Skocz do zawartości
D4rk

MOCARZ z Kolekcjoner

Polecane posty

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

moj kumpel zamowil 1g "ja pierdole" tego nie da sie opisac totalne zwidy ja np. mialem schizy ze jestem "gumisiem w gumisiowym lesie i zbieram gumi jagody" Dx nie polecam oczywiscie niedoswiadczonym poniewaz np. moja kolezanka spalila pol lufki i zaliczyla zgona a potem wolala "pomocy ! zabierzcie mnie do szpitala" :D

Moja ocena to 10/10

albo jestes moim wczorajszym wspolfazowiczem albo nie wiem.moja kolezanka wczoraj miala tak samo a ja caly czas sie smialem,nie moglem przestac. :blink:

Drugie podejscie przyjemne,smiechowe i wg kozacka fazka.czulem sie bosko.Oczywiscie w moim snie.

Mocarz, kurde, długo nie spotkałem się z taką mieszanką ! Ma w sobie baardzo dużą moc, szybkie i długie działanie, i faza, jest niesamowiecie lajcikowa :D poprostu się czuje człowiek jak na chmurce by fruwał ;)

Polecam, daje tej mieszance 4+/5

A ja tam spokojnie walnoł bym 5/5. Jaram od września i dalej kreskówki oraz historyjki co dwa tygodnie mnie odwiedzają :). Ostatnio paliłem w lesie gdzie zawsze paliłem Konkreta. Po Mocarzu miałem realne zwidy co chwile a po Konkrecie zawsze miałem z pare halunek :). Ogólnie Mocarz nie siada tak na serducho i na głowe jak Konkret czy Kosior ale zwidów masz po tym więcej, w chuj więcej :D.

Umarł król, niech żyje Król :D

Gość Motorniczy
nie jestem samobojca i nie wzial bym z tego ani jednego wiadra.wczoraj w nocy postanowilem dopalic sie jeszcze lufka na dwoch,stracilem przytomnosc na jakies 5 min i balem sie ze umre czy cos(totalny bad trip).ziomek wezwal pogotowie i zabrali mnie na oddzial.dodam ze od roku sama mj bez dopalaczy.to moze dlatego mnie tak wzielo.

A co miałeś do żarcia w szpitalu? ;)

I ile trwa peak, ale ten dobry sen, a nie zamuła jak po przebudzeniu ?

Marchewka,taki chujowy pulpet i ryż.

Ja caly czas taki sam sen mialem.twardy i przyjemny.

A dzisiaj maraton od rana spalem,kolekcjonowalem,spalem...i tak w kółko.

Poprostu alternatywna rzeczywistość,bylem kism innym,sam nie wiem kim.

.Po dokladnych badaniach moge ocenic mieszanke:

ogolnie:9/10(bo naprawde jest zbyt mocne)

psychodela:10/10

chill:nie uswiadczylem

odprezenie:7/10

pozdro i uwazajcie z tym na poczatkujacych.

To ciekawe pytanie. Ogolnie to cięzko mi "rozkminić" kadzidła z kolekcjonera. Na pewno Mocarz nie jest na jednym kanna to moge poręczyć ale jakie tam siedzą czort wie. Ja stawiam 2201 wraz z 307 w proporcjach 1:3 badz 2:4. Nie bede sie rozpisywał czemu tak uważam ale kop z początku silne wejscie (2201) długi czas trwania fazy po zejsciu tego kopa (307 wkracza w gre) to moje domysły a jak jest wie tylko... kolekcjoner ;)

A ja znów zgnębie was swoją rozkminą, co siedziało w Konkrecie. Lubomir jako chemik możesz dać pole do popisu :). Ogólnie można by spróbować zrobić synteze kanna i Konkret gotowy, gorzej jak jest w niej ciężki wzór chemiczny jak na przykład w HU- bo wtedy dupa. Kumpel dawno temu coś mówił o jakiejś stronie gdzie jest skład ale ani mi ani jemu nie udało się jej znaleść. Ogólnie strasznie za nim tęsknie i łza się w oku kręci jak się tylko pomyśli. Dobrze, że jest jeszcze wóju Mocarz jego godny następca :).

Co do Mocarza mogę potwierdzić, iż może być na AM-2201 gdzieś już o tym słyszałem. Poza tym objawy odstawienia są podobne do tego co pisał bodajże THCPowerful, czyli ciągnie ale na szczęście mnie tylko dzień :D.

chce po raz trzeci zamowic mocarza,ale wiadomo tolerka przez te pare miesiecy urosla u hh.Wiec tu moje pytanie czy mocarz dalej trzyma ten sam poziom?

Wedlog mnie sklad lub proporcje sa teraz inne, nie jest slaby ale juz nie uswiadczylem psychodeli cev'ow i tp. aktualnie lepiej śni mi się o the kingu :tulimy: .

Też tak sądze iż Mocarz musiał zmienić skład, w tym miechu na pewno. Już nie klepie tak mocno, może był za mocny. Wsumie się sie dziwie z trzy miechy temu łebek z mojej miejscowości trafił do szpitala i kolega prison750 też więdz możliwe, że zmienili skład ze strachu.

Szkoda, the kinga tez teraz nie ma :( nie znajduje godnego zamiennika tych mieszanek,macie jakies propozycje podobnej psychodelicznej maczany?

Misza i Mocarz daje efekty ale trzeba mieszać te maczanki ze sobą podczas palenia raz misza i raz mocarz. Osobno raczej słabo :(. Kiedyś Rebel MINT i Green Power z Upalaczy dawał rade ale paliłem je dość dawno więdz mogły się zmienić :(

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się