Skocz do zawartości
HihU

Zażalenia.

Polecane posty

Chciałbym prosić o zmianę swojego logina/nicka... Jak zwał, tak zwał.  Zamiast pablomoore, poproszę aby było samo : pablo :) Z góry dziękuję za spełnienie mojej małej prośby.

Co do braków kadrowych, to mogę pomóc w miarę możliwości, bez ciśnienia na tytuły szlacheckie czy inne :E Mogę mieć same uprawnienia.

Gość

Bardzo proszę administrację forum o

zdjęcie mi blokady na czat, nie mam

wstępu od jakiegoś roku przez cztery

punkty ostrzeżenia, niektóre są

naprawdę z błahych powodów.Już

dość odpokutowałem przez rok :E

Proszę o pozytywne rozpatrzenie

mojej prośby ;) Gdybym musiał

zgłosić się prywatnie do wybranego

admina proszę o info (pmka) ;)

Liczę na Was! (OK)

Gość

@pablomoore zmienione.

@Kokosza zobacz teraz.

Gość

Niestety dalej wywala mi błąd - brak uprawnień do korzystania z chatu, jak dawniej.

Alien działaj w Tobie cała nadzieja :D

@edit :

na innym koncie czat hula aż miło, na tym znów mi się pokazuje komunikat "Serwer zażądał metody

uwierzytelniania

logowania , która nie

jest obsługiwana."

Tak jakby czat był całkiem wyłączony

Niestety dalej wywala mi błąd - brak uprawnień do korzystania z chatu, jak dawniej.

Alien działaj w Tobie cała nadzieja :D

@edit :

na innym koncie czat hula aż miło, na tym znów mi się pokazuje komunikat "Serwer zażądał metody

uwierzytelniania

logowania , która nie

jest obsługiwana."

Tak jakby czat był całkiem wyłączony

Coś takiego?  8-)

T2kkZ.jpg

Gość

Tak było na początku, teraz jakby w ogóle witryna nie działała :/

Gość

Teraz na 100% będzie działać. Tylko jakimś cudem, miałeś zaznaczoną opcję "Zbanuj użytkownika z czatu", co chyba nie jest ustawione bez powodu. Jeżeli jakiś Administrator zdecyduje, że tak, a nie inaczej, to ja już wtedy nie pomogę :)

nie mam

wstępu od jakiegoś roku przez cztery

punkty ostrzeżenia

Bany na czat przyznawane są za zachowanie na czacie. Ostrzeżenia - za posty na forum. Tak więc jedno z drugim niekoniecznie ma związek. Nie zmienia to faktu, że ban na czat po roku można uznać za przeterminowany. ;)

A ja sie pytam grzecznie do cholerki , Synchro - Who is Kurwa This? Niedługo to administratorem bedzie jakis Macius z klanu a my sie dowiemy o tym jak napisze 5 postów czy 10 :E Jakieś wyjasnienia?

A dlaczego uważasz, że należą Ci się jakieś wyjaśnienia? To kto i jak zarządza i moderuje forum nie jest Twoją sprawą Ludo, a syndrom oczekiwania tłumaczenia się administracji z decyzji w kwestii prowadzenia forum zostaw Motorniczemu, Ty chyba jednak już z tego wyrosłeś?!

Temat służy do składania zażaleń.

Wytlumacze Ci to na przykladzie. Płyniesz statkiem , gdy maszyna ruszyła , dowiadujesz sie ze rejs dookoła swiata ma poprowadzic 15latek który opuscil własnie zajecia w szkole. Co robisz?
a) Płyniesz dalej - chuj i tak sie kiedys rozwalimy
b) Czerpiesz informacji na pokladzie i zniesmaczony ta sytuacja , okazujesz sprzeciw oraz rządasz wyjasnien.
c) Wyskskujesz ze statku - samemu bedzie łatwiej.

Administracja zawsze sie stosuje do pkt A CZASAMI jak za burta w akcie desperacji pkt B. Ja tylko pytam , bo jesli ktos ma kierowac tym forum i nim zarzadzac , to moze takim gimbusom nie zalezy co sie zarejestruja na 1 dzien na stronie i o niej zapominaja, to nie zalezy. Ale mi chodzi o nas stałych uzytkowników. Ja np nie chce zeby wglad(oficjalnie) do mojego konta jak i wszystkiego innego miały osoby o których nawet nic nie wiem , nikt nas nie raczył nawet o tym poinformowac. Nie traktuj NIewinny tego jako uszczypliwosci bo to nie o to mi chodziło.

Zawsze te forum ceniłem za obiektywizm ale jeśli cały czas sklepy typu legalweed (cofnijcie historie) plus jego nowy (teraz ma dział) caółymi dniami kasują nieadekwatne dla nich posty to o czym rozmawiamy?

Komu mam wysłać że zamawiałem i w legaalwedzie (AK-47 to nic jak sam podkład) jak w ich tym nowym tworze wystarczy potwierdzenie przelewu a nie ich pierdolenie?

De facto nagle jak oni się pojawili to kasują jako JEDYNI na forum w swoim temacie negatywne opinię, baaaaa kurwa w innych tematach (nagle postów gość ma 1 lub 2, pisze że inne sklepy chonia a u nich fajnie)

Poczytajcie sobie temat o lergalweed i ile kurwa czekaliśmy na przesyłki co nic nie klepały (cały czas jak ktoś napiszę że chojnie mają to kasujecie)

Acha ten pseudo sklep chciał mnie zniszczyć, zagadać, przekupić czy choj wie co i tyle o tym powiem (jak się on pojawił to nagle w innych tematach chójnia jest ale tylko u niego super, jak piszą że u niego chójnia to gość kasuje temat)

LegalCHEM

kazdy twoj nastepny post czy na temat czy nie bedzie usuwany , bo wszystkie sa nie na temat , nie jestes naszym klientem lizesz dupe innym sprzedawca nie ma sprawy  Dx u nas sie nie wypowiadaj  Dx

Ale z tym kasowaniem postów to na prawde podwórkiem i piaskownicą zajezdza ostro. Każda opinia o sklepie to opinia , czy ona jest obiektywna , subiektywna czy tez w ogole jest jakas chuj wie jaka to opinia.
Druga sprawa jesli sklep chce "przekupic" kogos to tylko pokazuje na jak marnym poziomie stoi biznes.
Trzecia sprawa to chec wzbogacenia sie kosztem niedopatrzeń i błedów.
Oczywiscie moje ZAŁOZENIA nie maja na celu oczerniac sklepu Legalchem bo tam nie skaldałem zamowien, chyba ze sie liczy legalweed gdzie produkty to były same podkłady i wypelniacze , nic nie klepiące i ja to moge potwierdzic. Wypowiedziałem sie jedynie po to zeby zwrócic uwage na te usuwanie komentarzy. Dziecinne.
Poza tym wział bym cie legal na staż w tej branży bo sie wieeeeele jeszcze musisz uczyc. Pozdrawiam i zycze powodzonka Dx

Nie zwróciłem uwagi ze to dział zazalenia a nie dział o sklepie legalchem. Prosze o przeniesienie w razie czego, ale post tyczył sie do posta Emy. Zróbcie jak uwazacie.

Edytowano przez Ludomir

Gość

Odnośnie administracji, wszystko jest pod kontrolą - nikt niepowołany przez nas wcześniej nie będzie się zajmował forum.

DZIAŁY PARTNERSKIE należą do reklamodawców, są stworzone po to, żeby sobie nimi zarządzali - ich sprawa co kasują, co zostawiają.

Pozdrawiam,

alienoslaw

Według tego co widzę w Panelu Administratora jesteś zbanowany na czacie - w związku z tym nie wyświetla ci się on na dole strony jak innym userom.

Jeżeli chcesz wnioskować o odbanowanie to skontaktuj się bezpośrednio z administratorem/moderatorem, który ci je zafundował.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA