Jump to content

Euforia i euforyki - dyskusja

MISTICO
 Share

Recommended Posts

Pytanie zasadnicze..

Czy miksowaliście może 3cmc z 3mmc? Albo czy np. po zażyciu 3cmc, braliście jeszcze później 3mmc? Czy to w miarę bezpieczne? 

Ja osobiście raczej nie miksuję RCków, ale ziomek ma odłożone na ognisko trochę tego i trochę tego. Twierdzi, że ani to, ani to mu nie wystarczy na całą nos, ale teraz nie wie, czy te dwie substancje może zażyć jeden po drugim.

Kurde, sama jestem ciekawa, ale wydaje mi się, że niektórzy z Was się nie cackają i zażywają jedno po drugim ;)

Pomoże ktoś? Może @luks1985?

Ja zazwyczaj mixuje w różnych konfiguracjach 3cmc 3mmc i 4cmc. Zazwyczaj najpierw dawalem 3mmc oral a poprawialem sniffami 3cmc, ale zdarzalo sie tez zarzucanie na zmiane tych substancji czy to oralnie czy sniffem w zaleznosci od potrzeb i mojego widzimisie albo w zaleznosci od tego ktory worek mi sie tym razem z kieszeni wyciagnal. :E  

Cmc z mmc to najlepszy był wg mnie mix 3cmc z 2mmc oba naraz, czy jedno po drugim, bez znaczenia...

Pamiętam zaraz po delegalu 3mmc i innych najlepszych explo wysyłał paki na otwarcie i ten miks był najlepszą opcją w czasie wchodzenia mało aktywnych analogów i innego gunwa... A i dziś by wrócił czasem do tego miksu:)

• Strażnik Forum
17 godzin temu, Nancy napisał:

Pytanie zasadnicze..

Czy miksowaliście może 3cmc z 3mmc? Albo czy np. po zażyciu 3cmc, braliście jeszcze później 3mmc? Czy to w miarę bezpieczne? 

Ja osobiście raczej nie miksuję RCków, ale ziomek ma odłożone na ognisko trochę tego i trochę tego. Twierdzi, że ani to, ani to mu nie wystarczy na całą nos, ale teraz nie wie, czy te dwie substancje może zażyć jeden po drugim.

Kurde, sama jestem ciekawa, ale wydaje mi się, że niektórzy z Was się nie cackają i zażywają jedno po drugim ;)

Pomoże ktoś? Może @luks1985?

W ogóle nie ma najmniejszego sensu brać 3mmc po wcześniejszych badaniach 3cmc i to jeszcze tego samego dnia. Chlory tak wyjebią tolerkę, że 3mmc będzie się wydawało, jakby było młodszym i dużo bardziej ubogim bratem tego pierwszego :E  Jakby niedorobione :E

Niech najpierw napierdala 3mmc na ognisku, a potem jak mu się już skończy, niech wtedy ewentualnie zacznie zabawy z 3cmc.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...