IntoTheRain

Funky (Kolekcjoner.nl)

161 postów w tym temacie

Tydzień? I ty żyjesz? Jak widziałem kumpla na drugi dzień to myślałem, że zaraz wykituje (gdybym nie dopalił Mocarzem chyba też bym tak wyglądał :) ) a ty taki maraton zrobiłeś :galy: .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tydzień? I ty żyjesz? Jak widziałem kumpla na drugi dzień to myślałem, że zaraz wykituje (gdybym nie dopalił Mocarzem chyba też bym tak wyglądał :) ) a ty taki maraton zrobiłeś :galy: .

Niestety tak to działa , zależy od organizmu , przy małych dawkach wgl nie czuć działania na organizmie , wchodzi prosto w głowe , długo i lekko trzyma , raczej bez zwały , dlatego można na tym tak jechać , jednak bardzo uzależnia i można łatwo przesadzić przy większych ilościach bo nie wiadomo co tam siedzi i jakie mogą być tego skutki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do uzależnienia to powiem Ci, że przez tydzień myślałem o tym żeby jeszcze raz zamówić i przypierdolić Funka po nosku więdz się z tobą zgodze łatwo. Ja jebłem 2/5 0,2g też takie dawki brałeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tzn twierdze , że to uzależnia patrząc na innych , mi nie podasował ten funky , niby fajny , ale różnie działał , dziwne wejście no i niewiadomo co tam jest , zrobiłem w 4 dni gdzieś ćwiartke i zrezygnowałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to takie typowe, żeby iść się gdzieś pobawić :). Żeby się przystymulować tak na wieczór proponuje bardziej Gumi Jagode :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

śniło mi się, że jeśli już to tylko i wyłącznie etkat igiełki zmixować ze zwykłym funky.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mieszanie eth-cata z funkym daje bardzo mocna ale nieogarniętą banie :) , funky z kolekcjonera jak najbardziej na + tyle , że zależny jak na kogoś zadziała, dziwny proszek ale może zrobić naprawdę dobrze, bo wymieszaniu z eth-catem jest naprawdę mocno ale można zrobić rzeczy których potem będzie sie żałowało :) , jakieś dziwne schizy , przesłuchy , że ktoś nas słucha i śledzi itp. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to na eph pewnie jest bo strupki z krwią w nosie, a kryształowy kot z eph imo to całkiem dobrze dobrana para :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sen o tej soli nazwałabym takim nijakim, "niemrawym"... lekkie pobudzenie, ethcatowy spływ i podrażnienie gardła. Śniło mi się, ze skolekcjonowałam 100mg soli (dawka dla mnie w sam raz) i tak jak napisałam - nijak.

Plusem jest pobudzenie - fizyczne i psychiczne. Lekko zwiększona empatia.

Minusem jest spływ i to, że można łatwo złapać "zwiechę".

Zejścia brak. Administracja o godzinie 18:00, o 24:00 zasnęłam bez problemu.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@ayahuasca na pewno masz na myśli funky to co na opakowaniu jest murzyn w stylu lat '70, bo 25 zł za 0.2g ethcata to dość drogo :E

a i w temacie cristal blanco pisałaś że śniłaś o fresh & funky :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@ Speedy:

Moja wina... Moja wina... :okulary:

Padam krzyżem przed ołtarzem. Faktycznie, chodziło mi o Fresh&Funky. A że ślepa jestem, nie znalazłam tematu o F&F.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No zdarza się, w dodatku jak człowiek ciągle zmęczony po tych snach :E

Temat chyba był ale go zamkneli, może miał coś przy sobie  :lol:

Za to jakiś o 10g Fresh and Funky jest otwarty, a skoro wiesz co nie co na temat to dużo wypełniacza w tym siedzi?

Liczę na to że opiszesz więcej podarków z Nibylandi, bo twe recki są  :ok: a ciekawy jestem co u kolekcjonera słychać.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po dość długiej przerwie od tej soli i po stestowaniu jej wczoraj , dużo sie nie zmieniło od poprzedniego razu, działa jak powinno czyli mocno i ekonomiczne , małe dawki głównie pobudzaja , dają motwację, przy duzych wchodzi ogromny speed z lekka euforia , nie idzie usiedziec w miejscu , musisz się czyms zająć bo cie rozniesie , jak weźmie się za duzo powoduje spory nieogar , troche łatwo przesadzic dla niedoświadczonych , po zjedzeniu całego opakowania w niezbyt długim czasie cięzko zdanie dobrze sformułować :D , wyglada sie też nie za dobrze , większe dawki zdecydowanie tylko na impreze , nie do ludzi , przy mniejszych to głównie motywacja i pobudzenie wiec da się ogarnąć ;D, ogólnie polecam, 8,5/10 , denerwuje mnie lekko to , że przy zwiekszeniu dawki zamiast działac lepiej powoduje nieogar i strasznie mocne przytłaczające pobudzenie wiec lepiej nie przesadzac , o snie i jedzeniu przy większych dawkach nie ma mowy jednak zjazdy sa dosyc lajtowe , dobrze komponuje się z etkatem(kryształy), działanie lekko psuje do etylofenidatu + jakiś keton , sól dosyć droga ,bez gratisów nie wiem czy by sie opłacało to kupowac , jednak doliczając gratisy i cene jaką zapłaciłem ogółem za wszystkie pakiety (funkyego) nie moge narzekać.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FUNKY szybko uzależnia ja przez 3 tyg non stop z przerwą 2 dniową kolekcjonowałem.całkiem przyjemnie działa ale w sklepach stacjonarnych funky było 100 razy lepsza

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[quote name=Lubie :)' timestamp='1334996582' post='69951]

całkiem przyjemnie działa ale w sklepach stacjonarnych funky było 100 razy lepsza

No ja w czasach "internetu" nie próbowałem go. Ale właśnie pamiętając go ze stacjonarek, pamiętam że po połóweczce można było ze 2 dni chodzić wywalonym z butów :) Tyle że zjazd po nim była taka masakra, że decydowałem się na niego już w ostateczności, czyli jak nie było nic innego "pod ręką" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie polecam funky wersja polska bo zmarnował mi sylwester wpadłem w takie lęki ze koledzy tez powpadali i bali sie kazdego mojego ruchu osobiscie przysiągłem ze nigdy wiecej w zyciu nie wezme funky!!!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zauważyłem, że stymulanty podobają się ludziom z określonym małym stażem / doświadczeniem w substancjach... Im dalej w sensie wiekowym, tym mniej atrakcyjne wydają się wszelkie amfetaminy i inne "spidy"...

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja się po tym świetnie bawiłem :D. Kumpel ostatnio zamawiał, więdz sobie wzieliśmy połowe z 0,2. Kumpel nie mógł usiedzieć trząc ręce o kolana robiąc przy tym dziwne miny cały czas mówił ,,Kurwa dobre, nigdy nie byłem tak naspidowany" podobno robiłem to samo :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam wszystkich, mam pytanie: czym się różni funky od fresh&funky?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim mocą. Fresh&Funky to słabe gówno a Funky to prawdziwy niszczyciel :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak funky komponuje sie z mocarzem,kosiorem? bo zamowilem te trzy produkty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Funky to bardzo mocna , speedująca sól , a mocarz, kosior to maczanki i nie wiem jaki jest sens to mixowac ,bo albo to palenie cie nie klepnie albo zrobi sieke w głowie podczas fazy, chyba , że podczas zjazdu przypalić na bezsenność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic to nie da, ja zjarałem z trzy lufki Mocarza i nie usnołem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz