Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

HihU

Zażalenia.

Recommended Posts

Nie było bana. Szkoda, że tak szybko rezygnujesz. Miało potrząsnąć, a wstrząsnęło. Nie zamykam nikomu ust i nie banuję. Nie lubię jednak trzody i czasem trzeba sprawić, by ktoś zaczął wstydzić się swoich poczynań. Jeśli uważasz, że nie mam racji, to dlaczego tak się denerwujesz? Chcesz argumentów? Gdybym miał tu przytoczyć Twoje wypowiedzi, miusiałbym sam się zbanować za pisanie takich rzeczy. Poza tym takie rozmowy rozpoczyna się w innym dziale. :tulimy: Jak Cię widzą, tak Cię piszą.

...więc pisz z sensem.

"Mędrzec nie mówi tego, co wie.

Głupiec nie wie, co mówi."

Pozdrawiam i życzę kreatywności

Greenboy

zastraszony

nie do końca jestem w temacie bo wyjebane mam zazwyczaj na internetowe pierdoły i pyskówki, jednak jeśli już piszemy o nadużyciach i naginaniu regulaminu przez forumowiczów to ja mam pytanie dlaczego Cinek który nie jednokrotnie wyzywał forumowiczów od dziwek i innych chujów kłamców itp itd nie dostał nawet żadnego ostrzeżenia? mało tego same plusy mu lecą jest traktowany bardzo ulgowo, może jednak coś z tymi lodami jest na rzeczy :lol:

Si si señores! Słowo Admina to na forum świętość.

<moralmode on>

1. Jedyna legalna metoda krytykowania ADM, to tzw 'konstruktywna krytyka pracy';

Konstruktywna krytyka – rodzaj krytyki, która charakteryzuje się tym, że osoba krytykująca przedstawia lub sugeruje jednocześnie sposób lub sposoby rozwiązania problemu poddanego krytyce. Można ten rodzaj krytyki zaliczyć do krytyki wyższego poziomu w przeciwieństwie do zwykłej krytyki pozbawionej tej cechy.

Na ogół trudniejsza do wyrażenia niż zwykła krytyka. Przy dyskusji krytycznej problemu lub zjawiska, podczas której stosuje się zasadę przedstawiania tylko konstruktywnej krytyki, zwykle występuje znaczne ograniczenie wystąpień krytycznych.

2. Gdy zostanie przedstawionych kilka odmiennych konstruktywnych stanowisk/opinii/krytyk, należy nad każda z nich 'podebatować' żeby później w ankiecie wybrać najlepsze rozwiązanie:

Debata (także: obrady) – dyskusja o sformalizowanej formie, wymiana poglądów na dany temat, najczęściej w większym gronie osób, np. na zebraniu, posiedzeniu, zgromadzeniu, zjeździe. Dyskusja ta dotyczy wyboru najlepszego rozwiązania omawianego problemu lub sprawy.

3. Powyższe w warunkach forum/sb jest praktycznie niemożliwe. Dlatego Ogarnijcie się wszyscy, zaufajcie wyczuciu Adminów/modów, to normalni pracownicy firmy=forum, którym zależy na porządku, a nie na krzywdzeniu użytkowników. Z większością wystarczy prywatnie, kulturalnie sprawę wyjaśnić, zamiast obrażać się na forum.

dlaczego Cinek (...) nie dostał nawet żadnego ostrzeżenia?

4. Cinek można powiedzieć, że jest takim charytatywnym pracownikiem forum, pełni funkcję testera. Podczas pracy jest narażony na stały, męczący kontakt ze spamują dzieciarnią (pierwsza linia frontu), z tego też powodu może być traktowany podobnie jak Admin/mod/żołnierz czyli 'krytyka konstruktywna' albo wyjaśnianie w cztery oczy.

<moralmode off>

Nie wkręcajcie sobie jakichś jazd na temat Cinka.

1. Nie jest żadnym charytatywnym pracownikiem forum, lubi dużo testować, lubi o tym pisać, lubi też dostawać darmowe próbki dlatego też ma rangę tester o którą prosił przez dłuższy czas.

2. Nie ma żadnych taryf ulgowych, jak przeholowuje to dostaje warna. Przynajmniej dwukrotnie też dostał ode mnie zjebę na privie- ot tak dla ogarnięcia się.

3. Już tłumaczyłem że jeśli chce odznaczać się taką rangą, to musi dawać przykład tak samo jak moderator. Myślę, że się zrozumieliśmy i od tamtego czasu jest przynajmniej trochę spokojniej.

Pokój z Wami :)

W dniu 21.02.2011 o 21:07, CinekMarcinek napisał:

Pewnie zaraz mnie ktoś zje ale najbardziej mnie rozbawiło grożenie sądem w tym całym temacie 😄

juz sobie wyobrazam zgloszenie popelnienia przestepstwa pod postacia zmiany rangi na forum ;ddd

W dniu 21.02.2011 o 21:11, HihU napisał:

1. Nie jest żadnym charytatywnym pracownikiem forum,

No nie śmiem się oczywiście sprzeczać ale...:D

(mój prywatny punkt widzenia) Dla mnie każdy forumowicz współtworzy Forum, a więc jest tego forum charytatywnym działaczem (pracownikiem).

Fakt że jedni tworzą spam, a drudzy spam zwalczają ma ogromne znaczenie przy ocenie postępowania.

HiHu - nie musimy się w tym aspekcie zgadzać, tylko was informuję o moich kryteriach oceny.

W dniu 21.02.2011 o 21:11, HihU napisał:

1. Nie jest żadnym charytatywnym pracownikiem forum, lubi dużo testować, lubi o tym pisać, lubi też dostawać darmowe próbki dlatego też ma rangę tester o którą prosił przez dłuższy czas.

2. Nie ma żadnych taryf ulgowych, jak przeholowuje to dostaje warna. Przynajmniej dwukrotnie też dostał ode mnie zjebę na privie- ot tak dla ogarnięcia się.

3. Już tłumaczyłem że jeśli chce odznaczać się taką rangą, to musi dawać przykład tak samo jak moderator. Myślę, że się zrozumieliśmy i od tamtego czasu jest przynajmniej trochę spokojniej.

Pokój z Wami :)

Poza tym co napisałeś dodałbym ,ze starsi userzy forum pamiętają jak miałem ok 30 minusów bez zadnych plusów i do tego prawie bana złapałem jak sie spiłem i kurwicy dostałem kiedy nikt mi nie chciał podać sklepu z rc jakiegoś 😄

Ja wcale nie mam ulgowej taryfy wbrew pozorom i zjebe zaliczam konkretną co jakiś czas. Warnów mam pewnie z 5-6 na koncie już.

Co do plusów o które ludzie (mef) mają pretencje - sam sobie ich nie daje więc logiczne ,ze dają mi je inni userzy forum jeśli uznają coś co napisałem za przydatne.

Żeby rozwiać wątpliwości, rozjaśnie Wam trochę temat Cinka. Pomimo wszystkich jego offtopów i zbędnych słów pisze sporo recenzji i opisów oraz potrafi zachować opanowanie i darować sobie docinki w sytuacjach, w których niektórzy zaczynają kląć, wyzywać i spamować. Czasem coś pieprznie, ale widać po jego ostrzeżeniach, że nie ma tu taryfy ulgowej. Jak przegnie pałkę, ban poleci jak każdemu innemu. Za wulgaryzmy i offtopy dostaje ostrzeżenia i reprymendy na PW. Po tym ogarnia się zazwyczaj.

W dniu 21.02.2011 o 21:07, CinekMarcinek napisał:

Pewnie zaraz mnie ktoś zje ale najbardziej mnie rozbawiło grożenie sądem w tym całym temacie 😄

Mało jeszcze widzieliście. Czy ja kogoś straszę sądem? To, że napisałem o tym jak jest to niezgodne z kodeksem cywilnym nie znaczy, ze już piszę pozew - ogarnijcie. Chodziło mi o fakt łamania prawa cywilnego. Fakt pisałem pewne rzeczy NA GORĄCO i wkurwiony! Przepraszam jeżeli kogoś obraziłem. Mam już taką naturę, ze mówię co myślę i nie zawsze an tym dobrze wychodzę. TYTUŁ NA FORUM MI SIĘ BARDZO PODOBA!!! Jedyne co chciałem to wyjaśnień za co i dlatego się za niego wkurzyłem. Nie miejsce i czas na kłótnie dlatego wyciągam wirtualną dłoń do admina i proponuję się pogodzić. Będę uważał na formę w jakiej się wypowiadam. Jak macie mnie karać to tak pojedynczo, a nie nagle się nazbiera i z góry 10 warnów dostanę.

@ Co do tego co napisałeś wyżej to ja k. nie piszę niczego przydatnego? Trip raportów etc ?

Dobrze, że napisałeś.

Nie zależy nam na odstraszaniu użytkowników. Jednak czasem trzeba kogoś szturchnąć, żeby się otrząsnął. Zauważ, że inni czytający wyzwiska i wulgarne wypowiedzi myślą, że tutaj tak się pisze na codzień i zaczynają pisać w takim samym stylu. Tak nie może być. Jakiś poziom musimy trzymać. Rónież wyciągam rękę na zgodę. Punkty będą stopniowo spadać. Tytuł również wróci na miejsce.

Pozdrawiam.

Guest lansswk

Użytkownik mka rozsyła spam na PM i to kilka razy to samo jeszcze o treści:

"Witam!

piszę pracę magisterską nt. Dopalaczy. będę bardzo wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety:

https://spreshes..NzRQXkE6MQ"

Edit: wyedytowałem link żeby nie służył

Guest flash

A ja wypełniłem, jakieś pare miesięcy temu i link działał. Co mi tam w sumie niech się bawią w badania :P

Guest kolo120

Jako że nie potrafię odnaleźć kontaktu do administratorów forum, prośbę napiszę tu.

Zwracam się z prośbą o pełne usunięcie mojego konta z forum dopalamy.com, lub informację w jaki sposób mogę konto usunąć

pozdrawiam

kolo120