Skocz do zawartości
HihU

Zażalenia.

Polecane posty

Proszę o wyjaśnienia dlaczego to ja dostałem bana na czat a "Popek" nie... skoro to ten imbecyl zaczął prowokować! Krytykować!. Napisałem post również w zażaleniach. 

Za to, ze jako pierwszy zamiast merytorycznej rozmowy wypisywales inwektywy.

Tak zgadzam się, zerknij na post w dziele "ZAZALENIA" - czy do czegos się nie przyznałem ?

Wojt znas zmnie kilka dni - kiedy pieprze głupoty to dla jaj o lekach z apteki. Ale nie w tak poważnej sytuacji!

Nie chce z toba dyskutować, ponieważ to Ty masz władze, ale proszę... zobacz jak ktoś dislakuje wszystkie Twoje wpisy to jest to normalne ? Nie dodaje nic od siebie, czyta, wyciąga informacje i w ogole? Jak go nazwac inaczej niż FRAJER i PIES ?. Wojt... podejmij decyzje, odbanuj mnie z czata albo usun moje konto całkowicie oraz wszystkie moje wpisy jakie dodałem do tej pory. Zobaczymy kto bardziej jest merytoryczny. Ja czy on

za oszczerstwa napisane w temacie zazalenia, nie widze potrzeby aby cofnac bana na czat.

Ok - to również poproszę o bana dla niego. Czuje się wyzwany. Napisal, ze jestem infantylny. Jeżeli prawo obowiązuje, to obowiązuje wszystkich i jego również. 

Oszczerstwa ? Czlowieku ja tam powtórzyłem to co napisałem... i zapytałem się czy za to jest ban? Użyłem cenzury, a reszta słów jest używana potocznie w języku polskim. Proszę napisz mi do kogo mogę napisać w TWOJEJ SPRAWIE, ponieważ wojt uważam, ze poplynales za daleko. Kto jest twoim przelozonym wyżej na forum ?

Patrz dalem Ci kilka lapek w dół... zobacz jakie to jest wkurwiające. A jakbym dał tkaich łapek 1000 ? To był miał złą reputacje i nie wiem czy moderatora byś miał ...

SMIESZNY JESTES I MINUSUJ SOBIE DALEJ!! 
KULTURA, TO SIĘ WYNOSI Z DOMU! NIE MÓWILI CI ? 

CHOCIAŻBY ZA UJAWNIANIE PRYWATNYCH WIADOMOŚĆI NIGDY ALE TO PRZENIGDY NIE POWINIENEŚ BYĆ MODERATOREM.

ADRESY IP TEŻ UJAWNIESZ ? FRA**** FRĘDZEL- INACZEJ CIEBIE NAZWAC NIE MOŻNA. BIERZ SIE DO ROBOTY PSIE I USUN NAJPIERW MOJE POSTY WSZYSTKIE A POZNIEJ KONTO!

KAŻDY MĄDRY WYSNIOSKUJE ZA KIM PLECAMI BĘDZIE STAĆ ZA TOBĄ PSIDUPASEM ADMINA Z UPRAWNIENIAMI KTÓRE KAZY TOR (PROGRAM) OBEJDZIE, CZY ZA MNĄ... KTÓRY WALCZY O TO BY POPEK MIAŁ BANA A TOBIE ZABRALI MODERATORA.

JAK TAK SIE BAWISZ I LAMIESZ REGULAMIN TO JA TEZ TO BEDE ROBIC!

I jak piszesz, ze cos wynosi się z domu to powinieneś wiedzieć, ze korespondencji prywatnej tez się nie ujawnia ! Mama Cie tego nie nauczyla, nie czytac cudzych listów lub publikować własnych? Opublikuj może ze ojca masz alkoholika tez z checia o tym poczytamy

Administracja z checia poslucha, co masz im do powiedzienia. ZAPRASZAM @Admin przyjmie Twoje obelgi bezpodstawnie rzucane na moderatorow, tak samo jak uwypuklimy Twoje oszczerstwa, jako miales informowac kogo kol wiek o czym kol wiek. 

PS. zwaracac uwage i informowac, mozna zarzadce forum, bez wyzwisk do drugiego usera i panoszenia się, to nie jest wasz prywatny folwark, ze mozecie srac i siedziec w gownie..!

O jaki poprawny politycznie się nagle stales? Wiesz, ze przegiąłeś oj widać to... potulny się piesek zrobil, który teraz wskazuje gdzie i go kogo może na niego naskarżyć 

Przed chwilą, maybe2 napisał:

I jak piszesz, ze cos wynosi się z domu to powinieneś wiedzieć, ze korespondencji prywatnej tez się nie ujawnia ! Mama Cie tego nie nauczyla, nie czytac cudzych listów lub publikować własnych? Opublikuj może ze ojca masz alkoholika tez z checia o tym poczytamy

Wycieczki po rodzinie, to takie dorosłe i odpowiedzialne zachowanie.

Jak miło, co tam jeszcze nam opowiesz? Posluchamy z checią a ja w szczególności inwektywów w moją strone.

I wiesz co teraz Cie najbardziej zaboli, koncze z Tobą pisać, odpisywać i w ogole reagować na Ciebie. Ostatnie co to zgodnie z regulaminem napisz mi na jak długo otrzymałem bana na czat :niewinny: Możesz to zrobić PUBLICZNIE JAK STONOGA a możesz być w porządku i napisać to priv. 

46 minut temu, Ryzen napisał:

Wiem kim jest "Popek" i to ja pierwszy puściłem info w obieg do pewnego VENDORA bo typa znam i wiem kim jest.

@Wojt

@pablo

Radze się bacznie przyjrzeć temu "typowi"

Na prawdę inni moderatorzy niż Wojt, proszę zareagujcie ... Każdy wie kim i czym ten człowiek śmierdzi a Wojt moderator go broni. Nikt po za MOIDERATOREM WOJTEM ani samym POPKIEM nie napisali nic normalnego o nim (popku), za to za mną jest wiele osób które popierają mnie w słowach.

Przed chwilą, maybe2 napisał:

Na prawdę inni moderatorzy niż Wojt, proszę zareagujcie ... Każdy wie kim i czym ten człowiek śmierdzi a Wojt moderator go broni. Nikt po za MOIDERATOREM WOJTEM ani samym POPKIEM nie napisali nic normalnego o nim (popku), za to za mną jest wiele osób które popierają mnie w słowach.

Dziecko, za oszczerstwa i klamstwa na moj temat do tego wyciczki po rodzienie, Kim by ten popke ni ebyl to i tak jestes zerem, pojmujesz? ZEREM!

Twoje wiadomosci publiczne zostaly ujwaniony, bo od pierwszego postu mnie oczerniasz, Ty ktory tutaj mozesz miec poparcie calgo forum, masz przestrzegac regulaminu. Upomnialem Cie wczoraj ze wyzwiska nie beda tolerowane a Ty dzisiaj do kolejnej osoby lecisz z inwektywami. 

Wydaje Ci się, że jesteś fajny? :hahaha: 

Do Twoich insynuacji się nie będę odnosil gdyż takich dzieci jak Ty przez ostatnie 8 lat przerobilem tutaj setki, jedyny argument  Twój to wyzwiska a oo wycieczkach po rodzinie, to juz jestes zdyskwalifikowany w oczach kazdego kto to przeczyta! POKAZALES KLASE WYZYWAJAC TAKZE TUTAJ MNIE, TAK WIEC SIE ZASTANÓW, KTO TUTAJ JEST KIM.. 

Nie masz prawa, kogo kol wiek obrazrac i wyzywać! Czy to zlodziej czy cpun czy kobieta lekkich obyczajów! KONIEC!! 

Masz podejrzenia, poinformuj administracje czy moderatora, nie masz prawa zachowywac sie ponizej krytyki czy to wczoraj czy dzis!

OD WYMIERZANIA KAR SĄ INNI A TY UBLIŻASZ A NIE POINFORMOWALES KOGO KOL WIEK, TYLKO ODRAZU OD WYZWISKA!

BANEM I TOBĄ ZAJMIE SIĘ @Admin I TAK NIECH PRZECZYTA TWOJE KŁAMSTWA I OBELGI JAK I CAŁĄ HISTORIE TEGO, JAK ZOSTAŁEŚ SKRZYWDZONY..

PS, wezwij tych co myslisz ze za Tobą stoją, niech przeczytaja ostatnie posty i ocenia Twoje zachowanie i niech każdy z nich zminusuje ten post! ZObaczysz ile jesteś wart ;) 

Twoje również, bądź teraz poprawny politycznie a i tak Ci to nie wyjdzie. Ciekawe czy admin chciałby by tak MERYTORYCZNIE jego moderator odpisywał.

Nie wciskaj KŁAMSTWA, ŻE JA ZACZĄŁEM PO RODZINIE! To Ty pierwszy kwestii przypomnienia napiszę Ci, że poruszyłeś ten temat. 

Widzę, że gdybyś był pewny swojego zachowania to już dawno bym poleciał permanentnie, ale nie wiesz czy tak możesz się zachować to jednak wolisz być wycofany. Dlatego sprawą zajmie się Admin... 

PS. TWOIM OBOWIĄZKIEM JEST SIĘ ICH (WYMIENIONYCH UŻYTKOWNIKÓW) ZAPYTAĆ JAK I SKLEPU RC HITRO O UŻYTKOWNIKA POPEK, A NIE MOIM OBOWIĄZKIEM PRZYWOWYŁAC ICH DO ODPOWIEDZI. POMYLIŁO CI SIE COS!

TY POPROŚ POPKA NIECH SIE WSTAWI ZA TOBA!

co Ty klamiesz, to czlowieku! SMIESZNY JESTES :hahaha: Wskaż gdzie jest chociaz jeden wulgaryzm w Twoja strone? No dawaj malenki czekam :hahaha: 

NIe poinformowales nikogo i koniec tematu! 

Najpierw się informuje a nie się rzuca, bo Ci się wydaje ze jestes zajebisty :niewinny: Zero ma więcej godności niż Ty :hahaha: 

Po co mam Cie banowac, jak zbanuje Cie admin, po co ja mam się denerwować kimś, kto nie jest w stanie zrozumieć ze nie ma prawa nikomu ubliżac...
Minusuj sobie, minusuj. 

Ty nawet logicznie pisać nie potrafisz. Ponieważ w tej nawet wypowiedzi próbujesz atakować mnie " Zero ma więcej godności niż Ty " - wybacz, ale zerem nie jestem a dla Ciebie mogę być Panem.

Więc zastanów się czy nie obrażasz.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA