Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

HihU

Zażalenia.

Polecane posty

Post wyżej, jest pierwszym jaki napisałeś po rejestracji z tego konta, tak więc albo masz ich więcej albo nie jesteś w stanie sobie poradzić z dodawaniem postów, tylko jak w takim razie napisałeś ten?

Czy według moderatorów zwrócenie uwagi ludziom aby nie katowali vendora popularnym zdaniem "nazwa vendora" priv jest wielkim spamem,  który trzeba usunąć,  ale kilkadziesiąt postów vendor priv już nie? 

Może warto zrobić coś z tym spamem? 

Edytowano przez Ferplast

Dnia 5.04.2018 o 07:52, yazz2 napisał:

produktu od wendora x konczyla sie usunieciem konta.

No to usuwacie ten KONTA na tym FORUM czy Nie?  @Admin 

Dnia 5.04.2018 o 07:52, yazz2 napisał:

Nie jestem pierwszym

Nie podoba mi się działanie moderatora @Wojt który bardzo szybko postanowił zamknąć temat HEX-cukier uzasadniając to spamem nie na temat. 

@Wojt dlaczego nie zamykasz głównych/pochlebnych tematów vendorow gdy tam się pojawia spam? A temat niewygodny dla boostlaba/pasjonata postanowiłeś tak szybko zamknąć? Mogłeś usunąć spam.

Edytowano przez P&K

Coz waznego chcialbys tam dopisac? Moze chcesz wyjasnic kolegom ich brak wiedzy w czyms o czym pisza, a moze chcesz dac recenzje? 

Produkt nie wchodzi do sprzedazy, byl wysylany w formie gratisow, i w czym widzisz problem? 

Masz jakies konkretne pytanie, jeszcze? :lol: 

Dnia 28.01.2018 o 14:02, Wojt napisał:

Mówisz, bezpodstawnie? hyymm ok, to każdy post, ktory bedzie spamem będę nagradzał warnem, bez względu czy to będzie natarczywy spam czy jedynie wdasz sie w kłótnie :D  OK? ;) 

NO PROBLEMO XD

Dobra muszę wtrącić swoje 3 grosze, od kąd tu jestem nie przypominam sobie takiej zawiści, mianowicie, moja rejestracja 2014, bardzo żadko pisałem jakieś posty gdyż miałem kobietę która się z czaiła, że siedzę jestem zarejestrowany a forum. Rok 2016 październik, rozstaliśmy się, zacząłem pisać posty od tego momentu, zawsze czat był dla mnie miejscem do pogadania. Miałem wyjebane na te posty plusy, sample itp. Każdy sobie może myśleć co chce, mam w to wyjebane, chciałbym się zapytać Pana admina, skąd taka zmiana, dlaczego zawsze dostaje warny, a ta druga osoba nie? Nie mówię, że nigdy nic nie pocisnąłem komuś, ale ta druga osoba również mi cisneła, a mimo to ja tylko dostaje jakieś, kary, warny, czasem kompletnie bez sensu...  Wojt nigdy nie zrobiłem multikont, bardzo dobrze wiesz o tym, robicie mi aferę o jakieś 300zl które splacilem i wszystkim V wyrównał wszystko, przez ten czas co tu jestem poprosiłem oficjalnie o sample dopiero w 2016roku, październik, ile tych sampli wziąłem z 5 razy?  Na mnie wypierdalaj vendor już któryś raz z rzędu walka o znika i to nie za małe sumy, czemu nie robicie nic w tym kierunku? Zero wsparcia od Administracji. Gdzie znikły polubienia za moje sprzęty które robiłem z żarówek jak i również z kolekcji itp? Pewnie sam sobie ponabijałem.... 

Dnia 9.04.2018 o 02:11, Admin napisał:

Nie usuwamy na życzenie, tylko w przypadku multikont.

OK przejdźmy dalej, podobno miałem z że 100 multikont i sam ze Sobą pisałem i dodawałem plusy jak bym strasznie na tym zależało,  o ale dobra, jak wyżej zacytowalem Pana Czerwonego proszę o usunięcie mojego konta gdyż miałem te kilka multikont i jechałem na samplach. To forum jest już tak przestrzelone, sami swoją polityką doprowadzacie do końcówki istnienia różowego. Niech każdy sobie przemysli i przeanalizuję ten post może dojdzie do wniosku. Czekam na hejty, będzie się z czego pośmiać, jak wszyscy wiedzą lepiej.. Ja zawijam zbierać złom w końcu trzeba jakoś zarabiać na życie. Macie takie z internetu fajny obrazek znalazłem, jakiś gość sample dostał. https://imgur.com/VxF9f5y

https://imgur.com/a/qz68LcT

W sumie... Nowa szata graficzna jest zajebista,  ale zauważyłem odkąd jest zmiana, że:

-legendarne ":e" nie działa :e

-nie zapamiętuje logowania i za każdym razem jak wyłączę stronę, muszę się logować od nowa 

A tak to zajebiście mocno :)

Edit:

Mój błąd, po prostu wciskałem automatycznie wyskakujące w piasku forum.dopalamy.com/login XD 

A :e trzeba z dużej tylko :E

Edytowano przez kajabuza

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się