Skocz do zawartości
A.K.

[Konkurs] Kolekcja artystycznie (KONIEC)

Głosowanie na finałową trójkę.   39 użytkowników zagłosowało

1. 1. Komu laur zwycięstwa?

• Adeek / Joe
      2
    • Ayahuasca
      14
    • Lsk
      12
    • Ludomir
      7
    • Pablomoore
      2
    • Wupet
      2

Polecane posty

Jak obiecaliśmy, tak się dzieje! Oto pierwszy konkurs na forum!

1) O co chodzi?

O Waszą kreatywność! Wielu z Was posiada bogate kolekcje. W zbiorach macie nowe produkty jak i klasyki. Dlaczego więc mają się kisić w pudłach czy klaserach? Niech ujrzą świało dzienne! Celem konkursu jest zachęcenie Was do kreatywności i interesującego pochwalenia się swoją kolekcją!

2) A jakieś szczegóły?

Nie myślcie jednak, że chodzi o zwykłe zdjęcie. Zaprezentujcie swoją kolekcję w sposób nietypowy. Ułożcie ją w jakiś wzór, zróbcie wycinankę - wolna wola, ma być ciekawie i niestandardowo!

3) Jakie są zasady?

Po pierwsze kolekcja musi być Wasza! Dlatego na zdjęciu powinna znaleźc się karteczka z napisem "Dla forum dopalamy" lub z Waszym nickiem. Po drugie, nie może to być zdjęcie, które już wrzuciliście na nasze forum do działu "Kolekcje". Po trzecie, konkurs dotyczy użytkowników z minimum 25 postami na koncie i stażem minimum dwa miesiące.

4) Gdzie zamieścić zdjęcie?

W tym wątku, w odpowiedzi. Po zakończeniu konkursu inni userzy Was ocenią i spośród piątki najlepiej ocenionych prac, wybierzemy finałową trójkę.

5) Na koniec:

Konkurs trwa do 17 lutego 2012 roku, do godziny 23:59. Potem przez tydzień będziecie głosować na prace, a my po dwóch dniach od zakończenia głosowania podamy finałową trójkę. Nagrodami są talony do wykorzystania w sklepie Hasacze.cz, który jest sponsorem konkursu!

Zwycięzca otrzymuje talon o wartości 250 zł

Zdobywca drugiego miejsca otrzyma talon o wartości 150 zł

Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma talon o wartości 100 zł

Zgłoszone prace (w/g kolejności zgłoszenia):

Brawoooo! Hura! Tylko ja w tym konkursie nie mogę wziąć udziału! Mogę najwyżej zrobić kolekcję pudełek po papierosach i po tytoniu, bo ja nawet alkoholu nie pije :(. Alkoholu... -O!

.

O właśnie! Przecież możecie zrobić też osobny konkurs dla tych użytkowników forum, co są tutaj z ramienia służb aparatu represji! Niech zrobią artystyczne kolekcje opakowań po alkoholu, którego wypili. Przecież oni są... strasznymi... wielbicielami naszego forum! Pilnie czytają komentarze, robią notatki, analizy, piszą przemyślane prowokacji- to przecież jest ich ciężka praca, ciężka służba, bardzo stresujacą (stałe poczucie winy), odpowiedzialna (za byt całej rodziny funkcjonariusza), wymagająca wielkich predyspozycji psychicznych (czytania i pisania), dlatego należy się im w nagrodę ciut rozrywki i odprężenia po tych meczacych dyżurach. Tylko jaka ma być nagroda? Pochwała? Dyplom uznania? Rekomendacje dla ich szefa? Albo wódka?

Ogłaszam KONKURS. Co ma być nagrodą w konkursie dla tajnych funkcjonariuszy ulokowanych na naszym forum? Bo mi konceptu zabrakło. Może talon do agencji towarzyskiej? (Wiadomo, życie rodzinne w ruinie). Musi to być nagroda naprawdę dla nich atrakcyjna.

Uwaga! (dodane przez: A.K.)

I po co taki komentarz? Chill ;)

Mój komentarz napisałem tylko dla zabawy. Po prostu lubię żarty, lubię zabawę, lubię jak wszyscy są uśmiechnieci i zadowoleni. Oczywiście, nie zawsze żarty się udają, oraz nie każda zabawa znajduje swoich zwolenników, dlatego liczę się z faktem, że jakiś mój żart może wywołać niesmak, dlatego proszę wszystkich o wyrozumiałość. Ale naprawdę ten mój żart wywołał taki niesmak? Co wy jesteście tacy sztywni? Więcej uśmiechu, więcej radości. A wszystkich urażonych gorąco przepraszam. Nie było moim zamiarem popsuć komuś humor, a wręcz na odwrót.

Fiu fiu fiu... Teraz dopiero zrozumiałem, że ten mój komentarz napisany dla zabawy, to może być odebrany z kontekstem zupełnie nie zamierzonym przeze mnie. Zapewniam wszystkich, że dopiero w trakcie pisania komentarza zaświtał mi pomysł tego żartu. Impulsem do tego żartobliwego pomysłu było sławo ALKOHOL. To ten ALKOHOL stał się przyczyną wszystkiego złego. Wszyscy o tym dobrze wiedzą, że alkohol zawsze jest przyczyną najgorszych rzeczy!

fakt faktem ze najpierw zalecacie dla własnego bezpieczeństwa kasować wiadomości w skrzynce, nic nie pisać, liczyć się ze do każdego zamawiającego wcześniej coś ktoś zapuka a teraz zachęcacie do wstawiania zdjęć z własnymi podpisami ze zużytych opakowań po szamponach i innych chemikaliach i poniekąd zachęcacie do zakupów w danym sklepie.....  :ok:

Uwaga! (dodane przez: A.K.)

Napisane było, że "może pojawić się wezwanie", bo takie prawdopodobieństwo było, głównie u klientów którzy zamawiali w czasie ostatnich tygodni. Ponadto nie zachęcamy do zakupów w żadnym sklepie, i proszę nie dodawać treści od siebie.

Pytanie odnośnie konkursu, obowiązuje jedno zdjęcie czy kilka koncepcji ?

I mam rozumieć że konkurs nie dotyczy tylko opakowań hasaczy :D ?

Niech ktoś połączy moje posty bo edytować nie mogę :) Mam jeszcze jedno małe pytanie, jak zamierzacie się ustrzec przed fotomontażami... ? Wiecie nie sztuką jest zrobić coś z niczego tak na prawdę... Wystarczy kilka opakowań, nikła znajomość photoshopa i macie zdjęcia jak z bajki... :rolleyes:

1) Dopuszczamy dwa zdjęcia.

2) Nie, tylko %-) Oczywiście, że wszystkich jakie macie! Im starsze, tym lepiej dla Was :P

3) Damy sobie radę, a osoba która spróbuje tak zrobić, dostanie nagrodę specjalną - banana.

Gość Motorniczy

Apropos Bananów : Wiecie, że jedzenie ich szkodzi? Większość jest pryskana gównami, by nie zgniły w transporcie, a te pestycydy przenikają przez skórkę do bananana :tulimy:

Szkoda, że nie zbierałem opakowań :/

no ba! podobno 6 bananów (pryskanych czy nie) to dawka potasu niebezpieczna dla życia :lol:

no własnie ja tez zabardzo nie zbieram opakowań a te po rc średnio się nadają do samorealizacji artystycznej :E no chyba że :lol:

eurofol-sp-z-oo-woreczki-z-zamknieciem-strunowym-287159.jpg

A takie pytanie odnośnie limitu, czy jedno zdjęcie może być zrobione z kilku ujęć ? Tz czy na przykład ten sam ułożony wzór może zostać umieszczony z dwóch, trzech stron ?

Czy trzymamy się zasady dwa ujęcie tego samego = wykorzystany limit dwóch zdjęć

Dobra nikt nic nie zamieszcza do będę jako pierwszy :) PS. Lubie takie zabawy :D

Adres strony ułożony z pamiątek z klasera który mi się przyśnił :) Uwaga Wysoka jakość zdjęcia, jak ktoś będzie chciał to zamieszczę mniejsze, specjalnie nie zamieszczałem jej aby każdy mógł sobie je przybliżyć i zobaczyć szczegóły zawartości.

dop1.th.jpg

Składał się z :

15 x Magic Dragon 3g

23 x Żabki ***

6 x Rasta Juice 3g

2 x kostki

4 x Tajfun BlueBerry

1 x Tajfun Orange

8 x Troll

4 x GoodStuff

12 x Dominator

4 x Melange

1 x Red Mercury

2 x Buffedron 2g

2 x Ethcat 2g

9 x Hammer  

8 x Voodoo

1 x Shiva

1 x Big Beans

1 x Super E

1 x Zephyr

2 X Reggae2 3g

10 x Rasta Super Strong 3g

1 x Green Power 3g

1 x Rebel 3g

1 x bletki Atomic

1 x zapałki Euforia

12 x spinek Bobbyshop

Ogólnie napis składa się z 123 opakowań, 12 spinek, 1 bletki i 4 opakowań RC Jego długość to 2 metry. Zdjęcie robione z wysokości 2,20 metra a mimo to ucięło mi końcówkę :P PS. Nie starczyło mi opakowań na drugie "e" w nicku :P Tz. drugi karton z opakowaniami znalazł się dopiero przy tworzeniu drugiego obrazka który zamieszczę jak skończę :D planuję go zrobić z 200 opakowań :D

Gość Motorniczy

A.K - Warn za spam! :tulimy:

A co do konkursu, to sprawa jest o tyle trudna, że mało kto bawił się w " kolekcjonowanie " opakowań...

A co do kolekcji - to szacun wielki stary. Tylko pewnie teraz Twój organizm od środka nie wygląda tak wesoło, jak by się tego każdy spodziewał :P

Gość Motorniczy

Ja bym chętnie wziął udział, tylko nigdy nie wpadłem na pomysł, żeby zostawiać opakowania od detergentów :/

Mogę sam sobie podziękować %-)

@A.K.

Mam jedno pytanie w sprawie fotomontażu. Rozumiem, że nie można sztucznie powielać opakowań produktów kolekcjonerskich. Jak wygląda kwestia dodawania do zdjęć jakichś innych elementów? Np. Chciałabym do mojej kompozycji dołączyć wielbłąda, ale że nie mam w domu takiego, chciałabym sobie go dokleić w fotoszopie. Czy jest to dozwolone?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• REKLAMA