Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pedegefuuns

Tytoń Afrykański

Polecane posty

Gość MisterFister

a gdzie zamawiasz ?

i opisz więcej działanie ..

Zamawiam z Magicznego ogrodu.

,,Afrykański tytoń był stosowany przy rytuałach, obrzędach, ale także i do codziennego relaksu." jedyne info co wiem na jego temat . Kiedys na hypku czytałem ze ma mocny dosc przyjeny aromat oraz ze relaksuje. Jedyne co - trzeba sprawdzić ;)

Mocny jak ***, tyle powiem... raz spróbowałem tabaki z tego tytoniu i wystarczy. Nosa przez 2-3 dni nie czułem. Do palenia podobno trzeba się przygotować duchowo żeby odczuć właściwy skutek. Tabak dość prosta do zrobienia nawet w domu, tylko czasochłonna.

Nadaje, w końcu tytoń, ale jest to zupełnie inny niż ten jaki jest w papierosach... ja tylko go "niuchałem" jako tabake, palenia już nie będę próbował.

Jak pisałem, tytoń ma bardziej znaczenie duchowe niż "ale odlot"... na pewne substancje po prostu nie jestem gotów, a chcę je odczuć możliwie najlepiej. No i daje mocnego kopa płucom... na następny dzień na pewno odczujesz o czym mówię.

Afryka__ski_tyto_4a52718f140f7.jpg

Miałem okazję przetestować powyższy produkt. Używałem go jako podkładu j210, dlatego ocena nie jest w pełni obiektywna. W moim rankingu "baz ziołowych" zajął 1 miejsce (deklasując damianę i marshmallow). Jeśli chcecie uzyskać mieszankę o aromacie i zapachu "najbliższym oryginałowi" to właśnie jego użyjcie. Świetnie uzupełnia działanie j210, gdyż efekty wchodzą i trwają w czasie "opóźniacza".

NAZWATytoń Afrykański z Magicznego Ogrodu

• Czas działania: ~30min
    Czas wejścia: 1-2min
    Moc: delikatna, ale wyczuwalna. intensywne aromaty.
    Działanie: relaksujące, ciało robi się przyjemnie ociężałe.
    Konsystencja: mieszana, część materiały w formie brązowego proszku, część w pozlepianych grudkach(liscie z takimi jakby włoskami). Nie jest wilgotny, ale można powiedzieć "mocno zbity".
    Zapach: intensywny, jakby słodki, odrobinę podobny do mj
    Aromat: podobnie jak zapach, aromat dymu jest intensywny, delikatnie gryzący, może w pierwszej chwili odrzucić, po dłuższych testach zauważyłem jednak podobieństwo do żywic z mj, kaszel jak przy paleniu czystej i takie łaskotanie w płucach gdy spalimy za dużo.
    Dystrybutor: Nanga (MagicznyOgród)
    Cena:11,49/5g lub 44,90/25g
    • (23.12.10)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA