Skocz do zawartości
HihU

Zażalenia.

Polecane posty

Gość yankenahajcie

Nie moge znalezc innego tematu wiec bede pisal tutaj.

@Admin co myslisz o dodadniu powiadomienia w przypaadku edycji posta przez moderatora i w przypadku usuniecia posta? 

Czy jest opcja zeby czat moglby opcjonalnie otwierac sie w osobnej karcie? bo ciągle machać myszką jak czubek żeby sprawdzić pm, i odpisać na czacie na jednej karcie to troche niewygodne jak dla mnie.

I zmiencie ten limit czasowy wiadomosci, nie kazdy tu pisze jak zolw :)

@Admin ogólnie chciałbym powiedzieć, że odjebaliście kawał dobrej roboty. Forum wygląda teraz bardzo fajnie, jest świeże, ale nadal czuć klimat starego dobrego dopalamy, no a poza tym jak twierdzisz jest też bezpieczniejsze, no a na widok czatu na stronie w ogóle wpadłem w niebotyczną euforię... No dobra, może tylko po prostu trochę się ucieszyłem %-D

No ale właśnie, takie pytanko odnośnie tego chatu. Czy macie zamiar zostawić go w takiej formie jak jest, czy to tylko przejściówka? Aktualnie no trochę mu brakuje do stanu chociaż połowicznej używalności, niestety :( Jest ogólnie niewidoczny na stronie, przez co pewnie dużo osób nawet nie wie, że on istnieje, strasznie brakuje jakiejś listy osób dostępnych, przez co nie wiadomo, czy wiadomość puszcza się w eter, czy faktycznie jest ktoś, z kim można by popisać. Tak jak phace napisał, dobrze byłoby dać go w oddzielnej kracie i idealnie gdyby na kracie przeglądarki pojawiała się ilość napisanych wiadomości, czyli po prostu tak jak było kiedyś. Ograniczenie czasowe to niezły pomysł, ale 10 sekund to trochę dużo jednak... 

Ogólnie jest całkiem fajnie, tylko brakuje temu chatowi jeszcze trochę.

Raczej nie da rady w osobnej karcie, to prosty shoutbox, praktycznie cały czas tam ktoś jest, błąd z "%s" będzie poprawiony, mamy go na uwadze.

10 godzin temu, Seds napisał:

@Admin daj nam konieczność usuwania własnych postów, bądź edycji

Przecież możecie edytować swoje posty do 30min po dodaniu.

9 godzin temu, phace napisał:

Czy jest opcja zeby czat moglby opcjonalnie otwierac sie w osobnej karcie? bo ciągle machać myszką jak czubek żeby sprawdzić pm, i odpisać na czacie na jednej karcie to troche niewygodne jak dla mnie.

I zmiencie ten limit czasowy wiadomosci, nie kazdy tu pisze jak zolw :)

Specjalnie jest limit czasowy żeby nikt nie spamował.

@pablo mieli jestem tego pewien, ale ręki uciąć nie dam.

A ten 30 minutowy czas na edycję posta to śmiech na sali.

Powinno to być na stałe równoznaczne z możliwością usunięcia posta.

Ps. Rozumiem może działy partnerskie mają do tego prawo, ale dajcie je też nam.

Jak zmiany to zmiany

Siedzę tyle lat i nie było możliwości usuwania postów przez userów :)

Lepsze 30min niż to, co było wcześniej, czyli po 5 minutach już nie można było edytować hehe...

Ale tak poza tym, ja tu tylko sprzątam...

To czas na zmiany i to konieczne.Ps.Jak palniesz coś glupiego lepiej szybko to skasować, lub edytować niż czekać jak łaskawy modermoderator, admin usunie posta.

Gość zvcvwtoi

@Admin daj nam konieczność usuwania własnych postów, bądź edycji

koles dobrze prawi,gdzie jak gdzie,na forum dla wędkarzy bym zrozumiał ale tutaj? usuwanie i edycja postow chociaz przez 24h to absolutne minimum codziennie ktos gdzies spina dupe o jakies paczki i wypisuja kazde mozliwe info o wszystkim albo siedza tak nastukani benzo ze ledwo piszą a ja juz pisza to potem sie za glowe łapią co pisali rozumiem ze selekcja naturalna to nic zlego ale jednak dużo lepiej jak taka opcja jest niz jej nie ma obiema rękami podpisuje sie pod wprowadzeniem edycji i usuwania chociaz przez 24h nie dość że ma to same plusy to zwalnia też i was z dużej części roboty jeśli chodzi o zgłoszenia czy usuwanie pozdro  

Edytowano przez zvcvwtoi

Jest tak.Ciebie Pablo traktuje jak przyjaciela ale ja do młodych nie pasuje

Dlaczego nikt z doswiadczonych nie protestuje że dziecko typu Yankehajcie psuje im autorytet.On w życiu nie zobaczy takiej ilości ćpania jaka ja mam w sobie

Edytowano przez pablo
Scalenie. Żółwik edytuj posta zamiast pisać następnego ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA