Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

HihU

Zażalenia.

Recommended Posts

Mów do słupa a słup głupi jak (_I_)

No idealnie wręcz się opisałeś.

Dostałeś ostrzeżenie za złamanie 15 punktu regulaminu forum. I napisałem to po raz n-ty. Jeżeli jesteś tak leniwy, że nie przeczytałeś chociażby wyżej wspomnianego punktu to nawet Ci go zacytuję

15. Bez zgody administracji obowiązuje zakaz podawania na forum adresów www i namiarów do sklepów oferujących RC (research chemicals) oraz DD (designer drugs). Aktywnych użytkowników prosi się o odpowiedzialne podejście i nie podawanie tych informacji nieznajomym i biernym użytkownikom. Ponadto nie wolno prosić o namiary na forum i na shoutboxie, użytkownicy proszący o adresy będę karani ostrzeżeniem. Można jednak poprzez PW.

Podałeś na forum adres www sklep oferującego RC bez zgody administracji. Złamałeś regulamin - otrzymałeś ostrzeżenie. No prościej już nie potrafię wytłumaczyć.

Co do dalszej części Twoich "zarzutów" - to już Twoje prywatne dywagacje - i załatwiaj je sobie z Niewinnym dalej na PW.

Jakie dywagacje czy ty rozumiesz co ty piszesz? podałem adres do sklepu i dokładnie napisałem co tam zamówiłem MACZANKI, czy ty jesteś jakiś nie ten teges? przeciez 90% sklepów posiada w swojej ofercie RC, dlaczego więc ja dostałem za 15 punkt ostrzeżenie a inni nie? TO wytłumacz i oczywiście jesteś jak (_I_) bo mijasz się z wątkiem poraz enty

Trzeci raz się pytam dlaczego tamte osoby nie dostały a ja tak, czy jesteś aż tak nie kumaty nie wiem czy tylko udajesz dalej nie rozumiesz o co mi chodzi czy jak?

napisze ci dużymi literami

DLACZEGO W POWYŻSZYCH WCZEŚNIEJSZYCH TEMATACH NIKT NIE DOSTAŁ OSTRZEŻENIA, CHOĆ ZAKŁADAŁ JE I PODAWAŁ ADRESY (TAM TEŻ SPRZEDAJĄ RC) JEDNOCZEŚNIE JA NAPISAŁEM O MACZANKACH KTÓRE W TYM SKLEPIE ZAMÓWIŁEM I OPISAŁEM SAM ZABIEG TRANSAKCJI (ŻE BYŁA UDANA) WIĘC JAKA JEST RÓZNICA MIĘDZY MNĄ ( I MOJĄ OPINIĄ NA KTÓRĄ POŚWIĘCIŁEM SWÓJ CZAS) A TYM, ŻE KTOŚ DAŁ ADRES SKLEPU PISZĄC COŚ W STYLU "KUPOWAŁ KTOŚ" MOŻE ODPOCZNIJ TROCHĘ OD TEGO MIEJSCA BO SAM JUŻ NIE POTRAFISZ ANI ANALIZOWAĆ, ANI ZNALEŹĆ INNEJ WYMÓWKI KONIEC KROPKA

No i co teraz odpiszesz?

odpiszę Ci po raz 5 (4 razy w poprzednich postach i raz w notatce od ostrzeżenia) - złamałeś 15 punkt forum i otrzymałeś ostrzeżenie. Teraz też dostajesz ostrzeżenie za spam w temacie pomimo tego, że już mój pierwszy post wyjaśnił wszystko.

A skoro jesteś jeszcze bardziej tępy niż mi się wydawało (co kurwa już jest naprawdę, nie lada osiągnięciem) - ZŁAMAŁEŚ REGULAMIN - otrzymałeś ostrzeżenie. Przytoczę po raz n-ty ten punkt regulaminu - Bez zgody administracji obowiązuje zakaz podawania na forum adresów www i namiarów do sklepów oferujących RC. Czytaj w kółko aż trybiki zaskoczą.

