Skocz do zawartości

Polecane posty

ur144.png

Krasnolud zapewnia że jest podobne do jwh-018, ale porównania nie będzie bo tego jwh nie paliłem. Nie mam żadnych informacji na temat tej substancji, ale jestem już po testach i wypada całkiem nieźle. Kanna nie pale w ogóle, ostatnim kana jakie paliłem było jwh-081 pół roku temu.

Czas działania: 90-150 min (zależy ile wypalisz)

Wejście: +1min

Peak: +5min trwa jakieś 30-50min

Afterglow: +1h trwa od 30min do 90min

Otrzymałem ze znajomym z innego forum tą substancję, żółty kryształ i "fake hash" który zawiera wyżej wymieniony UR-144.

Jego zdjęcie:

snc11511.jpg

Dawki jakie zalecał krasnolud to max 50 mg fejk haszu a proszek na pierwszy raz nie więcej niż 3mg. (okazało się potem że są to x3 za duże dawki dla mnie)

Podzieliłem kostkę na 12 części, zrobiłem z jednej kulkę i władowałem do szklanej lufki. Wziąłem jednego bucha i efekty zaczęły napływać momentalnie. Tak naprawdę nie wiem ile go wypaliłem, bo nie spaliłem całej kulki. Nagle zaczęło rosnąć rozluźnienie. Moja skóra zaczęła falować a potem całe ciało, przyjemne uczucie. Śliny zero, cały czas musiałem popijać wodę bo strasznie sucho w gębie. Muzyka odgrywała bardzo ważną rolę, każda piosenka tworzyła unikalną atmosferę pokoju, czułem jej wibrację dobiegające z jego kąta. Po położeniu się i zamknięciu oczu, czuć lekką dysocjacje - jestem parę centymetrów za moim ciałem. Skóra zmieniła stan stały najpierw na płynny a potem gazowy. czułem jak po kawałku smugi dymu odrywały się od mojego ciała. Substancja działa trochę jak indyjka ze słabym genem sativy. Faza jest bardzo fizyczna, umysł pozostaje czysty. Po zaniknięciu efektów nie zostaje żadne zamulenie i tym podobne efekty, człowiek po prostu trzeźwieje. Substancja pokazała tak naprawdę całkowity potencjał z alkoholem, po paru piwach jak się zapali naprawdę nie idzie rozróżnić czy to normalne palenie czy nie.

Substancja bardzo ekonomiczna i bardzo mocna.

Efekty fizyczne: 8/10

Efekty psychiczne: 3/10

Moja ogólna ocena: 7/10

Moja ocena mixu z alkoholem: +8/10

Raport Lovmed'a:

Metoda przyjęcia: Palenie

Dawka: 35mg(fake hash)

Czas działania: ok. 2 godzin

Efekty czuć niemal natychmiastowo, czuje się bardzo zrelaksowany, bez strachu czy paniki jak miałem po JWH-210. Piwo dobrze smakuje, próbowałem zrobić coś na laptopie ale faza była zbyt duża, dlatego zdecydowałem się położyć i rozkoszować się muzyką. Są dwie godziny po teście i nadal czuć działanie. Zdecydowanie zapalę to jeszcze raz ale w mniejszych dawkach.

PROSZĘ UWAŻAĆ Z TĄ SUBSTANCJĄ!!!! JEST BARDZO MOCNA.

A teraz moje uwagi:

Trzeba bardzo uważać z dawkowaniem, łatwo jest przedawkować.

Mój raport gdy spaliłem zbyt dużo:

Ulepiłem kulkę z 1/12 i wsadziłem do szklanej lufki, dopełniając cybuch podbiałem. Paliłem wraz z innym żeńskim szczurkiem. Wzięliśmy po 4 buchy. Na początku śmialiśmy się ze wszystkiego po 5 min już nie było tak wesoło. Zrobiło się mocno dysocjacyjnie, miałem problem z oceną odległości poszczególnych rzeczy w pokoju. Ucichliśmy i w głowach każdego z nas zaczęły się kłębić myśli o śmierci. Serce nakuriwało niemiłosiernie w naszych klatkach piersiowych. W pewnym momencie zaczęliśmy już płakać, przytulając się do siebie i żegnać się ze światem. Panika, strach, żal do samego siebie, miliard myśli a jednocześnie zero. Przytulam ją, a ona nadal jest zbyt daleko by uspokoić moją duszę. Okropne doświadczenie.

Dominował czerwony kolor, krwisty...

Potem oczywiście przeszło, ale to było naprawdę okropne doświadczenie. Jeżeli szczurek byłby trzeźwy, a ja na takiej krzywej jeździe, na 100% skończyłoby się wezwaniem pogotowia.

Każdy musi nauczyć się odpowiedzialności, ja nauczyłem się jej w dramatyczny sposób.

Myślałem, że wystarczająco uważam z RC ale się przeliczyłem

Świetna recka Monster ;] Też się dołączam do pytania skąd to cudo wydobyć ;]] U Barona też coś zapowiadają.

16.12 - Uwaga wspaniała informacja na swięta dla amatorów własnych maczanek do kilkunastu dni oferta cana zostanie rozszerzona o 3-4 nowe CANNA ! teraz będzie pole do popisu co z czym zmixować i w jakich proporcjach aby uzysakć NAJBARDZIEJ KOZACKĄ MACZANKĘ !

ale dopiero za kilkanaście dni, pewnie nieoznakowaną dżonką, przemycają z chin ;]

Gość kolo120

Znalazłem kilka przykładowych cen tego wynalazku wychodzi ok 10-14 usd za 1g. Przy wydajności o której wspominałeś (wyjdzie jakieś 50g maczanki) coś czuje że szykuję się drugie am-2201.

Znalazłem trochę info na angielskiej wiki:

UR-144 [(1-Pentylindol-3-yl)-(2,2,3,3-tetramethylcyclopropyl)methanone]jest "lekiem" wynalezionym w laboratoriach farmaceutycznego potentata, firmy Abbott. Działa jako selektywny, pełny agonistą obwodowych receptorów CB2 (Ki = 1.8nM)i wykazuje aż 83x mniejszą aktywaność w stosunku do psychoaktywnych receptorów CB1 (Ki 150nM. Chemicznie jest ściśle powiązane z innymi 2,2,3,3-tetramethylcyclopropyl synt. kannabinoidami jak a-796, 260 i a-834, 735.

źródło

Edit: MN-001 to jest coś innego niż UR-144, chociaż też kanna, wzorek MN-001 porzedstawiam poniżej:

MN001_50g__4ed2770ac3fdd.jpg

Wszystko będzie jasne po testach laboratoryjnych. Krasnolud wysłał mi ten wzór więc.

Czepiałbym się trochę strony z której zaczerpałeś wiedzy (adres obrazka), ale na 100% będę dopiero wiedział bo analizie labolatoryjnej.

Widze ze watek ruszyl i slusznie, bylem bardzo milo zaskoczony dzialaniem tego kana. Jedyne z czym mialem wczesniej doczynienia to Jwh-210, jednak w ogole mi nie podpasowalo ze wzgledu na uciazliwe dzialanie fobii strachu, ktore bylo niczym uzasadnione. Jakies chore mysli typy czy to jest na pewno legalne zaraz mnie ktos zgarnie, musze to szybko schowac. Tutaj ten efekt nie wystepuje, dziala bardziej relaksujaco bardzo podobnie do mj, oczywiscie w odpowiednich dawkach. A z tymi trzeba uwazac bo jest mocne.

W niedziele wieczorkiem powturzylem testy ze znajomym ktoremu rowniez sie ten kan spodobal. Podejrzewam ze juz niedlugo bedzie o nim glosno, tymbardziej ze fake hash jest bardzo ciezki od odroznienia od orginalu, wiec z powodzeniem moze byc sprzedawany jako taki. Tymbardziej cena juz niedlugo bede mial dojscie za 30 pln za gieta, wiec przy dawkach typu 50mg fake haszu na 2 osoby mozna go smialo dusic przez miesiac.

sluszna uwaga o tym nie pomyslalem:-/. Zeby tego uniknac nalezaloby zrobic mieszanke na tym samym podkladzie tylko ze z mniejsza ilosci UR-144. Wyglada na to ze troche sobie poczekamy na wyniki badan. Podejrzewam ze beda dopiero po nowym roku. Pozatym swietny opis Monster Potato.

dzięki dzięki, w końcu napisany z twoją pomocą. ^^ fajnie że jesteś tutaj tak btw. :)

Zauważyłem jedną pozytywną zależność UR, za pierwszym razem nie za bardzo mi podszedł (przepaliłem się), potem było fajnie fizycznie ale tak pusto na umyśle... teraz z czasem, gdy sobie zapale 2 buchy przed filmem codziennie czy do grania, to bardzo mi się podoba. Chodzi mi o to że jak już zacznie wyrabiać się tolerancja to jest o wiele przyjemniej. Do tego jedno piwko lub dwa. Naprawdę coraz bardziej lubuje w tym kana.

Leciutko zdysocjowany umysł, plus przyjemne falowanie ciała. Coraz fajniej.

zostal mi niecaly giecik tej substancji i jutro bede robil sobie maczanke na podkladzie z damiany. Leci tez do mnie probka fake haszu dokladnie taka sama jak na zdjeciu wiec i z tym bede musial pokombinowac. Zastanawiam sie jakich proporcji uzyc 0.4g UR-144/10-15g podkladu?

No ja tak planuje na 1 gram UR na 30-35g podbiału, tylko nie wiem czy to nie za mocno będzie. Czekam tylko na aceton cz.d.a bo ma mi przyjść.

1000mg/35g=28mg na gram

powiedzmy że 1 gram podbiału to 6 luf, czyli wchodzi 4,5mg na lufe.

Styknie.

zostal mi niecaly giecik tej substancji i jutro bede robil sobie maczanke na podkladzie z damiany. Leci tez do mnie probka fake haszu dokladnie taka sama jak na zdjeciu wiec i z tym bede musial pokombinowac. Zastanawiam sie jakich proporcji uzyc 0.4g UR-144/10-15g podkladu?

jak tylko bedziesz miec fake hash daj znac jak smak i zapak

4.5mg powinno byc idealnie, bede sie staral uzyskac te same proporcje. W sumie to lepiej zrobic slabsza i dopalic niz zrobic za mocna.

jak tylko bedziesz miec fake hash daj znac jak smak i zapak

spoko jak juz cos bede mial to Ci wysle troche to sobie sam ocenisz

no i przyszly dzisiaj, 11 sztuk: Bubble Hash, Moroccan Caramello Hash, Afghan Black Hash, Skunk Hash, Honey Moroccan Hash, Nether Hash, Moroccan Primero Hash, Nepalese Hash, White Widow Hash, Yellow Lebanese Hash. Wszystkie sie roznia od siebie dosyc znaczaco i wygladaja jak oryginaly nawet pachna tak samo. Ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony. Wygladaja tak:

http://imageshack.us/photo/my-images/141/snc11518.jpg/

W sumie to lepiej zrobic slabsza i dopalic niz zrobic za mocna.

Ja osobiście myślę zupełnie odwrotnie. Lepiej zrobić za mocną niż za słabą. Dla czego? Bo ekonomiczniej i zdrowiej :rolleyes: No chyba że ktoś lubi dużo dymu w płuckach :-P

no i przyszly dzisiaj, 11 sztuk: Bubble Hash, Moroccan Caramello Hash, Afghan Black Hash, Skunk Hash, Honey Moroccan Hash, Nether Hash, Moroccan Primero Hash, Nepalese Hash, White Widow Hash, Yellow Lebanese Hash. Wszystkie sie roznia od siebie dosyc znaczaco i wygladaja jak oryginaly nawet pachna tak samo. Ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony. Wygladaja tak:

http://imageshack.us/photo/my-images/141/snc11518.jpg/

Skąd zamawiałeś ten fake hash ? To ten zestaw próbkowy za 50$ ? Jak tak to jaki czas był oczekiwania itp ?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA