Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

D4rk

MOCARZ z Kolekcjoner

Recommended Posts

Mocarz, kurde, długo nie spotkałem się z taką mieszanką ! Ma w sobie baardzo dużą moc, szybkie i długie działanie, i faza, jest niesamowiecie lajcikowa :D poprostu się czuje człowiek jak na chmurce by fruwał ;)

Polecam, daje tej mieszance 4+/5

A ja tam spokojnie walnoł bym 5/5. Jaram od września i dalej kreskówki oraz historyjki co dwa tygodnie mnie odwiedzają :). Ostatnio paliłem w lesie gdzie zawsze paliłem Konkreta. Po Mocarzu miałem realne zwidy co chwile a po Konkrecie zawsze miałem z pare halunek :). Ogólnie Mocarz nie siada tak na serducho i na głowe jak Konkret czy Kosior ale zwidów masz po tym więcej, w chuj więcej :D.

Umarł król, niech żyje Król :D

Guest Motorniczy
nie jestem samobojca i nie wzial bym z tego ani jednego wiadra.wczoraj w nocy postanowilem dopalic sie jeszcze lufka na dwoch,stracilem przytomnosc na jakies 5 min i balem sie ze umre czy cos(totalny bad trip).ziomek wezwal pogotowie i zabrali mnie na oddzial.dodam ze od roku sama mj bez dopalaczy.to moze dlatego mnie tak wzielo.

A co miałeś do żarcia w szpitalu? ;)

I ile trwa peak, ale ten dobry sen, a nie zamuła jak po przebudzeniu ?

Marchewka,taki chujowy pulpet i ryż.

Ja caly czas taki sam sen mialem.twardy i przyjemny.

A dzisiaj maraton od rana spalem,kolekcjonowalem,spalem...i tak w kółko.

Poprostu alternatywna rzeczywistość,bylem kism innym,sam nie wiem kim.

.Po dokladnych badaniach moge ocenic mieszanke:

ogolnie:9/10(bo naprawde jest zbyt mocne)

psychodela:10/10

chill:nie uswiadczylem

odprezenie:7/10

pozdro i uwazajcie z tym na poczatkujacych.

To ciekawe pytanie. Ogolnie to cięzko mi "rozkminić" kadzidła z kolekcjonera. Na pewno Mocarz nie jest na jednym kanna to moge poręczyć ale jakie tam siedzą czort wie. Ja stawiam 2201 wraz z 307 w proporcjach 1:3 badz 2:4. Nie bede sie rozpisywał czemu tak uważam ale kop z początku silne wejscie (2201) długi czas trwania fazy po zejsciu tego kopa (307 wkracza w gre) to moje domysły a jak jest wie tylko... kolekcjoner ;)

A ja znów zgnębie was swoją rozkminą, co siedziało w Konkrecie. Lubomir jako chemik możesz dać pole do popisu :). Ogólnie można by spróbować zrobić synteze kanna i Konkret gotowy, gorzej jak jest w niej ciężki wzór chemiczny jak na przykład w HU- bo wtedy dupa. Kumpel dawno temu coś mówił o jakiejś stronie gdzie jest skład ale ani mi ani jemu nie udało się jej znaleść. Ogólnie strasznie za nim tęsknie i łza się w oku kręci jak się tylko pomyśli. Dobrze, że jest jeszcze wóju Mocarz jego godny następca :).

Co do Mocarza mogę potwierdzić, iż może być na AM-2201 gdzieś już o tym słyszałem. Poza tym objawy odstawienia są podobne do tego co pisał bodajże THCPowerful, czyli ciągnie ale na szczęście mnie tylko dzień :D.

Też tak sądze iż Mocarz musiał zmienić skład, w tym miechu na pewno. Już nie klepie tak mocno, może był za mocny. Wsumie się sie dziwie z trzy miechy temu łebek z mojej miejscowości trafił do szpitala i kolega prison750 też więdz możliwe, że zmienili skład ze strachu.

Misza i Mocarz daje efekty ale trzeba mieszać te maczanki ze sobą podczas palenia raz misza i raz mocarz. Osobno raczej słabo :(. Kiedyś Rebel MINT i Green Power z Upalaczy dawał rade ale paliłem je dość dawno więdz mogły się zmienić :(

Guest zolwik na spidzie

kolekcjoner wprowadzil zestawy promocyjne i wieksze paki 10gr na ziolko i prochy ,tabsy ladowane po 10szt,przyklad mocarz stoi po 130 zeta

czy mocarz juz wrócił do tej formy co jeszcze w lutym?psychodela,halunki i tp. poniewaz po tej mieszance tego oczekuje a po ostatnich testach miesiac temu bylem zawiedziony.

Prison niewiem jak ci to napisac bo niebylo mnie tutaj w lutym jeszcze. Ale czytajac Twoje wspomnienia zauwazam

podobne przypadki ale u poczatkujaych (wala 3 dymy i bladzi) niemoga ustac sie na nogach o ogarnieciu sie ze soba niebede wspominal.Snilem ostatnio z 3 znajomymi i u nich po 10 minutach krzyże w oczach heh.Ja Jako połtora misieczny fan Mocarza jestem zadowalany lupie konkretnie trzyma z 40min wiadra sie boje troche / ale niewiem czemu ja tak nigdy niemialem jak oni . Oni po 3 dymach wyglladali jakby 0,7 szybciutko ojebali hehe ale mowie 30 min i faza schodzi temu jak ktos 1 raz nawali ryjek za mocno

niepanikowac przejdzie!! DLA MNIE JAK NARAZIE LEPSZEJ NIEMA:)

^^ haha tez znam koleci co wala dyma i bladzi i ze umieraja i serce wyskoczy %-)

^^ haha tez znam koleci co wala dyma i bladzi i ze umieraja i serce wyskoczy %-)

cos mi sie dziwnie napisalo ale wiadomo ocb %-) minute temu zamknalem wiadro tego wpecyfiku :D

Bede musial wyprobowac, po przeczytaniu tylu pochlebnych recenzji :) Tym bardziej, ze moj ulubiony sklep ma teraz chwilowe problemy :( a ja potrzebuje cos na czwartek/piatek :E

Mam tutaj pytanie do "fanow" kolekcjonera, jak wypadaja mieszanki Sztywny Misza i Kosior ? No nie wiem czy oplaca sie to brac ? Jakbyscie porownali moca i czasem dzialania do OLDSCHOOLA z hh?

Dzieki za odpowiedzi.

Hmmm jezeli Sztywny Misza jest podobny to OLDSCHOOLA to super :) Czyli Kosiora nie oplaca sie brac? A jak u Ciebie z tolerka na kanna?

Kolego powiem Ci tak: dziś miałem przyjemność spróbować Kosiora i powiem Ci ze ja bym go tak nie skreślał . Co prawda tylko jedna kioskowe przykopcilem ale powiem ze jest dobry i moc tez w nim drzemie akurat mi podpasował jako zamiennik OLDSCHOOLA . Opis mieszanki pojawi sie po glebszych testach .