MISTICO

Euforia i euforyki - dyskusja

39 postów w tym temacie

Ponieważ dyskusja zeszła na inne tory, przenoszę ją do działu RC i zmieniam nieco tytuł tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To że brefedron nie speeduje nie znaczy że działa jak depresant. Depresanty jak sama nazwa mówi działają depresyjnie na układ nerwowy, a więc spowalniająco. Bref jako stymulant pobudza, ale tak bardzo subtelnie i nie speedująco, bo jednak w stanie takiego rozemocjonowania wraz z serotoninową euforią organizm jest pobudzony i chce się coś robić, najbardziej rzecz jasna rozmawiać, ;) ale też i poskakać do muzyki itd. Po kodeinie, a wiec euforycznym depresancie, nic tylko leżeć w błogostanie i płynnie przejść w stan snu. Po brefie na sen trzeba czekać, a jak już nadejdzie to jest płytki i mało regenerujący.

Per analogiam: herbata również nie ma działania speedującego, a jednak zaliczana jest do stymulantów.

Co do wyróżnienia euforyków spośród innych substancji psychoaktywnych to wg. mnie kryterium jest, iż to uczucie szczęścia-miłości jest wysunięte zdecydowanie na pierwszy plan. W przypadku takiego brefedronu to niemal 100% to są te efekty, a MDMA ma powiedzmy dodatkowo kilkanaście % psychodeli i silnego pobudzenia, metylon już bez jakichkolwiek efektów psychodelicznych więc obok dominującej euforii tylko pobudzenie i tak dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To że brefedron nie speeduje nie znaczy że działa jak depresant. Depresanty jak sama nazwa mówi działają depresyjnie na układ nerwowy, a więc spowalniająco. Bref jako stymulant pobudza, ale tak bardzo subtelnie i nie speedująco, bo jednak w stanie takiego rozemocjonowania wraz z serotoninową euforią organizm jest pobudzony i chce się coś robić, najbardziej rzecz jasna rozmawiać, ;) ale też i poskakać do muzyki itd. Po kodeinie, a wiec euforycznym depresancie, nic tylko leżeć w błogostanie i płynnie przejść w stan snu. Po brefie na sen trzeba czekać, a jak już nadejdzie to jest płytki i mało regenerujący.

I tu bym się sprzeczał. Testowałem ten sam sort w tych samych dawkach 3 razy. Raz zadziało na mnie usypiająco wręcz, jak dobry środek nasenny, drugi raz euforycznie bardzo, ale bez stymulacji, trzeci raz bardziej psychodelicznie. A zaręczam że sort mam jeden z najlepszych na rynku. Więc to jednak dziwne RC z tego brefa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeszcze - euforia - niska dawka mxe, zaraz powtorze <3

Witam.

Zacznijmy od tego jak dana osoba odczuwa EUFORIĘ bo dla mnie np. euforia objawia się po prostu "orgazmem w głowie" a słowotok, szczękościsk, podwyższone tętno (bezsenność) otwartość do ludzi, podniecenie czy tez gonitwa myśli to tylko efekty uboczne pozytywne bądź negatywne. Dla mnie najlepszym euforycznym dopkiem było KOKO(MINT, CHERRY, EXOTIC) od BOBBYSHOP) A na dzień dzisiejszy tj. 2 grudnia 2011 nie ma nic z RC i gotowych produktów ale żyje z tą myślą , ze kiedyś uda mi się stworzyć z RC jakiś doby euforyzujący MIX bo jest tyle możliwości... trzeba wiedzieć tylko co i ile dać:-]

TESTERZY, BADACZE, CHEMICY i HARDCOROWCY do ROBOTY!!!

A co do Ciebie 'aulix; jeżeli Methoxetamina daje ci Euforie to ci współczuje jak zapragniesz większej:[

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy mi się wydaje, że aulix myli euforię z pewnego rodzaju opiatowym zadowoleniem, jakie czasem powstaje przy mxe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio dochodzę do wniosku, że zielona herbata ma lekkie, leciutkie właściwości euforyczne. :) Mam wrażenie że dopiero po doświadczeniach z euforykami "odkryłem" ten aspekt jej działania, jakby dopiero euforyki wyrobiły u mnie taką wrażliwość na dostrzeganie takich subtelnych bodźców. Dodatkowo testując od jakiegoś czasu alfe-ppp odnotowałem, iż znacznie podbija owo działanie zielonej herbaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja nie wiem jak to jest 6 Apb na mnie nie działa dawka 125mg wywołała tylko pustą stymulację bez euforii zamówiłem Apb pallets to samo stymulacja była ale zero euforii :zly: przyjąłem kiedys mefa(jak był legalny) nie za dużo(ogólnie z 3g przez kilka miesięcy) ale ze dwa razy było abym poprawił porządnie pierwsza dawka ok 100mg a potem z 350mg w nosek euforia była mega pociłem sie jak świnka od tego czasu mefa nie kosztowałem z jakieś 1.5 roku czyżby aż tak mocno zjebało mi receptory,że euforii nie odczuwam po innych substancjach? kosztowałem też jak były legalne metylon,metedron wszystko w odstępach 7,8 tygodniowych jednorazowo(raz metylon i raz metedron) dawki przeszło 300mg na raz(jedzone) jedynie co odczuwałem to mocniejsza stymulacja a euforia mizerna kurwa chyba mutantem jestem :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pochodzenie tego 6-APB nam przedstaw ^^ Mefedronem nawetjakbyś se zjebał musk to chuj tam bo jak sie nie mylę to głównie obrywa układ dopaminergiczny :tulimy: a działanie 6-APB to rżnięcie sero :tulimy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

125mg 6-APB to też troche mało -ale powinno być i tak w miare milo..

a APB Pellets są lajtowe , ile warzysz w ogóle ? :huh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

85kg ale speed czuje a euforii nie jak bym nic nie czuł to znaczyło by.że dawka mała a ja odczuwam pobudzenie(mam szybki puls) nawet szczękościsk występuje a euforii ni ma

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bref+ mxe przejebanie działa, wiem ze nie powinno sie tego mieszac ale raz miałem taka akcje ze zotało mi po troche bufa ,brefa i 100mg mxe miałem tak na kiedy indziej, chciałem pomieszac bufa z brefem ale mi sie worki popierdoliły i z ok zamiast bufa jakies 50 mg mxe wsypałem. Skapłem sie dopiero ze cos jest nie tak jak mi zaczeło wskakiwac ,ale naprawde ciekawie było bardzo intensywna euforia az mi ciary po całym ciele chodziły,połączona ztym niesamowitym spojrzeniem na swiat jakie daje mxe.

P.S oczywiscie nikogo nie namawiam do takich eksperymentów pod zadnym pozorem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba ze ja slabe info mam tak czytam forum i widze ze slabo. Moze jest ktos i ma dobre info dla mnie? Chce biale jak mefie pozniej 3 teraz co gdzie i jak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepszy z legalnych euforykow, a zarazem najlepszym z legalnych srodkow dostepnych na rynku jaki probowalem bylo 5 mapb.Biały euforyczno-spidujacy sniezek od pojedynczego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 22.04.2016 o 15:25, wolf napisał:

POSIADA KTOŚ Z WAS LISTĘ KRAJÓW 

w których jest jeszcze legalne 3mmc ?

Podbijam, można to dostać na Słowacji / Holandia w STACKONARKACH?

(jak odpowiesz oznacz proszę)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz