Skocz do zawartości

Polecane posty

A skąd wogóle idzie przesyłka ? Koszty przesyłki jakie były ? I czy obyło się bez problemów :)

Cena przesylki byla wliczona, czyli w tych 50$. Bez problemow, bardzo profesjonalnie zapakowane.

no i nie wytrzymalem, wyszlo idealnie 8)

moge smialo stwierdzic ze nadaje sie do maczanek :-), uzylem 25g marshallow i 0.5 UR-144, 2 buchy i jest naprawde niezle, kiedy ja to kurwa spale teraz:))

dziwi mnie w tym UR-144 ze tolerka nie spada i im wiecej testesow za mna tym bardziej to lubie, heh i cos mi sie wydaje ze reszta kanow juz niedlugo pujdzie w zapomnienie w Polsce.

Zaraz idę po lufkę i dam obszerniejszy raport. Nie wiem ile subst. przypada na gram maczanki, lecz w lufce mieści się 0,1 podkładu z owym kanna. Czekajcie na raport :)

Postaram się aby był przejrzysty i dobrze czytelny ;)

Wydaje mi się że z dawkowaniem będzie jak z am-2201, czyli 1g odczynnika na 50g suszu.

oho, dopiero przeczytałem że

uzylem 25g marshallow i 0.5 UR-144, 2 buchy i jest naprawde niezle

mam takie dawkowanie. No cóż, za godzinę dam raport co i jak :)

Wydaje mi się że z dawkowaniem będzie jak z am-2201, czyli 1g odczynnika na 50g suszu.

oho, dopiero przeczytałem że

mam takie dawkowanie. No cóż, za godzinę dam raport co i jak :)

dokladnie tak wez dwa i przygas poczekaj troche jak bedzie za malo wtedy dopal, wkreca sie szybko.

wrzuc raport koniecznie, w przyszlym tygodniu ma sie pojawic czyste UR-144 w Polsce wiec na pewno temat sie rozkreci...

Tak więc ;)

20:34: nabijam CZYSTĄ maczankę, nie palę więc po co mi tytoń?

20:35: rozpalamy lufkę :) 2 buch, 3, 4... maczanka ma bardzo ostry smak.. typowe marshmallow :)

+1min..: odkładam lufkę, po 6 buchu. Zniknęła cała, czekam na efekty.

+2min: nic nie chciało wypaść więc musiałem jeszcze przepalić, buszek więcej hehe.

+3min: zaczyna się, dodałem dwukropki do wypowiedzi żeby lepjej się czytało, coś czuję na oczach z czasem pisania tej wypowiedzi, którą piszę już 5min :D Dalszy opis za chwilę, idę podziwiać

+7min: muzyka zajebiście brzmi :)

idzie wyrwać każdy dźwięk 'z osobna' i ogólnie przejścia stają się ciekawsze niż na trzeźwo, propsuje. Czas zwolnił to też jest dobre, też propsuje!

+10min: lekki body-high, oczy lekko czerwone a stan psychiczny fajnie podkręcony :) pozytywnie aż do granic możliwości ;)

+16min: przeglądam forum, czytam wypowiedzi.. puszczam sobie nowe kawałki, muzyka fajnie brzmi.

Podniecenie euforią opadło, ale stanu jaki mnie dopadł od razu po zapaleniu jeszcze długo nie zapomnę ;)

+25min: pograłem z użytkownikiem w haxballa, mając przy tym niezły ubaw :D

O sucharze nie mogę wspomnieć, bo mam przed sobą otwartą ustroniankę jabłkową :D Teraz po prostu ot siedzę i kapuje :D

no widzisz spaliles cala ja juz po 2 mam dobrze byc moze jestem bardziej podatny...swietny opis blantytomojeimplanty:-)

a powiedz ziomek masz jakies doswiadczenia z innymi kanami i jabys porownal do nich ur?

Fuck, nie mogę edytować, tak więc:

+37min: Faza na pewno puszcza. Oczy dalej lekko czerwone, podkreślam LEKKO! To jest w tym kanna ciekawe.

+60min: Oczy dalej 'podjebane' faza łączy się z trzeźwością, lekkie opadanie :) Myślę że do półtorej godziny będę max trzeźwy. I wtedy dopale, bo rzadko dorywam taki specjał hehe

Pierwsze podniecenie skutkami działania ur-144 prawię wysadziły mnie jak bomba, uwielbiam taki stan po zapaleniu.

MJ odpada :) Chyba że bardzo dobra sativka, której u mnie w rejonie brakuje :)

Tak więc na pewno zostane przy tym kanna, i póki co czekam kiedy do końca mnie puści-jak puści, napiszę :) Dziękuje pewnemu użytkownikowi za możliwość przetestowania!!! A adminów proszę o sklejenie tych klocków w jedną całość ;)

Ps. jeśli chodzi o porównanie, to wejście nie ma porównania do NICZEGO. Ogromne podniecenie stanem upalenia, a zarazem ogólna rozkmina i "rozjechanie" w myśleniu.

Typu że myślisz o czymś a nagle zwiecha.. pytasz siebie po co o tym myślisz, pętla się powtarza x5. A potem zapominasz o co chodziło w tej pierwszej myśli olewasz to i fazujesz dalej. Ciężko opisać :)

Dla mnie góruje nad JWH-210, które było moim ulubieńcem poprzez podobieństwa do MJ, ciekawa rozkmina dobry bodyhigh. Lecz teraz stawiam wyżej ur-144.

Ponad wszystko stawiam wyżej, ur jest zajebistym kanna i jak wleci do polski to długo się od niego nie odkleję :)

Zobaczymy jeszcze jak z tolerką, z tym natomiast będę dawał znać na dniach :)

Innych kanna nie palę, od czasu do czasu buszek am-2201, co 2-3 dni ziółko, hasz b.rzadko .

+70min, odpalam następną lufkę :D i idę robić sobię zupkę chińską. odezwe się potem :D

Po następnej spalonej CAŁEJ lufce, dopadła mnie senność taka że nie mogłem sobie odmówić łóżka.

Zupke zjem dzisiaj hehe :) zajebisty kanna! Opinie będą zbieżne jednak moją też weźcie sobie do serca, starym palaczom wyjadaczom na pewno się spodoba :) pozdrawiam

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA