Jump to content

Nigdy więcej nie przetestuję...

ayahuasca
 Share

Recommended Posts

mxe jest spoko ale mxe+ostro stężona maczanka na ur144 rozpierdala system aż za grubo,niewiem czy pamiętacie maczanke światowid,podobna bania tylko trochę mniej psychodeliczna a mocniejsze jest pierdolnięcie w bani u szczura jest taki rozpierdol jak u nawalanego filozofa

(nie polecam przy ludziach gada się takie rzeczy że kolega czy tam ktoś znajomy nie wie o co chodzi a ty wiesz aż za dobrze,ale widzisz że on nie kuma i chcesz mu wytłumaczyć jesze bardziej...)(pierwszy raz złapałem bad tripa,nigdy wcześniej niewiedziałem co to jest,gdy czytałem o wypowiedziach różnych użytkownikach to śmiać mi się chciało bądź byłem pod wrażeniem jak coś takiego może ogarnąć człowieka,tam słyszałem i widziałem różne schizy i ostre jazdy u niektórych gości i u jednego kumpla szczura-mój szczur mi to powiedział telepatycznie,ale nikt nigdy nie mówił nic nie wspomniał o umieraniu czy ze zaraz odleci czy odjadzie jakiś jego kolega.

Ale jednak się przekonał gdy zażucił do bazy ok.80mgmxe i po godzinie dołożył do pieca ur 4 gr podkładu na 1gr ur,gdyby wiedział nie podkładał by do pieca bo było za gorąco(gorzej jak w piecu hutniczym)szczurek myślał że serce mu wyskoczy,ale z ciekawość zobaczył na pełnej kurwie ile bije pikawa chociaż czasami zapominał bo przerażł go fakt o zdechnięciu,szczurek siostra go obadała i zara dopisze bo ide się odlać,

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak się szczurek odlał że z kumplami pił browary na plenerze,a siedział na ostrej bani a tera na jeszcze lepszej przed kopsiuterem.powiem wam szczeże że lubie to forum nawet bardzo,siedze tu od kilu lat wiele bym tu opisał ale mi się jakoś kurwa nie chcę niewiem dlaczego a jest to moje ulubione forum za sfd,tylko powiem wam że cos ostanio przez dłuższy kawałek nie ma żadnej rećki,a je się strasznie przyjemnie czyta,wiem że zaraz ktoś napisze "to sam daj"i chyba w sumie napisze moją pierwszą rećke bo jak na obecny stan chemi do czyszczenia łazienek itp.to jest marnie,nie czyszczą tak jak domestos czy ludwki cify i inne ale dzisiaj znalazłem prawdziwe coś aż wyszłem z podziwu,tak se pomyślałem jak to przeczytałem że pomyślałem że chce reklamować jakiś skl. znam wszystkich użytkowników z pisania i wiem żeby zara było (w sumie nie wiem co napisać bo przeszytałem to pare razy i nagle urwał mi się tekst z tym tematem)lubie was szczerze lubie was czytać bo jesteście w temacie i wogóle(brak na to słowa,takie zajebiste)mógłbym pisać i pisać bo mam ostro wene(wiecie o co kam.) takiej nie miałem od 2lat...osrto jest,trzymajcie się wszyscy bym jeszcze napisał dużo ciekawych rzeczy bo mam tyle na głowie że o kurwa ale właśnie kumpel zapukał w okno i lecim,a jak są błędy i nie ten temat to jutro może dzisiaj poukładam bo porządek musi być dobra spadam bo krzyczy pozytwnie co tam piszesz a on nie zna tego forum,dobra lece .pozdrawiam wszystkich

Przede wszystkim DXM'u (zwłaszcza dawek z rzędu 450 mg i większych) - nigdy tak nie rzygałem :), nie przetestuję też 4-MMC - dobrze klepie, ale za mocno wciąga, 3,4-DMMC - zbyt mała aktywność oraz zbyt duże wjazdy na pikawę podczas zjazdów, AM/MAM-2201 - za mocno ryje banię i wjeżdża na pikawę, poza tym ciężko mi było złapać w miarę dobrą fazę (niekiedy zdarzały się nawet stany lękowe), kodeiny i innych opio - nie moje klimaty, ponadto wysoki potencjał uzależniający zdecydowanie mnie odpycha od takich rzeczy.

Guest kokoloco

Na Chwile obecną zadnych Substancji RC i mieszanek Rc zwanych Dopalaczami. Ten syf co jest teraz na rynku wywołuje Pustostan w głowie i ze człowiek wygląda jak Zombi ja dziekuje narazie za takie "przyjemności"

Ja to pewnie już nigdy więcej nie podejdę do MXE. Miałem 2 testy i 2 razy tylko czekałem tylko aż "to" się skończy, całe szczęście nie miałem problemu z szybkim zaśnięciem, praktycznie jeszcze podczas działania substancji :P A drugi dzień absolutnie wyjęty z życia, raz nawet i do jakiejś godziny 20stej, normalnie kac po alkoholu to czysta przyjemność w porównaniu do dnia po MXE %-)

Widać substancja kompletnie nie dla mnie :)

• 3 weeks later...
Guest zolwik na spidzie

Byc moze to glupie co napisze,ale ze wzgledu na potencjal uzalezniajacy i wyjatkowego parcia na kolejna banie nigdy juz nie skusze sie na piko.Zaden z dostepnych rc nie ma takiego profilu wyje...banego dzialania jak crystal meth i takiej samej bomby wkrecenia sie w wyniszczjacy ciag Co do research chemicals to skreslone sa u mnie-mdpv,etylofenidat,6abp,4memabp