Skocz do zawartości

Polecane posty

dzisiaj doszedl mi ur144 z rcchem i muszę powiedzieć, że efekt nieco bardziej przymulający i mniej euforyczny. w każdym badz razie sort napewno godny polecenia. kanna bardziej ekonomiczny od am2201 - to napewno.

Bardziej ekonomiczny? to podaj mi optymalną dawkę, lub inaczej.. na ile g suszu wyrobisz 1g UR (optymalnie mam na myśli tak że po 3-4 buchach poczujesz przyzwoite efekty przy umiarkowanej lub średnio-słabej tolerce)

nie robie maczanek juz od dawna- szkoda płuc. UR przyjmuje w takich samych dawkach co AM czyli 10-20mg na hardkorową banie, ale AM starcza mi na 20 min i jest ogromna ochota na dopalenie (nie wspominając juz o calej reszcie następstw ,ktore ciagnie za soba to gowniane kanna). Natomiast UR zamula na dlugo- takie 15mg to starcza mi na godzinke (czyli juz 3 razy dluzej trzyma niz nasze am2201) i na dodatek nie mam takiej strasznej potrzeby zeby caly czas na bani byc. AM normalnie na 1-2 doby palenia mi starczalo , a UR mam juz ponad dobe i jeszcze polowa mi nie zeszla wiec smialo moge powiedziec ,ze UR bardziej ekonomiczne kanna od am2201. pozdrooooo

Gdzie najlepiej wyjdę na tym specyfiku? Widzę, że baron ma bardzo dobrą ofertę, ale jak z jakością? Jakieś inne źródła godne polecenia?

u barona nie polecam nic brac... zamow ur najlepiej od rcchem*****.eu (od snoopa;p )

nie mam porównania ale nie polecam :) ...

nie wiem jaki jest ten ale tamten jest na pewno lepszy

hehe

Gość Motorniczy

Upalaczu, czyli jesteś w stanie nam jasno powiedzieć, że Twój produkt jest dobry? Krótka piłka : Tak / Nie . Czy idziesz raczej ku tezie, że " na każdego działa inaczej " , i że jak jest kozak to wypali w piecu 100 mg i nic mu nie będzie ? :tulimy:

To, jak odpowiesz zaważy na tym, czy pozyskasz nowego klienta.

Pozdrawiam.

URa mam zamiar testować za jakiś czas i zastanawiam się właśnie skąd wezmę.

Chyba wezme od pingwina.... kupowałem u niego już prędzej i nie zawiodłem się na produktach jakoś..... ;] Ale to subiektywna opinia oczywiście.....

Jestem też ciekaw tego ... fake hush ... ciekawe jak z urem by dzialalo ;D

Upalaczu, czyli jesteś w stanie nam jasno powiedzieć, że Twój produkt jest dobry? Krótka piłka : Tak / Nie . Czy idziesz raczej ku tezie, że " na każdego działa inaczej " , i że jak jest kozak to wypali w piecu 100 mg i nic mu nie będzie ? :tulimy:

To, jak odpowiesz zaważy na tym, czy pozyskasz nowego klienta.

Pozdrawiam.

Jest bardzo dobry.GWARANTUJĘ.

Pozdrawiam

Tylko jak wprowadzałeś słabo działające AM-2201 zanieczyszczone to nie raczyłeś nikogo o tym poinformować (że to jest trochę inny sort), tylko ni chuja nie wiadomo skąd nagle pojawiła się wersja AM-2201++ ludzie zaczęli przepuszczać, co to ma znaczyć nowy sort. Chuj go wie z twoimi wszystkimi kannabinoidami, czy aby zaraz nie wprowadzisz jakieś wersji ++, a u innego vendora okaże się o wiele mocniejszy. Odjebałeś, zraziłeś mnie już do końca, chyba że otworzysz sklep z nowym szyldem.

Inne proszki co zamawiałem jakość bez zastrzeżeń, tak więc nie mówię, że nic nie kupię, ale kannabinoidów nie ma co ruszać bo w tej chwili na rynku jest spora konkurencja, można znaleźć lepiej.

Pozdrawiam

Tylko jak wprowadzałeś słabo działające AM-2201 zanieczyszczone to nie raczyłeś nikogo o tym poinformować (że to jest trochę inny sort), tylko ni chuja nie wiadomo skąd nagle pojawiła się wersja AM-2201++ ludzie zaczęli przepuszczać, co to ma znaczyć nowy sort. Chuj go wie z twoimi wszystkimi kannabinoidami, czy aby zaraz nie wprowadzisz jakieś wersji ++, a u innego vendora okaże się o wiele mocniejszy. Odjebałeś, zraziłeś mnie już do końca, chyba że otworzysz sklep z nowym szyldem.

Inne proszki co zamawiałem jakość bez zastrzeżeń, tak więc nie mówię, że nic nie kupię, ale kannabinoidów nie ma co ruszać bo w tej chwili na rynku jest spora konkurencja, można znaleźć lepiej.

Pozdrawiam

przyszedl am2201 zostal wystawiony gdy okazalo sie ze jest slabszy zostal przeceniony i zostala wprowadzona ver 2 am+ który jest najwyższej jakosci czy jak tam nazwac ludzie maja do wyboru czy chca tanszy czy chca lepszy. . .

i ten tanszy po mimo ze jest slabszy ma swoich stalych klientów ..

wiec to byl ten 1 przypadek reszta cana jest 100% ok jeżeli masz jakies prowonanie jeszcze to czekam na opinie jeżeli cos jest nie tak postaram sie to poprawić

ps .

fake hush rewelacja

Jest bardzo dobry.GWARANTUJĘ.

ja się przyłączam nie mam porównania do innych sortów, ale mimo moich codziennych snach o canna ur od barona wypadł bardzo pozytywnie. Kolor jest lekkobeżowy, ale bez grudek jak u kolegi na zdjęciu na samym początku tego tematu. Jest to idealnie jednorodny piasek, bardzo wydajny i chyba najtańszy jak tak patrze a ten gościu z h nie odpowiada ani na maile ani nic, pozostaje jeszcze genuine ale oni maja drożej i nie wiadomo co to jest (pisze kolor biały :mellow: )

Gość Motorniczy

Np od nielota, albo ze stanów.

Nielot nie ma fake # :zle:

Euforia go ma, ale nie wiem czy będzie się komuś chciało brać coś, co przyjdzie za 2 tygodnie...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA