Witamy w nowej odsłonie DOPALAMY.COM!

Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii oraz błędów w tym temacie: KLIKNIJ

Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

IntoTheRain

Funky (Kolekcjoner.nl)

161 postów w tym temacie

Tydzień? I ty żyjesz? Jak widziałem kumpla na drugi dzień to myślałem, że zaraz wykituje (gdybym nie dopalił Mocarzem chyba też bym tak wyglądał :) ) a ty taki maraton zrobiłeś :galy: .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tydzień? I ty żyjesz? Jak widziałem kumpla na drugi dzień to myślałem, że zaraz wykituje (gdybym nie dopalił Mocarzem chyba też bym tak wyglądał :) ) a ty taki maraton zrobiłeś :galy: .

Niestety tak to działa , zależy od organizmu , przy małych dawkach wgl nie czuć działania na organizmie , wchodzi prosto w głowe , długo i lekko trzyma , raczej bez zwały , dlatego można na tym tak jechać , jednak bardzo uzależnia i można łatwo przesadzić przy większych ilościach bo nie wiadomo co tam siedzi i jakie mogą być tego skutki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do uzależnienia to powiem Ci, że przez tydzień myślałem o tym żeby jeszcze raz zamówić i przypierdolić Funka po nosku więdz się z tobą zgodze łatwo. Ja jebłem 2/5 0,2g też takie dawki brałeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tzn twierdze , że to uzależnia patrząc na innych , mi nie podasował ten funky , niby fajny , ale różnie działał , dziwne wejście no i niewiadomo co tam jest , zrobiłem w 4 dni gdzieś ćwiartke i zrezygnowałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to takie typowe, żeby iść się gdzieś pobawić :). Żeby się przystymulować tak na wieczór proponuje bardziej Gumi Jagode :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

śniło mi się, że jeśli już to tylko i wyłącznie etkat igiełki zmixować ze zwykłym funky.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mieszanie eth-cata z funkym daje bardzo mocna ale nieogarniętą banie :) , funky z kolekcjonera jak najbardziej na + tyle , że zależny jak na kogoś zadziała, dziwny proszek ale może zrobić naprawdę dobrze, bo wymieszaniu z eth-catem jest naprawdę mocno ale można zrobić rzeczy których potem będzie sie żałowało :) , jakieś dziwne schizy , przesłuchy , że ktoś nas słucha i śledzi itp. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to na eph pewnie jest bo strupki z krwią w nosie, a kryształowy kot z eph imo to całkiem dobrze dobrana para :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sen o tej soli nazwałabym takim nijakim, "niemrawym"... lekkie pobudzenie, ethcatowy spływ i podrażnienie gardła. Śniło mi się, ze skolekcjonowałam 100mg soli (dawka dla mnie w sam raz) i tak jak napisałam - nijak.

Plusem jest pobudzenie - fizyczne i psychiczne. Lekko zwiększona empatia.

Minusem jest spływ i to, że można łatwo złapać "zwiechę".

Zejścia brak. Administracja o godzinie 18:00, o 24:00 zasnęłam bez problemu.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@ayahuasca na pewno masz na myśli funky to co na opakowaniu jest murzyn w stylu lat '70, bo 25 zł za 0.2g ethcata to dość drogo :E

a i w temacie cristal blanco pisałaś że śniłaś o fresh & funky :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@ Speedy:

Moja wina... Moja wina... :okulary:

Padam krzyżem przed ołtarzem. Faktycznie, chodziło mi o Fresh&Funky. A że ślepa jestem, nie znalazłam tematu o F&F.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No zdarza się, w dodatku jak człowiek ciągle zmęczony po tych snach :E

Temat chyba był ale go zamkneli, może miał coś przy sobie  :lol:

Za to jakiś o 10g Fresh and Funky jest otwarty, a skoro wiesz co nie co na temat to dużo wypełniacza w tym siedzi?

Liczę na to że opiszesz więcej podarków z Nibylandi, bo twe recki są  :ok: a ciekawy jestem co u kolekcjonera słychać.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po dość długiej przerwie od tej soli i po stestowaniu jej wczoraj , dużo sie nie zmieniło od poprzedniego razu, działa jak powinno czyli mocno i ekonomiczne , małe dawki głównie pobudzaja , dają motwację, przy duzych wchodzi ogromny speed z lekka euforia , nie idzie usiedziec w miejscu , musisz się czyms zająć bo cie rozniesie , jak weźmie się za duzo powoduje spory nieogar , troche łatwo przesadzic dla niedoświadczonych , po zjedzeniu całego opakowania w niezbyt długim czasie cięzko zdanie dobrze sformułować :D , wyglada sie też nie za dobrze , większe dawki zdecydowanie tylko na impreze , nie do ludzi , przy mniejszych to głównie motywacja i pobudzenie wiec da się ogarnąć ;D, ogólnie polecam, 8,5/10 , denerwuje mnie lekko to , że przy zwiekszeniu dawki zamiast działac lepiej powoduje nieogar i strasznie mocne przytłaczające pobudzenie wiec lepiej nie przesadzac , o snie i jedzeniu przy większych dawkach nie ma mowy jednak zjazdy sa dosyc lajtowe , dobrze komponuje się z etkatem(kryształy), działanie lekko psuje do etylofenidatu + jakiś keton , sól dosyć droga ,bez gratisów nie wiem czy by sie opłacało to kupowac , jednak doliczając gratisy i cene jaką zapłaciłem ogółem za wszystkie pakiety (funkyego) nie moge narzekać.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FUNKY szybko uzależnia ja przez 3 tyg non stop z przerwą 2 dniową kolekcjonowałem.całkiem przyjemnie działa ale w sklepach stacjonarnych funky było 100 razy lepsza

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[quote name=Lubie :)' timestamp='1334996582' post='69951]

całkiem przyjemnie działa ale w sklepach stacjonarnych funky było 100 razy lepsza

No ja w czasach "internetu" nie próbowałem go. Ale właśnie pamiętając go ze stacjonarek, pamiętam że po połóweczce można było ze 2 dni chodzić wywalonym z butów :) Tyle że zjazd po nim była taka masakra, że decydowałem się na niego już w ostateczności, czyli jak nie było nic innego "pod ręką" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie polecam funky wersja polska bo zmarnował mi sylwester wpadłem w takie lęki ze koledzy tez powpadali i bali sie kazdego mojego ruchu osobiscie przysiągłem ze nigdy wiecej w zyciu nie wezme funky!!!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zauważyłem, że stymulanty podobają się ludziom z określonym małym stażem / doświadczeniem w substancjach... Im dalej w sensie wiekowym, tym mniej atrakcyjne wydają się wszelkie amfetaminy i inne "spidy"...

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja się po tym świetnie bawiłem :D. Kumpel ostatnio zamawiał, więdz sobie wzieliśmy połowe z 0,2. Kumpel nie mógł usiedzieć trząc ręce o kolana robiąc przy tym dziwne miny cały czas mówił ,,Kurwa dobre, nigdy nie byłem tak naspidowany" podobno robiłem to samo :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam wszystkich, mam pytanie: czym się różni funky od fresh&funky?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim mocą. Fresh&Funky to słabe gówno a Funky to prawdziwy niszczyciel :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak funky komponuje sie z mocarzem,kosiorem? bo zamowilem te trzy produkty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Funky to bardzo mocna , speedująca sól , a mocarz, kosior to maczanki i nie wiem jaki jest sens to mixowac ,bo albo to palenie cie nie klepnie albo zrobi sieke w głowie podczas fazy, chyba , że podczas zjazdu przypalić na bezsenność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic to nie da, ja zjarałem z trzy lufki Mocarza i nie usnołem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach