Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

castor366

Twoja ulubiona tryptamina

Ulubiona tryptamina  

118 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jak na razie moim ulubionym smakołykiem jest 4-Aco-DMT. Daje mi wspaniałą czystość umysłu, robi piękne pranie mózgu z twojego ego. Bardzo dobra substancja, którą można wykorzystać do rozwoju duchowego, poszerzenia świadomości.

Pytanie do tych, którzy mieli do czynienia z wieloma psychodelikami: jakie inne tryptaminy mają potencjał duchowy? Nie zależy mi na CEV-ach, OEV-ach, nie potrzebuję falowania i kolorów.

z nielegalnych to "L"-ka :)

a co do szczytowych doświadczen duchowo-mistycznych to słyszałem kilka opinii od znajomych, ze DMT jest topową substancją - ale nie probowalem niestety.

LSD próbowałam, ale trafił mi się trefny towar, zero jakichkolwiek efektów. Co do DMT, też mam na niego ochotę:) Ponoć ma największy potencjał duchowy, jednak dostanie tej substancji jest niesamowicie ciężkie :(

A czemu w tej ankiecie tak mało "czwórek", a aż tyle "piątek"? Nie miałem jeszcze okazji (a może raczej chęci) próbować żadnej "piątki" ponieważ nie zbierają zbyt pochlebnych opinii, ale jest całkiem sporo "czwórek", jak na przykład 4-AcO-DiPT czy 4-HO-MiPT, które potrafią na prawde pozytywnie zaskoczyć.

Jednak mimo wszystko 4-AcO-DMT nie ma sobie równych i to nie tylko wśród tryptamin.

Pozdrawiam :ph34r:

Pytanie dotyczy ulubionej T. wiec bezKURNAapelacyjnie na pierwszym miejscu ląduje DMT. Na ta sukę po prostu nie ma konkurencji.

Co do Lucy jest to pochodna ergoliny wiec nic dziwnego, że nie ma jej w ankiecie.

A z legalnych?

1. 4-ho-mipt - najmroczniejsza i imo najciekawsza z legalnych T.

2. 4-aco-dmt - czysta, w pełni kolorowa zabawka

3. 5-meo-dipt - nie wiem dlaczego, ale mam zboczenie na punkcie tej T. Jak dla mnie najciekawsza z średniego kalibru

Od wielu lat jadę w ciągu na 5-hydroksytryptaminie;)

Bardzo sobie chwalę.

A od święta uwielbiam 4-AcO-DMT za głębokie przemyślenia, wzmocnione zmysły i za to że wszystko wydaje się na niej takie nowe, nigdy nie doświadczone.

Zdecydowanie LSD. Takiej czystosci umyslu i milosci do swiata nie uzyskalem jak dotad po niczym innym i ta roznica jest zauwazalna. Tryptaminy 'grzybkowe' dzialaja inaczej, sa bardziej nieprzywidywalne i zakrecone, chociaz wciaz piekne. Po LSD bylem znacznie wyzej i jest jak narazie dla mnie numerem jeden wsrod wszystkiego co testowalem :)

Guest zolwik na spidzie

:biggreen:

Lsd-jedyny i niepowtarzalny lizergamid,dla mnie nr 1 z wszystkich dostepnych psychodelikow

4-ho-mipt-Za piękne pluszowe wizuale,dobry nastroj i brak bodyloadu w przeciwieństwie do 4-ho-met i 4-aco-dmt który potrafi być nieznośny :biggreen::biggreen:

4-ho-met- Za przyjemny i zaskakujacy trip. Przepiekne CEV'y i specyficzny klimat.Mroczny i jakby szamanski

Ja oczywiście zagłosowałem za 4-aco-dmt ( bo tylko znam to + 4-ho-met, psychodeliki to mocno mi świerzy temat :) ), ale jak dobrze pójdzie to wreszcie spróbuję to cholerne DMT, dzisiaj prawie zrobiłem w gacie jak odczytałem jeden sms :D

( a co do LSD to też zaczyna być zachęcająco, wczoraj się dowiedziałem że mam się tylko zgłaszać :) a ja szukałem tego 2 miesiące :) [ ale jak nie wypali to z tego co zaobserwowałem, żółwik jesteśmy z tej samej mieściny, więc spodziewaj się priv'ów ]

Ja oczywiście zagłosowałem za 4-aco-dmt ( bo tylko znam to + 4-ho-met, psychodeliki to mocno mi świerzy temat :) ), ale jak dobrze pójdzie to wreszcie spróbuję to cholerne DMT, dzisiaj prawie zrobiłem w gacie jak odczytałem jeden sms :D

Zmieniam zeznania :)

Moja ulubiona tryptamina od niedawna to DMT. I ulubiona pewnie już zostanie do końca, nic wyżej nie ma :D

Tak, testowałem :) W postaci pitnej, czyli napoju bogów zwanego ayahuaską :) ( byłem na ceremonii u szamanów )

Postaram się napisać jakiś raporcik, tyle, że nie umiałem nic napisać na forum do przedwczoraj, a wróciłem z ceremonii 3,5 tygodnia temu, więc wiele rzeczy już nie pamiętam ( a po powrocie chodziłem tydzień czasu z absolutnie niesamowitymi wrażeniami :wub: to było coś przepotęrznie pięknego :wub: )

Niemniej postaram się coś napisać jakoś niedługo :) Jedno jest pewne, ZAKOCHAŁEM się w DMT i będę chciał je zdobywać w postaci syntetycznej jak i również w postaci roślin z których można ugotować ayahuaskę :)

( chętnie chciałbym również spróbować changę, czyli taka ayahuasca w postaci do palenia, i jest szansa że jeden znajomek będzie w stanie to załatwić :) )