AM jest zły i zabija. Posty takie jak jointmena to już wyższy poziom głupoty. Mój kolega zjadł ogórka kiszonego i dostał sraczki, teraz nie może już nawet jeść zwykłych ogórków. Powodzenia konsumenci warzyw.

nie wiem w jakim temacie to napisac wiec pisze tutaj. ogolnie na pluca przez cale zycie nie przyjmowalem NIC. tylko przez ostatnie pol roku dzien w dzien palilem AM2201. zostawilem nałóg kilka dni temu i sądze,ze juz nigdy nie zapale zadnego kanna korzystajac z tej sytuacji ,ze udalo mi sie wyjsc w pierwszego (i ostatniego) kilkumiesięcznego ciągu. do odstawienia zmotywowaly mnie niewyobrazalne bole pluc, o ktore moge oskarżyc tylko kanna bo tylko to na pluca przyjmowalem. nałóg odstawiony a płuca z dnia na dzien KŁUJĄ coraz mocniej. jutro jade na przeswietlenie pluc,ale nie wiem czy ma to jakis sens. podkreslam ze przez ostatnie kilka miechow przyjmowalem co godzine (nawet w nocy, noo moze w nocy co 2h) dawke 20mg+ czyli naprawde duza na optymalną bombke . czy ktos ogarnia co mi się dzieje z płucami i czy ktos ma podobne objawy po przyjmowaniu ogromnych dawek kanna w dlugim jednym ciągu. mam strasznie krzywo bo odstawilem ,a nadal boli i to z dnia na dzien coraz mocniej ,a tylko z dopsami mialy stycznosc moje pluca (i troche mj)

Płuca nie maja prawa cie bolec bo nie sa unerwione,to raczej miesnie przypłucne,ale w wiekszosci przypadków wrazenia bólu płuc jest to stan zapalny lub zbierajacy się płyn w jamie opłucnej,żadziej guzy z płynem na samych płucach (nie rak),zapierdalaj jak najszybciej do poradni pulmunologicznej.

moja rada jak przeswietlenie nic nie wykaże nie daj sie zbyc,proś lekarza o skierowanie na USG płuc,rentgen to troche sredniowieczna metoda(to prawie tak jakby chorego na raka leczyć pijawkami).Teraz w cywilizowanym swiecie badanie pluc wykonuje sie tomografem.

Objawy są paskudne... Jednak coś w tym jest zagadkowego, bo choroby płuc przeważnie dają wczesne objawy, jak przewlekły kaszel, szybkie chudniecie. Dość paskudnie to wygląda. Nie zaniedbuj sprawy. .

.

Po pierwsze, to wcale może nie być z powodu tego palenia kany. Może palisz papierosy? Przyczyn może być bez liku. Sam podkład do tfi kana może być przyczyną przewlekłego bronchitu.

.

Daj nam znac, co dalej. Dziwne to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA