Skocz do zawartości
HihU

Zażalenia.

Polecane posty

Zgłaszam zażalenie :D 

Możesz dać tylko 20 polubień dziennie.
Nie możesz dać więcej polubień.

:( a co jak od rana siedzę i wertuje forum i znalazłem tyle treści którą bym se polajkował że przekracza tą liczbę?

hmm coś z cytowaniem mi się namieszało jak coś to moje zażalenie :P

Czy ja w ogóle mogę pisać?

na to wygląda, że tak jednak nie mogę umieścić komentarza dotyczącego produktu i sklepu

Co to się dzieje?

Dzień dobry,

chciałem zgłosić błąd na forum.

Parsowanie emotikonek jest popsute, wyświetla się zły obrazek, a w zasadzie jego brak.
Ponadto, przy co najmniej jednej emotikonce w poście, pojawia się błąd.

Przepraszamy, wystąpił mały problem (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Coś poszło nie tak (ಠ_ಠ) Proszę spróbować ponownie.

Kod błędu: EX0

Mam nadzieję, że pomogłem.

Z wyrazami szacunku,
znienawidzony koperkowy aferzysta,
dr Strangelove

Ps. Skąd Wy kurde macie tyle stołów do rzucania?

Gość zawiodlemsie

Dorabiamy w IKEA.

Hmmm ciekawostka którą zauważyłem odnośnie domeny / serwera :) prócz tego, że co chwile wywala błąd serwera (być może trwały jakieś pracę - nie wiem, nie znalazłem żadnego info...) .... to ... skrypt forum nie pozwala na używanie edytora WYSiWYG jeżeli łączysz się z forum z Rosyjskiego i Chińskiego IP, na tą chwilę łączę się przez Frankfurt i wszystko jest cacy... nie sprawdzałem jeszcze innych serwerów ale te 2 na pewno ;) przy łączeniu się przez Chiny ogólnie jest problem z zalogowaniem i akceptacją certyfikatu :) 

Można tego nie uznawać za zażalenie ale jako ciekawostkę dla programisty ;) 

Następna sprawa co już można nazwać zażaleniem bądź poprostu żalem z mojej strony na nie uzyskanie odpowiedzi zadanej w prywatnej wiadomości do admina (nie szykanować Pana Admina - rola boga czasem przytłacza ;) ) Więc może publicznie otrzymam info ;)

- Interesuje mnie i to dość mocno jakie szyfrowanie jest stosowane w przypadku rozmów między użytkownikami w prywatnych wiadomościach :) ?

- Jak wygląda sprawa z indexowaniem treści forum przez roboty najpopularniejszych wyszukiwarek? Czy forum ma pełne indexowanie czy jednak mogę liczyć na to, że jednak są treści nie dostępne dla tych je*anych małych kopiujących wszystko popierdzielonych, zasranych wirtualnych konfidentów? ;)

Z góry dziękuje za odpowiedź :) 

Macie chyba keylogery jakieś na forum poinstalowoane bo czcionka się rozjeżdza, wcina literki i mige ekran lub jest to tylko problem u mnie, albo za mcony w czubie i mi się wydaje. Jednak problem taki jest 

Dlaczego ja nie mogę pisać?

Mam jakiś ban?

Chciałem bardzo ładnie pochwalić sprzedawcę.

Ale nie mogę dodać wypowiedzi w działach partnerskich

proszę to dla mnie sprawdzić.

Sa problemy z pisaniem postow:
- przy wylaczonej javie nie przekonwertuje znaczkow na emotikony, nie laduje menu emotek ale to chyba zasadne, pisanie tekstu dziala normalnie
- przy wlaczonej javie nie laduje sie okno umozliwiajace tworzenie postu/tematu, brak emotek - nie ma mozliwosci pisania (testowane kilka przegladarek)

Witam, czemu odebrano mi prawie 140 punktów reputacji ?? Hern to mój szwagier, siedział u mnie i się zarejestrował na swoim telefonie na forum przez moje wi-fi, to wiadomo, że to same ip było, jak bym chciał sobie reputację nabijać multikontami to chyba nie nagle po 3 latach użytkowania na forum, robiłbym to cały czas od początku i  chyba jest jasne dla każdego bardziej ogarniętego człowieka, że robił bym to z rożnych nr. ip. :E Ale po co ? :angry: po drugie Hern dał mi jakieś 50 plusów :huh: więc czemu tyle mi zabrałeś ? Wojt proszę jeszcze o posta gzie twierdzisz, że niby pisałem, że mam za mało reputacji ?? Jak jesteś honorowy to proszę mi to udowodnić ]:-> Ciekawe czy masz jaja się przyznać, że kłamiesz :chong: 

Pozdro 8-)

Krak Na SmaK :E 

A po co Ci  ta reputacja kupisz  coś za nia? Zreszta  ty majać 1000000 i tak reputacji nie posiadasz %-)

Nie o to mi chodzi, wyjebane mam w tą reputację, jest tyle warta co lizanie dupy kurwie po sraniu :E Chciałem się dowiedzieć jak on to obliczył i żeby udowodnił swoje racje, na tym mi zależy :rolleyes:

Pamietaj admin ma zawsz racje.

A jesli masz watpliwosci,wroc wyzej.

Administracja tego forum rzadko sie tlumaczy.

Tu zasad demokracji nigdy nie bylo :)

Najpierw był przyjacielem, później kolegą po przejściach a teraz jest szwagrem... 

Idz człowieku wymyślaj te farmazony na inne forum. Nikt Cie tutaj nie trzyma.

Nie było tu nigdy demokracji i nigdy nie będzie. 

Tydzien przed powstaniem konta Hern wypisywałeś że sklepy nie chcą Ci dawać darmowych sampli bo masz za mało reputacji i bach bach i tworzy sie konto z ktorego na wzajem sobie dajecie plusy tylko WY 2 nawzajem i jeden siedzac obok drugiego w jednym pokoju przy jednym stole z tego samego IP, pyta sie go na forum, co krak zarzuca, skąd krak ma, gdzie krak kupuje czy jak krak robi zarowe do vapowania. Ośmieszasz się po raz kolejny...

To już nawet śmieszne nie jest... Idz wciskać te swoje placze i farmazowny na samosie ale gdzieś, bo tutaj już poklasku nie uświadczysz. A udostępniając konwersacje z administracją i dodając do rozmowy osoby postornne w ilosci kilkunastu osób aby CIe broniły, bo Ty taki biedny jesteś, ośmieszyłeś się do tego stopnia, że bardziej to już się nie da...

A co do honoru to zajrzyj do słownika..

O co chodzi, że nagle mam brak uprawnień do oglądania jakiśs materiałów. Jakaś degradacja klasowa? Co jest grane?

Rozjechane czcionki i keylogery nie mają nic wspólnego :D ktoś w hedzie kodu strony usuną bazę fontów lub ją przekierował.

To forum ufo zajebało!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA