Witamy w nowej odsłonie DOPALAMY.COM!

Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii oraz błędów w tym temacie: KLIKNIJ

Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Pszo

SZTYWNY MISZA z Kolekcjoner.nl

26 postów w tym temacie

Mieszanka całkiem przyjemna. Pachniała dosyć ładnie , nie była strasznie mocna , jakaś faza była ... ale słabiutka. Oceniam ja na 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam!

Jestem z kolekcjonera. Prosze o szczere opinie naszego produktu.Dziekuje.Wesolych Swiat.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam!

Jestem z kolekcjonera.

Pozdrawiam

Ameryka została odkryta! :tulimy:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowy Sztywny Misza to dokładnie ten co za stacjonarek krótka bańka ale taka psychodeliczna :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak krótka ile trwa bania tego nowego sztywnego miszy prosze o dokładne okreslenie

dalej taka przyjemna:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Radziu mowi dobrze lać mu, sztywny działa bardzo podobnie jak za stacjonarek 20 min działania w sumie ale za to jakiego, psychodela widoczna i to nawet na wyskoim poziomie, gdyby sztywny działał tyćke dłuzej chociaż to 40 min nie odbiegał by duzo od kolegi mocarza :biggreen: Krótko ale solidnie. A tak poza tym od kiedy na sztywnym i mocarzu widnieja szyldy amsterdam shop te mieszanki są jakieś mocniejsze a przynajmniej sztywny na pewno!! Darek mieszanki to wy akurat macie dobre i nie trzeba tu nic sciemniać.

I tutaj do pana Darka- od pól roku czasu oferta ziólek nie powieksza sie w ogole a przydało by sie coś nowego bo wszystko nawet dobre rzeczy kiedyś sie nudzą, i przepalają dlatego taka mała uwaga byscie urozmaicili swoja oferte.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przesadzajmy z tym, że jest jak mocarz ale bardzo podobny. Te widoki na ścianie zostaną na zawsze w mojej pamięci :D A co do panów z kolekcjonera to mogli by na przykład spróbować wskrzesić Konkreta na innym składzie ale na tym samym działaniu jak to w przypadku Miszy. Panowie proszę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile pamiętam Misza nie grzeszył mocą już za czasów stacjonarek , ale była to przyjemna mieszanka. Mam sentyment do mieszanki o treściwej nazwie "Odlot" - Urlop w Mielnie 2010

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można to do czegoś porównać ze snoopa lub od Pingwina?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym porównał do Alfa reggae od pingwina, szybkie wejście peak okolo 25 min prawie bez zjazdu. Jest ok . Od snopa? Mysle że snoop nie ma tak "mocnych" mieszanek :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo, po alfa reggae miałem ładną kreskówkę także powinno być git :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Konkret - niebo

Sztywny misza - ziemia

Jak można porównywać zupełnie dwie inne mieszanki. POwtarzałem to i jeszcze raz powótrze jako wielbiciel i koneser Konkreta. Nie ma i nie było i nie bedzie czegoś takiego jak konkret! Dziekuje.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mocarz jest z banią identyczny może ciut lepszy od Konkreta ale nie ma przy tym szybkiego bicia serca czy tego huku we łbie. Co do miszy 4 miech i misza z moacarzem u mnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podklad, miszy oraz mocarza to prawoślaz, mieszanki nie mają jakiś specyfików na zapach czy coś, więc pachną poprostu prawoślazem. co do mocy.. jak dla mnie, dobra maczanka, milo i szybko wchodzi, trzyma ok 40 min,(1-2 male buszki.. wiecej to juz spora przada, nawet jak dla mnie polecam do mieszania z mocarzem, wtedy dzieja sie ciekawe rzeczy.

daje jej 3+/5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda, że nie jest znane kanna siedzące w Konkrecie, gdyby podano można sie bawić w chemika a tak cuż pozostają wspomnienia :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszedłem w ten temat w poszukiwaniu dobrej recenzji wyciągacza wilgoci Sztywny Misza, jednak jej nie znalazłem. Dziś jednak śniło mi się, że skolekcjonowałem tą mieszankę. Postanowiłem więc opisać Wam mój sen.

Nazwa: Sztywny Misza

Od: Kolekcjoner.nl (Amsterdam)

Wygląd: Niczym pokruszone liście MJ

Ilość: 1g to cały worek

Dawkowanie zalecane:

Dla początkujących, jak ja, 2 oka

Czas działania: ~30 minut

Efekt działania: Psychodela, faza jak po MJ ale mocniejsza i bardziej lajtowa (nie czuć takiej ciężkości na bani)

Zjazd:

Do totalnego odmulenia potrzebowałem około godziny

Opis:

Można powiedzieć, że był to pierwszy wyciągacz wilgoci, jaki kolekcjonowałem (kiedyś śniło mi się, że kolekcjonowałem mieszankę niewiadomego pochodzenia). Skolekcjonowałem trochę ponad oko. Mieszanka jak na mój gust całkiem wydajna. Faza wzięła niemal odrazu. Czułem się, jak na MJ, ale o wiele mocniej, przez pewien czas bardzo psychodelicznie. Nie czułem też ciężkości na bani występującego po spaleniu dużej ilości MJ. Od początku leciał Grubson w tle. Patrząc na muchy na oknie, wydawało mi się, że to konie biegające po niebieskiej wodnej łące. Ogólnie bardzo dużo śmiechu, chillu, bardzo miło będę wspominał ten sen ;)

Uwagi:

-

Wady i zalety:

+ Chill

+ Raczej brak możliwości badtripa

+ Moc

+ Niezbyt dobijająca zamuła

- Czas działania

Podsumowanie:

Bardzo mi się podobało, jednak jestem początkującym kolekcjonerem. Od roku miewam za to sny o MJ :P Moim zdaniem dobra mieszanka dla początkujących, a po skolekcjonowaniu większej ilości, zaawansowani kolekcjonerzy również powinni być zadowoleni.

Inne:

Zamówiłem w piątek, dostałem w poniedziałek - pobraniówka. Jak dla mnie bardzo szybko :)

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się nie rozpiszę aż tak, jak kolega, powiem jednak tyle :

Super sprawa, pomimo zerowej tolerki u mnie jestem w stanie obiektywnie to ocenić (kumpel przejarany też to oglądał, mówił, że dobre w ryj) .

Trzymało mnie to dobre 35 minut, zamulenie zeszło po godzinie. Siada na oczy, czerwone są one po tym jak cholera. Dodam też, że godzina czasu trwała baaaaaaaaaardzo długo, 100x lepsze od Kosiora.

W smaku też ok, uważam to kadzidło za kawał dobrej roboty.

P.S. Dla panów wyżej, radzę się zaznajomić z pojęciem psychodela, dla mnie rogal na twarzy i śmiech od ucha do ucha, to psychodela raczej nie jest...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to calkiem cos nowego niz wczesniej , Ostatnimi czasy a dokladniej ok. miesiac temu bylem na imprezie nad morzem i kumpel mial w klaserze "sztywnego misze" , przypomnialem sobie ze 2-3 lata temu kosztowal go moj kwiatek i przyjmuje do swiadomosci ze to slabe , szklo podzielilo sie na pol , minely jakies 3 minuty i nagle "BUM" mega bomba , kwiatek zanurzyl sie w myslach na jakies 20-30min .... Nie wiem jakim sposobem jak kiedys potrafil sam 1 szklo walnac i nie bylo tak zle .... na nastepny dzien mialem uczucie (mega kaca alkoholowego) , kiedys tak nie bylo .... mozliwe ze powodem jest czestotliwosc. ostatnie kolejkcjonowanie bylo 2-3 lata temu :) JAK DLA MNIE CALKIEM COS NOWEGO .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest dobra ale brak jednego SMAKU az zygac sie juz chce mieszankę juz dosc długo pale i strasznie smak sie zmienił powaga! śmierdzi ryba :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kumpel poczęstował mnie dziś paroma wiaderkami z tej maczanki i jej moc powaliła mnie na glebe :) moc przebiła nawet Old school'a która do tej pory była moja ulubioną maczanką. Jutro testy z LE zobaczymy jak wypadnie przy miszce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:galy: Środa wieczór jedno szkiełko nabite tym oto cackiem po trzy uchy we dwoje :) Rozwaliło mnie na łopaty :) Papierosa paliłam chyba z pół godziny( tak mi się przynajmniej wydawało :lol: ) bardzo lajtowa i trochę upierdalająca maczanka :) nie pamiętam kiedy zasnęłam :), ale ten sen taki jakby na jawie....jak dla mnie trochę za mocna maczanka, ale bez badtripa na szczęście...na drugi dzień lekkie zamulenie...chce się bardzo spać, ale jak działa na mnie nie znaczy , że zadziała tak samo na ciebie :) Polecam :brawo:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś wie jak jest teraz z tą maczanką (jakość, działanie)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach