Jump to content

Tytoń Afrykański

pedegefuuns
 Share

Recommended Posts

Mocny jak ***, tyle powiem... raz spróbowałem tabaki z tego tytoniu i wystarczy. Nosa przez 2-3 dni nie czułem. Do palenia podobno trzeba się przygotować duchowo żeby odczuć właściwy skutek. Tabak dość prosta do zrobienia nawet w domu, tylko czasochłonna.

• 1 year later...

Afryka__ski_tyto_4a52718f140f7.jpg

Miałem okazję przetestować powyższy produkt. Używałem go jako podkładu j210, dlatego ocena nie jest w pełni obiektywna. W moim rankingu "baz ziołowych" zajął 1 miejsce (deklasując damianę i marshmallow). Jeśli chcecie uzyskać mieszankę o aromacie i zapachu "najbliższym oryginałowi" to właśnie jego użyjcie. Świetnie uzupełnia działanie j210, gdyż efekty wchodzą i trwają w czasie "opóźniacza".

NAZWATytoń Afrykański z Magicznego Ogrodu

• Czas działania: ~30min
    Czas wejścia: 1-2min
    Moc: delikatna, ale wyczuwalna. intensywne aromaty.
    Działanie: relaksujące, ciało robi się przyjemnie ociężałe.
    Konsystencja: mieszana, część materiały w formie brązowego proszku, część w pozlepianych grudkach(liscie z takimi jakby włoskami). Nie jest wilgotny, ale można powiedzieć "mocno zbity".
    Zapach: intensywny, jakby słodki, odrobinę podobny do mj
    Aromat: podobnie jak zapach, aromat dymu jest intensywny, delikatnie gryzący, może w pierwszej chwili odrzucić, po dłuższych testach zauważyłem jednak podobieństwo do żywic z mj, kaszel jak przy paleniu czystej i takie łaskotanie w płucach gdy spalimy za dużo.
    Dystrybutor: Nanga (MagicznyOgród)
    Cena:11,49/5g lub 44,90/25g
    • (23.12.10)

• 2 years later...
  • 4 years later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...