A skoro tak bardzo Ci zależy na wytłumaczeniu "a dlacego oni nie dostali po łapkach a ja dostałem? ;( "

Więc różnica między Tobą a tym, że ktoś dał adres sklepu jest taka, że

Użytkownik który założył temat Konkurencji nie złamał 15 punktu forum, bo w tym sklepie nie ma oferowanych RC a "produkty kolekcjonerskie", natomiast w drugim przypadku była zgoda administracji.

Jeżeli pojawi się jeszcze jeden post z Twoim płaczem, otrzymasz kolejne ostrzeżenie - za spamowanie. Nie ogarniam, podobno stary, podobno przeżył swoje a płacze i trzęsie się bo zła moderacja pilnuje porządku.

Dobra jak juz tym regulaminem sie tak skurpulatnie posługujecie szczegolnie ty Matt, to pkt 9 podpunkt b) mam przytoczyć? Chyba nie musze, ale jako moderator to w dobrym swietle Cie to nei stawia.

Ema co do Ciebie , 10 pkt regulaminu tobie przytocze i zacytuje :

10. Użytkownik, który nie zgadza się z decyzją moderatora, może swoje spostrzeżenia przedstawić w prywatnej wiadomości bądź mailu wysłanym na adres moderatora, moderator zastrzega, ze nie będzie odpowiadał na każdego maila. W przypadku dalszych roszczeń użytkownik ma prawo złożyć skargę pod adresem: [email protected]

Także szpady szpady bejbe 😉

Dobra dobra tłumacz się, prawda jest taka, że to co piszesz nie jest prawdą jak to jak kasujesz tematy na forum mam zacytować Niewinnego? Daj mi bana, założe konto i znów będę się z ciebie śmiał

DROGA administracjo zaglądam tutaj od 2009 roku, zauważcie, że od kiedy pan Matt robi porządki (pseudo lofer;) ilość wizyt na forum spadła o 120%!!!

Tyle mam do powiedzenia, prawda jest iż sam Ludo powiedział, iż miałem rację ?:D

tak jak obiecałem - spam w temacie zażalenia

Dostałem WARNA przed chwilą, niech ten łoś da mi juz dosłownego bana bo to śmiechu warte nas obraża i zgrywa Boga

CZUJECIE on mi obiecał hahaha, Ludo olej temat będzie Ema na drugim banie proste a gościu który ani nie przestrzega regulaminu, cieszy się że jest modem, zmniejszył ruch na forum o 120% niech dalej zgrywa że jest fajny 😉

Czy on wie, że te jego warny to 5 minut założenia nowego konta?

co on robi psuje to forum i piszę o tym setny raz

Wiecie czemu robi do mnie wycieczki osobiste? (czyli koniecznie chce mnie zbanować?)

Bo wyśmiałem jego teksty o depresji oraz samotności, potem banalne błędy ortograficzne od tego czasu jest cięty na mnie, to taki mały onanista co twierdzi, iż na forum PRACUJE!!! a nie działa dla dobra społeczności

tak jak obiecałem - nagrodziłem warnem twój spam. Tobie nawet nie chce się przeczytać regulaminu, i nie ogarnąłeś do czego pije Ludo... (Ludo, zawsze możesz zgłosić mój post - nazwanie tępym kogoś komu trzeba coś powtórzyć 5 razy, a on i tak tego nie łapie, bo ma swój świat nie uważam, za nadużycie).

Najpierw prosisz o wytłumaczenie zaistniałej sytuacji, pienisz się jak dziecko, i wręcz żądasz by Ci wyjaśniono coś co już dawno było jasne, a gdy otrzymujesz wyjaśnienie, piszesz "dobra dobra tłumacz się"... No brak mi siły...

Co do tych Twoich płaczy o ilość wizyt - a wziąłeś od uwagę, że od kiedy pan Matt robi porządki, Bob wrzucił antybotowy system? A nawet gdyby REALNA ilość userów wchodzących na forum spadła - to czemu nie, mniejsza szansa na to, że znajdzie się tu drugi taki jak Ty... Poza tym ja wykonuję tylko bezpośrednie polecenia administracji, która sama zadecydowała o nowej rygorystyce oceniania postów.

hahaha BOTY to nie unikalny uzytkownik brawo za inteligencję obrażasz ludzi mądrych, dobra dojeb mi kolejnym warnem inteligencjo wyższa, olej go Ludo on obraża użytkowników i łamie regulimanin który sam łamie sam jesteś TeMpY kurwa w lutym płacakeś że masz depresję potem dojebałem jakie błędy ortograficzne robisz, na prośbe Ludo sam usunąłem płacz to ty odjebałeś depresowcu pracuj dalej

hehe BOT i to Samo IP uahahahaha

Tak bo BOT to unikalny użytkownik, brawo za mądre podejście to TY pierdolisz to FORUM tylko TY!!!! kasujesz tematy, usuwasz i obniżasz chęć do wypowiadania się nic nie wykonujesz walisz pod siebie mam tutaj dać wiadomość od Niewinnego?

JAKIM PRAWEM USUNĄŁ ON TEMAT KTÓREGO NIE POWINIEN USUNĄĆ JAK DAĆ 3 WARNÓW

Więc kurwa skończ waść pierdolić bo jesteś kłamcą który obniża wartość tego forum to tyle

ADMINISTRACJO JEŚLI DLA WAS BOT TO UNIKALNY UŻYTKOWNIK JAK POWIEDZIAŁ TEN PAN U GÓRY, TO ZASTANÓWCIE SIĘ CZY NIE LEPIEJ JAKBY DOMINOWAŁ TU LUDO, ON JEST CHOCIAŻ NA GORĄVCO Z OFERTĄ SKLEPÓW A NIE JAK KOLEGA POWYŻEJ MA PROBLEMY Z TYM, ŻE GO NA GŁUPOCIE ZŁAPANO

//edit

O_o

bierz połowę tego co bierzesz

Matt

P.S. Walisz dalej do tych "internetów"? :)  Zauważyłem, że Tobie trzeba wszystko na tacy - był to zabieg celowy, słowotwórstwo slangu internetowego, mające na celu zabieg 'zwieśniaczenia' (to również jest celowe słowo, piszę tak w razie czego jakbyś znowu nie skumał) i sprostaczenia danego przykładu w zdaniu do którego pijesz.

A te teksty o "depresji i samotności" chętnie bym sobie poczytał, może jakieś cytaty? 

Tymczasowo zamykam temat do wyjaśnienia sytuacji. Bez jaj chłopaki...

Co do słów Ludka - mail nie jest aktualny, moja skrzynka odbiorcza jest zawsze otwarta, jednak po raz kolejny przypominam, że moderatorzy nie są losowymi osobami a wybranymi przez nas, dlatego tylko w przypadku (tak jak tutaj) konfliktu z moderatorem mogę próbować pomóc - i spróbuję, wtedy otworzę temat i napiszę co nastąpi i dlaczego.

Póki co dość już się wszyscy opisali.

Ja rozumiem zasady, po co jest itd., żeby gimbusy nie rozsadziły forum, stąd zasada że na początku posty są moderowane. Ale ku$%# mać czekać tydzień aż moderator przyklepie mojego posta? Really? W tym czasie to ja zdążę zapomnieć, że cokolwiek napisałem. Jeżeli macie w takim czasie akceptować posty ludzi to powodzenia z nowymi użytkownikami przychodzącymi tutaj.

Mysle ze powinnismy nazywac rzeczy po imieniu wiec nie bede owijac w bawelne. Administracja w chuja leci i zostawia forum odlogiem. Nowi userzy czekaja nawet po 3 dni na akceptacje postow. A ze Boba poniosl melanz to poczekaja do jego powrotu. Sorry ale argumentowanie deficytu moderacyjnego brakiem kompetentnych userow to jakis ponury zart. Jak dlugo tak mozna? W porzadku , macie swoje zycie a w nim pewnie mnostwo pracy , ale czy my musimy cierpiec z tego powodu? Mysle ze to zachowanie jest troche nie w porzadku wobec ludzi , ktorzy czesto majac ciekawe wiesci, zamiast utrwalic je na kartach forum, gina w zapomnieniu na czacie. Przez takie dzialanie forum ma znacznie mniej wiedzy, niz mogloby mieć.

Serdecznie do Was apeluję, nie spoczywajcie na laurach . Tytul administratora zobowiazuje.

I by nie bylo ze sie znow wychylam by zablysnac, dwa tygodnie temu gdybym umiescil ten sam post, dobre 90 % tresci pokrywaloby sie z rzeczywistoscia.

P.S. jezeli chodzi o Alienoslawa to w ogole nie poruszalem tematu, czemu? Bo musialby miec chociaz elementarna wiedze o tym i owym, rownie dobrze moznaby zdjac blokade postow.

Guest Ko-Ko

Motor ty modem i tak nie zostaniesz.. Wróć do rek.. Opisywania sklepów z rc.. A to że od jakiegoś czasu nie leci z nami pilot? To co? Już raz tak było i nikt na tym nie ucierpiał.. A to że ktoś czeka na akceptacje? Ja sieje popeline to czeka

Dawniej nie bylo tego limitu. Poza tym limit mial byc tylko mniejszy - taka byla opinia wielu, w tym Boba. 5 postow jako limit byl rozwazany. Wiecej zas jest problem nabic chyba ze mowimy o spamie. czy byle postach. Koko, badz tak laskaw i odpusc sobie te docinki. Dla Twojej wiadomości robilem to wylacznie dla tych Którzy narzekaja na brak możliwości dodania postu od razu, ja ich zreszta doskonale rozumiem.

I zapamietaj - ja tu modem nigdy nie bede i tak zostaje. A ze wyszedlem pierwszy z inicjatywa... jakbym mial sie ogladac na takich jak Ty to faktycznie duzo bym zdziałał. Najlepiej czekac na gotowe nie?

Guest Ko-Ko

Ja tam Ci nie docinam.. Ale chwilami robi się z ciebie służbista.. Tylko nie wiem w jakim celu.. Odpuść troche..

narzekaja na brak możliwości dodania postu od razu

W moim przypadku, nie narzekam, że nie mam możliwości dodać posta od razu. Będzie taka zasada to mogę i nawet te 20 postów przeczekać, ale niech mój post będzie chociaż moderowany w ciągu 24h.

Ten przepis ma jedną idiotyczną cechę w wykonaniu na tym forum. W ciągu 24h w wątku może się bardzo dużo zmienić. Jeżeli mam pisać z sensem i na temat czy dyskutować z innymi, to jak mam to zrobić, jeżeli mój post dotrze dobę czy 3 po? Zostaje więc tylko zadawanie pytań, zakładanie wątków na które ktoś może po tych 3 dniach odpowie (a takie wątki z tego co wiem są niemile widziane na tym forum). W skrócie sama zasada zaprzecza istnieniu jej samej, bo wymusza na userach normalną rozmowę, a pisanie z 3-dniowym opóźnieniem to uniemożliwia.

Nie mówię, żeby usuwać blokadę, bo sama w sobie nie jest zła, pod warunkiem że moderacja/administracja nie wchodzi na forum raz w tygodniu.

Guest zolwik na spidzie

Sorry za off-top ale musze przyznac Ko-ko racje.Nie lubie ocenic ludzi ale ja rowniez zauwazyłem Moto ze masz zaciagi na moderatora i czesto powiewa z Twoich postow jakbys był słuzbistą. 🆗.Tylko nie bierz sobie moich słow az tak na powaznie 😄

Powiem Wam , ze dziwi mnie trochę Wasz tok myślenia. Nie bylo dnia, bym nie slyszal slow zażenowania, zlosci czy zawodu. Chcielibyscie non stop czekac za kimś z góry, az w końcu wyswietli Wasz post? Albo być na cudzej łasce chcac sie dowiedzieć takich drobiazgów jak np

Dawkowanie Rc czy skutki uboczne.

Btw trzeba być sluzbista z krwi i kosci chcac pomoc innym. Ciekawy motyw, ktos dajmy na to przedobrzyl z brefem i w niepewności z ZS czeka aż ktoś zaakceptuje jego pytanie lub raczy pomoc. A jestem pewien ze obrocilibyscie sie dupami, bo swierzak na pewno jakis łeb... Zreszta nikt Was sie nie zainteresowal. To za czym miałem czekać.

Zrobilem to dla takich userow jak Widget, Oska i innych.

Poznałem ich obu dość dobrze, maja bardziej w glowach poukladane niz niejeden pełnoprawny user. Przykro mi tylko że zamiast okazać troche entuzjazmu na kazdym kroku widzicie przekret. Robie to dla dobra forum, w zamian nie chce nic.

Ciekawy motyw, ktos dajmy na to przedobrzyl z brefem i w niepewności z ZS czeka aż ktoś zaakceptuje jego pytanie lub raczy pomoc

Tu niestety ale jest racja. Temat forum jest dość odpowiedzialny, a wiadomo jakie są dzieciaki. Nie poczeka, nie pomyśli a potem będzie się zwijał z nadmiaru jak przed chwilą VIP na czacie, bo nagle się okazało, że dziwnie to zmetabolizował i go pozamiatało. Wiele osób unika forów, czytania pierdół itd. bo im się po prostu nie chce. Tutaj niczego nie można znaleźć, nie mogłem znaleźć informacji ile trzeba mieć postów żeby wyjść z moderacji, a leszczem w szukaniu nie jestem. Jak nie ma nowych userów forum umrze.

Zawsze można napisać, poszukaj w przeglądarce itd., rezultat jest taki, że poszukanie odpowiedzi na swoje pytanie jest 100 razy trudniejsze niż napisanie posta i poczekanie na odpowiedź. A wtedy odpowiedzi mogą udzielić ludzie z doświadczeniem. Jeżeli w tej chwili odetniecie nowych od tego, żeby starzy wyjadacze przekazli im wiedzę, to za rok będzie tu wipe i poziom wszystkiego spadnie (o ile forum będzie jeszcze funkcjonowało).

Spora ilość postów została właśnie zatwierdzona. Posty, których nie znajdziecie zostały usunięte z uwagi na niezgodność z Regulaminem lub brak wartości merytorycznej.

Przestańcie spamować i zwracać sobie nawzajem uwagę. Temat nie temu służy.

Co do zatwierdzania postów... Po zmianie designu forum i zasad postowania nadal uczymy się tego przyzwyczajenia, aby sprawdzać niezatwierdzone treści. Miejcie cierpliwość. Czas oczekiwania na akceptację będzie malał. Na pewno. 😉

Myślę, że Greenboy wyczerpał temat. Pierwsze posty userów z pewnością nie będą od razu publikowane a będą oczekiwały na zatwierdzenie, które nadejdzie za każdym razem szybciej, gdyż wszyscy się uczymy obsługi poniekąd na nowo. Nie ma możliwości wycofania zatwierdzania pierwszych postów gdyż jest to niepraktyczne. Krytyka przyjęta, sprawa wyjaśniona, poprawa obiecana, temat zamknięty.

Składam zażalenie. Powód: ukrycie wątku pojedyńczego.

Ja rozumiem, jego działalność, bezpieczeństwo itd. , ale po jakiego ch*** mnóstwo osób (w tym także ja) staraliśmy się, wypowiadaliśmy, wkładaliśmy w swe posty trud i zaangażowanie ?

Idąc tym tokiem myślenia można się pozbyć połowy treści forumowej. 

Szkoda, że nikt nie raczył zapytać nas - osób, które tworzyły wspólnie ten wątek.

Moja propozycja jest taka, by sklep ten wrzucić w jakieś miejsce na forum, gdzie dostęp będą mieli tylko nieliczni (if you know what I mean, nigga).