Skocz do zawartości
HihU

Zażalenia.

Polecane posty

Jeśli ktoś ma zażalenia co do pracy moderacji, administracji, bądź innego użytkownika to proszę pisać tutaj.

Przed chwilą wywiązała się bardzo niemiła atmosfera w shoutboxie. Sytuację sprowokował Mati2b, a później podtrzymywał awanturę, niestety za to otrzymuje ostrzeżenie. Natomiast Crunchakagabrysdj zachował się dużo niegrzeczniej przez co dostaje bana na forum na 3 dni. Czy wróci, czy nie to jego sprawa, ja o to nie zabiegam, ale nie mogę też tolerować takiego zachowania.

Nałożonie 3dniowej blokady następuje poprzez tą rozmowę:

Crunch

12:58:06

jestes?

adm

13:18:31

teraz

Crunch

13:18:48

chce zlozyc zazalenie a zarazem skarge

adm

13:19:04

no to dawaj

13:19:10

tylko raczej w temacie na forum

13:19:12

w dziale forum

13:19:18

bo to oficjalnie ma byc zalatwiane

13:19:27

viewforum.php?f=29

Crunch

13:19:28

ja jak cos powiedzialem na misterfister to odrazu dostalem ostrzezenie]\\

adm

13:19:29

o tutaj

Crunch

13:19:37

a ten lamus mati nie bedzie mnie obrazal

adm

13:19:50

opisz proszę wszystko tam bo ja teraz nie mam czasu tu rozmawiać

Crunch

13:20:16

jasne najlepiej zalozyc forum i miec uzytkownikow w dupie

13:20:21

nie przeszkadzam juz nara

adm

13:22:54

weź się ogarnij człowieku, za chwile zjezdza sie do mnie cala rodzina, nie mam teraz czasu i juz

Crunch

13:23:15

no ale mnie zjebac i dac ostrzezenie to mieliscie czas

13:24:44

poczytaj forum

13:24:44

13:25:12

jestescie wcale nie odpowiedzialni

adm

13:31:09

zachowujesz się jak dziecko

Crunch

13:32:29

a ty jak nie odpwiedzialny wiesniak ktory zaklada forum i nie umie nim zarzadzac

13:32:45

huj tez bede po kazdym jezdzil i jebie mni to czy mnie wyjebiecie

13:32:53

zarejestruje sie na innym forum nara

adm

13:33:11

wiesz co, zatkaj lepiej buzie, bo owszem mati to sprowokowal i bym go ostrzegl. ale po tym jak tu z ryjem wyjezdzasz to to jest żałosne

13:33:28

nie masz kurwa życia? nie rozumiesz ze przyjezdza do mnie cala rodzina i dom sprzatam?

13:33:39

nie miales nigdy sytuacji?

Crunch

13:33:39

nara ci idz do rodzinki

13:33:55

nie musze wcale z toba gadac

adm

13:34:05

a prosil cie ktos o to? sam napisałeś

13:34:11

nie masz za grosz kultury

Crunch

13:34:13

napewno bede te forum kazdemu poelcal

13:34:29

powiem chcesz byc ponizony przez wiesniakow wbijaj tutaj

13:34:31

13:34:33

adm

13:34:39

mati dostanie ostrzezenie ale ty owszem, wylecisz

Crunch

13:34:45

nara

Gość CrunchAkaGabrysDj

Ale pieknie to ująłem hehe :brawo: :mrgreen: :cwany::-P ]:-> :ok:

Gość mati2b

Sorry za prowokacje. Poniosło mnie, mogłem to załatwić na priv :torba:

Co nie zmienia faktu kim dla mnie jest Cruch aka nie mam pillsów idę się powiesić :)

No, już tyle.

@edit: nie skomentuje tego postu na dole, tak będzie lepiej :)

Adminom i Moderatorom należy się szacunek, bo to oni mają pilnować porządku. Jeżeli macie z matim jakieś prywatne spory, to rozwiążcie je poza forum i nie psujcie atmosfery, bo działamy pod wspólną banderą.

Przy okazji- takie rzeczy powinno się rozwiązywać dokładnie tak jak powiedział Smacki- poza forum. Ostatecznością są wiadomości na forum, ale jeśli ktoś poczuje się bardzo urażony, bądź będzie zastraszany, to od najnowszej wersji forum (którą ostatnio wgraliśmy) jest opcja raportowania prywatnych wiadomości i są one wtedy przesyłane do moderacji.

Gość MisterFister

Dokładnie, Crunch nie potrafi opanować języka.wydakje mi się zeby zakończyć te głupie żarty w shoutboxie bo nie którzy nie mają rozeznania i wszystko biorą na poważnie.A do tego , że dostał ostrzeżenie niech się cieszy,bo na żywo skonczyło by się to inaczej za taki tekst do mnie,ale na szczęście są to tylko moje spekulacje i nikomu nie grożę i nie mam zamiaru.będzie dymić to dostanie znowu bana.stresowi użytkownicy nie są nam potrzebne

Gość MisterFister

Pisał do mnie Crunch , żeby go odblkować już.miałem pisać do hihu,ale to nie moja sprawa i nie mam czasu więc pisze tu. ja bym go warunkowo odbanował .w zasadzie co nam szkodzi ten jeden dzień,a im szybciej poznamy jego reakcję ,zaoszczędzimy nerwów w przyszłości

Crunch

10:12:40

wes mnie juz odbanuj

10:13:09

co cie zbawi jeden dzien

Crunch

10:15:17

adm

10:15:32

przeciez to jest wiesniackie forum i miales isc na inne

Crunch

10:15:47

odbanuj mnie

10:15:49

no

10:16:03

inne sa gorsze

adm

10:16:15

o 12 w nocy bedziesz odbanowany

Crunch

10:16:24

no wes teraz

adm

10:16:28

ew moge to zrobic teraz o ile oficjalnie przeprosiszz za swoje zachowanie na forum

Crunch

10:16:36

dobra

adm

10:17:02

ale zdajesz sobie sprawe ze nastepna taka akcja i wylatujesz na zawsze/

Crunch

10:17:12

oj dobra wiem

10:17:16

odbanuj mnie

Gość CrunchAkaGabrysDj

PRZEPRASZAM ZA SWOJE ZACHOWANIE....AMEN

Gość MisterFister

A ja z zupełnie innej beczki i również nie zażalenie ,jednak spostrzeżenie.na temat nowych betaModów.

Ogólnie to nie wiem po co im ta ranga,skoro usuwają tylko boty i to też nie zawsze.Smackiego trzeba non stop upominać ,a rawers siedzi tylko na shoutboxie.porządki muszę robić sam ,nawet jeżeli oni są. A co do gidka , to chyba jako tako jeszcze sprawuje swoje obowiązki.Jestem nie zadowolony,bo np. Smacki nie jest przyjemny , i nie pomaga.Rawersowi zdarzało się pomóc użytkownikowi,a Gidka rzadko widzę-chcociaż on wydaje mi się optymalną opcją.

pozdrawiam

Jak mam kiedy to wejdę, naprawdę ; ) Wiadomo, Mister może wchodzić w różnych godzinach a ja np. głównie nocami siedzę albo jakiś czas przed pracą, koło 2 usiądę i nadrabiam zaległości z całego dnia i jak coś jest wtedy do zrobienia to robię ; d

Gość MisterFister

no ale reszta całkiem się nie interesuje życiem forum . . .

JA staram interesować się życiem forum w miarę możliwości, jednak nie zawsze mam czas. Bywałem nieprzyjemny przyznaję, ale doszedłem do wniosku, że nie ma sensu odbijać prywatnych spraw i stresów na forum.

Jeżeli jednak nie nadaję się do tej funkcji czemu nie zaprzeczam. To również stawiam na gidka, aby został moderatorem forum dla wspólnego dobra ;) poozdro

Gość MisterFister

dobra spoko, spoko. wyluzujcie. Każdy z was jest dobrym kandydatem... jedynym najuboższym z nich jest rawers.

Fister czy Tobie się role nie pomyliły? To jest temat do zażaleń a nie oceniania kandydatów, jeśli będę chciał opini to o nią poproszę.. Za jakiś czas będzie temat w którym każdy będzie miał prawo się wypowiedzieć, póki co dziękuję za opinie.

Gość MisterFister

hihu nic mi się nie pomyliło :D

Złożyłem zażalenie na działanie betaModów i tyle.cóż ... Życzę wam jeszcze wytrwałości .

Gość mati2b

Witam proszę o definitywne usunięcie konta 'mati2b' Po raz kolejny przekonałem się że to miejsce nie dla mnie skoro jak ja obrażam kogoś (choć tego de-fakto nie robiłem) i dostaje bana to dla czego ktoś kto obraża moje przekonania religijne a zarazem mnie, nie dostaje tego bana bo szanowny pan moderator uważa że w jego przekonaniu nie jest to obraza, no kurwa gdzieś są te granice pomiędzy propagacją swoich przekonań religijnych a profanacją.

PRZEKREŚLONY KRZYŻ TO NIE GWIAZDA DAWIDA, nie propaguje on wlasnej religii a poniża, obraża inną.

Koniec, nie pozwolę żeby kto kolwiek mnie obrażał za przyzwoleniem moderacji.

Pozdro i nie zamierzam wchodzić z wami w dyskusje tylko definitywnie żądam kasacji tego konta takie prawo mi przysługuje i mówię to nie jako zagorzały fan radia Maryja tylko jako osoba która nie da sobie publicznie napluć w twarz.

Za wszelkie bledy przepraszam, pisze ze zlamana reka

Religia, sreligia. Chrześcijaństwo jest gorsze niż obłąkanie. I właśnie to widać, trzeba naprawdę być osobą szaloną, by przez głupią bajeczkę, mamiącą tą gęstą, szarą masę pospólstwa i plebsu się tłuc i wyzywać.

Pozdrawiam! Idę spalić jakiś kościół.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA