Skocz do zawartości
HihU

Zażalenia.

Polecane posty

Gość zolwik na spidzie

Było top 20 owszem ale pozniej się zmniejszyło do top 10.  Dla mnie to moze byc nawet top 5 ale zeby było Dx

Nie zmniejszylo sie do 10-ciu bynajmniej w ciagu trzech lat.Porzadane a nawet obowiazkowe powinno byc ocenianie userow.Jak kiedys +/-.

UWAGA !!!

Ostatnio zdarza się, że użytkownicy narzekają na jakość moderowania chata i poziom jaki prezentują moderatorzy chata w tym nieuzasadnione banowanie.

Uprzejmie proszę o zbieranie dowodów w takich sytuacjach w postaci print screenów oraz informacji na temat tego kiedy dane wypowiedzi/zachowania miały miejsce (celem sprawdzenia tego w logach).

W innym wypadku proszę się nie dziwić i nie lamentować, że nie rozpatrujemy takich skarg - jest to słowo przeciwko słowu. W każdym sądzie niezbędne do rozpatrzenia sprawy są DOWODY na szeroko pojęte wykroczenia.

Do tego służy ten wątek.

W przypadku otrzymania niesłusznego waszym zdaniem bana na czat bądź w przypadku chęci przekonania nas o postanowieniu poprawy przypominam, że macie do tego odpowiedni dział tutaj:

http://forum.dopalamy.com/forum/112-odwo%C5%82ania-od-bana-na-chat/

W inych wypadkach nie zamierzamy podważać decyzji ludzi, którym zaufaliśmy i powierzyliśmy administrację zarówno forum jak i chata.

Proszę potraktować ten post jako INFORMACJĘ a nie temat do dyskusji.

Pozdrawiam.

#Alienoslaw: Jeżeli ktoś się odwoła od BANA, a twórca bana nie odezwie się w ciągu 2 dni, bądź nie przedstawi screenów potwierdzających, osoba odwołująca się dostaje unbana - dotyczy to tylko i wyłącznie banów permanentych.

Gość zawiodlemsie

Mało, mało... Ja foty/gify wrzucam na funkyimg, a jak chcesz wstawić kawałek z YT to daj pełny link, nie ten skrócony[/youtube ]

Gość cropper

Pytam jeszcze raz, bo aż zapomniałem z wrażenia odpowiedzi. Admini są w stanie w jakiś sposób zareagować ? Reprezentują sklep dając jakąś reklame. Chuj ze to tylko pare złoty ale plany i parcie miałem okropne.Admini Reklamujący sklep partnerski, POprostu napiszcie czy odpuścić sobie zapupy w reklamowanych sklepach ? jak narazie to moje pierwsze zakupy w takim sklepie od reklam waszych i juz 2 raz sie zawiodłem pod rząd, nie zamawiając juz ładnych pare miesiecy ? DO JEST KURWA GRANE ? 

Hajs musi się zgadzać to po pierwsze. Po drugie dopking w chuja nie leciał, były jakies poślizgi i pojedyńcze niesnaski, ale generalnie  większość dostawała to co chce więc skąd mogli wiedzieć że zrobi wypierdolkę. Reklama na forum jest opłacona więc ściągnąć jej nie mogą do czasu, aż nie wygaśnie.

Jeśli sklep zaczyna działalność i wysyła normalnie to co zamawiamy to kto może wiedzieć że zrobi w końcu wyjebke? Trzeba było dzwonić do wróżbity Macieja i było by jasne, ale szkoda mi było hajsu na telefon to teraz mam  :(

A regulamin ? Z chęcią założe sklep, dam super ceny, zareklamuje go tutaj. Bede trzepaał hajs i bede miał wyjebane aż sie skończy reklama a wykupie ją na rok. Na pewno regulamin miedzy forum a sklepem nie jetst pisany jak ustawy RZP czyt. nieprzemyślane. 

Na narazie tyle. 

Dlaczego ktoś usunął mój post z tematu 4CMC RED Wilka i nie mogę odpowiedzieć typowi? Jego też został usunięty. Wszystko było na temat, moja ocena jego opinii i dlaczego uważam ją bez sensu. Widzę, że mi odpowiedział, ale postów już nie ma. Nawet w tym jego drugim pełnym emocji był jakiś strzępek informacji. I nie piszcie, że to przez obrażanie bo chyba jesteśmy dorośli i umiemy sobie odpowiedzieć, jego wyzywanie od upośledzonych nie robi na mnie wrażenia, a mógł sobie chłopaczyna wyjaśnić ten jego ból z tymi nieszczęsnymi kryształami. Będziecie tak wszystko usuwać to zostaną same chuja warte posty które właśnie staram się wytykać to może ktoś stanie się lepszy. Jak mi ktoś coś wytknie to nie lecę z płaczem, ale też trochę wyciągam wnioski.

O 13.03.2014o12:15, Alienoslaw napisał:

DZIAŁY PARTNERSKIE należą do reklamodawców, są stworzone po to, żeby sobie nimi zarządzali - ich sprawa co kasują, co zostawiają.

Pozdrawiam,

alienoslaw

Pytanko.

Dlaczego nie moę dodać postów w dziale ''apteka'' ? Wątki nie wyglądają na zamknięte, przynajmniej nie ma takiej info ani typowej w takich przypadkach symbolu kłódki ?

Dzial apteka jest od 10 postow, do tego nie widze aby bylo cokolwiek Twojego do akceptacji.

Jezeli niema okna do wpisania tekstu to wykasuj ciasteczka i powinno wszystko dzialac.

Po wukasowaniu ciasteczek wylogowało mnie z forum :( 

Edit. ale po zalogowaniu wszystko śmiga jak należy :)

Dzięki Wojt

Proszę o scalenie postów jeżeli jest taka możliwość. Chyba przez nieuwagę wcisnąłem cytuj zamiast edytuj

Edytowano przez pablo

Witam. 

1 ban nalozony przez wojta ok,zle sformuowalem posta.

Teraz 2 ban pablo . Wrzucilem posta i zamiast zalaczyc foto wrzucilem link do starego chinskiego sklepu.

Jrsli komus nie pasuje moja obecnosc niech od razu zbanuje.

Niczym nie handlowalem. Typowy czeski blad. 

17 godzin temu, luks1985 napisał:

Niczym nie handlowalem. Typowy czeski blad. 

Czeski czy mongolski, to nie ważne. Został wstawiony przez Ciebie cały link do sklepu, regulamin forum mówi jasno :

9. Zespół administracyjny może zablokować konto użytkownika i jego adres IP, bądź pozbawić czasowo lub trwale prawa do korzystania z usług Serwisu, jeśli narusza on niniejszy regulamin, przepisy prawa powszechnie obowiązującego, a także normy obyczajowe lub moralne, a ponadto:

a) reklamuje strony bez pozwolenia administracji.

Mogłeś się zreflektować i zgłosić swój post w raporcie pisząc, że zaszła pomyłka. Nic takiego nie miało miejsca, a ban został nałożony po dość długim czasie od momentu pojawienia się Twojego wpisu.

To czy komuś pasuje kogoś obecność, jest kompletnie bez znaczenia. Każdy z użytkowników ma tu takie same prawa, jak i obowiązki (przestrzeganie regulaminu).

Pozdrawiam

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA