Skocz do zawartości
HihU

Zażalenia.

Polecane posty

a ja się obrażam, i więcej tu się nie produkuję! nie warto, bo albo nie ma z kim podyskutować, a jak już się uda, to wszystko ląduje w koszu, może i był offtop, ale w temacie abstrakcyjnym dość, i nie taki całkowity, w takiej sytuacji, można przenieść, a nie od razu usuwać :/ i jeszcze palcem grozić.. nie to, nie. Mam wrażenie, że nie spodobała się moderatorowi zbyt surowa ocena użytkowników forum, ale mam nadzieję, że nie o to chodziło.. mam wrażenie, że naprawdę coś tam mi się udało zawrzeć i jeśli to dla Was jest KOMPLETNIE bez znaczenia, to ja zupełnie nie wiem co tu w ogóle robiłem..

Pozdro i powodzenia.

P.S. a o 122 bym coś mógł skrobnąć :P

Rozumiem występowanie u niektórych "ostatnich sprawiedliwych" jednostek syndromu spuszczania się na własne odbicie w lustrze, ale to niekoniecznie zmienia fakt, że w danym temacie pisze się na dany temat - i tak jest na znacznej większości forum. Podobnie jak na znacznej większości forum konsekwentne off-topicowanie kończy się wlepieniem oficjalnego warna, czego i tak nie zrobiłem, a jedynie słownie upomniałem. W razie przemyślenia swojego zachowania, nabrania dystansu, poluzowania zwieraczy i utracenia nadmiernej ilości pychy zapraszam ponownie do pisania.

Pozdrawiam

Gość pqnk

...jak to gdzie u ks.Pqnk :biggreen:

Zapomniałaś już, że miałem podjechać po Ciebie swoim Cipkowozem???

Edytowano przez Cichy Bob
%-)

Rozumiem występowanie u niektórych "ostatnich sprawiedliwych" jednostek syndromu spuszczania się na własne odbicie w lustrze, ale to niekoniecznie zmienia fakt, że w danym temacie pisze się na dany temat - i tak jest na znacznej większości forum. Podobnie jak na znacznej większości forum konsekwentne off-topicowanie kończy się wlepieniem oficjalnego warna, czego i tak nie zrobiłem, a jedynie słownie upomniałem. W razie przemyślenia swojego zachowania, nabrania dystansu, poluzowania zwieraczy i utracenia nadmiernej ilości pychy zapraszam ponownie do pisania.

Pozdrawiam

dzięki.

ale zauważ, że Twoja ocena mojej osoby w tym temacie TO MASAKRYCZNY OFFTOP i chyba swoje posty powinieneś kasować :D, w dodatku prymitywne chamstwo, i nie wiem czym sobie zasłużyłem, bo nie napisałem pod Twoim adresem jednego złego SŁOWA, a Ty mi tu od razu wyskakujesz, z jakimiś gejowskimi insynuacjami, wydawało mi się, że moderator - z definicji powinien trzymać jakiś poziom, widać nie wszędzie.. te pstrokate kolorki, jednorożce w awatarze i ksywa niewinny - to wcale nie zbieg okoliczności..? :D luzować zwieracze, to możesz kazać swoim znajomym..

i jeszcze powinienem Cie przepraszać, i być wdzięczny, że łaskawie nie dostałem ostrzeżenia..? :D

To ja se tu napisze w czym mam problem, i to nie jest ZAZALENIE(!) ino pytanie natury mysiej. Zmienila se mycha fotke w profilu i dalej stare dziadostwo sie wyswietla ni nowe (ktore pokazuje prawdziwe oblicze mysiastej, jak w realu wyglada).Wylogowala sie i zalogowala i tak 2x i nic. Why to moze tak byc? :huh:

Juz zadzialalo :)

NieOgarNiam,

Greenboy wysłał Ci prywatną konwersacje "TY!".

Greenboy napisał:

======================================================================

W dniu dzisiejsym lądujesz pod lupą. Twoich śmieci normalnie nie da się czytać. Otrzymujesz nowy tytuł, a całą Twoją twórczość dziś zweryfikuję. Pozdrawiam

======================================================================

Ty po pierwsze to masz 24h na zmianę tego tytułu - jesteś osobą prowadzącą portal i zmiana tytułu osoby bez jej zgody (na obraźliwy) jest na 100% naruszeniem kodeksu cywilnego więc jak nie masz zamiaru się procesować to zmień ten tytuł. Proszę o usunięcie mojego konta, bo nie chcę być użytkownikiem na forum gdzie członkiem administracji jest osoba tak ograniczona by napisać coś komuś bez podania argumentów, a do tego zmienić mu tytuł. Proszę o usunięcie moich danych osobowych z serwisu jak i nie wysyłanie mi spamu na pocztę.

Sam tytuł wiadomości "TY" wskazuje, że mam doczynienia z prostakiem (jak mnie nazwałeś), bo osoba piastująca stanowisko kierownicze (nie ważne czy to portal czy korporacj) powinna potrafić się zachować i poprawnie wypowiedzieć - nawet jeżeli jej się coś nie podoba. Myślisz, że jak masz w tytule admin czy moderator zwalnia Cię z kultury?

Pozdrawiam

nieogarniam

Używałem zawsze hypka przyszedłem tu bo wydawało mi się, że jest przyjazna atmosfera i mnie ludzi to zawsze lepiej się znamy, przyszedłem tutaj i serio było fajnie - do dziś;P!

Pozdrawiam i żegnam wszystkich znajomych z forum.

Nie było bana. Szkoda, że tak szybko rezygnujesz. Miało potrząsnąć, a wstrząsnęło. Nie zamykam nikomu ust i nie banuję. Nie lubię jednak trzody i czasem trzeba sprawić, by ktoś zaczął wstydzić się swoich poczynań. Jeśli uważasz, że nie mam racji, to dlaczego tak się denerwujesz? Chcesz argumentów? Gdybym miał tu przytoczyć Twoje wypowiedzi, miusiałbym sam się zbanować za pisanie takich rzeczy. Poza tym takie rozmowy rozpoczyna się w innym dziale. :tulimy: Jak Cię widzą, tak Cię piszą.

...więc pisz z sensem.

"Mędrzec nie mówi tego, co wie.

Głupiec nie wie, co mówi."

Pozdrawiam i życzę kreatywności

Greenboy

zastraszony

nie do końca jestem w temacie bo wyjebane mam zazwyczaj na internetowe pierdoły i pyskówki, jednak jeśli już piszemy o nadużyciach i naginaniu regulaminu przez forumowiczów to ja mam pytanie dlaczego Cinek który nie jednokrotnie wyzywał forumowiczów od dziwek i innych chujów kłamców itp itd nie dostał nawet żadnego ostrzeżenia? mało tego same plusy mu lecą jest traktowany bardzo ulgowo, może jednak coś z tymi lodami jest na rzeczy :lol:

Si si señores! Słowo Admina to na forum świętość.

<moralmode on>

1. Jedyna legalna metoda krytykowania ADM, to tzw 'konstruktywna krytyka pracy';

Konstruktywna krytyka – rodzaj krytyki, która charakteryzuje się tym, że osoba krytykująca przedstawia lub sugeruje jednocześnie sposób lub sposoby rozwiązania problemu poddanego krytyce. Można ten rodzaj krytyki zaliczyć do krytyki wyższego poziomu w przeciwieństwie do zwykłej krytyki pozbawionej tej cechy.

Na ogół trudniejsza do wyrażenia niż zwykła krytyka. Przy dyskusji krytycznej problemu lub zjawiska, podczas której stosuje się zasadę przedstawiania tylko konstruktywnej krytyki, zwykle występuje znaczne ograniczenie wystąpień krytycznych.

2. Gdy zostanie przedstawionych kilka odmiennych konstruktywnych stanowisk/opinii/krytyk, należy nad każda z nich 'podebatować' żeby później w ankiecie wybrać najlepsze rozwiązanie:

Debata (także: obrady) – dyskusja o sformalizowanej formie, wymiana poglądów na dany temat, najczęściej w większym gronie osób, np. na zebraniu, posiedzeniu, zgromadzeniu, zjeździe. Dyskusja ta dotyczy wyboru najlepszego rozwiązania omawianego problemu lub sprawy.

3. Powyższe w warunkach forum/sb jest praktycznie niemożliwe. Dlatego Ogarnijcie się wszyscy, zaufajcie wyczuciu Adminów/modów, to normalni pracownicy firmy=forum, którym zależy na porządku, a nie na krzywdzeniu użytkowników. Z większością wystarczy prywatnie, kulturalnie sprawę wyjaśnić, zamiast obrażać się na forum.

dlaczego Cinek (...) nie dostał nawet żadnego ostrzeżenia?

4. Cinek można powiedzieć, że jest takim charytatywnym pracownikiem forum, pełni funkcję testera. Podczas pracy jest narażony na stały, męczący kontakt ze spamują dzieciarnią (pierwsza linia frontu), z tego też powodu może być traktowany podobnie jak Admin/mod/żołnierz czyli 'krytyka konstruktywna' albo wyjaśnianie w cztery oczy.

<moralmode off>

Nie wkręcajcie sobie jakichś jazd na temat Cinka.

1. Nie jest żadnym charytatywnym pracownikiem forum, lubi dużo testować, lubi o tym pisać, lubi też dostawać darmowe próbki dlatego też ma rangę tester o którą prosił przez dłuższy czas.

2. Nie ma żadnych taryf ulgowych, jak przeholowuje to dostaje warna. Przynajmniej dwukrotnie też dostał ode mnie zjebę na privie- ot tak dla ogarnięcia się.

3. Już tłumaczyłem że jeśli chce odznaczać się taką rangą, to musi dawać przykład tak samo jak moderator. Myślę, że się zrozumieliśmy i od tamtego czasu jest przynajmniej trochę spokojniej.

Pokój z Wami :)

Pewnie zaraz mnie ktoś zje ale najbardziej mnie rozbawiło grożenie sądem w tym całym temacie :D

juz sobie wyobrazam zgloszenie popelnienia przestepstwa pod postacia zmiany rangi na forum ;ddd

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA