Skocz do zawartości
A.K.

[Konkurs] Kolekcja artystycznie (KONIEC)

Głosowanie na finałową trójkę.   39 użytkowników zagłosowało

1. 1. Komu laur zwycięstwa?

• Adeek / Joe
      2
    • Ayahuasca
      14
    • Lsk
      12
    • Ludomir
      7
    • Pablomoore
      2
    • Wupet
      2

Polecane posty

Nie. Konkurs jest typowo fotograficzny. Można dokonać podstawowej edycji zdjęcia (przycięcie, ustawienia światła, cienia, nasycenia etc.), jednak wszelkie próby dodania wodotrysków do fotki są niedozwolone. Byłoby za łatwo i większość prac pewnie powstałaby w PS ;)

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Chciałbym przedstawić swoją kolekcje. Kolekcja ta nie była zbierana na bieżąco bo od listopada roku 2011 wyrzucałem prawie każde etykietki no bo po co komu :E

Kolekcje ułożyłem w stylu "Voluminum" tzn zaczynając od najsilniejszego środka czyszczącego , do tego który był najsłabszy (pomijając opakowania metalowe i opakowania po solach) Miałem full pomysłów na bardziej artystyczne wykonanie ale przy takiej ilosci etykiet to nawet mi to było cięzko sfotografować.

Konkurs ten przywołał u mnie miłe wspomnienia podczas ukłądania i przegladania opakowań po produktach kolekcjonerskich. Osobiście nigdy nie zaniedbywam swojego kalsera , zawsze jest zadowolony a o to dowody :

sdc11478d.jpg

Proponuje wszystkim aby zdejcie ogladać w wersji full ( i w przyblizeniu podziwiać te okazy , bo niektóre są wyjątkowe)

Opisując to wszsytko w mojej jakże skromnej kolekcji znajduje sie:

1x - Maya

3x - Światowid

3X - Boznai Summer Bost

5x - Tajfun

4x - Buszek

11x - Bonzai

4x - Jamaica

2x - Von der fastszlag

2x - Monkes

15x - Mocarz

1x - Greengo

6x - Black Afgan

4x - Zombie

5x - Gryzli

4x - Red Mercur

6x - Melange

10x - Boby Strong

3 x - Sztywny Misza

2x - Baka

2x - Kosior

2x - Aztec

10x - AK 47

10x - Goodstuff

3x - Comet

4x - Superstuff

2x Harpagun

4x - Reggae

3x - Gold

1x - Melmac

6x - Bonanza

1x - Troll

3x - Petarda

1x - Hardkur

2x - Suprise

12x - Snoopstuff

3x - Mean gren

10x - Magic Dragon Orginal

1 x - i love wid

3x - Rasta Juice

2x - Reggae Love

1x - White Widow

4x - Kostka

4x - Manga

3 x - Magic Tree

3x - Green Zone

6x - Romek

4x - Smart Shiva

1x - Euforia

1x - Facebooh

3x - Shaman Pippe

3x - Red white

4x - bad dog

1x - Love

1x - Green Cat

1x - Push

1x - Lips

1x - Sence

1x - Aztec thunder

1x - Blaze

1x - RiB

1x - Jazz

32x - Hammer

14x - Black Widow

40x - Voodo

5x - Bobi Sence...

Poza tym:

RC:

307 , 2201 , CRA 13

Inne:

Zabki v*** x6

LZD - X1

Fungez x1

Extazy - x1

Tatuśki - x1

Super E - 1x

Spedeo - x1

i jeszcze

Lopez , Val Kox, pluton, ivory, puszek, kokolino... hmm bletki stożki zapalniczki i bonio :D

I jeszcze wiele wiele wiecej rzeczy ozdabiały moj klaser a wtedy to on sie swiecił jak betlejemska choinka :E

Pozdro ćpaki.

Gość żaba

Lu z taką choinką to na Ibizie święta spędzać można hehe masz mój głosik głosik :D

Co prawda miałam na serio ogromną kolekcję w klaserze... Wszystko pięknie ułożyłam na stole, poszłam po baterie do aparatu i jak wróciłam to zastałam to:

amphi.jpg

Żaby wszystko pochłonęły... Co za nienażarte bestie...

Udalo sie znalesc jakies opakowania ;) choc tak naprawde bylem przekonany, ze wszystkie wywalilem. Na szczescie jakies sie zachowaly, niestety nie za wiele :( Opakowania po samych mieszankach ziolowych oczywiscie :) Peace !

p0602121737.jpg

a tutaj tak wrzucone w jedna calosc

p1102121711.jpg

Nie moglem edytowac posta wiec przepraszam, ze pisze jeden pod drugim ale musze napisac male sprostowanie, otoz na pierwszym zdjeciu nie sa same mieszanki ziolowe, bo sa tez dwa opakowania pills`ow (Pink Champagnes i Moon Dust , nazwy mam nadzieje ze napisalem poprawnie) A na drugim jest jedno opakowanie po Moon Dust :)

Na drugim foto, gdyby ktos nie mogl rozszyfrowac coz to za opakowania (te mniej charakterystyczne) to pisze : Kwaśna Świnia , Gangsta, WOW ! , White Widow.

Gość vip

Jak dla mnie to i tak lsk najwięcej pracy włożył. :)

@ Niewinny:

Żebyś wiedział, ile ja musiałam włożyć pracy, żeby ogarnąć mieszkanie po melanżu, jaki zrobiły sobie te żabska, gdy byłam w sklepie po baterie... Nie dość, że zeżarły całe moje zapasy, to jeszcze miały pretensje, że nie było w domu wódki :biggreen:

Oho, Niewinny znowu... a nic nic, a może jednak. Dobrze, że Nesska niczego nie dodała bo miałbyś problem :tulimy:

Fajnie, że mamy już tyle prac - teraz zaczyna się walka ;)Przypominam, że macie jeszcze nieco ponad dzień czau na zgłoszenia - do boju kolekcjonerzy! ^^

Oby tylko te talony dało się zrealizować bo sponsor ma od dłuższego czasu problemy techniczne ze stroną:P

Nie martw się, nagroda będzie również w formie fotograficznej %-)

Kurwa miał trwać konkurs do 17 lutego do 23:59 czyli jeszcze ok 9 godzin........ Nieuczciwie zakonczyliscie konkurs dzień wcześniej.

Sam czekałem na ostatnia chwile aby dać zgłoszenie a tu taki kurwa zonk.......

Gość Motorniczy

Cinek wrzucaj :ok:

Jestem pewien, że możesz swoją pracą namieszać w wynikach, więc do boju kompania %-)

Kurwa miał trwać konkurs do 17 lutego do 23:59 czyli jeszcze ok 9 godzin........ Nieuczciwie zakonczyliscie konkurs dzień wcześniej.

Sam czekałem na ostatnia chwile aby dać zgłoszenie a tu taki kurwa zonk.......

Jaka nauczka?

Nie czekać na ostatnią chwilę żeby wyjść na internetowego quasi kozaka :ok:

Go Go Ayahuasca !!

Konkurs jest typowo fotograficzny.

A tak btw. nie jestem i nie chcę być wścibski ale praca Lsk to wideo nie zdjęcie :) Owszem należy mu się nagroda specjalna za włożoną pracę i super wynik końcowy ale po to są reguły zabawy żeby ich nie łamać :)

Zgłoszeń jest ledwie 6, dlatego pozwoliłem na dodanie jego rpacy. Zapytał grzecznie, porozmawialiśmy.

Fakt, pośpieszyłem się z zakończeniem konkursu - prace można złaszac do dzisiaj do godzin 23:59. Mea culpa, przeprasza. Choć nie zmienia to faktu, że czekanie na ostatnią chwilę (jak widać) szkodzi ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• REKLAMA