Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

HihU

Zażalenia.

Recommended Posts

Jednak muszę wrócić do tematu ponieważ mylisz się Greenboy. Po pierwsze wiem że Lifelover miał na myśli mój post jednak na forum są o wiele bardziej niepoprawne posty drastycznie łamiące wszelkie zasady języka polskiego, które o wiele lepiej posłużyłyby za przykład niż mój post. Wygląda to trochę jak czepianie się na silę ale już mniejsza o to.Po drugie Cytat Lifelover: "No ale to nie moja wina że jesteś debilem" i drugi cytat "Naucz się pisać imbecylu" . I wszystko jasne.

Jak dobrze wiesz, winny jest ten, kto został złapany. Nie wiem już, czy bardziej chodzi Ci o warn dla Ciebie, czy unieważnienie warna Livelover, jednak jeśli podasz mi linki do powyższych cytatów, rozważę to raz jeszcze.

W tym momencie nie mam jak podać linków ale było to w temacie Policja przejęła paczki. Chodzi mi jedynie o prawdę i traktowanie wszystkich użytkowników na równi. Jakoś dziwnym trafem pominąłeś jak byk stojące wyzwiska Lifelovera w moją stronę, on może mi ubliżać, ja jemu już nie. Jednak na tym forum są równi i równiejsi i towarzystwo wzajemnej adoracji nowych za bardzo nie toleruje.

Czat jak zwykle, raz działa raz nie działa, próba jego bezpośredniego wywołania skutkuje wyjściem komunikatu: "[#CSTART-6] Limit użytkowników na czacie został osiągnięty. Nie będziesz w stanie wejść, dopóki nikt z niego nie wyjdzie. ".

Pozdrawam...

Cytat
Czat jak zwykle, raz działa raz nie działa

Myślę, że słowa "jak zwykle" są niewielkim nadużyciem, ale spoko, rozumiem, w końcu żyjemy w kraju, gdzie wszystko musi być "strasznie", "zawsze", "mega" i w ogóle heloł?! zwłaszcza w internecie, gdzie okazuje się, że każdy rodak jest naturalnym cynikiem :)

Czat nie działa obecnie nikomu, ale myślę, że nie problem nie potrwa długo. Cierpliwości, spokoju i nie spamowania tematu Zażaleń życzę :)

Pisano 28 marca:

jeśli ktoś natknął się na problemy z czatem, niech zrobi wdech, wydech. Powtarza czynność x razy do jutra, kiedy to czat powróci na dobre. Trwają prace modernizacyjne. Zmieni się kilka rzeczy, problemy ze "znikaniem" pójdą w zapomnienie. Jedną ze zmian będą Operatorzy czatu, którzy będą stali na straży porządku i sprawiedliwości. Amen, bless. Miłego dnia ludziska!

Nie żebym się czepiał, ale dziś jest drugi kwietnia :E

Może mi ktoś wyjaśnić, co się stało z tym postem (tematem w sumie)? :E

Y01cjtb.jpg

Od razu po jego napisaniu, był widoczny tylko na liście obok głównych kategorii. Godziny itd widać, a temat całkowicie zniknął z czasoprzestrzeni :tulimy: Odnajdują się tutaj takie rzeczy, czy pisać od nowa?

Nie wiem czy to odpowiedni dział ,ale zakładanie nowego tematu mogło by się minąć z celem ,do tego może powstać bałagan ,więc zadam takie pytanie właśnie tutaj.

A mianowicie rozchodzi się o przyznawanie plusów i minusów:

Dobrze by było aby administracja Dopalamy.com ograniczyła tą opcję do takiego stopnia ,że przyznając +/-

powinno wyskoczyć puste pole do uzupełniła.z uzasadnieniem np.na minimum 10 -20 znaków za co ten plus /- został przyznany ...co o tym sądzicie?

:)

Offtop, ale zółwik zmien sówj podpis bo wklepałes z yt i muli zaladowanie strony. Gdzieś jest chyba w regulaminie ze podpis powinien zawierac iles tam kb.

Pamietam jak Kiedys Motor dawał takie jebitne zdjecia i strasznie muliło strone.

Taka mała uwaga, nie miałem gdzie tego zamiescic takze prosze moderacje o usuniecie tej wiadomosci jak zostanie to wyjasnione.

Przepraszam z Offa i prosze o wyrozumiaolosc. :E

Przy uzytkowniku Emanadziwnymbanie widnieje podpis który wyglada na cytowany post, wiem ze Psycho dałes go "dla potomnych" ale zmyla uzytkownika i moim zdaniem bez sensu takie coś, mnie np razi w oczy strasznie. Ema zasłynał z tego posta ale nie zeby sie spuszczec nad tym niewiadomo ile 😉 Do rozpatrzenia.

Zrobienie mieszanki na legalnych składnikach jest dozwolone i sama produkcja kadzidel zapachowych nie jest zła, Ba za posiadanie nie grozi Ci nic, jedynie gdy wprowadzasz to dla osób 3cich badz dajesz jako darowizne :tulimy: To tak jak by piekarz po szkole sie chciał dowiedziec jak sie robi ciemny chleb ale nikt mu nie chce powiedziec bo jest nowy. Bez sensu, nie badzcie juz tacy przewrazliwieni, nie pytaja o rzeczy zakazane o to skad dochodza paczki , w jakim banku ma dany sklep, z jakiego miasta itp. Za takie coś nalezy sie warn ale za to że ktos chce wiedziec jak zrobić swoja pierwsza mieszanke bo nie chce wydawac kasy na gotowce i chce przyoszczedzic to ja nie widze w tym nic złego. Za czasów mojego modowania z jednym z adminów (teraz juz nawet nie pamietam z którym) doszlismy do wnioksu zeby byc bardziej tolerancyjnym dla nowych osob. Bo gdy o co pytaja odpowiedzi są własnie takie jakie sa "wypierdalaj psie" "poszukaj czytanie nie boli" itp itd. Ogarnijcie sie troche. Np gdy do mnie napisze ktoś nowy i zapyta o to, skad dany sklep wysłał paczke i w jakim ma banku od razu bym takiego goscia usunał z listy uzytkowników, ale jak ktos chce wieidzec jak zrobic meiszanke ziołowa to dlaczeggo mam nie pomoc? Kazdy był kiedys nowy... Blees

Mam pytanie, za co dostaje się ostrzeżenia?

(już dwa razy dostałem za sam fakt, potwierdzenia czegoś panu Niewinnemu)- z jrednej strony pan Niewinny przyznał, że miałem rację a temat niesłusznie został skasowany, z drugiej dostałem 3 punkty ostrzeżenia od Matta więc gdzie tutaj logika?

i znów ciach 17 maja i informacja

Matt dodana 17 maj 2013 - 20:28

kolejny punkt nie wiem za co? Może jakieś uzasadnienie a nie tak dążenie tego moderatora do bana co to zmieni, że założe nowe konto czy na tym to ma polegać, ludzie opanujcie się (z którym się zresztą nie lubię ale antypatia na bok), bez jakiegokolwiek uzsadnienia

Napisałem jako pierwszy, że skorzystałem z oferty szczura i byłem z niej zadowolony nie robiłem MU REKLAMY za darmo tylko jako pierwszy zamówiłem tam ziółka w odpowiednim co do tego dziale tak samo jak

Dlaczego więc oni podali nazwę sklepu nawet nie robiąc w nim zakupów, a ja opisałem współpracę z nim oraz produkty które w nim zakupiłem, odpowiesz mi teraz człowieku? Pewnie, znów jak głupek będziesz się tłumaczył, kpina na tym forum miał Niewinny mi coś wytłumaczyć, potem miało byc normalnie przecież tutaj absurd goni absurd

Ja tłumaczyć się Tobie z mojej pracy nie muszę, polecam przeczytać regulamin forum. A szczególnie 15 punkt regulaminu, za który otrzymałeś ostatnie ostrzeżenie. Jeżeli nadal nie będziesz rozumiał, polecam przeczytać ponownie, bądź poprosić kogoś by Ci to wytłumaczył.

No wytłumacz mi HALO? czy ktokolwiek z innych administratorów nie może, moderatorów tego zrobić? Czytałem regulamin nie robiłem reklamy lecz zrobiłem w nim zakupy (tak jak inni wyrazilem opinię na temat sklepu) dlaczego WIĘC tylko ja poniosłem karę? No proszę zabłyśnij, ty po prostu nie masz uzasadnienia a pisanie Boba, że od kiedy ty jesteś panuje porządek to śmiech na sali, w końcu od kiedy TY dowodzisz to ruch spadł tutaj o 70% co można sobie sprawdzić

SUMUJĄC dostałem punkt ostrzeżenia za to, co robią inni niestety moderator kolejny raz nie potrafi wytłumaczyć dlaczego to zrobił

Za pierwszym razem gdy dostałem 3!!! Niewinny odpisał mi, że nie miałeś prawa usuwać tego temat a co za tym idzie dawać ostrzeżenia

Więc kto w końcu kłamie?

Twoja praca to kpina., dlaczego w powyższych dwóch przykładach nie dałeś warna co? Tylko mi mało tego JA robiłem zakupy i napisałem, że sklep jest sprawdzony oni tylko rzucili adresem więc teraz co brakuje argumentów?

Mów do słupa a słup głupi jak (_I_)